Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχουμε ιδια μερα γενεθλια απλα εκλεισα τα 21κ μπηκα στα 22.....χρονια σου πολλαα ευτυχισμενα κ συντομαι με οσα παιδακια ποθεις στην κοιλιτσα σου κ επειτα γερα στην αγγαλιτσα σου....

 

Πωπω πραγματικα τα ειπες τοσο ωραια πιστευω μονο η δικη σου απαντηση μπροστα στο ανελεητο ποστ 'της' φτανει κ περισσευει.....

Φευγω λοιπον απο αυτο το φορουμ να αφησουμε κ τις γυναικες να συνεχιζουν γερα τον αγωνα τους....

Ελπιζω να ανταμειφθειτε συντομα....σας χαιρετω παντα με θαυμασμο!!!

Να σαι καλά γλυκιά μου Βαλεντίνα!!! Χρόνια πολλά και σε σένα!! Εύχομαι το μεγαλύτερο σου ονειρο να γίνει σύντομα πραγματικοτητα!!! Μα πρώτα και πάνω απ' όλα να έχεις την υγεία σου!!!

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

Πόσο σε νιώθω...οι περιπτώσεις μας είναι ίδιες κ ποτέ δεν έχουμε μιλήσει γι αυτο...νομίζω....Εγώ θα κανω μια τελευταια προσπάθεια με τα δικά μ...με ενεσεις φυσικά γιατι για  φυσικό κύκλο μπα ολα κλουβια...χααχαχα..κ αν δεν  πιάσουμε μ είπε βουρ για δανεικά μετα....γι'αυτό έχουμε χημεία ρε φιλη εμείς οι 2...υπερήφανες νια θα είμαστε γιατι θα μαστε μανουλες....

ήξερα ότι θα με καταλάβεις....το ήξερα...κ πολύ χαίρομαι που σκέφτεσαι έτσι...εισια τόσο δυνατή....

κ όλες εδω μεσα κ παντού...καλε ειμαι γαϊδούρα...χρονια σ πολλά αστέρι μ....να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά...δεν θα σ πω το κλασσικό με ένα παιδί....Γιατί αυτό το χεις σίγουρο...θα σ πω μονο υγεία αγάπη κ αισιοδοξια...

χαχαχαχα ετσι θα κάνω....χαχαχαχα είσαι θεα...σε υχαριστω ...

Φυσικά και καταλαβαίνομαστε ταρζανιτσα μου!! Μοιραζόμαστε το ίδιο όνειρο μην ξεχνάς!!! Και θα τα καταφέρουμε είτε με το. Ενα τρόπο είτε με τον άλλο!!! Θα γίνουμε μανουλες και μάλιστα πολύ σύντομα!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ειμαι ναι τι να πω ρε Φαίη μ....αι πες εσύ....τι μυαλό είναι αυτό..Εμείς δεν τηνπροσβαλαμε όταν έκανε έκτρωση ..Αυτή γιατί να το κάνει σε εμάς οχι λες μ....Είμαι μαζοχα πάντως ναι...που σιγα μην σκάσω για όταν θα παρω αυγό αν είναι βουλγαρικό η Ελληνικό η ισπανικό....σε λίγο θα μας πει ότι όταν θα το γεννάνε θα μας μιλάει κ την ανάλογη γλώσσα...έλεος...το έριξα στο χαβαλέ κ γω για να μην πω τίποτες ααλλο...

Δεν ξέρετε εσείς Οχι θα μας πει η κύρια σκατά μορφωτικού επιπέδου πως να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας θα πει αυτή με ποιον τροπο θα επιλέξουμε να κάνουμε παιδι θα πει οτι είναι ξένο το παιδι μου κουβαλαμε μέσα στην κοιλιά μας ενω δεν ξέρει οτι και αν είναι δανεικά τα ωραρια παιρνει dna το τούβλο θα μας πει αμορφωτες αυτή θα μας πει οτι εκμετάλλευομαστε την αλλη γυναικα που περνούμε τα ωράρια έγινε και csi και fbi μήπως είναι και η interpol ου να μην πω τιποτα άλλο το Εχω δει πολύ προσωπικά το θέμα είμαι μια γυναίκα με φυσική σύλληψη δεν θα αφήσω καμια να προσβάλει μια αλλη γυναικα που προσπάθει να κάνει παιδι η που έχει παιδί με δανεικά ωράρια να την υποβιβάζει έτσι όλες είναι αξίες θαυμασμού Αντε στα σκατά εκεί ανήκει και αυτά έχουν μια αξία παραπανω δεν μπορω άλλο @Rafaelatarzanκαι @ΦαιηΚατς

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Δεν ξέρετε εσείς Οχι θα μας πει η κύρια σκατά μορφωτικού επιπέδου πως να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας θα πει αυτή με ποιον τροπο θα επιλέξουμε να κάνουμε παιδι θα πει οτι είναι ξένο το παιδι μου κουβαλαμε μέσα στην κοιλιά μας ενω δεν ξέρει οτι και αν είναι δανεικά τα ωραρια παιρνει dna το τούβλο θα μας πει αμορφωτες αυτή θα μας πει οτι εκμετάλλευομαστε την αλλη γυναικα που περνούμε τα ωράρια έγινε και csi και fbi μήπως είναι και η interpol ου να μην πω τιποτα άλλο το Εχω δει πολύ προσωπικά το θέμα είμαι μια γυναίκα με φυσική σύλληψη δεν θα αφήσω καμια να προσβάλει μια αλλη γυναικα που προσπάθει να κάνει παιδι η που έχει παιδί με δανεικά ωράρια να την υποβιβάζει έτσι όλες είναι αξίες θαυμασμού Αντε στα σκατά εκεί ανήκει και αυτά έχουν μια αξία παραπανω δεν μπορω άλλο @Rafaelatarzanκαι @ΦαιηΚατς

 κ τα σκατα ακομα δεν θα την θέλουν...μέχρι κ αυτά έχουν επίπεδο.....θα τους μυρίζει η κοτα με τέτοια ψυχή που έχει...βέβαια θα κριθεί απ το θεό Κάποια στιγμή κ μετά θα καταλάβει πολλά....Αλλά θα ναι αργά πολυ αργά.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

 κ τα σκατα ακομα δεν θα την θέλουν...μέχρι κ αυτά έχουν επίπεδο.....θα τους μυρίζει η κοτα με τέτοια ψυχή που έχει...βέβαια θα κριθεί απ το θεό Κάποια στιγμή κ μετά θα καταλάβει πολλά....Αλλά θα ναι αργά πολυ αργά.

 

Εγω μεγαλύτερη κακιά δεν Εχω διαβάσει ποτέ μου κοιτά τι ωρα είναι Εχω απο το πρωι δεν είναι ότι θα σκασω Οχι δεν είναι αυτό αλλά το Εχω δει πολύ προσωπικά το θέμα ρε φιλη μου Οχι δηλαδή τι είναι αυτό μια ζωή θα υπάρχει αυτό το ποστ εδώ μέσα και κάθε μανούλα που έχει ενα παιδάκι η θα προσπαθήσει θα διαβάσει την παπαρούνα της κύρια σκατά ε Οχι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Εγω μεγαλύτερη κακιά δεν Εχω διαβάσει ποτέ μου κοιτά τι ωρα είναι Εχω απο το πρωι δεν είναι ότι θα σκασω Οχι δεν είναι αυτό αλλά το Εχω δει πολύ προσωπικά το θέμα ρε φιλη μου Οχι δηλαδή τι είναι αυτό μια ζωή θα υπάρχει αυτό το ποστ εδώ μέσα και κάθε μανούλα που έχει ενα παιδάκι η θα προσπαθήσει θα διαβάσει την παπαρούνα της κύρια σκατά ε Οχι

μωρέ κ γω δεν σκάω...τα παίρνω γιατί προσβάλει κ άλλες κ ειδικά κοριτσια που θέλουν να μπουν στον δρόμο της  δωρεάς.

Πρέπει αυτές οι κοπελες να έχουν ηρεμία κ να δουν πως θα κινηθούν...Δεν τους χρειάζεται κ μια κότα πάνω απ το κεφάλι τους...αρκετά έχουν κ έχουμε ολες μας....θα μπω κ γω μέσα...

όντως τέτοια κακία κ ειδικά εδω δεν εχω ξαναδεί πουθενα...

κρίνει αλλα αμα την κρίνω  κ γω για τα δικά της που έχει κάνει κ την προσβάλω θα φταιω εγώ μετά??? 

δεν θα μπορούσα ποτε να προσβάλω έναν τέτοιον άνθρωπο για την δωρεά ακομα κ αν εγώ δεν την ήθελα....καλητερα να κατάπινα  την γλώσσα μ πάρα να γινόμουν σαν κ τα μούτρα της .... να την βρω θελω μονάχα  ...αλαλ δύσκολο  τωρα ....

μ αρέσει που είναι κ παλιά εδω κ κάποτε παρηγορουσε κ την παρηγορουσαν κοπελες...

Που να ξέραν ότι αυτός ο άνθρωπος θα γινόταν τέρας....η τελευταία της ανάρτηση ήταν 3 Φεβρουαρίου...

μάλλον τις χάλασε η βεντάλια από το μυαλό ( γαιτι ετσι λειτουργεί αυτη) αργά...κ έπαθε τέτοια  μετάλλαξη....Αλλιώς δεν εξηγείτε...

η Λάσκαρε η βίδα της....που λένε κ στο χωριό μ...χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

μωρέ κ γω δεν σκάω...τα παίρνω γιατί προσβάλει κ άλλες κ ειδικά κοριτσια που θέλουν να μπουν στον δρόμο της  δωρεάς.

Πρέπει αυτές οι κοπελες να έχουν ηρεμία κ να δουν πως θα κινηθούν...Δεν τους χρειάζεται κ μια κότα πάνω απ το κεφάλι τους...αρκετά έχουν κ έχουμε ολες μας....θα μπω κ γω μέσα...

όντως τέτοια κακία κ ειδικά εδω δεν εχω ξαναδεί πουθενα...

κρίνει αλλα αμα την κρίνω  κ γω για τα δικά της που έχει κάνει κ την προσβάλω θα φταιω εγώ μετά??? 

δεν θα μπορούσα ποτε να προσβάλω έναν τέτοιον άνθρωπο για την δωρεά ακομα κ αν εγώ δεν την ήθελα....καλητερα να κατάπινα  την γλώσσα μ πάρα να γινόμουν σαν κ τα μούτρα της .... να την βρω θελω μονάχα  ...αλαλ δύσκολο  τωρα ....

μ αρέσει που είναι κ παλιά εδω κ κάποτε παρηγορουσε κ την παρηγορουσαν κοπελες...

Που να ξέραν ότι αυτός ο άνθρωπος θα γινόταν τέρας....η τελευταία της ανάρτηση ήταν 3 Φεβρουαρίου...

μάλλον τις χάλασε η βεντάλια από το μυαλό ( γαιτι ετσι λειτουργεί αυτη) αργά...κ έπαθε τέτοια  μετάλλαξη....Αλλιώς δεν εξηγείτε...

η Λάσκαρε η βίδα της....που λένε κ στο χωριό μ...χαχαχαχα 

δεν ξέρω τι στα σκατά ειναι ετσι και ξαναγράφει θα γίνει ο χαμός εδώ μέσα αντε και τώρα θα προσπαθήσω να κοιμηθώ ευελπιστω ετσι αυριο παλι χαχαχχαχα φιλεναδιτσα μου εσύ αν λασκαρε η βίδα να πάει να την βρει να την βάλει εμείς δεν φταίμε τιποτα με το που ανοίγουμε το ματακι μας να βλέπω την κάθε μακακια που γράφεται απο την κάθε διεστραμμένη εδώ είναι παλια και της έδιναν παρηγοριά εεε και τώρα αυτή τι κανει;;; εεε αυτό είναι το ευχαριστώ έχασε παιδάκι λέει και πριν έκανε έκτρωση εεε εμείς όμως δεν την κριναμε την κυρά και ουτε θα το κάνω ου να ντρέπεται λίγο μάλλον το ετσουξε λίγο παραπάνω και είπε να μπει να μπει να ξεκ@@@σει έλεος πια αααα φιλη μου κοιμησου και εσύ σε αγαπώ Πόλυ να ξέρεις ετσι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

δεν ξέρω τι στα σκατά ειναι ετσι και ξαναγράφει θα γίνει ο χαμός εδώ μέσα αντε και τώρα θα προσπαθήσω να κοιμηθώ ευελπιστω ετσι αυριο παλι χαχαχχαχα φιλεναδιτσα μου εσύ αν λασκαρε η βίδα να πάει να την βρει να την βάλει εμείς δεν φταίμε τιποτα με το που ανοίγουμε το ματακι μας να βλέπω την κάθε μακακια που γράφεται απο την κάθε διεστραμμένη εδώ είναι παλια και της έδιναν παρηγοριά εεε και τώρα αυτή τι κανει;;; εεε αυτό είναι το ευχαριστώ έχασε παιδάκι λέει και πριν έκανε έκτρωση εεε εμείς όμως δεν την κριναμε την κυρά και ουτε θα το κάνω ου να ντρέπεται λίγο μάλλον το ετσουξε λίγο παραπάνω και είπε να μπει να μπει να ξεκ@@@σει έλεος πια αααα φιλη μου κοιμησου και εσύ σε αγαπώ Πόλυ να ξέρεις ετσι

καληνύχτα πόκεμον.κ.γω σε αγαπώ....

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πετάγομαι πάλι κι εγώ σαν τη σφήνα αλλά θα ήθελα να πω ένα ευχαριστώ στην εν λόγο κυρία γιατί χάρη στην καταιγίδα που προκάλεσε εδώ με τη δήλωση της εγώ σας διάβαζα και χαμογελούσα περήφανη για εσας. Σας ενιωσα πιο πολύ κοντά μου και θέλω να σας πω ότι...

σας πάω πολύ βρε κορίτσιαααα!!!! Μη μασάτε! Δεν αξίζει να την αναφέρετε αλλο. Πολύ της είναι. Έχει μια άποψη. Την κατακρίνουμε. Ας συνεχίσει να την έχει. Δικαίωμα της. Εμείς θα ασχολούμαστε με το να γίνουμε ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! Αυτό έχει σημασία. 

ΥΓ: Έχω βάλει ανθρώπινο μόσχευμα στο πόδι. Λες να το πήραν από σκλάβο...; Η από καποιον που τώρα περπατάει με ένα πόδι..;;; Βρε τι του έκανα του ανθρώπου... 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου, πετάγομαι πάλι κι εγώ σαν τη σφήνα αλλά θα ήθελα να πω ένα ευχαριστώ στην εν λόγο κυρία γιατί χάρη στην καταιγίδα που προκάλεσε εδώ με τη δήλωση της εγώ σας διάβαζα και χαμογελούσα περήφανη για εσας. Σας ενιωσα πιο πολύ κοντά μου και θέλω να σας πω ότι...

σας πάω πολύ βρε κορίτσιαααα!!!! Μη μασάτε! Δεν αξίζει να την αναφέρετε αλλο. Πολύ της είναι. Έχει μια άποψη. Την κατακρίνουμε. Ας συνεχίσει να την έχει. Δικαίωμα της. Εμείς θα ασχολούμαστε με το να γίνουμε ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! Αυτό έχει σημασία. 

ΥΓ: Έχω βάλει ανθρώπινο μόσχευμα στο πόδι. Λες να το πήραν από σκλάβο...; Η από καποιον που τώρα περπατάει με ένα πόδι..;;; Βρε τι του έκανα του ανθρώπου... 

ΧαχαχΧαχαχαχαχχαχαχα αχ και ειδα αυτό και είπα να κοιμηθώ αλλά γελαωωωω τόσο δεν μπορω φιλενάδα είσαι τρέλα και εσύ δεν μπορω ρε απο το πρωι να ηρεμησω το πιστεύεις η Οχι ;; 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου, πετάγομαι πάλι κι εγώ σαν τη σφήνα αλλά θα ήθελα να πω ένα ευχαριστώ στην εν λόγο κυρία γιατί χάρη στην καταιγίδα που προκάλεσε εδώ με τη δήλωση της εγώ σας διάβαζα και χαμογελούσα περήφανη για εσας. Σας ενιωσα πιο πολύ κοντά μου και θέλω να σας πω ότι...

σας πάω πολύ βρε κορίτσιαααα!!!! Μη μασάτε! Δεν αξίζει να την αναφέρετε αλλο. Πολύ της είναι. Έχει μια άποψη. Την κατακρίνουμε. Ας συνεχίσει να την έχει. Δικαίωμα της. Εμείς θα ασχολούμαστε με το να γίνουμε ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! Αυτό έχει σημασία. 

ΥΓ: Έχω βάλει ανθρώπινο μόσχευμα στο πόδι. Λες να το πήραν από σκλάβο...; Η από καποιον που τώρα περπατάει με ένα πόδι..;;; Βρε τι του έκανα του ανθρώπου... 

ιιιιιιι τι έκανες καλε κ συ δεν ντρέπεσαι???? τι πήγες κ πήρες μ λες???? θες τωρα να αρχίσουμε με εσένα???? * πλάκα κάνω κ το ξέρεις * 

εγω θα σ πω ένα μεγάλο ευχαριστώ......ξερεις εσυ ....καλά κάνεις κ πετάγεται....Σήμερα ήταν η μέρα της σφηνας για να υπερασπιστούμε αυτα θα ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

ιιιιιιι τι έκανες καλε κ συ δεν ντρέπεσαι???? τι πήγες κ πήρες μ λες???? θες τωρα να αρχίσουμε με εσένα???? * πλάκα κάνω κ το ξέρεις * 

εγω θα σ πω ένα μεγάλο ευχαριστώ......ξερεις εσυ ....καλά κάνεις κ πετάγεται....Σήμερα ήταν η μέρα της σφηνας για να υπερασπιστούμε αυτα θα ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

Τσι τσι τσι ποιος ξέρει απο που ειναι το ανθρώπινο μόσχευμα στο πόδι της φίλης μας να το ψαξεις αγαπητή μου ξέρεις εσύ απο που κατάγεται @P.L.L. αχχαχαχαχ δεν μπορω άλλο είσαι θεαααα μωρε σε αγαπάω τόσο και το ξέρεις μα ποσο σε αγαπώ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα να κοιμηθείς @Giotitsa γιατί το μωρό θέλει ύπνο!!! 

@Rafaelatarzan είμαι κατάπτυστη... Τώρα θα το σκέφτομαι και θα με τρώνε οι τύψεις.. 

πρίν από 3 λεπτά , Giotitsa είπε:

Τσι τσι τσι ποιος ξέρει απο που ειναι το ανθρώπινο μόσχευμα στο πόδι της φίλης μας να το ψαξεις αγαπητή μου ξέρεις εσύ απο που κατάγεται @P.L.L. αχχαχαχαχ δεν μπορω άλλο είσαι θεαααα μωρε σε αγαπάω τόσο και το ξέρεις μα ποσο σε αγαπώ

Ωωωω...! Κι εγώ σε αγαπώ τρελάρα!!

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια διαβαζω απτο.πρωι στα πεταχτα κ δεν προλαβαινα να γραψω. τι δινετε σημασια σε μορφομενες απτο utube. πω πω απορω με κατι ανθρωπους που υπαρχουν κ μπαινουν να πουν κ αποψη για ν φανουν κ ενημερωμενες. μην μασατε το θεμα της κοπελας ειναι ψυχολογικο δεν χρειαζετε καν να αναπαραγετε. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά ενα μόνο θέλω να σας πω πριν Σας καληνυχτησω... Είμαι τόσο σίγουρη για την απόφαση που έχω πάρει που κανένα κακεντρεχες σχόλιο δεν μπορεί να με ταράξει!!! Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θυμώνω με την άποψη μιας κοπέλας. Ούτε είμαι εγώ αυτή που θα κρίνει τη ζωή της ή ακόμα και το λόγο που την οδήγησε να γράψει ότι έγραψε. Είναι κι αυτή ένα κομμάτι της κοινωνίας μας, είναι η αντίθετη άποψη, που όσο κι αν διαφωνώ μαζί της ξέρω καλά ότι υπάρχει!!! Κανείς δεν έχει απόλυτα δίκιο ή απόλυτα άδικο... Εγώ όμως θα γίνω Μανούλα και πάντα θα μνημονεύω αυτή την άγνωστη η οποία με βοήθησε να κρατήσω στα χέρια μου το δικό μου θαυματακι!!!! 

  • Μου αρέσει 6

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γλυκά ενα μόνο θέλω να σας πω πριν Σας καληνυχτησω... Είμαι τόσο σίγουρη για την απόφαση που έχω πάρει που κανένα κακεντρεχες σχόλιο δεν μπορεί να με ταράξει!!! Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θυμώνω με την άποψη μιας κοπέλας. Ούτε είμαι εγώ αυτή που θα κρίνει τη ζωή της ή ακόμα και το λόγο που την οδήγησε να γράψει ότι έγραψε. Είναι κι αυτή ένα κομμάτι της κοινωνίας μας, είναι η αντίθετη άποψη, που όσο κι αν διαφωνώ μαζί της ξέρω καλά ότι υπάρχει!!! Κανείς δεν έχει απόλυτα δίκιο ή απόλυτα άδικο... Εγώ όμως θα γίνω Μανούλα και πάντα θα μνημονεύω αυτή την άγνωστη η οποία με βοήθησε να κρατήσω στα χέρια μου το δικό μου θαυματακι!!!! 

❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...