Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Mishka είπε:

Εγώ αργώ ακόμη την Παρασκευή μου εχουν πει μοιάζει αιώνες μακριά και να σας πω την αμαρτία μου τρώγομαι να πάρω κανένα τεστ νωρίτερα αλλά προσπαθώ να κρατήσω χαρακτήρα.. 

Η Dggs είναι αύριο νομίζω κι εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να πάνε όλα καλα. 

Κι εσύ έχεις αύριο εξέταση θυμάμαι καλά; 

 

Mishka κρατά χαρακτήρα. Αν σου είπαν Παρασκευή είναι πολύ νωρίς ακόμα. Περνάνε δύσκολα οι μέρες, όμως θα περάσουν θα δεις. 

12 ώρες πρίν, Dggs είπε:

Αύριο.. θα ξυπνήσω πρωί πρωί και θα πάω... Όταν έχω νεότερα θα σας ειδοποιήσω εννοείται..

Καλά αποτελέσματα! 

 

Καλημέρα όμορφες!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dggs είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

Συγχαρητήρια!! Εξαιρετική χοριακη! Μπράβο κορίτσι μου! Να σταματήσεις να κλαις και να χαμογελάσεις! Είσαι ΕΓΚΥΟΣ!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dggs said:

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

Συγχαρητήρια!!!!! Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!! Να κλαις εφοσον είναι δάκρυα χαράς αλλά να χαμογελάσεις μετά και να το γιορτάσεις!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν το πιστεύω πήρα τον άντρα μου τηλέφωνο και επειδή έκλαιγα και δεν μπορούσα να του δώσω να καταλάβεις τι έγινε αυτός πίστευε ότι δεν τα καταφέραμε.. αλλά με το που το κατάλαβε άρχισε να κλαίει και αυτός ο γλυκούλης μου...

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάρα!!!!!!! Τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!!!  :)

Α! Κι εγώ καλά χτες με τον υπέρηχο! Μεγάλωσε πολύ το μπεμπέ, αλιενάκι έγινε! Ολα καλά κορίτσια!!!!!!!!!! Και μου διόρθωσε και την εβδομάδα κύησης που σας ρώταγα. 8+2 χτες. ουφφφφφφφφφφφ

Mishka η σειρά σου τώρα την Παρασκευή! Εχεις τα θετικά μας vibes!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

δεν σας ξερω αλλα θελω να σας πω συνχαρητηρια σε όλες σας....εισται ολες αξίες θαυμασμού.ημουν ενα βήμα πριν τα δανεικά κ τελικά πέτυχα κ εγώ με δικά.....οχι οτι θ α με πείραζε να πάω με δανεικά βεβαια....Σας θαυμάζω...μπράβο σας....φιλακια πολλα κ σορυ που πετάχτηκα αλλα σας παρακολουθω....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dggs είπε:

Ποπο πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω τέτοια χαρά.... Ευχαριστούμε πολύ για της ευχές σας.. τώρα την Παρασκευή η επαναληπτική..

Συγχαρητήρια Dggs. Τέλεια χοριακή! Καλούς διπλασιασμούς. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, Dggs said:

Πραγματικά δεν το πιστεύω πήρα τον άντρα μου τηλέφωνο και επειδή έκλαιγα και δεν μπορούσα να του δώσω να καταλάβεις τι έγινε αυτός πίστευε ότι δεν τα καταφέραμε.. αλλά με το που το κατάλαβε άρχισε να κλαίει και αυτός ο γλυκούλης μου...

Συγχαρητήρια!!!! Πωπω πόσο χαίρομαι. Να το χαρείτε όλο όπως είναι, ναι ναι ναιιι είσαι έγκυος <3

3 hours ago, Mishka said:

Συγχαρητήρια!!!!! Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!! Να κλαις εφοσον είναι δάκρυα χαράς αλλά να χαμογελάσεις μετά και να το γιορτάσεις!!

Σειρά σου Mishka :) με το καλό κι έρχεται η Παρασκευή.

 

1 hour ago, Rafaelatarzan said:

δεν σας ξερω αλλα θελω να σας πω συνχαρητηρια σε όλες σας....εισται ολες αξίες θαυμασμού.ημουν ενα βήμα πριν τα δανεικά κ τελικά πέτυχα κ εγώ με δικά.....οχι οτι θ α με πείραζε να πάω με δανεικά βεβαια....Σας θαυμάζω...μπράβο σας....φιλακια πολλα κ σορυ που πετάχτηκα αλλα σας παρακολουθω....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ 

Συγχαρητήρια! Κι εγώ σαν κι εσένα, έτοιμη για τη δωρεά ήμουν κ τελικά έμεινα με δικά μου σε μια τελευταία προσπάθεια. Κ δε νιώθω διαφορά καμία. Σ αυτό το γκρουπ είμαι κ μένω :) Συμμερίζομαι το θαυμασμό σου, έτσι νιώθω κ εγώ όπως κ για όλες μας :)

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dggs said:

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

Συγχαρητήρια!!!! Τι φανταστικό νούμερο!! Χαίρομαι παρα πολύ για σένα!! Να το απολαύσεις κ να το γιορτάσεις!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , lennio είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Πωπω πόσο χαίρομαι. Να το χαρείτε όλο όπως είναι, ναι ναι ναιιι είσαι έγκυος <3

Σειρά σου Mishka :) με το καλό κι έρχεται η Παρασκευή.

 

Συγχαρητήρια! Κι εγώ σαν κι εσένα, έτοιμη για τη δωρεά ήμουν κ τελικά έμεινα με δικά μου σε μια τελευταία προσπάθεια. Κ δε νιώθω διαφορά καμία. Σ αυτό το γκρουπ είμαι κ μένω :) Συμμερίζομαι το θαυμασμό σου, έτσι νιώθω κ εγώ όπως κ για όλες μας :)

❤❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dggs είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

Μπράβο βρε κορίτσι πολύ το χάρηκα. Επειδή και εγώ ετοιμάζομαι βασικά πρέπει να μαζέψω μερικά λευτα ακόμα και παρακολουθούσα τα μηνύματα σου ποσο απογοητευμενει ήσουν. Και πάλι μπράβο 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα !!! είμαι καινούργια εδώ . Λέγομαι  Δήμητρα και είμαι 37 χρονών .

Στις 24/01 έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορά ! Η χοριακή είναι στις 04/02 την ερχόμενη Δευτέρα δηλαδή . 

2 εμβρυάκια μέσω δωρεάς ωαρίων 3ημερών . ( Εχουμε φυλάξει 2 βλαστοκύστες ) 

Μεχρι στιγμής δεν έχει εμφανιστεί καθόλου αίμα. 

Εξαρχής είχα πόνους χαμηλά, έκανα 1-2 μέρες δέκατα ( όχι όλη μέρα ) , και τώρα πια πονάω χαμηλά λίγο ( πότε αριστερα , πότε δεξιά... ) . Πονάει και η μέση μου . Αλλα συμπτωματα ουσιαστικά δεν βλέπω. δεν ξέρω τι να σκεφτώ... 

Δυστυχως κάτι δεν κανω καλά μάλλον και έχει μελανιάσει η κοιλιά μου στα σημεία που κάνω τις ενέσεις ... είμαι λες κι έχω φάει ξύλο . !!! :)

Να σας πω... αν κάνω νωρίτερα τεστ εγκυμοσύνης θα δείξει τίποτα ... πότε να το έκανα ? 

Την προσπάθεια εξωσωματικής δεν την έχουμε πει πουθενά παρα μόνο σε γονείς οπότε δεν μπορώ να τα συζητήσω με κανεναν, δεν εργάζομαι και είμαι όλη μέρα στο σπίτι .....κι εχω λακίσει !!!!!

  • Εχετε κάνει κι εσείς εξωσωματική με δωρεά ωαρίων ?
  • Πέτυχε με την 1η ? 
  • Μήπως έπρεπε εξαρχής να ζητήσω βλαστοκύστες .. ? Αλλά δεν με ρωτησαν ... γενικά δεν το έχουμε πολυψαξει ...

Πέρα απο εξετάσεις τύπου Aids, προθρομβίνης, αιμοδιάγραμμα, SGOT... κλπ δεν έχω κάνει άλλες ... δεν μου ζητήθηκε ποτέ. Eλπίζω να μην χρειαστεί. 

Περιμένω νέα σας .. Ευχομαι σε όλες τα καλύτερα . !!!! ( Εγω θα ήθελα διδυμάκια αλλά κι 1 δεν με πειράζει .. :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...