Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα μαμάδες Δεκ 2018!

Εμείς επιτέλους βαπτιστήκαμε!Ο μπέμπης έγινε Δημήτρης!Όλα πήγαν πολύ καλά και το μωρό δεν έκλαψε καθόλου.Μάλλον επειδή είναι μικρούλης και ευτυχώς ο παππάς ηταν καλός.Οι εκλογές ευτυχώς δεν επηρέασαν καθόλου τους φίλους μας που ήρθαν όλοι.Κι έτσι περάσαμε πολύ ωραία!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςΕυχαριστούμε πολύ για τις ευχές!Αντε και στα δικά σας τώρα!Από ζέστη κι εδώ κάνει σήμερα πολύ.Τι τυχεροί που είστε που έχετε θάλασσα κοντά σας.Εμείς ούτε με το κυάλι δεν μπορούμε να τη δούμε.:P

Μπραβο να τον χαιρεστε τον Δημητρακη σας! Ευτυχως θαλασσιτσα την εχουμε στα 5λεπτα με το αμαξι!!! Κ εμενα παντρευτηκε η μανουλα μ την κυριακη κ οντως οι εκλογες δεν επηρεασαν καθολου ισως λιγο στο γλεντι π οι συζητησεις περι ποιος θα επικρατησει εδιναν κ επερναν! Κατα τα αλλα μια χαρα!

Just now, nanoula90 είπε:

Να σας ζησει ο Δημητρακης σας, να ναι παντα καλοτυχος και καλοφωτιστος!

Τι κανετε κοριτσια??? Εμεις καλα, πηγαμε κ μεις θαλασσα ηταν πολυ ωραια, θα ξαναπαμε το σκ. Κατα τ αλλα ξεκινησαμε blw για τις στερεες, δεν ηθελε με τπτ κουταλι και αλεσμενα. Οποτε τρωμε κομματια. Ακομα μαθαινουμε δηλαδη, και γινεται ενας χαμουλης γιατι εννοειται και παιζει και το ριχνει κατω χαχα. Και θηλαζουμε φουλ ακομα!

Μπραβο το αγορι σου! Κ κομματακια με την μια φτου φτου εμεις ειμαστε τεμπελες μονο ψωμι τρωμε σε κομματι!!

Just now, Alex. Arap είπε:

Θα σκουπιζεται και στα μαλλιά περιμενε να δεις ουτε ζελε δεν θα χρειαζεστε!!!!! Καλα μια χαρά εχθες είχαμε βγει στη βεραντα να δωσουμε νερακι στα σκυλακια και τους πηρε το μπολ το εριξε πανω της και μετα πηγε στη βρυση και φωναζε να της βαλω αλλο και λεω ετσι εισαι της ανοιγω την βρυση και τρελαθηκε απο την χαρα της εγινε παπάκι!!!! Καθε μερα κανει ολο καινούργια πράγματα μας εχει τρελανει σημερα εφαγε το φαγητο της δεν ηθελε αλλο και λεω ας φτιαξω καμια πατατα να φαω εγω τελικα μου της εφαγε και πηρα να φαω και εγώ μια μπουκιά και με φιλησε στο στομα και φωναξε μα...... κοντεψα να την φαω.!!!!εχει ηρεμησει καθόλου ο μικρος η θελει ακομα ζιζακι συνεχεια; πω πω τωρα ειδα το τικεράκι 6 μηνων ειστε παναγια μουνποτε λεγαμε πως θα γεννησεις  ποτε γεννησες ποτε μεγαλωσε περνάει ο καιρος. Διακοπουλες θα πατε; 

Αχχχ Χριστε μ για φαγωμαα θα ειναι!!! Ας με κανει ετσι κ δεν θελω κατι αλλο! Προς το παρον μαμα με ειπε κ κοντεψα να χρειαστω παμπερς της! Χαχαχχα

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο να τον χαιρεστε τον Δημητρακη σας! Ευτυχως θαλασσιτσα την εχουμε στα 5λεπτα με το αμαξι!!! Κ εμενα παντρευτηκε η μανουλα μ την κυριακη κ οντως οι εκλογες δεν επηρεασαν καθολου ισως λιγο στο γλεντι π οι συζητησεις περι ποιος θα επικρατησει εδιναν κ επερναν! Κατα τα αλλα μια χαρα!

Μπραβο το αγορι σου! Κ κομματακια με την μια φτου φτου εμεις ειμαστε τεμπελες μονο ψωμι τρωμε σε κομματι!!

Αχχχ Χριστε μ για φαγωμαα θα ειναι!!! Ας με κανει ετσι κ δεν θελω κατι αλλο! Προς το παρον μαμα με ειπε κ κοντεψα να χρειαστω παμπερς της! Χαχαχχα

Χαχαχαχα, να ναι παντα ευτυχισμενη η μανουλα σου κοριτσι μου!! 

Ασε ειμαστε ολες χαζομαμαδες εδω μεσα!

Just now, Alex. Arap είπε:

Α ωραια αφου έχετε εξοχικο μια χαρα εχει ωραίες παραλιες εξω απο την αθηνα. Καπου θα παμε αλλα ακομα δεν εχουμε αποφασισει θέλει πολυ ψαξιμο για να βρω πάντως για κυθηρα λεγαμε αλλα δεν ξερω και πάλι. 

Δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!! Θα ναι πολυ ωραιααα με την μπεμπουλα σας!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα, να ναι παντα ευτυχισμενη η μανουλα σου κοριτσι μου!! 

Ασε ειμαστε ολες χαζομαμαδες εδω μεσα!

Δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!! Θα ναι πολυ ωραιααα με την μπεμπουλα σας!! 

Σε ευχαριστω κοπελα μου!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα μαμάδες Δεκ 2018!

Εμείς επιτέλους βαπτιστήκαμε!Ο μπέμπης έγινε Δημήτρης!Όλα πήγαν πολύ καλά και το μωρό δεν έκλαψε καθόλου.Μάλλον επειδή είναι μικρούλης και ευτυχώς ο παππάς ηταν καλός.Οι εκλογές ευτυχώς δεν επηρέασαν καθόλου τους φίλους μας που ήρθαν όλοι.Κι έτσι περάσαμε πολύ ωραία!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςΕυχαριστούμε πολύ για τις ευχές!Αντε και στα δικά σας τώρα!Από ζέστη κι εδώ κάνει σήμερα πολύ.Τι τυχεροί που είστε που έχετε θάλασσα κοντά σας.Εμείς ούτε με το κυάλι δεν μπορούμε να τη δούμε.:P

Να σας ζήσει κοριτσι μου ο νεοφωτιστος!!!να τον καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!!!

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο να τον χαιρεστε τον Δημητρακη σας! Ευτυχως θαλασσιτσα την εχουμε στα 5λεπτα με το αμαξι!!! Κ εμενα παντρευτηκε η μανουλα μ την κυριακη κ οντως οι εκλογες δεν επηρεασαν καθολου ισως λιγο στο γλεντι π οι συζητησεις περι ποιος θα επικρατησει εδιναν κ επερναν! Κατα τα αλλα μια χαρα!

Μπραβο το αγορι σου! Κ κομματακια με την μια φτου φτου εμεις ειμαστε τεμπελες μονο ψωμι τρωμε σε κομματι!!

Αχχχ Χριστε μ για φαγωμαα θα ειναι!!! Ας με κανει ετσι κ δεν θελω κατι αλλο! Προς το παρον μαμα με ειπε κ κοντεψα να χρειαστω παμπερς της! Χαχαχχα

Να ζησουνε βαλεντινα μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα τι κανετε;;; επιτελους εκατσε η χοντρουλα μ στον πωπο της χωρις να την κραταω αχχχ τι χαζομαμα ειμαι δεν λεγεται! Εσεις πως πατε τα μπεμπακια σας;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια καλησπερα τι κανετε;;; επιτελους εκατσε η χοντρουλα μ στον πωπο της χωρις να την κραταω αχχχ τι χαζομαμα ειμαι δεν λεγεται! Εσεις πως πατε τα μπεμπακια σας;;

Γεια σας κοριτσια μου! Εδω κ γω πιο κλεισμενη στο σπιτι αποτι το χειμωνα μπορω να πω! Με τη ζεστη που εχει βγαινουμε παντα μετα τις 6 κ ολη μερα φτιαχνω φαγητα τα οποια δε πολυτρωει κιολας τσαμπα χαρηκα στην αρχη τα νευρα μ τσιτα ! Ρε Βαλεντινα μ εσυ πως τη παλευεις ολη μερα μονη??? Πως καταφερνεις να μαγειρεψεις πες μ το κολπο!!!?Μιλαμε εχω φρικαρει ο αντρας μ λογω σεζον δουλευει πιο πολλες ωρες κ ειμαι κυριολεκτικα ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ!!Για να φτιαξω το φαι της κανω ζογκλερικα κ αν ειμαι τυχερη ισως φτιαξω κ δικο μας...εμενα καθεται εδω κ καποιο καιρο στο κωλαριγκο της αλλα δε καθεται πιυθενα μονη αγκαλια θελει συνεχεια!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Εδω κ γω πιο κλεισμενη στο σπιτι αποτι το χειμωνα μπορω να πω! Με τη ζεστη που εχει βγαινουμε παντα μετα τις 6 κ ολη μερα φτιαχνω φαγητα τα οποια δε πολυτρωει κιολας τσαμπα χαρηκα στην αρχη τα νευρα μ τσιτα ! Ρε Βαλεντινα μ εσυ πως τη παλευεις ολη μερα μονη??? Πως καταφερνεις να μαγειρεψεις πες μ το κολπο!!!?Μιλαμε εχω φρικαρει ο αντρας μ λογω σεζον δουλευει πιο πολλες ωρες κ ειμαι κυριολεκτικα ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ!!Για να φτιαξω το φαι της κανω ζογκλερικα κ αν ειμαι τυχερη ισως φτιαξω κ δικο μας...εμενα καθεται εδω κ καποιο καιρο στο κωλαριγκο της αλλα δε καθεται πιυθενα μονη αγκαλια θελει συνεχεια!!

Εγω να δεις ποσο ΜΟΝΗ ειμαι! Πλακωσε δουλεια στον αντρα μ βγηκαν δουλειες στο επαγγελμα τ κ χωρια απο εκει π ειναι υπευθυνος τωρα πηγαινει κ στις δουλειες π ανοιξαν! Δηλ απο εκει π ερχοταν 5,6 το απογευμα τωρα ερχεται 8,9 το βραδυ! Βλεπει την μικρη 1,2ωριτσες τρωει κανει μπανιο κ κοιμαται! Γενικα η μικρη ειναι καλη αν εξαιρεσεις καποια σκαλωματα π τρωει κ γκρινιαζει συνεχομενα μπορει κ μισαωρο απο τα δοντια κατα τα αλλα της αρεσει πολυ να ειναι ξαπλωμενη να παιζει με τα παιχνιδια της και τελικα να την περνει ο υπνος! Γιαυτο κ αργησε να κατσει δν ηθελε στο 2λεπτο εκλεγε κ ηθελε να ξαπλωσει στα συνηθισμενα της μην φανταστεις οτι καθεται πανω απο 5λεπτα θελει την ξαπλουλα της και να παιζει με οποιο παιχνιδι θελει αυτη με την ησυχια της ή ακομα καλυτερα να κανει γιουβαρλακια ολο το μερος γυρναει απο ολες τις μεριες προς ολες τις μεριες! Αυτο ελεγα σημερα σε μια φιλη μ την ταισα το μεσημερι την εκανα μπανακι ξαπλωσα μαζι της στο κρεβατι μας παιξαμε χουζουρεψαμε σηκωθηκα να πλυνω πιατα να βαλω σκουπα και να σφουγγαρισω! Επλυνα τα πιατα κ εβαλα ηλεκτρικη αφησα το δωματιο μας π ηταν το μωρο τελευταιο φτανω στο δωματιο κ κοιμοταν τωρα πως κοιμηθηκε με τοση φασαρια απορωω! Τελικα μετα σφουγγαρισα εφαγα εκανα καφε κ εκατσα ξυπνησε σε 2μιση ωρες για να ξαναφαει! Φαντασου ειμαι τοσες ωρες μονη π απο τα 4μπανια π καναμε με την μικρη 1ηταν με τον μπαμπα μας τα υπολοιπα τα καναμε με την θεια μ που μενει απεναντι κ πηγαινουμε για να εχει παρεουλα της ξαδερφης μ η μικρη π ειναι 2μιση χρονων,κ να κανουμε κ εμεις τα μπανακια μας!

Τωρα στην εβδομαδα μας 29η-30η περνανε κ το αλμα αποχωρισμου! Εμας ξεκινησε καθε π απομακρυνομαι απο κοντα της γκρινιαζει αλλα δεν πολυδινω σημασια της μιλω οσο απομακρυνομαι απο το οπτικο τηε πεδιο μπορει να γκρινιαξει 3λεπτα κ μετα ξεχνιεται περνει παιχνιδι κ παιζει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω να δεις ποσο ΜΟΝΗ ειμαι! Πλακωσε δουλεια στον αντρα μ βγηκαν δουλειες στο επαγγελμα τ κ χωρια απο εκει π ειναι υπευθυνος τωρα πηγαινει κ στις δουλειες π ανοιξαν! Δηλ απο εκει π ερχοταν 5,6 το απογευμα τωρα ερχεται 8,9 το βραδυ! Βλεπει την μικρη 1,2ωριτσες τρωει κανει μπανιο κ κοιμαται! Γενικα η μικρη ειναι καλη αν εξαιρεσεις καποια σκαλωματα π τρωει κ γκρινιαζει συνεχομενα μπορει κ μισαωρο απο τα δοντια κατα τα αλλα της αρεσει πολυ να ειναι ξαπλωμενη να παιζει με τα παιχνιδια της και τελικα να την περνει ο υπνος! Γιαυτο κ αργησε να κατσει δν ηθελε στο 2λεπτο εκλεγε κ ηθελε να ξαπλωσει στα συνηθισμενα της μην φανταστεις οτι καθεται πανω απο 5λεπτα θελει την ξαπλουλα της και να παιζει με οποιο παιχνιδι θελει αυτη με την ησυχια της ή ακομα καλυτερα να κανει γιουβαρλακια ολο το μερος γυρναει απο ολες τις μεριες προς ολες τις μεριες! Αυτο ελεγα σημερα σε μια φιλη μ την ταισα το μεσημερι την εκανα μπανακι ξαπλωσα μαζι της στο κρεβατι μας παιξαμε χουζουρεψαμε σηκωθηκα να πλυνω πιατα να βαλω σκουπα και να σφουγγαρισω! Επλυνα τα πιατα κ εβαλα ηλεκτρικη αφησα το δωματιο μας π ηταν το μωρο τελευταιο φτανω στο δωματιο κ κοιμοταν τωρα πως κοιμηθηκε με τοση φασαρια απορωω! Τελικα μετα σφουγγαρισα εφαγα εκανα καφε κ εκατσα ξυπνησε σε 2μιση ωρες για να ξαναφαει! Φαντασου ειμαι τοσες ωρες μονη π απο τα 4μπανια π καναμε με την μικρη 1ηταν με τον μπαμπα μας τα υπολοιπα τα καναμε με την θεια μ που μενει απεναντι κ πηγαινουμε για να εχει παρεουλα της ξαδερφης μ η μικρη π ειναι 2μιση χρονων,κ να κανουμε κ εμεις τα μπανακια μας!

Πω πω μα το θυμαμαι οτι δουλευει κ σενα πολλες ωρες γι αυτο απορω πως τα καταφερνεις ολα αυτα! Εμενα δε κσθεται τοσο πολυ μονη της δε μ αφηνει νσ κανω τιποτα χωρις 500 διακοπες κ αντε το σκουπισμα σφουγγαρισμα αμα μαγειρευω κ εχω πιασει κρεατα η κρεμμυδια κ πλυνε χερια κ ξαναπλυνε χερια κ εχω καψει πολλα φαγητα με τη γκρινια της!!ουφ !Η θεια δε βοηθαει καθολου??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Πω πω μα το θυμαμαι οτι δουλευει κ σενα πολλες ωρες γι αυτο απορω πως τα καταφερνεις ολα αυτα! Εμενα δε κσθεται τοσο πολυ μονη της δε μ αφηνει νσ κανω τιποτα χωρις 500 διακοπες κ αντε το σκουπισμα σφουγγαρισμα αμα μαγειρευω κ εχω πιασει κρεατα η κρεμμυδια κ πλυνε χερια κ ξαναπλυνε χερια κ εχω καψει πολλα φαγητα με τη γκρινια της!!ουφ !

Ασε παρα πολλες ωρες!Τσαμπουκαλου η μπεμπα σου βρε! Εγω την μονη μερα π αγχωθηκα ηταν την προηγουμενη τεταρτη γτ περιμενα κομμωτρια και αισθητικο(νυχια) για προβα γαμου κ θα ηταν η μια καπακι πισω απο την αλλη κ λεω τι στο καλο αν χρειαστει αγγαλια τι να κανω κ καλα στην κομμωτρια αλλα στα νυχια;; τελικα το πουλακι μ στην κομμωτρια επαιζε με τα παιχνιδια της και στην αισθητικο κοιμοταν ξυπνησε 20λεπτα πριν τελειωσει αλλα κ παλι δεν γκρινιαξε την ακουγα π μιλουσε! Αφου δεν με πιστευαν οτι ειχα μωρο μεσα! Οχι δεν θελει κ πολλα πολλα! Δεν ξερω δεν ειναι κ πολυ της αγγαλιας αλλα ενταξει τα δοντια ειναι λιγο ζορι κανει κατι ξαφνικα κλαμματα εχω σταματησει κ εγω αρκετες φορες απο φαι π ετοιμαζω οπως λες με κρεμμυδια κρεατα,τηγανισματα πλυσιμο πιατων κλπ! Το σαββατο εχουμε παιδιατρο να δουμε πως παμε απο βαρος γτ δεν καλοτρωει εσεις πως πατε!? Απο γαλα;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Η θεια δε βοηθαει καθολου??

Καλημερα! Οχι βρε τι να βοηθησει η θεια παει στην δουλεια κ οταν ερχεται το απογευμα προσεχει της κορης της την μικρη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα! Οχι βρε τι να βοηθησει η θεια παει στην δουλεια κ οταν ερχεται το απογευμα προσεχει της κορης της την μικρη!

Ωχ μα κανεις πια για μας τις μωρομανες!!Στην αρχη κ εγω καμαρωνα που τα καταφερνα μονη μ κ δεν ειχα σε κανεναν υποχρεωση αλλα τωρα που εχω κουραστει τοσο ας υποχρεωνομουνα κ στη γειτονισσα που λεει αρκει να χα λιγη βοηθεια!!Βαλεντινα αν δε καλοτρωει η δικια σ με 400 μλ στη καθησια της τι να πω κ γω! Με το ζορι 200 μλ κ κανω το κλοουν για να ανοιξει το στωμα κ να προλαβω να χωσω το κουταλι!!Απο γαλα αλλαξαμε κ αλλο κ κατι γινεται αλλα μονο 2 μπουκαλακια 100ρια τη μερα κ στη συνεχεια βυζιιιι δε κοβεται το ατιμο ευκολα αγωνας μεγαλος ο αποθηλασμος εχω κουραστει μ αυτο πιο πολυ αλλα που θα παει θα μαθει το ξενο δε γινεται αλλιως


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Ωχ μα κανεις πια για μας τις μωρομανες!!Στην αρχη κ εγω καμαρωνα που τα καταφερνα μονη μ κ δεν ειχα σε κανεναν υποχρεωση αλλα τωρα που εχω κουραστει τοσο ας υποχρεωνομουνα κ στη γειτονισσα που λεει αρκει να χα λιγη βοηθεια!!Βαλεντινα αν δε καλοτρωει η δικια σ με 400 μλ στη καθησια της τι να πω κ γω! Με το ζορι 200 μλ κ κανω το κλοουν για να ανοιξει το στωμα κ να προλαβω να χωσω το κουταλι!!Απο γαλα αλλαξαμε κ αλλο κ κατι γινεται αλλα μονο 2 μπουκαλακια 100ρια τη μερα κ στη συνεχεια βυζιιιι δε κοβεται το ατιμο ευκολα αγωνας μεγαλος ο αποθηλασμος εχω κουραστει μ αυτο πιο πολυ αλλα που θα παει θα μαθει το ξενο δε γινεται αλλιως

Εγω ειμαι καλυτερα απο την αρχη να σου πω! Ισως επειδη το ξυπνημα το βραδυνο εκεινη την 1φορα την κωψαμε προ πολλου! Κοιμαται στις 23:30 κ σηκωνεται 7μιση τρωει κοιμαται και ξυπναει μετα 9:30-10η ωρα! Ξεκουραζομαι αρκετα! Οχι δεν τρωει 400παει αυτο το ονειρο κρατησε 1μιση μηνα! Τωρα 250 κ στις πεινες της μπορει κ 300πιο σπανια βεβαια! Με το γαλα κ εμεις ζορι!εχει 3μερες βεβαια πινει 2φορες την μερα απο 1π επινε! Πινει συνολο αυτες τις 2φορες 350μλ τι να την κανω δεν ειναι του γαλατος!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλιτσες κ μπεμπακια τ κανετε;;; 

Εμεις καλα! Κοιμαται η μικρη κ εγω απολαμβανω καφεδακι στη βεραντα! Σε 4μερες γινομαστε 7μηνων,κ τρελενεται για την περπατουρα κοβει βολτες ολο το μπαλκονι! Σημερα θα φαει κοτοπουλακι με αστρακι καροτακι κ κολοκυθακι! Εχει 4μερες πινει γαλατακι πρωι στις 7,μεσημερι 1μιση ωρα πριν το μεσημεριανο και απογευμα 1ωρα πριν το απογευνατινο τι να πω εχω παθει πλακα! Το βραδυ αρνειται ακομα το γαλα αλλα τρωει κρεμα για βραδυνο! Κοιμομαστε σερι απο τις 23:30 εως τις 10 με ενα ξυπνημα που της κανω εγω στις 7για γαλα γτ αλλιως δεν μας βγαινουν τα γευματα με το φαγητο! Τι ωραια η ζωη με ενα μωρο σε αυτην την ηλικια! Θελω κ 2ο!:lol:

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα μανουλιτσες κ μπεμπακια τ κανετε;;; 

Εμεις καλα! Κοιμαται η μικρη κ εγω απολαμβανω καφεδακι στη βεραντα! Σε 4μερες γινομαστε 7μηνων,κ τρελενεται για την περπατουρα κοβει βολτες ολο το μπαλκονι! Σημερα θα φαει κοτοπουλακι με αστρακι καροτακι κ κολοκυθακι! Εχει 4μερες πινει γαλατακι πρωι στις 7,μεσημερι 1μιση ωρα πριν το μεσημεριανο και απογευμα 1ωρα πριν το απογευνατινο τι να πω εχω παθει πλακα! Το βραδυ αρνειται ακομα το γαλα αλλα τρωει κρεμα για βραδυνο! Κοιμομαστε σερι απο τις 23:30 εως τις 10 με ενα ξυπνημα που της κανω εγω στις 7για γαλα γτ αλλιως δεν μας βγαινουν τα γευματα με το φαγητο! Τι ωραια η ζωη με ενα μωρο σε αυτην την ηλικια! Θελω κ 2ο!:lol:

Χαχαχα αχχχ κ γω Βαλεντινα μου θελω 2ο. Και ας ειναι σαν το 1ο, να με παιδευει, δεν με νοιαζει καθολου μα καθολου!! Δεν χαμπαριαζω τπτ χαχαχα

Και να φανταστεις επειδη δεν ειχα περιοδο, καναμε κανονικα με τον συζυγο χωρις καμια προφυλαξη ! Κ χθες μου ρθε περιοδος 1η φορα. Οποτε θα μπορουσα τωρα να του ετοιμαζα αδερφακι κ να μην το ηξερα αχαχαχα. 

Εγω παραπονο για το γαλα δεν εχω, θηλαζει ακαταπαυστα και πλεον μου κατεβαζει τη μπλουζα μονος του. Σε λιγο θα με ξαπλωνει κιολας μονος του να κανει τη δουλιτσα του χεχεχε. Αλλα εμεις εχουμε θεμα με ολα τα αλλα εκτος απο το γαλα!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχα αχχχ κ γω Βαλεντινα μου θελω 2ο. Και ας ειναι σαν το 1ο, να με παιδευει, δεν με νοιαζει καθολου μα καθολου!! Δεν χαμπαριαζω τπτ χαχαχα

Και να φανταστεις επειδη δεν ειχα περιοδο, καναμε κανονικα με τον συζυγο χωρις καμια προφυλαξη ! Κ χθες μου ρθε περιοδος 1η φορα. Οποτε θα μπορουσα τωρα να του ετοιμαζα αδερφακι κ να μην το ηξερα αχαχαχα. 

Εγω παραπονο για το γαλα δεν εχω, θηλαζει ακαταπαυστα και πλεον μου κατεβαζει τη μπλουζα μονος του. Σε λιγο θα με ξαπλωνει κιολας μονος του να κανει τη δουλιτσα του χεχεχε. Αλλα εμεις εχουμε θεμα με ολα τα αλλα εκτος απο το γαλα!

Το αδερφακια θα ρθουν οταν θα ειναι η ωρα τους χαχαχαχ!!!

Το γαλα κ εμενα μονη της το πινει! Ταρζανακος ο μπεμπης δυσκολος στο φαγητο ε;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...