Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , dec-e είπε:

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

      οχι δεν εχω όνειρα , προσμονή εχω σαν παιδάκι.  δεν είναι απαραίτητα άγχος  η αίσθηση!  άλλο στις 35 και άλλο στις 28 ! αν φτάσω 35 θα κάνω open party κορίτσια …χαχαχ θα εχω και άνευ !!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κοριτσιάαααααάααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα την 3η χοριακή και έχει πάει στο 2,550 !!!!!!!!!!!!! Σήμερα έκλεισα την 5η εβδομάδα .... Να ελπίζω σε δίδυμα ..... ή το παρατραβάω ??????? Χαχαχαχα   

@palmoira, Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !!!!! 

 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κοριτσιάαααααάααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα την 3η χοριακή και έχει πάει στο 2,550 !!!!!!!!!!!!! Σήμερα έκλεισα την 5η εβδομάδα .... Να ελπίζω σε δίδυμα ..... ή το παρατραβάω ??????? Χαχαχαχα   

@palmoira, Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !!!!! 

 

 

Μπράβο Δημητρούλα μου.Μπορεί!Και το πα εγώ.Έτσι για να κρατάμε τις ισορροπίες,δεν είναι μόνο η χωριακή που παίζει ρόλο.Οπότε περιμένεις,αλλά ένα ζουζουνάκι είναι σίγουρο.Φιλάκια πολλά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, dimitra19 said:

Κοριτσιάαααααάααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα την 3η χοριακή και έχει πάει στο 2,550 !!!!!!!!!!!!! Σήμερα έκλεισα την 5η εβδομάδα .... Να ελπίζω σε δίδυμα ..... ή το παρατραβάω ??????? Χαχαχαχα   

@palmoira, Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !!!!! 

 

 

Ολεεεεεε!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κοριτσιάαααααάααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήρα την 3η χοριακή και έχει πάει στο 2,550 !!!!!!!!!!!!! Σήμερα έκλεισα την 5η εβδομάδα .... Να ελπίζω σε δίδυμα ..... ή το παρατραβάω ??????? Χαχαχαχα   

@palmoira, Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !!!!! 

 

 

Ζήτω! Μπορεί και δύο ...θα δείξει. Πότε ο υπέρηχος; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Palmoira με το καλό αύριο να καλοδεχτείς την όμορφη μπέμπα σου! Αύριο τέτοια ώρα να την κρατάς στην αγκαλιά σου!

Δήμητρα συγχαρητήρια!!!! και αν το θες γιατί όχι και δίδυμα!

Κορίτσια καλή εβδομάδα, φιλιά σε όλες

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά και ζωηρά γεια σας !!

Δημητρούλα συγχαρητήρια !

palmoira με το καλό το μωράκι σου. Έμεινε πλέον τόσο λίγο  για να το κρατήσεις αγκαλίτσα. Ανυπομονώ να έρθω στην θέση σου. 

Κορίτσια εγώ είχα δύσκολο ΣΚ , η μαμά μου είναι στο νοσοκομείο.  Ανέβασε υψηλή πίεση και έπαθε πνευμονικό οίδημα.

Παρά τρίχα την γλυτώσαμε αυτό είναι το καλό νέο. 

Εγώ πάλι απίστευτα κουρασμένη . Πριν λίγο επέστρεψα και είπα να σας ενημερώσω. 

Η Χοριακη σήμερα 425 . Δεν ξέρω τίποτα. 

Από το κέντρο μου είπαν ότι έχουν ξαναδεί περιπτώσεις που ανεβαίνει αργά να πηγαίνουν καλά.  Μου είπαν την Δευτέρα να επαναλάβω οιστραδιολη και προγεστερόνη που παρεμπιπτόντως αυτές είναι σε εξαιρετικά επίπεδα και την επόμενη  Πέμπτη να κάνω υπέρηχο..

Τι να πω αυτά 

Τάνια μακάρι να μπορούσα να σε διαφωτίσω σε κάτι . Τα κορίτσια εδώ ξέρουν περισσότερα νομίζω όμως πως πρέπει να επαναλάβεις την χοριακη. 

Πάντως κορίτσια μου όμορφα ότι και γίνει στη συγκεκριμένη περίπτωση με εμένα,  νοιώθω ιδιαίτερα τυχερή που μπήκα στην παρέα σας και που ξέρετε  μπορεί κάποτε το παιδί μου να γιορτάζει μαζί με τα δικά σας τα γενέθλια του. 

Καλό σας βράδυ και σας ευχαριστώ που υπάρχετε και γράφω τώρα εδώ τα εσώψυχά μου .

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι ωραία που πηγαίνει η εβδομάδα έτσι! Γεννητούρια! Ωραίες χοριακες! Με το καλό palmoira! Η μικρούλα σας έρχεται να σας γεμίσει αγκαλιές!

Δημητρα μπράβο σου! Με το καλό να δεις το εμβρυακι ή τα εμβρυακια σου στον υπέρηχο! 

Brave συγχαρητήρια! Είδες πως ανέβηκε η τιμή; Με το καλό να εχεις ακόμα πιο τέλεια αποτελέσματα. Περαστικά στη μανούλα σου. Πολύ φιλικά θα σου έλεγα, αν γίνεται εσύ να μην πηγαίνεις στο νοσοκομείο. Μην το ρισκάρεις καλή μου. 

Πολλα φιλιά σε όλες! 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι ωραία που πηγαίνει η εβδομάδα έτσι! Γεννητούρια! Ωραίες χοριακες! Με το καλό palmoira! Η μικρούλα σας έρχεται να σας γεμίσει αγκαλιές!

Δημητρα μπράβο σου! Με το καλό να δεις το εμβρυακι ή τα εμβρυακια σου στον υπέρηχο! 

Brave συγχαρητήρια! Είδες πως ανέβηκε η τιμή; Με το καλό να εχεις ακόμα πιο τέλεια αποτελέσματα. Περαστικά στη μανούλα σου. Πολύ φιλικά θα σου έλεγα, αν γίνεται εσύ να μην πηγαίνεις στο νοσοκομείο. Μην το ρισκάρεις καλή μου. 

Πολλα φιλιά σε όλες! 

Γεωργία πιστεύεις πως μπορώ να χαρώ λίγο ?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα palmoira με το καλό να δεχθεί την μπέμπα σου ... Δήμητρα συγχαρητήρια κορίτσι μου ότι καλύτερο εύχομαι. Brave περαστικά στην μητέρα σου και εσύ μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά.. κορίτσι εγώ σας γράφω από την κλινική εχθές ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου είχα φοβερή αιμορραγία σε σημείο που είπα "εντάξει αυτό ήταν" πήραμε το γιατρό και μας είπε να έρθουμε κατευθείαν εδώ 12 το βράδυ.. μέχρι να φτάσουμε είναι μια ώρα δρόμος εγώ επεξεργαζομουνα το ότι πάει τελείωσε αλλά η ελπίδα τελειώνει πάντα τελευταία. Στον υπέροχο είδαμε ότι δεν απέβαλα γτ είχα και πόνους στην κοιλιά και ο γιατρός αυτό νόμιζε... Είχα όμως πάρα πολύ αίμα από αποκόλληση σάκου.. ο γιατρός μου είπε ότι ειμαι πολύ τυχερή που η αιμορραγία σταμάτησε, αλλά πρέπει να μείνω εδώ για καμία βδομάδα. Σε γενικές γραμμές πρέπει να είμαι ξάπλα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι γτ υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να αποβαλω.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες!

Palmoira με το καλό σήμερα!  Εφτασε η ώρα!!!!!!!!!!!!

Δήμητρα συγχαρητήρια! Περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο τώρα!!!!

Brave μου εύχομαι για την καλύτερη δυνατή έκβαση, αλήθεια. Θύμησε μου πότε έκανες εμβρυομεταφορά? Περιστακά και στη μαμάκα σου γλυκιά μου, να είναι σύντομα πίσω σπίτι της! Συμφωνώ με τη Γεωργία, όσο μπορείς μακριά από νοσοκομεία....

 

 

πρίν από 2 λεπτά , Dggs είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα palmoira με το καλό να δεχθεί την μπέμπα σου ... Δήμητρα συγχαρητήρια κορίτσι μου ότι καλύτερο εύχομαι. Brave περαστικά στην μητέρα σου και εσύ μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά.. κορίτσι εγώ σας γράφω από την κλινική εχθές ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου είχα φοβερή αιμορραγία σε σημείο που είπα "εντάξει αυτό ήταν" πήραμε το γιατρό και μας είπε να έρθουμε κατευθείαν εδώ 12 το βράδυ.. μέχρι να φτάσουμε είναι μια ώρα δρόμος εγώ επεξεργαζομουνα το ότι πάει τελείωσε αλλά η ελπίδα τελειώνει πάντα τελευταία. Στον υπέροχο είδαμε ότι δεν απέβαλα γτ είχα και πόνους στην κοιλιά και ο γιατρός αυτό νόμιζε... Είχα όμως πάρα πολύ αίμα από αποκόλληση σάκου.. ο γιατρός μου είπε ότι ειμαι πολύ τυχερή που η αιμορραγία σταμάτησε, αλλά πρέπει να μείνω εδώ για καμία βδομάδα. Σε γενικές γραμμές πρέπει να είμαι ξάπλα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι γτ υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να αποβαλω.

Πω κορίτσι !!! Φαντάζομαι πόσο φοβήθηκες. Ευτυχώς όλα καλά! 'Ο,τι σου είπε ο γιατρός! Ξάπλα μέχρι να σου δώσει νέες οδηγίες, όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μεγάλη μέρα σήμερα για την palmoira μας κι έχω μεγάλη χαρά να βλέπω αίσιο τέλος μετά από τόσο αγώνα και ταλαιπωρία!

@brave καταρχάς περαστικά εύχομαι και θα συμφωνήσω με τη georgia πρέπει να προσέχεις πολύ μην κολλήσεις κάτι τώρα. Οσο για τις τιμές της χοριακής ο γιατρός είναι ο καταλληλότερος κι αφού σου λέει ότι υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις θα ισχύει οπωσδήποτε.

@Dggs εύχομαι όλα να πάνε καλά να προσέχεις πολύ και να εκμεταλλευτείς την ξάπλα να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις!

Καλή συνέχεια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dggs είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα palmoira με το καλό να δεχθεί την μπέμπα σου ... Δήμητρα συγχαρητήρια κορίτσι μου ότι καλύτερο εύχομαι. Brave περαστικά στην μητέρα σου και εσύ μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά.. κορίτσι εγώ σας γράφω από την κλινική εχθές ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου είχα φοβερή αιμορραγία σε σημείο που είπα "εντάξει αυτό ήταν" πήραμε το γιατρό και μας είπε να έρθουμε κατευθείαν εδώ 12 το βράδυ.. μέχρι να φτάσουμε είναι μια ώρα δρόμος εγώ επεξεργαζομουνα το ότι πάει τελείωσε αλλά η ελπίδα τελειώνει πάντα τελευταία. Στον υπέροχο είδαμε ότι δεν απέβαλα γτ είχα και πόνους στην κοιλιά και ο γιατρός αυτό νόμιζε... Είχα όμως πάρα πολύ αίμα από αποκόλληση σάκου.. ο γιατρός μου είπε ότι ειμαι πολύ τυχερή που η αιμορραγία σταμάτησε, αλλά πρέπει να μείνω εδώ για καμία βδομάδα. Σε γενικές γραμμές πρέπει να είμαι ξάπλα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι γτ υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να αποβαλω.

Κορίτσι μου γλυκό,ηρέμησε όσο μπορείς και κάνε ότι σου πουν στο νοσοκομείο.Να ξέρεις ότι η θέληση των μικρών μας για ζωή είναι τεράστια.Σε φιλώ γλυκά.Περαστικά να είναι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...