Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 27/2/2019 at 12:11 ΜΜ, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς όλα καλά με την εξέταση, το μωρό καλά και μεγαλούτσικο, ο τράχηλος και αμνιακό υγρό επίσης καλά. Ο πλακούντας είναι ακόμα λίγο χαμηλά, αλλά μου είπε ότι έχει περιθώρια να ανέβει. Επίσης το ένα νεφρό του φαίνεται σαν να έχει παραπάνω ουρά, θα το παρακολουθούμε μου είπε αλλά προς το παρόν δεν μας προβληματίζει γιατί κατά 80% μέχρι να γεννηθεί θα έχει λυθεί από μόνο του. 

Tο μωρό ήταν πολύ ζωηρό, σχεδόν δεν στεκόταν να κάνει τις μετρήσεις ο γιατρός! Το νιώθω πια και εγώ πολύ συχνά...

Επίσης μας αποκάλυψε και το φύλο καθώς δεν προλάβαμε να του πούμε ότι δεν θέλουμε να μάθουμε. Το μωρό είναι αγόρι. Σε εσάς μπορώ να πω ότι λιγάκι απογοητευτηκα - και φυσικά νιωθω τύψεις για αυτό... 

@brave μην βιαστειτε να απορρίψετε την προσπάθεια με τα υπάρχοντα έμβρυα. Έχουμε και εμείς τρία στην κατάψυξη τα οποία η εμβρυολόγος είχε χαρακτηρίσει ως μέτρια. Ενώ αυτά που μεταφεραμε ήταν ένα άριστο και ένα σχεδόν άριστο. Όμως μας είχε πει η έμβρυολογος ότι δεν σημαίνει κάτι αυτό οπωσδήποτε και ότι είναι απλώς μια εκτίμηση. Όπως βλέπουμε έναν άνθρωπο και μας φαίνεται υγιής, όμως δεν είναι σίγουρο ότι είναι κιόλας. Για εμένα αν τελικά επιβεβαιωθει το αρνητικό σενάριο κάντε με τους γιατρούς σας μια κουβέντα και θέστε και αυτό το ερώτημα για τα άλλα έμβρυα. 

@Dggs ξάπλα και ξεκούραση και απόλαυσε και τις περιποιήσεις! Είναι λίγο κουραστικό και βαρετό -συστηνω ανεπιφύλακτα το Netflix. 

Φιλακια στα μπουτακια στα μωρά της παρέας και αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε μάνες, εγκυμονούσες και σε όσες είναι στην προσπάθεια! 

Α.

Μπράβο Alina μου πολύ χάρηκα για την καλή εκβαση της εξέτασης .. όσο για την απογοήτευση .., μην το σκέφτεσαι .. ο μπέμπης σε λίγο καιρό θα σου πάρει τα μυαλά ! 

πρίν από 4 λεπτά , dimitra19 είπε:

Μπράβο Alina μου πολύ χάρηκα για την καλή εκβαση της εξέτασης .. όσο για την απογοήτευση .., μην το σκέφτεσαι .. ο μπέμπης σε λίγο καιρό θα σου πάρει τα μυαλά ! 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 3/1/2019 at 9:06 PM, angel23 said:

Πριν αλλάξει η μέρα θα ήθελα να πω σε όλες τις φίλες καλό μήνα και καλή άνοιξη!

Κορίτσια η άνοιξη είναι εδώ και άνοιξη σημαίνει αναγέννηση και ζωή και πίσω από

ένα ζωντανό πλάσμα κρύβεται πάντα μία μανούλα. Οι φίλες που είναι μανούλες ας βάλουν

στα χεράκια των μωρών τους τον μάρτη και εύχομαι στις υπόλοιπες σ'ένα χρόνο από

τώρα να κλώθουμε κόκκινη και άσπρη κλωστή για να φτιάξουμε μάτρη για τα δικά μας μωρά.

Και φυσικά δεν μπορώ να μην εκφράσω τη χαρά μου που η φίλη Κοκκινομάλλα is back! μαζί με την

όμορφη κορούλα της! Dreamon σου εύχομαι καλή επιτυχία! Deggs η συνέχεια να είναι όμορφη και ομαλή χωρίς άλλα απρόοπτα.

Alina: με τόσες όμορφες μπεμπούλες εδώ χρειαζόμαστε και όμορφα αγόρια για να έχουμε να διαλέξουμε.

Brave: μεγάλο φιλί, τρυφερή αγκαλιά και συνεχίζουμε. Σε όλες τις άλλες φίλες μας πολλά φιλιά!

ΥΓ. Λεννιώ έχω φάει κόλλημα και δεν θυμάμαι πως λένε τα μικρά γαλλάκια το λούτρινο που τους αγοράζουν όταν

γεννιούνται και συχνά δεν το αποχωρίζονται ούτε στον παιδικό (δεν είναι κατ' ανάγκη λούτρινο, εχώ δει γαλλάκι να

κουβαλάει μία μαξιλαροθήκη). Θα σκάσω αν δεν το θυμηθώ.

Doudou :):):) πολλα φιλιά. Τρέχω κ εγώ κορίτσια, θα επανέλθω σύντομα.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια, θα ηθελα να μπω και εγω στην παρεα σας για ανταλλαγη πληροφοριων,

Η δικη μου ιστορια περιληπτικα ειναι συζυγος 47 εγω 45 εξετασεις και των δυο αριστες, βρισκομαστε αμερικη εχω μιλησει ενημερωτικα με κλινικες για τιμη και διαδικασια δοτριας ωαριων, σκεφτηκα κατευθειαν αυτη την λυση διοτι θα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες να μεινω εγκυος δεν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα να  το παμε σιγα σιγα για να μαζεψω δικα μου ωαρια και αν θα γονιμοποιηθουν κτλ 45 ετων και ο χρονος περναει σκεφτομαστε το καλοκαιρι να ανεβουμε θεσσαλονικη γιατι απο εκει ειμαστε και να ξεκινησουμε την διαδικασια οποιαδοτε πληροφορια συμβουλη μπορειτε να μου δωσετε ειναι δεκτη οτιδηποτε μπορειτε να μου πειτε για να ειμαι προετοιμασμενη

Να ενημερωσω οτι δεν εχουμε αλλα παιδακια δεν εχω μεινει ποτε μου εγκυος ουτε αποβολη ουτε αμβλωση ουτε εξωσωματικη προσπαθησαμε και το προσπαθουμε φυσιολογικα αλλα τπτ μεχρι στιγμης

ΥΓ σαλπιγγογραφια πριν ενα χρονο πεντακαθαρη

Ευχαριστω πολυ και περιμενω με αγωνια τις απαντησεις

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσι μου και καλη επιτυχια! Θα ερθετε να μεινετε Ελλαδα ουτως η αλλως, ή θα ρθειτε επι τουτου? Σε ρωταω γιατι  ειχα την εντυπωση οτι αναφορικα με τη δωρεα , Αμερικη τα πραγματα ειναι πιο διαφανα....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, ναι Doudou λέγεται! σ' ευχαριστώ Λεννιώ. Είχα κολλήσει και δεν το θυμόμουν και νευρίασα. J'aime bien une girafe comme doudou. c'est jolie non?

Κρυσταλλένια καλώς ήρθες. Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσεις να μας ρωτάς αυτά που σε απασχολούν για να σου δώσουμε απαντήσεις.

Να έχετε όλες μια όμορφη ηλιόλουστη Κυριακή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 minutes ago, angel23 said:

καλημέρα κορίτσια, ναι Doudou λέγεται! σ' ευχαριστώ Λεννιώ. Είχα κολλήσει και δεν το θυμόμουν και νευρίασα. J'aime bien une girafe comme doudou. c'est jolie non?

Κρυσταλλένια καλώς ήρθες. Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσεις να μας ρωτάς αυτά που σε απασχολούν για να σου δώσουμε απαντήσεις.

Να έχετε όλες μια όμορφη ηλιόλουστη Κυριακή!

Bonjour :) ναι και η girafe είναι η Sophie. Είναι ιδανική για όταν βγάζουν δοντακια.

Καλημέρα κορίτσια, καλώς ηρθες Κρισταλενια και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε!

Μεγάλη χαρά για το ότι είχαμε νέα της Κοκκινομάλλα! Κορίτσι μου γλυκό, απ όσο γνωρίζω, για την επιλοχιο ευθύνονται οι ορμονικές ανισορροπίες δημιουργούνται, διόρθωστε με εάν κάνω λαθος. Θέλω να πω πως δεν έχει τόσο να κάνει με το πώς νιώθουμε ούτως ή με λ το τι κάνουμε. Δεν ευθυνομαστε. Αντιμετώπιση θέλει και στήριξη και όλα επανέρχονται όπως πριν.  Σου στέλνω πολλά πολλά φιλιά!

Σε όλες τις κοπέλες στέλνω φιλιά και χαμόγελα!

Εμείς είδαμε το φύλο. Είχε πλάκα. Ήρθαν και οι δύο θετοί μου μέσα και τους λέει ο γιατρός "τι θέλετε;" Α δ ε ρ φ ο υ λ α λενε (όπως και όλοι μας, με δυο αγόρια ηδη κι εγώ πάντα κορίτσι ήθελα). Μπα, δε νομιζω, λέει ο Ντοκτορ. Κάτι μούτρα και οι τέσσερις ααχαχχαχαχα ήμασταν αστείοι.

Αγοράκι κι εμείς τελικά κορίτσια! Να ναι γερό το καλό μου <3 .

Εντομεταξυ δε σας κρύβω πως όσο άνετη ήμουν στο πρώτο τρίμηνο, τόσο αγχώνομαι τώρα. Στον πέμπτο είμαι κ όλο σκεφτομαι: δεν κουνιέται αρκετά. Α κ στον υπέρηχο σπάνια αντιδρούσε στην πίεση της κοιλιάς. Αφού λέω έτσι ήρεμο να είναι θα μαι πολύ τυχερή. Αγχώνομαι κ δεν πρέπει. Ο γιατρός είπε "όλα καλά". Δηλαδή; Πλακούντας, μωρο, πίεση κλπ; "Όλα καλά" ξαναλέει. Αυτά.   Κ αν η πίεση μου είναι οκ και γιατί η καρδιά μου χτυπάει δυνατά κ γρήγορα, κουράζομαι πολύ εύκολα. Άγχος. Μαλον έχω πολλές ερωτήσεις κ έναν γιατρό που δεν μιλάει. Δε λέει τίποτα κι αν ρωτήσουμε τσαντιζεται κι όλας. Ένας κι ένας εδώ είναι, τι να σας πω.  Λέω να ξεκινήσω συνεδρίες με μαία, που δικαιούμαστε εδώ 8 συνεδρίες, για πληροφόρηση κ στήριξη. 

Αυτά από μένα φιλτατες, μια μια από εσάς και όσες κοπέλες μας διαβάζουν. Σας χαιρετώ εγκάρδια κ εύχομαι μόνο καλές εξελίξεις σε κάθε μία πορεία ξεχωριστα. Δυναμικά και αισιόδοξα. 

Η αισιοδοξία είναι επιλογή κορίτσια, μου το λεω κ εμένα να το θυμάμαι κ μόλις έφαγα κλωτσιτσα από τον μπέμπη! Συμφωνεί μαλον. Χεχεχε

 

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , lennio είπε:

Bonjour :) ναι και η girafe είναι η Sophie. Είναι ιδανική για όταν βγάζουν δοντακια.

Καλημέρα κορίτσια, καλώς ηρθες Κρισταλενια και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε!

Μεγάλη χαρά για το ότι είχαμε νέα της Κοκκινομάλλα! Κορίτσι μου γλυκό, απ όσο γνωρίζω, για την επιλοχιο ευθύνονται οι ορμονικές ανισορροπίες δημιουργούνται, διόρθωστε με εάν κάνω λαθος. Θέλω να πω πως δεν έχει τόσο να κάνει με το πώς νιώθουμε ούτως ή με λ το τι κάνουμε. Δεν ευθυνομαστε. Αντιμετώπιση θέλει και στήριξη και όλα επανέρχονται όπως πριν.  Σου στέλνω πολλά πολλά φιλιά!

Σε όλες τις κοπέλες στέλνω φιλιά και χαμόγελα!

Εμείς είδαμε το φύλο. Είχε πλάκα. Ήρθαν και οι δύο θετοί μου μέσα και τους λέει ο γιατρός "τι θέλετε;" Α δ ε ρ φ ο υ λ α λενε (όπως και όλοι μας, με δυο αγόρια ηδη κι εγώ πάντα κορίτσι ήθελα). Μπα, δε νομιζω, λέει ο Ντοκτορ. Κάτι μούτρα και οι τέσσερις ααχαχχαχαχα ήμασταν αστείοι.

Αγοράκι κι εμείς τελικά κορίτσια! Να ναι γερό το καλό μου <3 .

Εντομεταξυ δε σας κρύβω πως όσο άνετη ήμουν στο πρώτο τρίμηνο, τόσο αγχώνομαι τώρα. Στον πέμπτο είμαι κ όλο σκεφτομαι: δεν κουνιέται αρκετά. Α κ στον υπέρηχο σπάνια αντιδρούσε στην πίεση της κοιλιάς. Αφού λέω έτσι ήρεμο να είναι θα μαι πολύ τυχερή. Αγχώνομαι κ δεν πρέπει. Ο γιατρός είπε "όλα καλά". Δηλαδή; Πλακούντας, μωρο, πίεση κλπ; "Όλα καλά" ξαναλέει. Αυτά.   Κ αν η πίεση μου είναι οκ και γιατί η καρδιά μου χτυπάει δυνατά κ γρήγορα, κουράζομαι πολύ εύκολα. Άγχος. Μαλον έχω πολλές ερωτήσεις κ έναν γιατρό που δεν μιλάει. Δε λέει τίποτα κι αν ρωτήσουμε τσαντιζεται κι όλας. Ένας κι ένας εδώ είναι, τι να σας πω.  Λέω να ξεκινήσω συνεδρίες με μαία, που δικαιούμαστε εδώ 8 συνεδρίες, για πληροφόρηση κ στήριξη. 

Αυτά από μένα φιλτατες, μια μια από εσάς και όσες κοπέλες μας διαβάζουν. Σας χαιρετώ εγκάρδια κ εύχομαι μόνο καλές εξελίξεις σε κάθε μία πορεία ξεχωριστα. Δυναμικά και αισιόδοξα. 

Η αισιοδοξία είναι επιλογή κορίτσια, μου το λεω κ εμένα να το θυμάμαι κ μόλις έφαγα κλωτσιτσα από τον μπέμπη! Συμφωνεί μαλον. Χεχεχε

 

Αγορομάνα! Με το καλό και ο δικός σας μπεμπάκος. Μην αγχώνεσαι Παριζιάνα μου. Και εγώ κουράζομαι εύκολα, και παρόλο που πίεση έχω γύρω στο 11.5 πάντα οι παλμοί μου είναι γύρω στους 100. Μερικές φορές τους νιώθω και πολύ έντονα. 

Κόρες λίγες μέρες τώρα μου βγήκε και άλλο σύμπτωμα (όλα τα κουλά σε εμένα). Πόνος στην ηβική περιοχή, κοντά στο ηβικό οστό. Πονάω στο περπάτημα και όταν πάω να σηκώσω το πόδι μου -αλλα και χαλαρά όταν είμαι ξαπλωμένη. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μυϊκό και συμβαίνει λόγω μιας ορμόνης που παράγεται για να χαλαρώνει η περιοχή και να ετοιμάζεται για τον τοκετό. Δεν υπάρχει λύση, υπομονή μέχρι να περάσει. Ελπίζω να μην κρατήσει μέχρι να γεννήσω. 

Σας φιλώ γλυκά όλες. Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alina80 said:

Αγορομάνα! Με το καλό και ο δικός σας μπεμπάκος. Μην αγχώνεσαι Παριζιάνα μου. Και εγώ κουράζομαι εύκολα, και παρόλο που πίεση έχω γύρω στο 11.5 πάντα οι παλμοί μου είναι γύρω στους 100. Μερικές φορές τους νιώθω και πολύ έντονα. 

Κόρες λίγες μέρες τώρα μου βγήκε και άλλο σύμπτωμα (όλα τα κουλά σε εμένα). Πόνος στην ηβική περιοχή, κοντά στο ηβικό οστό. Πονάω στο περπάτημα και όταν πάω να σηκώσω το πόδι μου -αλλα και χαλαρά όταν είμαι ξαπλωμένη. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μυϊκό και συμβαίνει λόγω μιας ορμόνης που παράγεται για να χαλαρώνει η περιοχή και να ετοιμάζεται για τον τοκετό. Δεν υπάρχει λύση, υπομονή μέχρι να περάσει. Ελπίζω να μην κρατήσει μέχρι να γεννήσω. 

Σας φιλώ γλυκά όλες. Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

Καλή Κυριακη Αλινα μου! Σ ευχαριστω. Εμένα ήταν 14-9 αλλά όλα καλά λέει. Θα τη μετράω μόνη μου γιατί πραγματικά δεν έχω καμία έμπιστοσυνη στους γιατρούς εδώ, για τους σοβαρούς λόγους μου. Βιταμίνες πάλι ξέχασε να μου δώσει. 20η εβδομαδα. Πάλι καλά που μου έδωσε ο εξωσωματικος μου από Ελλάδα εδώ κι ένα μήνα. Εσπαγαν τα νύχια μου, σέρνομουν αλλά σίδηρο πχ ακομα να μου δώσει. Όπως κ καμία πληροφορία. Αυτά επιβαρύνουν πιστεύω μια ανησυχια αλλά είπαμε. Δε μασάμε. Λύσεις υπάρχουν.

Οσο για τους πονους, κι εγώ έχω ανά στιγμές παρομοιους. Υπομονή, είναι  μια περίοδος με ανάμεικτα συναισθηματα. Ευτυχισμένη και ταλαιπωρίας. Ναι. Νομίζω την ορμόνη τη λένε ρελαξινη. Ωραίο όνομα, ζεν :)   Πολλά φιλια αγαπημένη μου Αλίνα.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, lennio said:

Καλή Κυριακη Αλινα μου! Σ ευχαριστω. Εμένα ήταν 14-9 αλλά όλα καλά λέει. Θα τη μετράω μόνη μου γιατί πραγματικά δεν έχω καμία έμπιστοσυνη στους γιατρούς εδώ, για τους σοβαρούς λόγους μου. Βιταμίνες πάλι ξέχασε να μου δώσει. 20η εβδομαδα. Πάλι καλά που μου έδωσε ο εξωσωματικος μου από Ελλάδα εδώ κι ένα μήνα. Εσπαγαν τα νύχια μου, σέρνομουν αλλά σίδηρο πχ ακομα να μου δώσει. Όπως κ καμία πληροφορία. Αυτά επιβαρύνουν πιστεύω μια ανησυχια αλλά είπαμε. Δε μασάμε. Λύσεις υπάρχουν.

Οσο για τους πονους, κι εγώ έχω ανά στιγμές παρομοιους. Υπομονή, είναι  μια περίοδος με ανάμεικτα συναισθηματα. Ευτυχισμένη και ταλαιπωρίας. Ναι. Νομίζω την ορμόνη τη λένε ρελαξινη. Ωραίο όνομα, ζεν :)   Πολλά φιλια αγαπημένη μου Αλίνα.

Λεννιώ μου καλημέρα, γερό να είναι το αγοράκι σας! Θα έχετε πολλές μπάλες στο σπίτ κατά πώς φαίνεται!:grin:

O γιατρός σου είναι στο Δημόσιο; Να σε ρωτήσω για τις βιταμίνες αυτές της εγκυμοσύνης πρεπει να σου της γραψει γιατρός; Υποθέτω είναι οι πολυβιταμινες που παιρνουμε από τα φαρμακεία;

Kαλή Κυριακή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Mishka είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

Κι εγώ χάθηκα λίγο το τρέξιμο λίγο που ακόμη δεν έχω καταλάβει τι μου συνέβη.. Μετά την αποτυχημένη προσπάθεια είπα να μαζέψω κομμάτια να συντονιστώ να δω πως θα προχωρήσω και πήγα σε άλλο γιατρό πρώτη φορά για να εξετάσουμε τις εναλλακτικές κυρίως της δωρεάς. Ο άνθρωπος θεός με έστειλε αδιάβαστη μου λέει έχεις δύο ωάρια τώρα θες να δοκιμάσουμε;;!;

Να μη σας τα πολυλογώ πριν προλάβω να καταλάβω τι έγινε κάναμε ωοληψίες, εμβρυομεταφορές τα πάντα μου εκατσε βέβαια βαριά η αναμονή πάλι στα καπάκια τόσο σύντομα, εε μία εξωσωματική το μήνα είναι λίγο υπερβολή :)) Ειδικά την παραμονή της χωριακής που είχα αίμα και δυνατούς πόνους σχεδόν μετάνιωσα που βιάστηκα!

Κορίτσια ο δρόμος μέχρι να τα καταφέρουμε είναι μακρύς κι αγχωτικός ιδίως όταν έχεις περάσει όπως οι περισσότερες από εμάς από δυσκολίες που περιλάμβαναν διακοπή κύησης και προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και συγκρατημένα αισιόδοξη. Ομως η χωριακή τελικά βγήκε θετική και είναι 368!! Μακάρι να πάνε καλά όλα αυτή τη φορά! Αντλώ δύναμη και θάρρος από όλες εσάς και σας ευχαριστώ πολύ γι αυτό!

Α και να μην ξεχάσω συγχαρητήρια και στις 2 αγορομάνες μας και το ξέρετε και τα αγοράκια όταν θέλουν είναι δέκα φορές πιο ζουζουνιάρικα απο τα κοριτσάκια!

Πολλά φιλιά

ΥΓ Η doudou Sophie είναι τέλεια αλλά ρε κορίτσια τόσα λεφτά για μία καμηλοπάρδαλη από καουτσούκ; (ως χαζοθεία βέβαια την έχω πάρει και στα 2 ανίψια..)

ενταξει τελειος ο γιατρος ποιος ειναι? συνχαρητηρια χαιρομαι που αρπαξες την ευκαιρια! ετσι ερχονται τα περισσοτερα εκει που δεν το περιμενεις . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Σας διάβασα στα γρήγορα. Κοκκινομάλλα πολύ χάρηκα που επανήλθες, όλα αυτά είναι φυσιολογικά, τα πηγαίνεις υπέροχα. Dream On καλή καλή επιτυχία κορίτσι! Με τεράστιο νούμερο!  Dggs μου όλα θα πάνε περίφημα, το νινάκι σου είναι μια χαρά!!!! Mishka, τρελή ανατροπή λέμε!  Συγχαρητήρια πολλά πολλά!!!! Παλμοίρα διαβάζω, σε χαίρομαι, σε θαυμάζω απεριόριστα, τρέμω στην σκέψη όταν έρθει με το καλό η δική μου η στιγμή δεν το κρύβω, αν θα τα καταφέρω κλπ.... Brave μου η γνώμη μου είναι να προχωρήσετε με τα υπόλοιπα έμβρυα σας και μάλιστα θα έλεγα το συντομότερο δυνατό. Κανείς δεν ξέρει ποιο έμβρυο θα φέρει εγκυμοσύνη...Πραγματικά κανείς.  Κρισταλένια καλώς μας ήρθες!  Angel μου φιλιά

Αλίνα + Lennio προσθέστε άλλη μια αγορομάνα! Έκανα αυχενική και κατά 80% είναι μπέμπης! Η γυναικολόγος μου κι ο άντρας μου το παρατήρησαν και στον υπέρηχο μια βδομάδα πριν την αυχενική! Μπέμπης ζωηρός που έκανε τούμπες! Είμαι τρισευτυχισμένη, ήθελα αγοράκι λίιιιιιιιιιιιιιιιγο παραπάνω!

Σε όλα τα κορίτσια (Angel, Merenda, Kalipso, Νίνα, Dimitra, Inglaterra, Γεωργία, κλπ) πολλά φιλιά.  Zoel μου εύχομαι να είσαι πολύ καλά και να μας τα πεις όταν θελήσεις!:tongue:

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Καλά Mishka απίστευτη η ιστορία σου!!!! Διαβάζοντας σε ένιωσα κάτι σαν δέος. Πάντα χρειάζεται και λίγη τύχη!  Μπράβο, συγχαρητήρια και μια ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Λεννιώ μου έχουν και αγοράκια τη χάρη τους όμως. Άσε που θα σε έχουν μία και μοναδική και θα σου έχουν όλοι τρελή αδυναμία!

Μόλις διάβασα τη Daphne. Μπράβο βρε Δάφνη μου! Ακόμη ένας ζωηρούλης μπέμπης! Μπράβο πολύ χαίρομαι για σένα και το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ τις προσευχές σας για το ομαλή και τελειόμηνη γιατί εκεί είναι που την πατήσαμε στο παρελθόν αλλά βήμα βήμα κι αυτή μπορεί να είναι η τυχερή γιατί ναι χρειάζεται η τύχη σίγουρα.

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...