Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

On 2/8/2019 at 6:32 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@loyloy @Dimitra K @Anastasia_paris @nanoula90 @Anneliz @Cath3rine εσεις π λογικα ειστε μαζεμενες σε ομαδα στο viber κ τα λετε εκει! Μηπως μπορειτε να κανετε κ μια ομαδουλα στο μεσεντζερ να μπω κ εγω;; γιατι το viber δεν το κατεβαζει το κινητο μου μ λεει σφαλμα 404 καθε φορα π παω να το κατεβασω!:oops:

Αγαπη γλυκια απο τη πλευρα μου εχουν συμβει τοσα πολλα που δεν υπαρχει ιχνος διαθεσης...ειμαστε σε διαδικασιες χωρισμου με τον αντρα μου δυστυχως τα πραγματα δεν πηγαινουν παντα οπως τα εχουμε ονειρευτει....εκανα αρκετη υπομονη αλλα σχεδον αρρωστησα κ τωρα εχω ενα βουνο απο δυσκολιες μπροστα μου που πρεπει να ανεβω κ να βγω αλοβητη για το παιδι μου !!! Να ειστε ολες καλα κοριτσια μου να χαμογελατε κ να προσπαθειτε μη τα παρατατε οσες εχετε δυσκολιες κ οτι σας χαλαει μη το μαζευετε μεσα σας γιατι το μπαμ αργει αλλα γινεται κ τοτε θες πολυ περισσοτερο χρονο για να μαζεψεις τα κομματια σου

  • Λυπημένη/-ος 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra K είπε:

Αγαπη γλυκια απο τη πλευρα μου εχουν συμβει τοσα πολλα που δεν υπαρχει ιχνος διαθεσης...ειμαστε σε διαδικασιες χωρισμου με τον αντρα μου δυστυχως τα πραγματα δεν πηγαινουν παντα οπως τα εχουμε ονειρευτει....εκανα αρκετη υπομονη αλλα σχεδον αρρωστησα κ τωρα εχω ενα βουνο απο δυσκολιες μπροστα μου που πρεπει να ανεβω κ να βγω αλοβητη για το παιδι μου !!! Να ειστε ολες καλα κοριτσια μου να χαμογελατε κ να προσπαθειτε μη τα παρατατε οσες εχετε δυσκολιες κ οτι σας χαλαει μη το μαζευετε μεσα σας γιατι το μπαμ αργει αλλα γινεται κ τοτε θες πολυ περισσοτερο χρονο για να μαζεψεις τα κομματια σου

Γειά σου κορίτσι, ελπίζω να πάνε όλα καλά για Σένα και για το παιδάκι σου. Δύσκολη κατάσταση. Σου εύχομαι να το ξεπεράσετε γρήγορα και να είστε ευτυχισμένες! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσακια καλη εβδομαδα!!! Που ειστε οι υπολοιπες!??? Εμεις ετοιμαστηκαμε για την γαμο-βαπτιση την κυριακη.....η μπεμπουλα μας ειναι καλα λιγο γκρινια αγχος αποχωρισμου σταθερες στα 2δοντια καθεται και περπαταει αν την κρατας απο τα χερια μπουσουλημα μονο προς τα πισω! Τι κανετε;; τα μπεμπακια?

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο εχω να μπω στην ομαδα μας.η ωρα η καλη βαλεντινα μου!!!!!!!!εφτασε η μεγαλη μερα.εμεις ακομα δν εχοτμε βγαλει δοντι αλλα γκρινιαζει.εχουν ασπρισεο ολα τα ουλα του. Μαλλον θα τα βγαλει ολα μαζι ο ζουζπυνος μου.εμεις μιλαμε.λεει τα δικα του ολη την ωρα.για μπουσουλημα προσπαθει αλλα δν το βλεπω ακομα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Ποσο καιρο εχω να μπω στην ομαδα μας.η ωρα η καλη βαλεντινα μου!!!!!!!!εφτασε η μεγαλη μερα.εμεις ακομα δν εχοτμε βγαλει δοντι αλλα γκρινιαζει.εχουν ασπρισεο ολα τα ουλα του. Μαλλον θα τα βγαλει ολα μαζι ο ζουζπυνος μου.εμεις μιλαμε.λεει τα δικα του ολη την ωρα.για μπουσουλημα προσπαθει αλλα δν το βλεπω ακομα.

Ευχαριστω κοριτσι μ εμας ειναι πρησμενα τα 2πανω και τα 2πλαινα κατω τωρα θα δουμε πως θα βγουν! Εμεις μονο μαμα μπαμπα κ μαμ λεμε τα αλλα ειναι ακαταλαβιστικα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι από εμένα!!

@ΒαλεντιναΧρηστος Η ώρα η καλή εύχομαι και να πάνε όλα τέλεια!!Εμείς γυρίσαμε από διακοπές και βολτάρουμε κάθε απόγευμα στην παιδική χαρά.Μόνο τα δύο κάτω δοντάκια του βγήκαν του μπέμπη και είχε πολλή γκρίνια, αλλά τώρα έχει ηρεμήσει.Εμένα του αρέσει να ρολλάρει μέσα στο σπίτι και προσπαθεί να σηκωθεί όρθιος, αλλά εννοείται πώς δεν τα καταφέρνει ακόμη.

Επίσης χαίρομαι που δρόσισε κάπως ο καιρός γιατί ο μπέμπης δεν την πάλευε καθόλου, ούτε κι εμείς.:)

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!!

@ΒαλεντιναΧρηστος Η ώρα η καλή εύχομαι και να πάνε όλα τέλεια!!Εμείς γυρίσαμε από διακοπές και βολτάρουμε κάθε απόγευμα στην παιδική χαρά.Μόνο τα δύο κάτω δοντάκια του βγήκαν του μπέμπη και είχε πολλή γκρίνια, αλλά τώρα έχει ηρεμήσει.Εμένα του αρέσει να ρολλάρει μέσα στο σπίτι και προσπαθεί να σηκωθεί όρθιος, αλλά εννοείται πώς δεν τα καταφέρνει ακόμη.

Επίσης χαίρομαι που δρόσισε κάπως ο καιρός γιατί ο μπέμπης δεν την πάλευε καθόλου, ούτε κι εμείς.:)

 

Πραγματικα κ εγω χαιρομαι π δροσισε λιγακι! Αλλα ειπαν θα ανεβει παλι τις επομενες ημερες! Μπραβο κανατε κ τις διακοπουλες σας εμεις του χρονου πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα! Ευχαριστω για τις ομορφες ευχες σου!!! Εμενα αν κ τα εβγαλε τα 2συνεχιζεται η γκρινια ετοιμαζονται αλλα 4 θα δειξει ποιο κ ποσα θα βγουν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνακι η ώρα η καλή εύχομαι!!! και εμείς γυρίσαμε από τις διακοπές ,η μπέμπα έχει αρκετή γκρίνια, βέβαια τα ούλα της δεν είναι ούτε πρησμένα ούτε άσπρα. Δηλαδή δεν βλέπω δόντι μάλλον Η γκρίνια είναι  επειδή είμαστε σε άλμα .Κατά τα άλλα Μία χαρά μεγαλώνει, Προσπαθεί να σηκωθεί στα ποδαράκια και Άμα  την κρατάμε προσπαθεί να κάνει βήματα αυτά τα νέα μας.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας !ειπα να μπω κι εγώ στην παρέα σας !!!ειχα γράψει αρχές αρχές μετά πέρασε καιρός αν και σας διάβαζα δεν έγραφα τώρα αποφάσισα να γράψω!!εχω ένα παίδαρο 8 μηνών εγώ 20 Δεκέμβρη γεννήθηκε :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristi00 είπε:

Κορίτσια γεια σας !ειπα να μπω κι εγώ στην παρέα σας !!!ειχα γράψει αρχές αρχές μετά πέρασε καιρός αν και σας διάβαζα δεν έγραφα τώρα αποφάσισα να γράψω!!εχω ένα παίδαρο 8 μηνών εγώ 20 Δεκέμβρη γεννήθηκε :-)

Σε θυμαμαι εγω διαχειριζομουν το πινακακι με τις ΠΗΤ σε εψαχνα να σε βαλω αλλα δεν εμπαινες τοτε να σου ζησει εμενα γεννηθηκε 19 η μπεμπουλα μου! Πως τα πατε;

5 ώρες πρίν, Perple18 είπε:

Βαλεντίνακι η ώρα η καλή εύχομαι!!! και εμείς γυρίσαμε από τις διακοπές ,η μπέμπα έχει αρκετή γκρίνια, βέβαια τα ούλα της δεν είναι ούτε πρησμένα ούτε άσπρα. Δηλαδή δεν βλέπω δόντι μάλλον Η γκρίνια είναι  επειδή είμαστε σε άλμα .Κατά τα άλλα Μία χαρά μεγαλώνει, Προσπαθεί να σηκωθεί στα ποδαράκια και Άμα  την κρατάμε προσπαθεί να κάνει βήματα αυτά τα νέα μας.

Ευχαριστω κοπελα μου! Και εσεις αν δεν βαπτοστικατε ακομη με το καλο!

Κοριτσια ξαναγραφω οποια θελει εχουμε ομαδα στο μεσεντζερ κ τα λεμε κ εκει για πιο γρηγορα!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε θυμαμαι εγω διαχειριζομουν το πινακακι με τις ΠΗΤ σε εψαχνα να σε βαλω αλλα δεν εμπαινες τοτε να σου ζησει εμενα γεννηθηκε 19 η μπεμπουλα μου! Πως τα πατε;

Ευχαριστω κοπελα μου! Και εσεις αν δεν βαπτοστικατε ακομη με το καλο!

Κοριτσια ξαναγραφω οποια θελει εχουμε ομαδα στο μεσεντζερ κ τα λεμε κ εκει για πιο γρηγορα!!!!

Ευχαριστω πολύ κι εσένα η μπεμπουλα σου :-) καλά τα πάμε αν και πολύ κούραση. Χωρίς βοήθεια κιόλας δύσκολα .εμενα μπουσουλάει κανονικά σε όλο το σπιτι σηκώνεται παντού όπου βρει και συνέχεια είμαι από πίσω μην πέσει ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristi00 είπε:

Ευχαριστω πολύ κι εσένα η μπεμπουλα σου :-) καλά τα πάμε αν και πολύ κούραση. Χωρίς βοήθεια κιόλας δύσκολα .εμενα μπουσουλάει κανονικά σε όλο το σπιτι σηκώνεται παντού όπου βρει και συνέχεια είμαι από πίσω μην πέσει ..

Αααα εσεις ειστε εξεληγμενοι εμεις μονο προς τα πισω μπουσουλημα κ περπατημα ολο το σπιτι απο τα χερια! Δυσκολα χωρις βοηθεια κ εγω ετσι απο πουθενα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αααα εσεις ειστε εξεληγμενοι εμεις μονο προς τα πισω μπουσουλημα κ περπατημα ολο το σπιτι απο τα χερια! Δυσκολα χωρις βοηθεια κ εγω ετσι απο πουθενα!!!

Η ώρα η καλή εύχομαι κ εγώ :-) ναι άσε ζιζάνιο έχω εγώ ;-)

Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2019 at 1:09 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου κ στα δικα σας!!! Ζωη να εχουν πως τα πατε με τον υπνο;;;

 Ευχαριστω εγώ παντρεμένη είμαι:-)άσε πικρή ιστορία ο ύπνος ..μεσημέρι θα κοιμηθεί μια ώρα τουλάχιστον αλλά βράδυ κοιμάται αργά μετά τις 10 και κάθε 3,4 ώρες ξυπνάει να πιει γάλα έχω να κοιμηθώ σερί μήνες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...