Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου ομορφα!

1.5 η αυχενικη διαφανεια, εχουμε ρινικο οστο ορατο, ολα μια χαρα... Κοιμοταν το ζουζουνακι κ το ξυπνησαμε.... Την πεμπτη τα αποτελεσματα που θα συμπεριλαμβανουν κ το αιμα αλλα ο υπερηχος σουπερ. Και.... με καθε επιφυλαξη μου ειπε γιατι ειναι μικρο... αλλα δε βλεπει κατι αναμεσα στα ποδια του...! Χιχιχιχιχι!

Ραντεβου στις 16 βδομαδες παλι με το μικρακι μου!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσια μου ομορφα!

1.5 η αυχενικη διαφανεια, εχουμε ρινικο οστο ορατο, ολα μια χαρα... Κοιμοταν το ζουζουνακι κ το ξυπνησαμε.... Την πεμπτη τα αποτελεσματα που θα συμπεριλαμβανουν κ το αιμα αλλα ο υπερηχος σουπερ. Και.... με καθε επιφυλαξη μου ειπε γιατι ειναι μικρο... αλλα δε βλεπει κατι αναμεσα στα ποδια του...! Χιχιχιχιχι!

Ραντεβου στις 16 βδομαδες παλι με το μικρακι μου!

Αχ μπραβο κοριτσι μου !!!! Κ γω μολις γυρισα. Αυχενικη 1.3 μου ειπε ρινικο ορατο ολα τελεια . Κ γω περιμενω αιματολογικες τη Δευτερα. Κ μας ειπε οτι ειναι αγορακι. Ειδαμε πουλακι!!!!! Το ενστικο μου οτι να ναι ελεγε. Χαχαχα. Μπραβο μας λοιπον. Καλες εγκυμοσυνες να εχουμε!!!

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ μπραβο κοριτσι μου !!!! Κ γω μολις γυρισα. Αυχενικη 1.3 μου ειπε ρινικο ορατο ολα τελεια . Κ γω περιμενω αιματολογικες τη Δευτερα. Κ μας ειπε οτι ειναι αγορακι. Ειδαμε πουλακι!!!!! Το ενστικο μου οτι να ναι ελεγε. Χαχαχα. Μπραβο μας λοιπον. Καλες εγκυμοσυνες να εχουμε!!!

Και της @loyloy που ηθελε κοριτσακι της την εσκασε ο πιτσιρικος! Κοριτσια μην αγχωνεστε αν ειδε καλα η γιατρος φερνω τη νυφη! Καλες εγκυμοσυνες, καλες ανακοινωσης κ καλα χαζεματα στα βρεφικα! Γιουπιιιιι!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!  Κι εμείς εχθές είχαμε υπέρηχο και είναι όλα καλά. Είχε θέση ραλίστα, ξάπλα και αραλίκι. Αλλά φύλλο δεν είδαμε. Θα περιμένουμε την nipt. Μπράβο μας που είναι όλα καλα! Μεγάλες χαρές!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 14/6/2018 at 9:16 ΠΜ, nanoula90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια. @Cath3rine μπραβο κοπελα μου. Με το καλο το μωρακι σου ! 

Επειδη πλησιαζει κ η δικη μου ωρα σιγα σιγα και αρχιζει κ με κυριευει ενα αγχος, ηθελα να σας ρωτησω. Η αυχενικη γινεται κολπικα η κοιλιακα? Κ ποσην ωρα κρατησε σε σας ? 

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα.

Ολα θα πάνε καλα....!!!! Θετική σκεψη..! Χμμμ εμενα κράτησε σχεδόν 45λεπτα αλλα μπήκα κ βγήκα κιολας... 

Κοιλιακα γινεται ενας υπέρηχος είναι μην αγχωνεσε ..και μαλιστα εμενα με μιλούσε συνέχεια.. Βλέπουμε αυτο βλεπουμε εκείνο μπραβο κλπ! 

Επισης ενα αλλο εκτος απο το νερο είναι να έχεις μαζι σου κατι σε σοκολάτα να φας πριν μπεις κ ολοι λενε οτι έτσι το μωρο κινείται.. Γτ εμενα ήταν χαλαρό κ νερο που ήπια καμια αντίδραση! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ολα θα πάνε καλα....!!!! Θετική σκεψη..! Χμμμ εμενα κράτησε σχεδόν 45λεπτα αλλα μπήκα κ βγήκα κιολας... 

Κοιλιακα γινεται ενας υπέρηχος είναι μην αγχωνεσε ..και μαλιστα εμενα με μιλούσε συνέχεια.. Βλέπουμε αυτο βλεπουμε εκείνο μπραβο κλπ! 

Επισης ενα αλλο εκτος απο το νερο είναι να έχεις μαζι σου κατι σε σοκολάτα να φας πριν μπεις κ ολοι λενε οτι έτσι το μωρο κινείται.. Γτ εμενα ήταν χαλαρό κ νερο που ήπια καμια αντίδραση! 

Εμε να με λίγα χτυπήματα στη κοιλιά πήρε μπρος.τι πλάκα που είχε.πρωτη φορά το δα Έτσι σχηματισμενο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Εμε να με λίγα χτυπήματα στη κοιλιά πήρε μπρος.τι πλάκα που είχε.πρωτη φορά το δα Έτσι σχηματισμενο.

Μπααα εμένα κ με χτυπήματα ήταν αραχτο ...ηρεμία... Ουτε Καν να ενοχληθεί... Χαχαχαχα 

Δάχτυλα... Χέρια πόδια... Πηγούνι... Μύτη... Καρδιά... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Επιστροφή στη βάση μου λοιπόν και αντικρισα ένα σπίτι Αφήστε Πως.εχε χάρη που δουλεύει 9 με 9 το βράδυ και τις τελευταίες μέρες τελειωνε 11.εννοειται λίγα λίγα.κουζινα μπάνιο Σήμερα Μόνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Επιστροφή στη βάση μου λοιπόν και αντικρισα ένα σπίτι Αφήστε Πως.εχε χάρη που δουλεύει 9 με 9 το βράδυ και τις τελευταίες μέρες τελειωνε 11.εννοειται λίγα λίγα.κουζινα μπάνιο Σήμερα Μόνο.

Καλημερα κορίτσι,!! Υπομονη!!!! Εγω ευτυχως δεν εχω τέτοια ..ειμαι στα χερια της μαμάς μου!!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσι,!! Υπομονη!!!! Εγω ευτυχως δεν εχω τέτοια ..ειμαι στα χερια της μαμάς μου!!!! 

Κι εγώ μέχρι χτες.καλα ήταν να με νταντευουν και να τα χω όλα έτοιμα.τελικα λίγο λίγο τα κα να όλα.ενα σφουγγαρισμα και πλυντήρια μένουν.αυριο τώρα.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κι εγώ μέχρι χτες.καλα ήταν να με νταντευουν και να τα χω όλα έτοιμα.τελικα λίγο λίγο τα κα να όλα.ενα σφουγγαρισμα και πλυντήρια μένουν.αυριο τώρα.

Μπράβο, που επανέρχεσαι δυναμικά!

Κι εγώ το Σάββατο έκανα δουλίτσες και την Κυριακή την αφιέρωσα στο σύζυγο και το παιδί! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Εγω πήζω στο διάβασμα. Πρεπει να παραδώσω διπλωματική κ τρεχω. Κατα τ αλλα ο μπεμπης απο το σαββατο με ανακατευει συχνα πυκνά. Κανει αισθητη την παρουσία του σιγα σιγα. Εσυ @loyloy πως εισαι? Τα υπολοιπα κορίτσια?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...