Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

50 minutes ago, kich said:

Γιατι μιλησα τον φεβρουριο με μεγαλο γιατρο στην αθηνα για το οικονομικο κσι τωρα μου τα αλλαζουν

Εξηγησε μας αν θες τι συνεβη..

Μηπως αλλαξε κατι στην διαδικασια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

13 minutes ago, Fistiki said:

Εξηγησε μας αν θες τι συνεβη..

Μηπως αλλαξε κατι στην διαδικασια?

Στην αρχη μου ειπαν οτι η τιμη ειναι 5500 με 6000 το ανωτερο και αν μιλαμε για μετρητα η τιμη ειναι διαφορετικη

Για τα μετρητα μου εκαναν μονοι τους κουβεντα εγω δεν ανεφερα τιποτα

Σημερα λοιπον που πηρα για να ρωτησω γιατο αρχες σεπτεβριου θα ειμαι ετοιμη οικονομικα

Ρωταω το δεξι χερι του γιατρου ποσο ειναι το ποσο με καρτα και ποσο με μετρητα

5500 μου λεει

Με καρτα την ρωταω

Και μου λεει οτι τον σεπτεμβριο οι τιμες θα σνεβουν κι αλλο εσυ μου λερι θα εισαι με υην παλια τιμη 3000 στο χερι και 2500 σε λογαριασμο

Συγγνωμη κοριτσι μου λεω απλα αυτη υην τιμη μου ειχατε πει στην αρχη αλλα μετρητα θα ηταν αλλο ποσο

Να μιλησεις με τον γιατρο και το πολυ πολυ να κοψει καμια 200 300 ευρω

Μπακαλικο δλδ 

Στην αρχη λοιπον μου ρδωσαν να καταλαβω οτι η τιμη ειναι φιξ στο ποσο που μου ειπαν και σημερα μου λεει αλλα και δεν ειμαι καθολου των παζαριων ενοωσα χαλια

Γιατι ενω αυτοι εφεραν την κουβεντα για τα μετρητα τωρ α μου το αλλαζει

Συν το γεγονος οτι ουτως η αλλως τα 3000 θα εινσι μετρητα γιατι πρεπει να πληρωθει η δοτρια τα φαρμακα και η ωοληψια

Αποδειξη για τα μετρητα θα δωσουν η νομιζουν οτι γεννηθηκα εχθες

Απλα δεν μου αρεσε καθολου αυτο που εγινε

Αν απο τωρα γινονται αυτα στην πραξη τι θα γινει αργοτερα απλα απογοητευτηκα απο την συμπεριφορα τους

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τον γιατρο σου τον εμπιστευεσαι γενικα?

Εμεις για παραδειγμα του ειπαμε ξεκαθαρα αυτη τη φορα οτι δυσκολευομαστε οικονομικα και να κανει οτι καλυτερο μπορει κ οντως σε καποιες διαδικασιες δεν θα παρει αμοιβη ο ιδιος.. θα πληρωσουμε μονο τα εξοδα της κλινικης κ τα διαδικαστικα..

Πιστευω πρεπει να μιλησεις απευθειας μαζι του..

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Fistiki said:

Τον γιατρο σου τον εμπιστευεσαι γενικα?

Εμεις για παραδειγμα του ειπαμε ξεκαθαρα αυτη τη φορα οτι δυσκολευομαστε οικονομικα και να κανει οτι καλυτερο μπορει κ οντως σε καποιες διαδικασιες δεν θα παρει αμοιβη ο ιδιος.. θα πληρωσουμε μονο τα εξοδα της κλινικης κ τα διαδικαστικα..

Πιστευω πρεπει να μιλησεις απευθειας μαζι του..

Πρωτη μου επισκεψη ηταν τον φεβρουαριο

Και για οτι χρειαστω μου ειπε μιλαω με την βοηθο του

Ευχαριστω πολυ

Θα κοιταξω να δω αν μπορω να μιλησω με τον ιδιο

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kich said:

Πρωτη μου επισκεψη ηταν τον φεβρουαριο

Και για οτι χρειαστω μου ειπε μιλαω με την βοηθο του

Ευχαριστω πολυ

Θα κοιταξω να δω αν μπορω να μιλησω με τον ιδιο

Κατα βάση με τις βοηθους τους μιλαμε φανταζομαι ολοι αλλα σε καποιες περιπτωσεις χρειαζεται η προσωπικη επικοινωνια πιστευω.

Το θεμα ειναι να εισαι σιγουρη για τον γιατρο σου και να τον εμπιστευεσαι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Μπραβο Villaki μου!!! Super πας!! Θα κανεις παλι ή θα πας για υπερυχο κατευθειαν?

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Τέλεια είναι! Όλα καλά θα πάνε!! Με το καλό!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

πολυ καλα παει!!! whats next?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Πολλα πολλα συγχαρητηρια ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Neli83 είπε:

Μπραβο Villaki μου!!! Super πας!! Θα κανεις παλι ή θα πας για υπερυχο κατευθειαν?

 

πρίν από 20 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Κορίτσι μου μπράβο!!! Τι καλά!!! Εμβρυακια δυνατα τα τα τα !!! Τι σου είπε ο γιατρός μας; Θα ξανακάνεις χοριακη; Θα πας για υπέρηχο;; 

Βιλακι μου χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ ..τα δικά μου νεα ειναινοτι δεν έχω νέα . Ψάχνω να κάνω καθαριότητα και σίδερο σε καμία γειτόνισσα μπας κ γεμίσει η τσέπη να πάμε για ετ.. εσείς όμως μου δίνεται άπλετη χαρά και χαίρομαι και εγώ μαζί σας. 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fistiki said:

Κατα βάση με τις βοηθους τους μιλαμε φανταζομαι ολοι αλλα σε καποιες περιπτωσεις χρειαζεται η προσωπικη επικοινωνια πιστευω.

Το θεμα ειναι να εισαι σιγουρη για τον γιατρο σου και να τον εμπιστευεσαι.

το καταλαβαινω και το σεβομαι αλλα οταν μου λενε αλλα στην αρχη και αλλα μετα ειναι λογικο να με προβληματιζει τι να πω μολις καλεσα το λογιστηριο και δεν ηταν κανεις θα καλεσω αυριο μου ειπαν αν και διεκρινα απο την φωνη μια εκπληξη που ζητησα να μιλησω με το λογιστηριο ειλικρινα δεν καταλαβαινω

26 minutes ago, Villi said:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Υπεροχα νεα κοριτσι μου με το καλο!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Σούπερ πάει κοπέλα μου έρχονται τα μωρά σου. Θα κάνεις κι άλλη η σου είπε για υπέρηχο; 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Villi είπε:

Καλημέρα. Ησυχία και σημερα στο καφέ μας  αλλά δεν πειράζει, εγώ θα τα πω τα νέα μου. 
1159 η 2η χοριακή απο 232 τη Δευτέρα. Νομίζω καλά πάει…Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια! ❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...