Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια μου Καλημέρα!

Πρωί πρωί έφαγα μια τρομάρα και βασικά δεν ξέρω πώς θα πάει..

Είδα αίμα κόκκινο στο σκούπισμα, όχι όχι πολύ αλλά όχι και λίγο! 

Μίλησα με τον γιατρό, ήταν καθησυχαστικός να ξεκουραστώ, να κόψω σαλοσπιρ, και όλα θα πάνε οκ 

Φοβάμαι ρε γμτ...

Το αίμα είναι κόκκινο, και αν έχω πονακια μην ανησυχώ είναι που μεγαλώνει η μήτρα....

Θεέ μου ας πάει καλά...έχω τρομάξει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 5 λεπτά , zoel77 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!

Πρωί πρωί έφαγα μια τρομάρα και βασικά δεν ξέρω πώς θα πάει..

Είδα αίμα κόκκινο στο σκούπισμα, όχι όχι πολύ αλλά όχι και λίγο! 

Μίλησα με τον γιατρό, ήταν καθησυχαστικός να ξεκουραστώ, να κόψω σαλοσπιρ, και όλα θα πάνε οκ 

Φοβάμαι ρε γμτ...

Το αίμα είναι κόκκινο, και αν έχω πονακια μην ανησυχώ είναι που μεγαλώνει η μήτρα....

Θεέ μου ας πάει καλά...έχω τρομάξει 

Καλημέρα αν και δεν είμαι ειδική στο θέμα είναι πολύ λογικό να αγχώνεσαι αλλά αφού ο γιατρός σου είναι καθησυχαστικος κάτι πάρα πάνω θα ξέρει.. το σώμα μας δέχεται πολλές αλλαγές κατά την διάρκεια τής εγκυμοσύνης.. όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα Ζωή καλημέρα. Μην αγχώνεσαι τίποτα δεν θα είναι. Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη.

Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός. Μην κουράζεσαι..

Είπαμε θετική σκέψη και κάνε αυθυποβολή (δεν είναι τίποτα, δεν είναι τίποτα, δεν είναι τίποτα).

τα φιλιά μου και όλα θα είναι μια χαρά θα δεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zoel77 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!

Πρωί πρωί έφαγα μια τρομάρα και βασικά δεν ξέρω πώς θα πάει..

Είδα αίμα κόκκινο στο σκούπισμα, όχι όχι πολύ αλλά όχι και λίγο! 

Μίλησα με τον γιατρό, ήταν καθησυχαστικός να ξεκουραστώ, να κόψω σαλοσπιρ, και όλα θα πάνε οκ 

Φοβάμαι ρε γμτ...

Το αίμα είναι κόκκινο, και αν έχω πονακια μην ανησυχώ είναι που μεγαλώνει η μήτρα....

Θεέ μου ας πάει καλά...έχω τρομάξει 

Καλημέρα! Μην ανησυχείς και ακολούθησε όλες τις οδηγίες του γιατρού σου. Εγώ είμαι από 10 Ιουλίου, πριν τον πρώτο υπέρηχο με συνεχόμενες αιμορραγιες. Η δεύτερη την 8η εβδομάδα και μια πολύ μεγάλη αιμορραγία την 12η με αποκόλληση που μέχρι πρόσφατα αιμορραγούσε. Σκέψου ότι έτρεχε το αίμα ποτάμι για ωρες και φοβήθηκα ότι θα πεθάνω από αιμορραγία! Μέχρι και πριν τη Β επιπέδου έβλεπα συνέχεια κόκκινα ή καφέ. Θα μου πεις καλά τι είναι όλα αυτά που μου λες,για να μου δώσεις θάρρος? Ναι,γιατί παρόλη την ταλαιπωρία το μωρό μου είναι μια χαρά! Θα κάτσεις να ξεκουραστείς, θα κόψεις το Σαλοσπίρ και θα κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου. Μην στεναχωριέσαι τα μωράκια μας είναι δυνατά! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα! Μην ανησυχείς και ακολούθησε όλες τις οδηγίες του γιατρού σου. Εγώ είμαι από 10 Ιουλίου, πριν τον πρώτο υπέρηχο με συνεχόμενες αιμορραγιες. Η δεύτερη την 8η εβδομάδα και μια πολύ μεγάλη αιμορραγία την 12η με αποκόλληση που μέχρι πρόσφατα αιμορραγούσε. Σκέψου ότι έτρεχε το αίμα ποτάμι για ωρες και φοβήθηκα ότι θα πεθάνω από αιμορραγία! Μέχρι και πριν τη Β επιπέδου έβλεπα συνέχεια κόκκινα ή καφέ. Θα μου πεις καλά τι είναι όλα αυτά που μου λες,για να μου δώσεις θάρρος? Ναι,γιατί παρόλη την ταλαιπωρία το μωρό μου είναι μια χαρά! Θα κάτσεις να ξεκουραστείς, θα κόψεις το Σαλοσπίρ και θα κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου. Μην στεναχωριέσαι τα μωράκια μας είναι δυνατά! 

Σ ευχαριστώ !είναι το πρώτο σοκ , που λες γιατί ρε γμτ; 

Ο φόβος τα κάνει όλα υπερβολικά...Η αλήθεια είναι ότι δεν είδα πάλι και μου έκανε και εντύπωση η χαλαρότητα του γιατρού, φυσικά γι'αυτόν που ξέρει!

Το αίμα ήταν κόκκινο φρέσκο...ελπίζω να μην δω άλλο και να είναι όλα οκ εκεί κάτω!τώρα Ανυπομονώ πιο πολύ για τον υπέρηχο της Παρασκευής!

Σας ευχαριστώ για την συμπαραστάτη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκτός από τη Ζωή που θα ξεκουραστεί, οι υπόλοιπες έτσι και αποφασίσετε να μπείτε στο

Χριστουγεννιάτικο πνεύμα και ξεκινήσετε σιγά σιγά τον στολισμό μιας και κρύωσε ο καιρός

και εδώ, σκεφτείτε ένα πράγμα: του χρόνου όλα θα είναι διαφορετικά και θα στολίζετε

χριστουγεννιάτικα με και για το μωρό σας. Το σπίτι σας δεν θα είναι ίδιο. Θα είναι πιο

χαρούμενο. Σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου!

Σας φιλώ, καλό Σ/Κ

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , angel23 είπε:

Εκτός από τη Ζωή που θα ξεκουραστεί, οι υπόλοιπες έτσι και αποφασίσετε να μπείτε στο

Χριστουγεννιάτικο πνεύμα και ξεκινήσετε σιγά σιγά τον στολισμό μιας και κρύωσε ο καιρός

και εδώ, σκεφτείτε ένα πράγμα: του χρόνου όλα θα είναι διαφορετικά και θα στολίζετε

χριστουγεννιάτικα με και για το μωρό σας. Το σπίτι σας δεν θα είναι ίδιο. Θα είναι πιο

χαρούμενο. Σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου!

Σας φιλώ, καλό Σ/Κ

Συγκινήθηκα με το μήνυμα σου τόσο πολύ...Αχ κοριτσια μου μακάρι για όλες μας αυτές οι μικρές στιγμές ευτυχίας να γεμίσουν τα σπίτια μας! Το αξίζουμε 

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Εκτός από τη Ζωή που θα ξεκουραστεί, οι υπόλοιπες έτσι και αποφασίσετε να μπείτε στο

Χριστουγεννιάτικο πνεύμα και ξεκινήσετε σιγά σιγά τον στολισμό μιας και κρύωσε ο καιρός

και εδώ, σκεφτείτε ένα πράγμα: του χρόνου όλα θα είναι διαφορετικά και θα στολίζετε

χριστουγεννιάτικα με και για το μωρό σας. Το σπίτι σας δεν θα είναι ίδιο. Θα είναι πιο

χαρούμενο. Σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου!

Σας φιλώ, καλό Σ/Κ

 Καλημέρα και από εμένα.. εγώ εχθές στόλισα το σπίτι.. γενικός έχω έρωτα με τα Χριστούγεννα και στολίσω λίγο νωρίς έχει και ο άντρας μου σήμερα γενέθλια και ήθελα το σπίτι να είναι γιορτινό πολύ για εμάς γτ μπήκαμε στην τελική ευθεία και για τούς φίλους μας που θα έρθουν ..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2018 at 9:31 ΠΜ, zoel77 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!

Πρωί πρωί έφαγα μια τρομάρα και βασικά δεν ξέρω πώς θα πάει..

Είδα αίμα κόκκινο στο σκούπισμα, όχι όχι πολύ αλλά όχι και λίγο! 

Μίλησα με τον γιατρό, ήταν καθησυχαστικός να ξεκουραστώ, να κόψω σαλοσπιρ, και όλα θα πάνε οκ 

Φοβάμαι ρε γμτ...

Το αίμα είναι κόκκινο, και αν έχω πονακια μην ανησυχώ είναι που μεγαλώνει η μήτρα....

Θεέ μου ας πάει καλά...έχω τρομάξει 

Ζωή μου εφόσον ο γιατρός ήταν καθησυχάστικος μην ανησυχείς. Ξέρει εκείνος. Ακολούθησε τις οδηγίες και όλα καλά θα είναι θα δεις. Σήμερα πώς είσαι; Είχες πάλι αίμα; 

1 hour ago, Dggs είπε:

 Καλημέρα και από εμένα.. εγώ εχθές στόλισα το σπίτι.. γενικός έχω έρωτα με τα Χριστούγεννα και στολίσω λίγο νωρίς έχει και ο άντρας μου σήμερα γενέθλια και ήθελα το σπίτι να είναι γιορτινό πολύ για εμάς γτ μπήκαμε στην τελική ευθεία και για τούς φίλους μας που θα έρθουν 

Και του χρόνου κορίτσι μου αγκαλιά με ένα ή δύο μωρά να στολίσετε!

Καλημέρα κορίτσια! Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα από τη βροχερή Θεσσαλονίκη! Κι εμείς έχουμε διάφορες δουλειές στο σπίτι πριν τις γιορτές και τα όμορφα στολίσματα και στη δική μου τη δουλειά γίνεται κακός χαμός!

Τέσπα.

@Dggs μου καλή αρχή σου εύχομαι! Ολα να πάνε υπέροχα (που θα πάνε)! Να χαίρεσαι τον άντρα σου!!

@inglaterra νομίζω όλες στη θέση σου το ίδιο θα κάναμε. Θα παίρναμε κι άλλη γνώμη, θα προσπαθούσαμε να εξαλείψουμε όλα τα ενδεχόμενα. Πολύ καλά έκανες λοιπόν. Ξέρεις νιώθω ακριβώς το ίδιο με σένα, δεν θα άντεχα άλλη αποτυχία.

@angel23 κι εμένα με συγκίνησε πολύ το μήνυμά σου για τα Χριστούγεννα με τα μωρά μας. Αχ μακάρι...

@zoel77 κι εγώ πιστεύω ότι εφόσον ο γιατρός σου είναι καθησυχαστικός κάτι ξέρει παραπάνω! 'Ακουσέ τον λοιπόν και μην ανησυχείς. Να μας ενημερώσεις!

Εγώ την άλλη Πέμπτη κάνω την άρβεκαπ λοιπόν!   Δεν ξέρω πότε περίπου θα γίνει η διαδικασία, θα μάθω αρχές Δεκέμβρη....

Σε όσες δεν ανέφερα προσωπικά τα φιλιά μου σε εσάς και τα μπεμπάκια σας!!!!!!!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 11/17/2018 at 11:34 AM, zoel77 said:

Σ ευχαριστώ !είναι το πρώτο σοκ , που λες γιατί ρε γμτ; 

Ο φόβος τα κάνει όλα υπερβολικά...Η αλήθεια είναι ότι δεν είδα πάλι και μου έκανε και εντύπωση η χαλαρότητα του γιατρού, φυσικά γι'αυτόν που ξέρει!

Το αίμα ήταν κόκκινο φρέσκο...ελπίζω να μην δω άλλο και να είναι όλα οκ εκεί κάτω!τώρα Ανυπομονώ πιο πολύ για τον υπέρηχο της Παρασκευής!

Σας ευχαριστώ για την συμπαραστάτη..

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ και από εμενα!!!  :)

@zoel77 μου, μην ανησυχεις! Κι εγω εύχομαι ολοψυχα να μην είναι τιποτα!!!!  Έχει δικιο η @palmoira συμβαίνουν τέτοιες αιμορραγιες, κι εμπιστευόμαστε το γιατρό μας, όπως πολύ σωστά εγραψαν και τα υπόλοιπα κορίτσια! Σήμερα πως είσαι; Το αιματακι σταμάτησε; Κι εγω είχα πάρει μια τετοια τρομάρα, ήταν πριν απο την 3η χοριακη, κι ο γιατρός μου ειπε να κοψω την παιδική ασπιρίνη για 2-3 ημέρες [ιδια δουλειά κανει με το σαλοσπιρ] και εκείνο το βραδυ που μου ετυχε, μου ειπε να κάνω και μια ενεση προγεστερόνης lentogest. Τα έκανα. Ξαναρχισα την ασπιρινη μετα από 3-4 ημέρες, όπως ειχαμε πει, και στο 2ημερο ξαναείχα λίγο καφέ αιματάκι. Μου ειπαν ότι οκ, δεν σταματούσε και το αίμα αμέσως, αλλά να μην ξαναπάρω παιδικη ασπιρίνη, ίσως αυτη μου δημιουργεί αιμορραγία. Και δεν εχω ξαναπαρει από τότε. Ευχόμαι και για εσένα ολα να πηγαίνουν καλά & ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ έναν τελειο υπέρηχο την Παρασκευή!! :wink:

ΌΣΟ για τις χριστουγεννιατικες σκέψεις σας, κοριτσια, μ αρεσουν πολυ όσα διάβασα!!!!  Θα είναι όντως διαφορετικά αυτά τα Χριστούγεννα για πολλές από εμάς, και εύχομαι ολόψυχα να είναι προμήνυμα θετικο και για ολες τις υπολοιπες στην παρέα μας, που το σχεδιάζουν και το ονειρεύονται!! 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ & μια ομορφη Κυριακή !!  :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Ζωή μου εφόσον ο γιατρός ήταν καθησυχάστικος μην ανησυχείς. Ξέρει εκείνος. Ακολούθησε τις οδηγίες και όλα καλά θα είναι θα δεις. Σήμερα πώς είσαι; Είχες πάλι αίμα; 

Και του χρόνου κορίτσι μου αγκαλιά με ένα ή δύο μωρά να στολίσετε!

Καλημέρα κορίτσια! Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

Μετά το χθεσινό πρωινό  όχι ευτυχώς δεν είδα πάλι!!!ευτυχώς!!

Εσύ συνοδοιπορε μου πως είσαι; Πότε πας πάλι για υπέρηχο;;

1 ώρα πρίν, Daphne259 είπε:

Κορίτσια καλημέρα από τη βροχερή Θεσσαλονίκη! Κι εμείς έχουμε διάφορες δουλειές στο σπίτι πριν τις γιορτές και τα όμορφα στολίσματα και στη δική μου τη δουλειά γίνεται κακός χαμός!

Τέσπα.

@Dggs μου καλή αρχή σου εύχομαι! Ολα να πάνε υπέροχα (που θα πάνε)! Να χαίρεσαι τον άντρα σου!!

@inglaterra νομίζω όλες στη θέση σου το ίδιο θα κάναμε. Θα παίρναμε κι άλλη γνώμη, θα προσπαθούσαμε να εξαλείψουμε όλα τα ενδεχόμενα. Πολύ καλά έκανες λοιπόν. Ξέρεις νιώθω ακριβώς το ίδιο με σένα, δεν θα άντεχα άλλη αποτυχία.

@angel23 κι εμένα με συγκίνησε πολύ το μήνυμά σου για τα Χριστούγεννα με τα μωρά μας. Αχ μακάρι...

@zoel77 κι εγώ πιστεύω ότι εφόσον ο γιατρός σου είναι καθησυχαστικός κάτι ξέρει παραπάνω! 'Ακουσέ τον λοιπόν και μην ανησυχείς. Να μας ενημερώσεις!

Εγώ την άλλη Πέμπτη κάνω την άρβεκαπ λοιπόν!   Δεν ξέρω πότε περίπου θα γίνει η διαδικασία, θα μάθω αρχές Δεκέμβρη....

Σε όσες δεν ανέφερα προσωπικά τα φιλιά μου σε εσάς και τα μπεμπάκια σας!!!!!!!!!!

 

 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!!

Με το καλό να ξεκινήσει το όμορφο ταξίδι και να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα!!!

πρίν από 28 λεπτά , Zoe_79K είπε:

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ και από εμενα!!!  :)

@zoel77 μου, μην ανησυχεις! Κι εγω εύχομαι ολοψυχα να μην είναι τιποτα!!!!  Έχει δικιο η @palmoira συμβαίνουν τέτοιες αιμορραγιες, κι εμπιστευόμαστε το γιατρό μας, όπως πολύ σωστά εγραψαν και τα υπόλοιπα κορίτσια! Σήμερα πως είσαι; Το αιματακι σταμάτησε; Κι εγω είχα πάρει μια τετοια τρομάρα, ήταν πριν απο την 3η χοριακη, κι ο γιατρός μου ειπε να κοψω την παιδική ασπιρίνη για 2-3 ημέρες [ιδια δουλειά κανει με το σαλοσπιρ] και εκείνο το βραδυ που μου ετυχε, μου ειπε να κάνω και μια ενεση προγεστερόνης lentogest. Τα έκανα. Ξαναρχισα την ασπιρινη μετα από 3-4 ημέρες, όπως ειχαμε πει, και στο 2ημερο ξαναείχα λίγο καφέ αιματάκι. Μου ειπαν ότι οκ, δεν σταματούσε και το αίμα αμέσως, αλλά να μην ξαναπάρω παιδικη ασπιρίνη, ίσως αυτη μου δημιουργεί αιμορραγία. Και δεν εχω ξαναπαρει από τότε. Ευχόμαι και για εσένα ολα να πηγαίνουν καλά & ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ έναν τελειο υπέρηχο την Παρασκευή!! :wink:

ΌΣΟ για τις χριστουγεννιατικες σκέψεις σας, κοριτσια, μ αρεσουν πολυ όσα διάβασα!!!!  Θα είναι όντως διαφορετικά αυτά τα Χριστούγεννα για πολλές από εμάς, και εύχομαι ολόψυχα να είναι προμήνυμα θετικο και για ολες τις υπολοιπες στην παρέα μας, που το σχεδιάζουν και το ονειρεύονται!! 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ & μια ομορφη Κυριακή !!  :wub:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου, ευτυχώς δεν είδα πάλι τίποτα!! Παίρνω κ αρκετή προγεστερόνη ... Ναι αύριο θα μιλήσω πάλι να δω τι θα γίνει με το σαλοσπιρ!!

Πραγματικά θα είναι πιο όμορφα αυτά τα Χριστούγεννα και θα έρθουν και άλλες όμορφες στιγμές με τα κορίτσια που ξεκινάνε...

Εσύ κορίτσι μου πως πας ; ποτέ έχεις αυχενικη;

1 ώρα πρίν, lennio είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μια όμορφη, ήρεμη, χαρούμενη Κυριακή!

Καλημέρα κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σας παρακολουθώ αρκετό καιρό από τότε που κι εγώ ενημερώθηκα για τη δυνατότητα δωρεάς και η αλήθεια είναι τρόμαξα αρχικά δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα μπορούσα να πάρω μία τέτοια απόφαση.

Εχοντας κλείσει τα 43 με 2 αποτυχημένες προσπάθειες συλλογής ωαρίων και με πολύ κακούς δείκτες κι εγώ μου είπαν οτι είναι η μόνη μου ελπίδα και διαβάζοντας τις ιστορίες σας άρχισα να το βλέπω πολύ θετικά είπα θα κάνω μία τελευταία προσπάθεια μόνο με δικά μου να νιώσω ότι εξάντλησα τις πιθανότητες. Δυστυχώς πριν το καλοκαίρι είχα μία βιοχημική κι έτσι είπαμε να ξεκινήσουμε το Σεπτέμβριο. Αγόρασα τα φάρμακα ήμουν έτοιμη και τελικά ήμουν έγκυος φυσιολογικά! Δεν το πίστευα σκέφτηκα θαύματα γίνονται τελικά. Για να μη σας κουράζω πριν 10 μέρες έκανα διακοπή λόγω τρισωμίας 21. Τελικά το θαύμα ήταν εφιάλτης.. Τώρα δεν μπορώ να συνέλθω δεν ξέρω αν και πως και πότε να ξανακάνω και τι προσπάθεια αν έχω το κουράγιο και το σθένος να ξαναπεράσω τη στενοχώρια.

Χαίρομαι για όλες εσάς που έχετε θετική εξέλιξη στις δύσκολες προσπάθειες σας και σας θαυμάζω όλες απεριόριστα και σας ευχαριστώ για τη συντροφιά που μου προσφέρατε όλο τον καιρό που παρακολουθώ τις ιστορίες σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...