Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      πρίν από 59 λεπτά , Fay_ είπε:

      Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου αυξάνουν τα ούτρο ή γιατί δε μου είπαν οι ίδιοι να μετρήσω προγεστερονη εφόσον είναι σημαντική απ όσο ξέρω. Δηλαδή θα γίνω εγω από μόνη μου η γιατρος..Έτσι μου έρχεται να πιω από μόνη μου παραπάνω ουτρο. Ξέρεις αν απορροφάται καλύτερα κολπικά; Εγω παίρνω και τα τρία από το στόμα. Σ ευχαριστώ παρεπιμπτοντως για όλες σου τις απαντήσεις 💕

      δεν σου αύξησαν την prolutex ; προγεστερονη δεν είναι ή κάνω λάθος;

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 55 λεπτά , alina80 είπε:

Σοβαρά τώρα; Έκανες copy paste την αποψαρα σου και τη βάζεις σε κάθε θέμα σχετικό; Ήρθες σε ένα θέμα όπου οι περισσότερες συμμετέχουσες έχουν παιδί, περιμένουν ή προσπαθούν να αποκτήσουν με δανεικά για να το παίξεις ανώτερη και να προσβάλεις όλες εμάς ότι συμμετέχουμε εκούσια ή ακούσια στην εκμετάλλευση ανθρώπων; Για τους οποίους επίσης μιλάς υποτιμητικά βασιζόμενη σε κανένα στοιχείο; Ποιος σου είπε ότι είναι αμόρφωτοι; Επειδή δεν γεννήθηκαν στη Δύση; Ή επειδή οι συνθήκες της ζωής τους είναι χειρότερες από τις δικές σου; Και αν είναι αμόρφωτοι όπως λες, δεν σε κάνει εσένα καλύτερη. 

Έχεις κάθε δικαίωμα να είσαι εναντίον της δωρεας ωαρίων. Μην την επιλέξεις. Και άσε τους υπόλοιπους ήσυχους. 

@Στο ξαξαναείπα μωρη γίδα @titipapa φυγε από δω μην σε πάρουν 4...άντε μπράβο...νούμερο....

@alina80 μην την πιασω στα χέρια μ μόνο....

απαιτώ από σας @CoffeeMaker ν μπλοκάρετε αυτό το άτομο την @titipapa ν αμην ξαναγράψει εδω γιατί μας αναστατώνει.

Υπάρχουν γυναικες που παλεύουν πολυ κ δεν μας κάνει καλό....

εδώ μέσα ειμαστε ολες ενωμένες δεν χρειαζόμαστε τέτοιους μικροχυχους ανθρώπους...

παρακαλώ πολύ γιατι θα πω κ αλλα πιο χοντρά κ δεν θέλω να διαγραφώ από το φορουμ...

@Giotitsa @Mamacita Alina @Farmakotriftena @alina80 @winspert  @marioula1234 

κ όλες οι άλλες συμφωνείτε @gogouli @elpida20 @MELINASP @nadiaki165 @P.L.L. k πολλες άλλες που δεν θυμάμαι από την συνχιση μ τώρα....φιλες μ τι λέτε???

κ μην μ πείτε ότι αυτό είναι ελευθερία λογου  εδω μεσα γιατι δεν ειναι...Αυτό είναι ταραχή ...καταλάβατε???? έχουμε έγκυες από δωρεά μανουλες...Δεν χρειάζεται να τσιτωνουν. μανουλες που είναι έτοιμες να γεννήσουν από δωρεάν...αξίες κ θαυμάσιες γυναίκες που πάλεψαν κ παλεύουν πολυ...η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ πρέπει να είναι ήρεμη ...

παρακαλώ πολύ κ πάλι να πάρετε θέση...Κύριε coffe maker...

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, alina80 είπε:

Σοβαρά τώρα; Έκανες copy paste την αποψαρα σου και τη βάζεις σε κάθε θέμα σχετικό; Ήρθες σε ένα θέμα όπου οι περισσότερες συμμετέχουσες έχουν παιδί, περιμένουν ή προσπαθούν να αποκτήσουν με δανεικά για να το παίξεις ανώτερη και να προσβάλεις όλες εμάς ότι συμμετέχουμε εκούσια ή ακούσια στην εκμετάλλευση ανθρώπων; Για τους οποίους επίσης μιλάς υποτιμητικά βασιζόμενη σε κανένα στοιχείο; Ποιος σου είπε ότι είναι αμόρφωτοι; Επειδή δεν γεννήθηκαν στη Δύση; Ή επειδή οι συνθήκες της ζωής τους είναι χειρότερες από τις δικές σου; Και αν είναι αμόρφωτοι όπως λες, δεν σε κάνει εσένα καλύτερη. 

Έχεις κάθε δικαίωμα να είσαι εναντίον της δωρεας ωαρίων. Μην την επιλέξεις. Και άσε τους υπόλοιπους ήσυχους. 

Χαχαχα, αλήθεια; Κι εγώ απάντησα στο άλλο! Καλά λες! Κάνω κοπι πέιστ κι εγώ!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@Στο ξαξαναείπα μωρη γίδα @titipapa φυγε από δω μην σε πάρουν 4...άντε μπράβο...νούμερο....

@alina80 μην την πιασω στα χέρια μ μόνο....

απαιτώ από σας @CoffeeMaker ν μπλοκάρετε αυτό το άτομο την @titipapa ν αμην ξαναγράψει εδω γιατί μας αναστατώνει.

Υπάρχουν γυναικες που παλεύουν πολυ κ δεν μας κάνει καλό....

εδώ μέσα ειμαστε ολες ενωμένες δεν χρειαζόμαστε τέτοιους μικροχυχους ανθρώπους...

παρακαλώ πολύ γιατι θα πω κ αλλα πιο χοντρά κ δεν θέλω να διαγραφώ από το φορουμ...

@Giotitsa @Mamacita Alina @Farmakotriftena @alina80 @winspert  @marioula1234 

κ όλες οι άλλες συμφωνείτε @gogouli @elpida20 @MELINASP @nadiaki165 @P.L.L. k πολλες άλλες που δεν θυμάμαι από την συνχιση μ τώρα....φιλες μ τι λέτε???

κ μην μ πείτε ότι αυτό είναι ελευθερία λογου  εδω μεσα γιατι δεν ειναι...Αυτό είναι ταραχή ...καταλάβατε???? έχουμε έγκυες από δωρεά μανουλες...Δεν χρειάζεται να τσιτωνουν. μανουλες που είναι έτοιμες να γεννήσουν από δωρεάν...αξίες κ θαυμάσιες γυναίκες που πάλεψαν κ παλεύουν πολυ...η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ πρέπει να είναι ήρεμη ...

παρακαλώ πολύ κ πάλι να πάρετε θέση...Κύριε coffe maker...

καλεεε τι εγινε; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@titipapa σου προτείνω να μετονομαστείς σε "ti pa pa ries leo "! Θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον! Τώρα κατάλαβα ότι έχεις αναλάβει το θεάρεστο έργο να μεταδώσεις το "πνεύμα και ηθική" ΣΟΥ. Σου απαντώ κι εδώ λοιπόν για να το δουν κι οι άλλες οι αμαρτωλές... 

Η σκέψη σου είναι εξαιρετικά απλοϊκή. Τα αποτελέσματα μιας "ερευνας" μπορεί να προέκυψαν από μια αλήθεια, αλλά δε σημαίνει ότι αυτή η αλήθεια είναι καθολική. Μάλλον το αντίθετο.

Δεν είσαι στο μυαλό της φοιτήτριας που δίνει τα ωάριά της. Αν δεν θα το έκανες εσύ στη θέση της, δε σημαίνει ότι δε θα το κάνει αυτή για τους δικούς της λόγους. Τέλος πάντων δε θα επιχειρηματολογήσω για αυτό - δεν είμαι συνήγορος των κέντρων εξωσωματικής γονιμοποίησης. Θα ήταν όμως πιο υπεύθυνο εκ μέρους σου να επισκεφθείς κάποια τέτοια κέντρα και να κάνεις τη δική σου "έρευνα" πριν διατυπώσεις άποψη για το τι γίνεται στην Ελλάδα. Θες να μας πεις ότι όσες προσπαθούν με δανεικά ωάρια και όσες το έχουν καταφέρει, έχουν ακούσια εκμεταλλευτεί φτωχές γυναίκες, και μπορεί να έχουν πάρει άρρωστα ωάρια; Λες να μην τους έχει απασχολήσει το θέμα προέλευσης ωαρίων; Αν ήρθες εδώ για να πληροφορηθείς ή για να προβληματιστείς, προσωπικά σε καλοδεχομαι. Αν ήρθες (που έτσι φαίνεται) για να μας πεις το μανιφέστο σου, τι να σου πω... λυπάμαι για τον απλοϊκό τρόπο που σκέφτεσαι. "Εγώ δε θα το έκανα ποτέ", "είναι φουλ εγωιστικό"... άσε κοπέλα μου... σα να ακούω τον εαυτό μου πριν 20 χρόνια όταν η αντίληψή μου για τη ζωή έφτανε μέχρι το όριο του μικρόκοσμού μου και νόμιζα ότι κατέχω και την απόλυτη αλήθεια. Σε κάθε περίπτωση αν αυτή είναι η άποψή σου, δικαίωμα... Αλλά είναι μόνο η άποψη σου και μερικών άλλων που προτιμούν να κατηγορούν και να είναι δηκτικοί από το να σκέφτονται και την άλλη πλευρά των πραγμάτων.

Και κάτι που με αφορά και για αυτό "τσιμπησα". Είμαι κοντά στα 48 και είμαι γυναίκα καριέρας για όσους φτιάχνονται με το να βάζουν ταμπέλες στις ζωές των ανθρώπων. Το γιατί εγώ δεν κατάφερα να κάνω παιδιά στα 30 μου, είχε να κάνει με την καριέρα μου; Ποιος μπορεί να το πει αυτό για μένα επειδή αυτό το σενάριο ταιριάζει με την τυποποιημένη εικόνα των γυναικών που στηρίζονται στα πόδια τους και στηρίζουν κι άλλους;  Να σου πω ποιος. Αυτός που κατέχει την απόλυτη αλήθεια για όλους κι επομένως και για μένα, αυτός που είναι τόσο απαράδεκτος που θα ήθελα να του μιλήσω βλέποντας τον για να μπορώ να είμαι λιγότερο κόσμια και να εκτονωθώ!! 

Πω πω ... Τσίτωσα!

Επίσης αμφισβητώ ευθέως το μορφωτικό και κοινωνικό σου επίπεδο. Είσαι προσβλητική σε ανθρώπους που δεν ξέρεις. Είναι από τα χειρότερα που μπορεί να κάνει κάποιος σε συνάνθρωπό του: να μην τον σέβεται, να τον κρίνει χωρίς να ξέρει, να τον υποτιμά. Συνελθε... Αυτά θα μάθεις στο παιδί σου; 

πρίν από 11 λεπτά , marioula1234 είπε:

καλεεε τι εγινε; 

Δες στην προηγούμενη σελίδα. Η κυρία titipapa μας άναψε φωτιές με το post της. Βασικά εμένα με έκανε να ξεχάσω τη χαμηλή χοριακη μου... Χαχαχα! Σαν κράξιμο κορίτσια δεν έχει! Αλλά πέρα από την πλάκα, δυστυχώς εκφράζει μερίδα ανθρώπων που μας ταλαιπωρούν όλους. Είναι από τις αιτίες που ο κόσμος δε γίνεται καλύτερος. "Ενημερώνεται" από ένα ρεπορτάζ, και τα ξέρει όλα, ικανοποιημένος στη μιζέρια του, αναπαραγοντας το μισογυνισμό που θέλει τις γυναίκες να επιλέγουν οικογένεια κι όχι καριέρα λες και είναι ασύμβατα. Και πολλά άλλα!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Dream_on είπε:

Χαχαχα, αλήθεια; Κι εγώ απάντησα στο άλλο! Καλά λες! Κάνω κοπι πέιστ κι εγώ!

Το έχει βάλει σε τουλάχιστον τρία θέματα. Όπου είδε "δωρεά ωαρίων" στον τίτλο πήγε και το κοτσαρε! Και τώρα φυσικά λουφάζει. Αμφιβάλλω αν θα εμφανιστεί πάλι.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Το έχει βάλει σε τουλάχιστον τρία θέματα. Όπου είδε "δωρεά ωαρίων" στον τίτλο πήγε και το κοτσαρε! Και τώρα φυσικά λουφάζει. Αμφιβάλλω αν θα εμφανιστεί πάλι.

εαν θα εμφανιστει απο ξανθια θα γινω κοκκινομαλλα και θα βγαλω καπνους απο παντου ετσι και πει το οτιδηποτε ποτε δεν εκανα επιθεση εδω μεσα σε κοριτσι ποτε γιατι εχουμε ελευθερια λογου και φυσικα μπορουμε να εκφρασουμε την αποψη μας αλλα  εδω η Κυρια σκατα εχει εξεφτελισει ολες τις γυναικες η οποιες ειναι εγκυες και οι οποιες ειναι σε προσπαθεια μας εκοψε και τον υπνο το μωρο μου μεσα στην κοιλια πρεπει να ριχνει μπουνιεςαπο τα νευρα του :lol::lol::lol:@alina80 @Dream_on

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

@Στο ξαξαναείπα μωρη γίδα @titipapa φυγε από δω μην σε πάρουν 4...άντε μπράβο...νούμερο....

@alina80 μην την πιασω στα χέρια μ μόνο....

απαιτώ από σας @CoffeeMaker ν μπλοκάρετε αυτό το άτομο την @titipapa ν αμην ξαναγράψει εδω γιατί μας αναστατώνει.

Υπάρχουν γυναικες που παλεύουν πολυ κ δεν μας κάνει καλό....

εδώ μέσα ειμαστε ολες ενωμένες δεν χρειαζόμαστε τέτοιους μικροχυχους ανθρώπους...

παρακαλώ πολύ γιατι θα πω κ αλλα πιο χοντρά κ δεν θέλω να διαγραφώ από το φορουμ...

@Giotitsa @Mamacita Alina @Farmakotriftena @alina80 @winspert  @marioula1234 

κ όλες οι άλλες συμφωνείτε @gogouli @elpida20 @MELINASP @nadiaki165 @P.L.L. k πολλες άλλες που δεν θυμάμαι από την συνχιση μ τώρα....φιλες μ τι λέτε???

κ μην μ πείτε ότι αυτό είναι ελευθερία λογου  εδω μεσα γιατι δεν ειναι...Αυτό είναι ταραχή ...καταλάβατε???? έχουμε έγκυες από δωρεά μανουλες...Δεν χρειάζεται να τσιτωνουν. μανουλες που είναι έτοιμες να γεννήσουν από δωρεάν...αξίες κ θαυμάσιες γυναίκες που πάλεψαν κ παλεύουν πολυ...η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ πρέπει να είναι ήρεμη ...

παρακαλώ πολύ κ πάλι να πάρετε θέση...Κύριε coffe maker...

Κορίτσι μου, σου εύχομαι να κρατήσεις αγκαλιά το όνειρό σου. Θα σου έλεγα σε τέτοιους ανθρώπους να δείχνεις το μακρύτερο δάκτυλο αν με εννοείς!! Εγώ θα την άφηνα να μιλάει, μπορεί και να δει αλλιώς τα πράγματα. Επίσης @titipapa  κορίτσι μου, πήγαινε σε κάνα ψυχολόγο. Έχεις θέματα που πρέπει να δεις πριν φέρεις παιδιά στον κόσμο. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα μπω καν στη διαδικασία να απαντησω στο συγκεκριμένο προσωπο, θεωρώντας πως για να μπει καποια στον κοπο να μπει σ αυτο το φόρουμ, μονο και μόνο για να κριτικάρει και προσβάλει, από μόνο του δείχνει  ότι τραβάει ζόρι ακόμα και με την απόφασή της να μην κάνει παιδί, που καλά έκανε η κοπέλα, καλύτερα. Για να κάνεις παιδί πρέπει πρώτα απ όλα να αφήσεις τους εγωισμούς στην άκρη ακόμα πριν το συλλάβεις και όχι να εναποθέτεις την ευθύνη της απόφασής σου αλλού, κάτι που η μόρφωση που επικαλλείται η εν λόγω, καλλιεργεί. Αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα. Το να το παιζουμε ανώτερες σε ένα τόπικ με ανώτερες είναι από μόνο του αστείο.

Καλημέρα κοριτσάρες μου, είναι μια ωραία μέρα. όχι για όλες τις κυρίες προφανώς αλλά δε μ απασχολούν οι άλλες. Και σας τα λέω όλα αυτα μετά απο μια εφιαλτικη νύχτα, με έναν παρανοικό γείτονα, με την πορτα του 3 μετρα απο τη δικη μας και μονοι μας στο οροφο, χθες να απειλει να μας σφαξει οικογενειακως κ να υψωνει τη μπουνια του στο προσωπό μας, γιατι τον ενοχλεί ο τροπος που κλείνουμε την πορτα, εμεις κι ολο το κτήριο, ε, αστυνομιες μετα εμεις κι αντε να ηρεμησουμε. Γι αυτο σας λεω , μην κανουμε το προβλημα των αλλων δικό μας, ας παρουμε μετρα και στο καλο. Ναι , σαφώς μπλοκ κε διαχειριστή! Εδώ αλληλοστηριζόμαστε και συνυπάρχουμε με ευγενεια κ σεβασμό.  Δεν παρακολουθουμε ρεπορταζ τηλεθεασης για να εξιλεωθούμε από την πικρία μας. Που είναι τοσο οση να μην αντεχεται και την πασπαλιζουμε απο δω κι εκει επιτηδες. Περαστικά και σας παρακαλώ, μην κανετε παιδί, τα παιδια χρειάζονται επισης συνεση και ολοκληρωμενες έρευνες γυρω απο ότι τα απασχολεί. και εμβόλια! Τρολ!

Σας φιλώ !:)

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dream_on είπε:

@titipapa σου προτείνω να μετονομαστείς σε "ti pa pa ries leo "! Θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον! Τώρα κατάλαβα ότι έχεις αναλάβει το θεάρεστο έργο να μεταδώσεις το "πνεύμα και ηθική" ΣΟΥ. Σου απαντώ κι εδώ λοιπόν για να το δουν κι οι άλλες οι αμαρτωλές... 

Η σκέψη σου είναι εξαιρετικά απλοϊκή. Τα αποτελέσματα μιας "ερευνας" μπορεί να προέκυψαν από μια αλήθεια, αλλά δε σημαίνει ότι αυτή η αλήθεια είναι καθολική. Μάλλον το αντίθετο.

Δεν είσαι στο μυαλό της φοιτήτριας που δίνει τα ωάριά της. Αν δεν θα το έκανες εσύ στη θέση της, δε σημαίνει ότι δε θα το κάνει αυτή για τους δικούς της λόγους. Τέλος πάντων δε θα επιχειρηματολογήσω για αυτό - δεν είμαι συνήγορος των κέντρων εξωσωματικής γονιμοποίησης. Θα ήταν όμως πιο υπεύθυνο εκ μέρους σου να επισκεφθείς κάποια τέτοια κέντρα και να κάνεις τη δική σου "έρευνα" πριν διατυπώσεις άποψη για το τι γίνεται στην Ελλάδα. Θες να μας πεις ότι όσες προσπαθούν με δανεικά ωάρια και όσες το έχουν καταφέρει, έχουν ακούσια εκμεταλλευτεί φτωχές γυναίκες, και μπορεί να έχουν πάρει άρρωστα ωάρια; Λες να μην τους έχει απασχολήσει το θέμα προέλευσης ωαρίων; Αν ήρθες εδώ για να πληροφορηθείς ή για να προβληματιστείς, προσωπικά σε καλοδεχομαι. Αν ήρθες (που έτσι φαίνεται) για να μας πεις το μανιφέστο σου, τι να σου πω... λυπάμαι για τον απλοϊκό τρόπο που σκέφτεσαι. "Εγώ δε θα το έκανα ποτέ", "είναι φουλ εγωιστικό"... άσε κοπέλα μου... σα να ακούω τον εαυτό μου πριν 20 χρόνια όταν η αντίληψή μου για τη ζωή έφτανε μέχρι το όριο του μικρόκοσμού μου και νόμιζα ότι κατέχω και την απόλυτη αλήθεια. Σε κάθε περίπτωση αν αυτή είναι η άποψή σου, δικαίωμα... Αλλά είναι μόνο η άποψη σου και μερικών άλλων που προτιμούν να κατηγορούν και να είναι δηκτικοί από το να σκέφτονται και την άλλη πλευρά των πραγμάτων.

Και κάτι που με αφορά και για αυτό "τσιμπησα". Είμαι κοντά στα 48 και είμαι γυναίκα καριέρας για όσους φτιάχνονται με το να βάζουν ταμπέλες στις ζωές των ανθρώπων. Το γιατί εγώ δεν κατάφερα να κάνω παιδιά στα 30 μου, είχε να κάνει με την καριέρα μου; Ποιος μπορεί να το πει αυτό για μένα επειδή αυτό το σενάριο ταιριάζει με την τυποποιημένη εικόνα των γυναικών που στηρίζονται στα πόδια τους και στηρίζουν κι άλλους;  Να σου πω ποιος. Αυτός που κατέχει την απόλυτη αλήθεια για όλους κι επομένως και για μένα, αυτός που είναι τόσο απαράδεκτος που θα ήθελα να του μιλήσω βλέποντας τον για να μπορώ να είμαι λιγότερο κόσμια και να εκτονωθώ!! 

Πω πω ... Τσίτωσα!

Εγώ @Rafaelatarzan από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω συμφωνώ απόλυτα με την άποψη της @Dream_on Δεν με χαλάνε οι άνθρωποι που έχουν διαφορετική άποψη και θέλουν να προβληματιστούν και να κάνουν τους άλλους να προβληματισμούν. Αλλά με ενοχλεί η κακόβουλη κριτική και το κήρυγμα όταν δεν με ξέρουν και δεν τους ξέρω. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, Giotitsa said:

εαν θα εμφανιστει απο ξανθια θα γινω κοκκινομαλλα και θα βγαλω καπνους απο παντου ετσι και πει το οτιδηποτε ποτε δεν εκανα επιθεση εδω μεσα σε κοριτσι ποτε γιατι εχουμε ελευθερια λογου και φυσικα μπορουμε να εκφρασουμε την αποψη μας αλλα  εδω η Κυρια σκατα εχει εξεφτελισει ολες τις γυναικες η οποιες ειναι εγκυες και οι οποιες ειναι σε προσπαθεια μας εκοψε και τον υπνο το μωρο μου μεσα στην κοιλια πρεπει να ριχνει μπουνιεςαπο τα νευρα του :lol::lol::lol:@alina80 @Dream_on

Καλέ μη σκας. Αυτη εξεφτελίζεται, εμείς δεν εχουμε λόγω, τα έχουμε λύσει αυτα. :-D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

@Στο ξαξαναείπα μωρη γίδα @titipapa φυγε από δω μην σε πάρουν 4...άντε μπράβο...νούμερο....

@alina80 μην την πιασω στα χέρια μ μόνο....

απαιτώ από σας @CoffeeMaker ν μπλοκάρετε αυτό το άτομο την @titipapa ν αμην ξαναγράψει εδω γιατί μας αναστατώνει.

Υπάρχουν γυναικες που παλεύουν πολυ κ δεν μας κάνει καλό....

εδώ μέσα ειμαστε ολες ενωμένες δεν χρειαζόμαστε τέτοιους μικροχυχους ανθρώπους...

παρακαλώ πολύ γιατι θα πω κ αλλα πιο χοντρά κ δεν θέλω να διαγραφώ από το φορουμ...

@Giotitsa @Mamacita Alina @Farmakotriftena @alina80 @winspert  @marioula1234 

κ όλες οι άλλες συμφωνείτε @gogouli @elpida20 @MELINASP @nadiaki165 @P.L.L. k πολλες άλλες που δεν θυμάμαι από την συνχιση μ τώρα....φιλες μ τι λέτε???

κ μην μ πείτε ότι αυτό είναι ελευθερία λογου  εδω μεσα γιατι δεν ειναι...Αυτό είναι ταραχή ...καταλάβατε???? έχουμε έγκυες από δωρεά μανουλες...Δεν χρειάζεται να τσιτωνουν. μανουλες που είναι έτοιμες να γεννήσουν από δωρεάν...αξίες κ θαυμάσιες γυναίκες που πάλεψαν κ παλεύουν πολυ...η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ πρέπει να είναι ήρεμη ...

παρακαλώ πολύ κ πάλι να πάρετε θέση...Κύριε coffe maker...

@titipapa δεν θα σε προσβάλω γτ στα είπαν οι κοπέλες πολύ καλά και δεν θέλω να πέσω στο επίπεδο σου.

θελω ειλικρινά σαν μια. γυναίκα που παλεύει να γίνει μάνα να σε ρωτήσω κάτι.. 

Εσύ δεν έχεις με τι άλλο να ασχοληθείς με τη ζωή σου; δεν έχεις άντρα, σπτι, δουλειά, οικογένεια,;; 

προβλήματα υπογονημοτηταςψπροφανως να ασχοληθείς με αυτά; 

και μπαίνεις εδώ μέσα, μπήκες στην διαδικασία να μπεις να κάνεις λογαριασμό να γράψεις ένα κατεβατό για να κάνεις άλλες γυναίκες να νιώσουν άσχημα; άλλες γυναίκες που περνάνε το ίδιο με σένα.. θέλουν να γίνουν μάνες!  

πες μου λοιπόν... ένιωσες καλά; γεμίσεις το κενό σου;;; ανέβηκες για λίγο στα μάτια σου κρυμμένη πίσω από ένα πληκτρολόγιο;;; 

Μια γυναίκα που παλεύει να γίνει μάνα, με τον οποιοδήποτε δυνατό τρόπο είναι αξία!!! δεν ανήκω στις γυναίκες που προσπαθούν με ξένο υλικό. αλλά μέσα από την καρδιά μου τις θαυμάζω και τις εκτιμώ αφάνταστα!!! είναι γυναίκες που για να γίνουν μάνες περνάνε όλη την κόλαση των ορμονών και μάλιστα χωρίς δικό τους υλικό δεν έχουν κόμπλεξ.. έχουν απλά αγάπη να δώσουν!! Μπράβο σας!!!!!!!!!!!!! 

κορίτσι μου ειλικρινά σου εύχομαι ο Θεός να σε ευλόγησε με ένα παιδάκι! και να ανοίξει λίγο τους ορίζοντες σου!!! 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

@Στο ξαξαναείπα μωρη γίδα @titipapa φυγε από δω μην σε πάρουν 4...άντε μπράβο...νούμερο....

@alina80 μην την πιασω στα χέρια μ μόνο....

απαιτώ από σας @CoffeeMaker ν μπλοκάρετε αυτό το άτομο την @titipapa ν αμην ξαναγράψει εδω γιατί μας αναστατώνει.

Υπάρχουν γυναικες που παλεύουν πολυ κ δεν μας κάνει καλό....

εδώ μέσα ειμαστε ολες ενωμένες δεν χρειαζόμαστε τέτοιους μικροχυχους ανθρώπους...

παρακαλώ πολύ γιατι θα πω κ αλλα πιο χοντρά κ δεν θέλω να διαγραφώ από το φορουμ...

@Giotitsa @Mamacita Alina @Farmakotriftena @alina80 @winspert  @marioula1234 

κ όλες οι άλλες συμφωνείτε @gogouli @elpida20 @MELINASP @nadiaki165 @P.L.L. k πολλες άλλες που δεν θυμάμαι από την συνχιση μ τώρα....φιλες μ τι λέτε???

κ μην μ πείτε ότι αυτό είναι ελευθερία λογου  εδω μεσα γιατι δεν ειναι...Αυτό είναι ταραχή ...καταλάβατε???? έχουμε έγκυες από δωρεά μανουλες...Δεν χρειάζεται να τσιτωνουν. μανουλες που είναι έτοιμες να γεννήσουν από δωρεάν...αξίες κ θαυμάσιες γυναίκες που πάλεψαν κ παλεύουν πολυ...η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ πρέπει να είναι ήρεμη ...

παρακαλώ πολύ κ πάλι να πάρετε θέση...Κύριε coffe maker...

Ειλικρινά διάβασα τι έλεγε και ένιωσα ντροπή για το γυναικείο φύλλο!!! Κρίμα να υπάρχουν γυναίκες με τέτοια άποψη. Η κάθε γυναίκα η κάθε εγκυμοσύνη με όποιο τρόπο κι αν έγινε είναι ιερή και μοναδική. Είναι μεγάλη αμαρτία να προσβάλλεις με τέτοιο τρόπο τις γυναίκες. Ελεοςςςςςς

  • Μου αρέσει 3

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εγώ @Rafaelatarzan από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω συμφωνώ απόλυτα με την άποψη της @Dream_on Δεν με χαλάνε οι άνθρωποι που έχουν διαφορετική άποψη και θέλουν να προβληματιστούν και να κάνουν τους άλλους να προβληματισμούν. Αλλά με ενοχλεί η κακόβουλη κριτική και το κήρυγμα όταν δεν με ξέρουν και δεν τους ξέρω. 

καλα εδω το θεμα ειναι αλλο φιλη μου @P.L.L. αυτο δεν ειναι αποψη ειναι κριτικη οπως λες ειναι προσβολη στο προσωπο καθε γυναικας θα γινουμε παπαδες αυτα τα κατακρινουν οι παπαδες αν ειναι δυνατον πρωι πρωι ετσι δωσε ενα φιλι στον ποπο της μπεμπας ετσι για να ξεθυμανω

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μην ασχολείστε με το τρολάκι και κυρίως να μην ταραζομαστε για τα μπεμπέ μας.Γείωση και αναφορά αυτό θέλει.Αυτή ή αυτός σπάει πλακα τωρα που εμεις διαβάζουμε και απαντάμε.

Μην ρίχνουμε και το επίπεδο και μη συγχιζόμαστε με τους γιδοψήστες.

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...