Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Σιγά μη την αφήσω... εννοείται θα ρωτήσω!!! Μπορεί να την πετύχω στις καλές της... τον Αύγουστο πρέπει να ξέρουμε είναι οι εκπτώσεις χιχιχιχι

Σωστή για επιπλακια και τέτοια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Πώς θα περάσετε το ΣΚ; Εμείς τα κλασικά, ψώνια και δουλίτσες στο σπίτι!

Και εγώ σπίτι σε αναμμένα κάρβουνα για την Αυχενική τη Δευτέρα.Ειχα και λίγο καφέ χτες στο σκούπισμα και ο γιατρός είπε ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Βαφτιση και μετα κατευθειαν για μπλουμ στη θαλασσα ! @loyloy Αντε εφτασε σχεδον. Ολα καλα θα πάνε μην ανησυχεις !!! Τι ωρα εχεις το ραντεβου?

9 το πρωί.νωρις νωρίς.να ξεμπερδευω μια κι έξω γτ θα τρελαθώ από την αγωνία. Και ελπίζω για τα καλύτερα.

Θαλασσιτσα ε?Εγώ δεν έχω πάει ακόμα.οταν μπω στο 2ο τρίμηνο.αρα σε καμιά καμία βδομάδα που θα επιστρέψω Κέρκυρα λε ω σιγά σιγά να ξεκινήσω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι από εμένα. Εμείς πήγαμε θάλασσα το προηγούμενο ΣΚ, αρρωστήσαμε και αυτό το ΣΚ σπίτι και ο μικρός με ιωση και πυρετο. Όμως είναι πολύ κεφάτος. 38.6 και χοροπηδάει.... που τη βρίσκουν τόση ενέργεια!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

9 το πρωί.νωρις νωρίς.να ξεμπερδευω μια κι έξω γτ θα τρελαθώ από την αγωνία. Και ελπίζω για τα καλύτερα.

Θαλασσιτσα ε?Εγώ δεν έχω πάει ακόμα.οταν μπω στο 2ο τρίμηνο.αρα σε καμιά καμία βδομάδα που θα επιστρέψω Κέρκυρα λε ω σιγά σιγά να ξεκινήσω.

Αχ τυχερουλα !!! Εννοειται να ξεκινησεις κ να το απολαυσεις! Κ εμεις εδω θα περιμενουμε να μας πεις πως πηγε η εξεταση. Τα αποτελεσματα της βγαινουν επι τοπου? 

@Έλσα1978 περαστικουυλια !! Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? Εχεις ηρεμησει καθολου με τους εμετους?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ τυχερουλα !!! Εννοειται να ξεκινησεις κ να το απολαυσεις! Κ εμεις εδω θα περιμενουμε να μας πεις πως πηγε η εξεταση. Τα αποτελεσματα της βγαινουν επι τοπου? 

@Έλσα1978 περαστικουυλια !! Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? Εχεις ηρεμησει καθολου με τους εμετους?

Η Αυχενική ει αι υπερυχο ς.βλεπουν κατευθείαν τι γ ινεται.αν δεν είναι καλά στο λένε κατευθείαν

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Η Αυχενική ει αι υπερυχο ς.βλεπουν κατευθείαν τι γ ινεται.αν δεν είναι καλά στο λένε κατευθείαν

 

Ναι, απλα νομιζα σου κανουν κ μια αλλη, σε συνδυασμο με τον υπερηχο, εξεταση αιματος. Η οχι? Μπορει να το χω μπερδεψει . :|


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Ναι, απλα νομιζα σου κανουν κ μια αλλη, σε συνδυασμο με τον υπερηχο, εξεταση αιματος. Η οχι? Μπορει να το χω μπερδεψει . :|

Ναι το pap-a .Αυτό βγάζει ποσοστά για πιθανότητες για κάποια σύνδρομα.αλλα συνήθως παίρνεις από την Αυχενική μια πρώτη εικόνα.νομιζω η αιματολογικη βγαίνει σε 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι το pap-a .Αυτό βγάζει ποσοστά για πιθανότητες για κάποια σύνδρομα.αλλα συνήθως παίρνεις από την Αυχενική μια πρώτη εικόνα.νομιζω η αιματολογικη βγαίνει σε 2 μέρες.

Ναι μπραβο. Αυτο εννοουσα. Οποτε αναμενουμε με αισιοδοξια την αυχενικη σε πρωτο σταδιο !!! Τελεια. Μην εχεις αγχος κοριτσι μου. Το μπεμπε σου θα ναι μια χαρα !!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 είμαι καλυτερα! Μπηκα στη 14η σήμερα και ήδη από τη 13η νιώθω διαφορά! Είναι τόσο ωραίο να μην νιώθεις συνέχεια χάλια! Το άλλο το κορίτσι μας ή noni90 που ήταν κι αυτή χάλια άραγε συνήλθε καθολου;

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2018 at 1:57 ΜΜ, loyloy είπε:

9 το πρωί.νωρις νωρίς.να ξεμπερδευω μια κι έξω γτ θα τρελαθώ από την αγωνία. Και ελπίζω για τα καλύτερα.

Θαλασσιτσα ε?Εγώ δεν έχω πάει ακόμα.οταν μπω στο 2ο τρίμηνο.αρα σε καμιά καμία βδομάδα που θα επιστρέψω Κέρκυρα λε ω σιγά σιγά να ξεκινήσω.

Κι εγω αύριο εγω αυχενικη κατα τις 11...!!αντε να μας φύγει κ αυτο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κι εγω αύριο εγω αυχενικη κατα τις 11...!!αντε να μας φύγει κ αυτο! 

Παρεούλα Είμαστε.αντε να είναι όλα καλά Αύριο και για τις δύο.να δω πως θα κοιμηθούμε απόψε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...