Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα!

@Kristi00Ρώτα την παιδίατρο, αλλά δεν νομίζω ότι είναι ανησυχητικό το σκούρο πράσινο στα κακά. Ανησυχητικό είναι αν δεις αίμα στα κακά.

 

Ναι όλα καλά τελικά :-)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε ; Τι τρώνε τ άντρα σας ; Κομμάτια δίνετε ; Εμενα θέλει μόνο κομμάτια πλέον αλλά φοβάμαι λίγο !!σημερα του έκανα ομελέτα και έδωσα και ψωμιά και έκανε εμετό γιατί μπουκωθηκε :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Kristi00 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; Τι τρώνε τ άντρα σας ; Κομμάτια δίνετε ; Εμενα θέλει μόνο κομμάτια πλέον αλλά φοβάμαι λίγο !!σημερα του έκανα ομελέτα και έδωσα και ψωμιά και έκανε εμετό γιατί μπουκωθηκε :-)

Καλησπερα κοριτσι! Εμεις ακομα αλεσμενα για την ακριβεια δεν το χτυπαω πολυ αφηνω κ κομματακια μεσα να μαθαινει επισης ψωμι κ μπισκοτο στο χερι οπως κ καρπουζι πεπονι κομματακια σε μπολ αλλα αυτα τα τρωει το πατωμα! Λογικο ειναι αμα μπουκωθηκε να εκανε εμετο εχει κανει κ εμενα με μπισκοτο π της εκατσε στον ουρανισκο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρε κοριτσια που χαθηκατε;;;; σας τρεχουν τα παιδια σας??? Περυσι τετοιο καιρο λεγαμε αμαν να γεννησουμε κ φετος κλεινουμε χρονο σε λιγακι! Πως περναει ο καιρος!!! Λοιπον εμεις τρωμε απο ολα μπουσουλαμε πιανομαστε απο το επιπλα εχουμε 7-8δοντια λεμε μπαμπα μαμα κ γιαγια κανουμε γαβ στο σκυλακι κ ντα οταν μαλωνει καποιον, παλαμακια ελα-ελα δινουμε φιλακια κ.α.....με τον υπνο ειμαστε σχετικα καλα 2 ημερησιοι αντε 3 μερικες φορες απο 40λεπτα κ το βραδυ στις 9μιση κοιμαται ηδη συνηθως ξυπναει στις 7 το πρωι πλυν μερικες φορες στις 6μιση! Απο μωρακια γινανε παιδακια μωρεεε

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Olaaaaaa εμφανιστηκα κι εγώ! Εμείς σε ένα μήνα γινόμαστε 1 χρόνων! Μπουσουλαμε, τρώμε καλά, βγάζουμε δοντάκια, όλα καλά! Ταλαιπωρουμάστε λιγο με τις αρρώστιες αλλά εντάξει, περαστικά να είναι και όλα καλά! Δεν προλαβαίνω πλέον να μπαίνω αλλά βλεπω πως καμία δεν μπαίνει, μας τρώνε όλο το χρόνο τα μωρά μας! Ελπίζω να είστε όλες καλά, και τα μπεμπακια σας ακόμη καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 4

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια κοριτσιααα. Κ μεις πολυ καλα ειμαστε. Δεν τρωμε, δεν κοιμομαστε χαχαχα σταθερα δηλαδη. Πιανομαστε απο τα επιπλα και με κυνηγαει απο πισω οπου παω. Το λεξιλογιο του ειναι πολυ πλουσιο, λεει μπα μπα μπα και μα μα μα, και απρρρρ φτυνοντας και γεμιζοντας σαλια παντου. Ολα καλα δλδ!! :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!! Βλέπω χρονιζουν τα μικρα σας πω πω ποτε περασε ο καιρος!! @nanoula90βλεπω ακομα ζουζουνι ειναι ο μικρος σου! @ΒαλεντιναΧρηστος @Anastasia_parisμπραβο τα μικρούλια σας γινανε παιδακια καθε μερα κανουν ζουζουνιες και μας τρελενουν!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Βλέπω χρονιζουν τα μικρα σας πω πω ποτε περασε ο καιρος!! @nanoula90βλεπω ακομα ζουζουνι ειναι ο μικρος σου! @ΒαλεντιναΧρηστος @Anastasia_parisμπραβο τα μικρούλια σας γινανε παιδακια καθε μερα κανουν ζουζουνιες και μας τρελενουν!!!! 

Ναι ναι τρελα κανονικηηη!!!! Εσενα τι κανει η μικρουλα σου;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Βλέπω χρονιζουν τα μικρα σας πω πω ποτε περασε ο καιρος!! @nanoula90βλεπω ακομα ζουζουνι ειναι ο μικρος σου! @ΒαλεντιναΧρηστος @Anastasia_parisμπραβο τα μικρούλια σας γινανε παιδακια καθε μερα κανουν ζουζουνιες και μας τρελενουν!!!! 

Ωω κοριτσι τι κανεις??? Πως εισαι? Η μικρουλα σου πως ειναι?? Αχ ασε, ο δικος μου οσο παει και πιο ζορικος. Ημουνα νιά και γερασα με δαυτον χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Ωω κοριτσι τι κανεις??? Πως εισαι? Η μικρουλα σου πως ειναι?? Αχ ασε, ο δικος μου οσο παει και πιο ζορικος. Ημουνα νιά και γερασα με δαυτον χαχαχα. 

Καλα κοριτσι μου εσυ; η μικρουλα ανταρτης αστα δεν ξέρει τι κανει πολυ ζωηρή και παμπονηρη μας παιζει στα δάχτυλα. Κανει και κατι κολπα το βραδυ και θέλει λιγο μαμα στο κρεβάτι αλλα τι ξανα βαζω στη κούνια και το καταλάβενει πολυ πονηρή. Που να περπατήσει τι εχεις να περάσεις καλο κουράγιο σου ευχομαι απο τώρα ειναι λθγο ζωηρουλικα τα σκατουλια αλλα τι να κανουμε ειναι η πιο ωραια κουρασει!! Με το φαγητο πως τα πατε με το ζυζακι ακομα αυτοκόλλητος; 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι τρελα κανονικηηη!!!! Εσενα τι κανει η μικρουλα σου;;;

Καλα κοριτσι μου ατακτουλα αλλα ειναι γλυκα!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

 

Κορίτσια Γεια σας και από μένα χαθήκαμε όντως....κορίτσια εμείς περπατάμε βασικά πλέον τρέχει ο μικρός 10 μηνών περπάτησε αφήστε έχει πολύ πλάκα πως περπατάει...Κατά τα άλλα έχουμε 8 δόντια...Μια βδομάδα θα φάει καλά μια όχι...του δίνω αλεσμρνα και κομμάτια απλά τ κομμάτια τα πετάει πιο πολύ...Τον άλλο μήνα είναι τα πρώτα γενέθλια σχεδόν όσο το σκέφτομαι  ανχωνομαι....

On 31/10/2019 at 9:30 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βρε κοριτσια που χαθηκατε;;;; σας τρεχουν τα παιδια σας??? Περυσι τετοιο καιρο λεγαμε αμαν να γεννησουμε κ φετος κλεινουμε χρονο σε λιγακι! Πως περναει ο καιρος!!! Λοιπον εμεις τρωμε απο ολα μπουσουλαμε πιανομαστε απο το επιπλα εχουμε 7-8δοντια λεμε μπαμπα μαμα κ γιαγια κανουμε γαβ στο σκυλακι κ ντα οταν μαλωνει καποιον, παλαμακια ελα-ελα δινουμε φιλακια κ.α.....με τον υπνο ειμαστε σχετικα καλα 2 ημερησιοι αντε 3 μερικες φορες απο 40λεπτα κ το βραδυ στις 9μιση κοιμαται ηδη συνηθως ξυπναει στις 7 το πρωι πλυν μερικες φορες στις 6μιση! Απο μωρακια γινανε παιδακια μωρεεε

Ααα εσείς έχετε πλούσιο λεξιλόγιο μπράβο εμένα μόνο μπα μπα και μαμά και κάτι δικά του όταν κλαίει λέει 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!Κι εγώ χάθηκα, αν και μπαίνω που και που στο forum και χαζεύω.Εμένα έχει βγάλει 6 δοντάκια, μπουσουλάει και στέκεται όρθιος στα έπιπλα.

Χθες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια (γεννήθηκε νωρίτερα από την ΠΗΤ), περάσαμε πολύ ωραία και αναπολήσαμε όλες εκείνες τις πρώτες ημέρες..

@Kristi00 Τώρα που τρέχει, θα σε έχει συνεχώς στο τρέξιμο!!Με το καλό να γιορτάσετε κι εσείς τα δικά του.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Kristi00 είπε:

 

Κορίτσια Γεια σας και από μένα χαθήκαμε όντως....κορίτσια εμείς περπατάμε βασικά πλέον τρέχει ο μικρός 10 μηνών περπάτησε αφήστε έχει πολύ πλάκα πως περπατάει...Κατά τα άλλα έχουμε 8 δόντια...Μια βδομάδα θα φάει καλά μια όχι...του δίνω αλεσμρνα και κομμάτια απλά τ κομμάτια τα πετάει πιο πολύ...Τον άλλο μήνα είναι τα πρώτα γενέθλια σχεδόν όσο το σκέφτομαι  ανχωνομαι....

Ααα εσείς έχετε πλούσιο λεξιλόγιο μπράβο εμένα μόνο μπα μπα και μαμά και κάτι δικά του όταν κλαίει λέει 

Ουυυυ περπατατε;;;; καλα εσεις ειστε πολυ μπροστα εμεις βηματα γυρω απο τα επιπλα! Γτ αγχωνεσαι επειδη περναει γρηγορα ο καιρος;;;; πως περασε παντως ο καιρος ποτε γεννηθηκαν ποτε κλεινουν χρονο!!!!

 

6 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα!!Κι εγώ χάθηκα, αν και μπαίνω που και που στο forum και χαζεύω.Εμένα έχει βγάλει 6 δοντάκια, μπουσουλάει και στέκεται όρθιος στα έπιπλα.

Χθες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια (γεννήθηκε νωρίτερα από την ΠΗΤ), περάσαμε πολύ ωραία και αναπολήσαμε όλες εκείνες τις πρώτες ημέρες..

@Kristi00 Τώρα που τρέχει, θα σε έχει συνεχώς στο τρέξιμο!!Με το καλό να γιορτάσετε κι εσείς τα δικά του.

Ναι σωστα εσυ ησουν προωρομανουλα! Να σου ζησει ο αντρακλας χιλιοχρονος!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα!!Κι εγώ χάθηκα, αν και μπαίνω που και που στο forum και χαζεύω.Εμένα έχει βγάλει 6 δοντάκια, μπουσουλάει και στέκεται όρθιος στα έπιπλα.

Χθες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια (γεννήθηκε νωρίτερα από την ΠΗΤ), περάσαμε πολύ ωραία και αναπολήσαμε όλες εκείνες τις πρώτες ημέρες..

@Kristi00 Τώρα που τρέχει, θα σε έχει συνεχώς στο τρέξιμο!!Με το καλό να γιορτάσετε κι εσείς τα δικά του.

Να τα εκατοσρησετε!!!!!πως πέρασε ο καιρός.

Έχουμε χαθεί όλες.μας απασχολούν όλη μέρα με τα κατορθώματα τους.εμεος πάμε σα το κάβουρα από έπιπλο σε έπιπλο.κανει μερικά βήματα και με τη περπατουρα.λεμε μαμά μπαμπά.και μια φορά είπε παππού. Και έσκασε και το 1ο δοντάκι μας.επιτελους

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...