Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

@linaa ναι καταλαβαινω κοριτσι μου....! Θα δουμε πως θα κυλήσει!!!! 

Κοριτσια μόνο εγώ καθομαι κ κοιταω τον υπέρηχο με τις ώρες;; 

Χααχαχχααχ.και ειπα να μη πω κάτι μη με περάσετε για τρελή.σημερα βέβαια δεν τον έχω δει ακόμα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@loyloy xaxaaxaa κι εγω λεω καμια δεν είπε τπτ... Δεν γίνεται! Χαχαχαχαχαχα εσύ εχεις ήδη μια εμπειρία ε;; εμενα ηταν ο πρώτος χαχαχαχαχα πόνεσαν τα σαγόνια μου απο το χαμόγελο ολη μερα..... :-P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

@loyloy xaxaaxaa κι εγω λεω καμια δεν είπε τπτ... Δεν γίνεται! Χαχαχαχαχαχα εσύ εχεις ήδη μια εμπειρία ε;; εμενα ηταν ο πρώτος χαχαχαχαχα πόνεσαν τα σαγόνια μου απο το χαμόγελο ολη μερα..... :-P

Ναι έχω.αλλα δυστυχώς δεν προχώρησε.παλλινδρομησε το σποράκι μου.τωρα όμως είναι μια καινούρια εγκυμοσύνη και είμαι σίγουρη τα Χριστούγεννα θα Ναι μαζί μας. :):)

Link to comment
Share on other sites

@loyloy λυπάμαι...αυτο, το έχω διαβάσει κ απο αλλε κοπέλες.. Τοσο συχνό είναι; 

Τώρα θα είναι ολα καλύτερα! Με θετική σκέψη!!!! Κ πολλα χαμογελα.... !!!!να είσαι σίγουρη!!!! Ποσο είσαι εσύ;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

@loyloy λυπάμαι...αυτο, το έχω διαβάσει κ απο αλλε κοπέλες.. Τοσο συχνό είναι; 

Τώρα θα είναι ολα καλύτερα! Με θετική σκέψη!!!! Κ πολλα χαμογελα.... !!!!να είσαι σίγουρη!!!! Ποσο είσαι εσύ;; 

Εντάξει πέρασε.σε μεγάλο ποσοστό γυναικών συμβαίνει αλλά μη το σκέφτεσαι αυτό.μην αγχωθείς χωρίς λόγο.ενταξει?κανονικά θα ήμουν στην 7η αλλά λόγω απόκλισης είμαι 6εβδ +3 ημ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Εντάξει πέρασε.σε μεγάλο ποσοστό γυναικών συμβαίνει αλλά μη το σκέφτεσαι αυτό.μην αγχωθείς χωρίς λόγο.ενταξει?κανονικά θα ήμουν στην 7η αλλά λόγω απόκλισης είμαι 6εβδ +3 ημ.

Ενταξει....! Θα σκεφτόμαστε μόνο θετικά,!!Εχουμε μια βδομαδα νταν διαφορά! Εγω κανονικα θα ημουν στην 6η αλλα λογω απόκλισης σημερα με είπε είναι 5εβδ+3ημ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ενταξει....! Θα σκεφτόμαστε μόνο θετικά,!!Εχουμε μια βδομαδα νταν διαφορά! Εγω κανονικα θα ημουν στην 6η αλλα λογω απόκλισης σημερα με είπε είναι 5εβδ+3ημ. 

Μια χαρά.γι αυτό το είδατε μόνο.δεν Έχει ξεκινήσει να χτυπάει.ειναι μια σταλιτσα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μας έχει στην αναμονή για δύο βδομάδες... Αντε να περάσουν!

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Μια χαρά.γι αυτό το είδατε μόνο.δεν Έχει ξεκινήσει να χτυπάει.ειναι μια σταλιτσα.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Μας έχει στην αναμονή για δύο βδομάδες... Αντε να περάσουν!

 

Σε 2 βδομάδες θα το ακούσετε σίγουρα.γι αυτό.αντε σιγά σιγά θα περάσει.απο ότι κατάλαβα δεν δουλεύεις ε?θα χεις πολύ ελεύθερο χρόνο να σκέφτεσαι.ετσι κι εγώ  γαμωτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Σε 2 βδομάδες θα το ακούσετε σίγουρα.γι αυτό.αντε σιγά σιγά θα περάσει.απο ότι κατάλαβα δεν δουλεύεις ε?θα χεις πολύ ελεύθερο χρόνο να σκέφτεσαι.ετσι κι εγώ  γαμωτο.

Ναι δεν δουλευω εγω....! Δεν πειράζει ξεκουραζομαστε!!! Χαλαρώνουμε!!! Εγω εχω την θαλασσα απέναντι κ ολο την βλέπω κ την λαχταράω αλλα είναι ακομα λίγο κρύα.. Κ το σκέφτομαι... Μολις ζεστάνει ενα βιβλίο.. Ενα χυμό και βουτιά, 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσια... Σημερα πήγαμε στο γιατρό κ καναμε πρώτο υπέρηχο.... Ειδαμε ενα μικρούλι σπορακι!!!!!!!  Αλλα δεν ακούσαμε ακομα καρδούλα... Ειπε σε 2 βδομαδες που θα ξαναπάμε... 

Εσεις το έχετε ανακοινώσει σε γονείς πεθερικά;; η περίμενατε να ακούσετε την καρδούλα πρώτα;;; 

Εμενα το ξερουν οι γονεις μου κ τα πεθερικα ναι ! Μέχρι εκεί. Και στη πρωτη εγκυμοσύνη τους το είχα πει εξαρχης, ακομα καν πριν ακούσουμε καρδουλα. 

πρίν από 22 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ναι δεν δουλευω εγω....! Δεν πειράζει ξεκουραζομαστε!!! Χαλαρώνουμε!!! Εγω εχω την θαλασσα απέναντι κ ολο την βλέπω κ την λαχταράω αλλα είναι ακομα λίγο κρύα.. Κ το σκέφτομαι... Μολις ζεστάνει ενα βιβλίο.. Ενα χυμό και βουτιά, 

@Cath3rineπού μένεις κ βλεπεις θάλασσα να ζηλέψουμε; Ουτε εγω δουκευω κοριτσια αλλα εχω την 15 μηνων κορη μου να με απασχολει ολημερα. Εγω προσωπικα που μ αρεσει πολυ ο καφες καταλαβα οπως κ στη πρωτη εγκυμοσυνη οτι ημουν εγκυος επειδη ειχα απεχθεια για τον καφε. Οποτε δεν πινω καθολου. Δεν καπνιζα ποτέ οποτε με το τσιγαρο δεν εχω θεμα κ για τη διατροφη ο γιατρος μου ειχε πει απλά να προσέχω να τρώω υγιεινά, φρουτα κτλ κ να πλενω πολύ καλά λαχανικα.. εγω παιρνω filicine και μου εδωσε κ το utrogestan επειδη ειδα λιγο καφέ πριν καποιες μερες ισως λογω κουρασης απο τη μικρή..

Θα σας στειλω νεα μου απο το γιατρο !! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Εμενα το ξερουν οι γονεις μου κ τα πεθερικα ναι ! Μέχρι εκεί. Και στη πρωτη εγκυμοσύνη τους το είχα πει εξαρχης, ακομα καν πριν ακούσουμε καρδουλα. 

@Cath3rineπού μένεις κ βλεπεις θάλασσα να ζηλέψουμε; Ουτε εγω δουκευω κοριτσια αλλα εχω την 15 μηνων κορη μου να με απασχολει ολημερα. Εγω προσωπικα που μ αρεσει πολυ ο καφες καταλαβα οπως κ στη πρωτη εγκυμοσυνη οτι ημουν εγκυος επειδη ειχα απεχθεια για τον καφε. Οποτε δεν πινω καθολου. Δεν καπνιζα ποτέ οποτε με το τσιγαρο δεν εχω θεμα κ για τη διατροφη ο γιατρος μου ειχε πει απλά να προσέχω να τρώω υγιεινά, φρουτα κτλ κ να πλενω πολύ καλά λαχανικα.. εγω παιρνω filicine και μου εδωσε κ το utrogestan επειδη ειδα λιγο καφέ πριν καποιες μερες ισως λογω κουρασης απο τη μικρή..

Θα σας στειλω νεα μου απο το γιατρο !! 

Τωρα μένω Ρέθυμνο... Στα 100μ απο την παραλία.. Κορίτσια αυτο ειναι παράδεισος!!!!!  Κι εμενα αυτα με είπε.. Υγιεινά.. Φρούτα... Να πλένονται καλα... Τσιγάρο το έχω κόψει πολλα χρόνια... Καφε όντως τωρα που το λες.. Ενω πινω πρωι τωρα τελευταία δεν καίγομαι ιδιαίτερα.... (Δεν το είχα συνδυασει) βέβαια μ είπε ενα καφε το πρωί δεν πειράζει!! 

Περιμένουμε νεα σου κοριτσι μ... Ολα καλα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καφέ πίνω κορίτσια, μου επέτρεψε ένα τη μέρα άλλωστε ο δικός μου είναι νερό ζουμί.... τις τελευταίες μέρες πίνω μισό... παλεύω με τη διακοπή του καπνίσματος και τη σωστή διατροφή, νομίζω ότι είμαι στη τσίτα για αυτό το λόγο κ με πιάνουν άγχη. Ευτυχώς με τη δουλειά ξεχνιέμαι λίγο...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Ναι δεν δουλευω εγω....! Δεν πειράζει ξεκουραζομαστε!!! Χαλαρώνουμε!!! Εγω εχω την θαλασσα απέναντι κ ολο την βλέπω κ την λαχταράω αλλα είναι ακομα λίγο κρύα.. Κ το σκέφτομαι... Μολις ζεστάνει ενα βιβλίο.. Ενα χυμό και βουτιά, 

Εμένα είναι στα 50 μέτρα.τωρα που θα ξαναπάω τη Δευτέρα στο γιατρό θα τον ρωτήσω αν μπορώ να ξεκινήσω τα μπάνια σιγά σιγά.Εσυ την βλέπεις ε?εμεν α έχει κάτι νοικιαζομενα ακριβώς μπροστά από μένα και μου κοβουν όλη τη θέα.

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Εγώ καφέ πίνω κορίτσια, μου επέτρεψε ένα τη μέρα άλλωστε ο δικός μου είναι νερό ζουμί.... τις τελευταίες μέρες πίνω μισό... παλεύω με τη διακοπή του καπνίσματος και τη σωστή διατροφή, νομίζω ότι είμαι στη τσίτα για αυτό το λόγο κ με πιάνουν άγχη. Ευτυχώς με τη δουλειά ξεχνιέμαι λίγο...

Αν μπορείς κοψτο εντελώς το τσιγάρο.ευτυχως Εγώ το χα κόψει Χρόνια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...