Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 30/5/2019 at 5:40 ΜΜ, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Συγχαρητήρια! Πολύ καλή χοριακη! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

@Rafaelatarzan@Τουτουνι@Agapi78@Papaki@ Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σας! Διαβάζω σύντομα τα νέα σας γιατί δεν έχω πολύ χρόνο αλλά μην το βάζετε κάτω! Εάν κάτι δεν σας άρεσε στο κέντρο απλά αλλάξτε και ο,τι δεν καταλάβαινετε ρωτήστε ξανά και ξανά τους γιατρούς σας. Αυτή είναι η δουλειά τους για την οποία αμείβονται αδρά και πρέπει να ξέρουμε ακριβώς τι συμβαίνει. 

22 ώρες πρίν, Markella72 είπε:

θα πάρω αγωγή για να την κατεβάσω οκ αλλά το ζάχαρο με ανησυχεί... τέλος πάντων όσο και να λέω ας γίνει ότι είναι για καλό μας!!!! καλή επιτυχία σε όλες μας και πολλά φιλάκια!!!!!

Καλή επιτυχία και σε εσένα Μαρκέλλα! Να το κοιτάξεις το ζάχαρο εννοειται και να το ρυθμίσεις όχι μόνο για την ενδεχόμενη εγκυμοσυνη αλλά και για τη δική σου υγεία πρωτίστως. 

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Χαχαχα! Κι εγω διδυμα μυρίστηκα από την ωρα που είδα την τιμή! Δεν έχει σημασία ο σωματότυπός σου αλλά πόσο μπορεί να μεγαλώσει η μήτρα σου. Κι εγω κοντουλα είμαι και είχα την ίδια αγωνία όταν άκουσα διδυμα. Αλλά έφτασαν μέχρι 34 εβδομάδες και 5 ημέρες. Και αν είχα και βοηθήσεια για τις ετοιμασιες ίσως να τα κρατούσα και παραπάνω. Μια νταρντανα που έχουμε στην δουλειά το πρώτο της παιδί το γέννησε 7 μηνών καθώς και τα διδυμα που ακολούθησαν. Εκείνη μου πρωτοειπε πως ρόλο παίζει η μήτρα και όχι ο σωματότυπος και ο γιατρός το επιβεβαίωσε. Βέβαια καλό θα είναι να μη εργάζεσαι όταν θα προχωρήσει η εγκυμοσυνη και να μην κουράζεσαι. Ο γιατρός μου μου έδινε συνέχεια αναρρωτικες για να με προστατέψει.

Γεωργία μου αυτό το ΣΚ είναι η βάπτιση? Με το καλό εύχομαι! Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έχω μυαλό....από τη μια η Μπέμπα από την άλλη κάτι θεματάκια με την υγεία της αδερφής μου....

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Katia11 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές. Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να μιλάω και εγώ σε λίγο καιρό για καροτσια και κούνιες. 

Αν και για να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να μην είναι δύο, λόγω επικινδυνοτητας κύησης και λόγω δικού μου σωματότυπου (1 μέτρο και 1 μιλκο :), θα τα αντιμετωπίσουμε όλα όταν έρθει η ώρα. Ας μας πούνε και οι πιο έμπειρες σε δίδυμα πόσο δύσκολη ή όχι ήταν η εγκυμοσύνη....

Συγχαρήτηρια κορίτσι μου!!!Εκανα κ γω τη πρώτη ου χοριακή την Τετάρτη 11 μέρες απ την μεταφορά 5 ημερών σποράκια κ είχα 458!!Μου είπε η μαία παίζει για δίδυμα!!Εσύ αυτή την χοριακή πόσες μέρες μετά την μεταφορά είχες αυτή το νούμερο κ πόσο ημερών εμβρυάκια?

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Συγχαρήτηρια κορίτσι μου!!!Εκανα κ γω τη πρώτη ου χοριακή την Τετάρτη 11 μέρες απ την μεταφορά 5 ημερών σποράκια κ είχα 458!!Μου είπε η μαία παίζει για δίδυμα!!Εσύ αυτή την χοριακή πόσες μέρες μετά την μεταφορά είχες αυτή το νούμερο κ πόσο ημερών εμβρυάκια?

Συγχαρητήρια και σε εσένα :). Βλαστοκυστες είχα βάλει 5 ημερών και έκανα τη χοριακη στις 11 ημέρες και εγώ. Εσύ πότε θα ξανακάνεις χοριακη;

Θα μάθουμε αργά ή γρήγορα στον υπέρηχο...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα :). Βλαστοκυστες είχα βάλει 5 ημερών και έκανα τη χοριακη στις 11 ημέρες και εγώ. Εσύ πότε θα ξανακάνεις χοριακη;

Θα μάθουμε αργά ή γρήγορα στον υπέρηχο...

Αχχχ μαζί στα ίδια είμαστε!!Με το καλό κ σε όλα τα κορίτσια!!Εγώ έχω χοριακή δεύθτερη την Δευτέρα!!Εσύ?

Link to comment
Share on other sites

Μπονζουρ σε όλα τα κορίτσια :

@Katia11 και @marillia συγχαρητήρια! Σούπερ χοριακες. Τι χαρά!!! Σας εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη.

@Agapi78 κοριτσι μου καλό μήπως ν άλλαζες κέντρο όπως και να χει; Τι να σχολιάσω για τα 10 ευρώ για τη συνταγή. Γέλασα γιατί είναι γελοίο αλλα και θύμωσα, δεν επιτρέπεται! Λίγο τσίπα.  Πάρε το χρόνο σου να ξεκουραστεις και θα γίνουν ολα, θα δεις. Μετά και καλύτερα. Η απογοήτευση σας, εύχομαι, να μεταμορφωθεί σε πείσμα. Μπροστά είναι τα καλά κ στο λέω μ έναυσμα την πραγματικότητα που ζω κι εγώ κι οι κοπέλες εδω. Σου στέλνω μια μεγάλη καλημερα.

Όλα τα καινούργια κοριτσια μας καλώς ξαναηρθατε γιατί θυμάμαι πόσο ωραία κ δραστικα είχατε πάρει θέση στο τοπικ μας μια ωραία μέρα που μια κυρία αποφάσισε να τρολαρει. Όλα θα πάνε καλά κορίτσια! Ο κόσμος χρειάζεται μαμάδες σαν κι εσάς και όλες μας <3 Εδώ είμαστε κ θα τα λέμε.

@Dggs 6 μηνών!!! Χίλια μπράβο, πως περνά ο καιρός. 

@palmoira περαστικά στην αδερφή σου! Πολλά φιλιά.

Σε όλες μας εύχομαι καλό μήνα! Χαρές πολλές, δύναμη και στήριξη. Δε θα ξεχάσω ποτέ μα ποτέ πως μέσα εδώ βρήκα τη στήριξη κ κατανόηση που μ έφερε στην κατάλληλη ψυχολογία, απ όλες εσάς! 

Εχω την εντύπωση πως η @alina80 μας κι η αφεντια μου, είμαστε η επόμενες για γέννα. Πωπωπω!!! <3

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας αν μας διαβάζεις, πολλα πολλά φιλιά.

...Θυμήθηκα μία φράση του Βέγγου και μας την αφιερώνω... "μανουλααααα" αχαχχαχα.

 

 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, marillia είπε:

Συγχαρήτηρια κορίτσι μου!!!Εκανα κ γω τη πρώτη ου χοριακή την Τετάρτη 11 μέρες απ την μεταφορά 5 ημερών σποράκια κ είχα 458!!Μου είπε η μαία παίζει για δίδυμα!!Εσύ αυτή την χοριακή πόσες μέρες μετά την μεταφορά είχες αυτή το νούμερο κ πόσο ημερών εμβρυάκια?

Συγχαρητήρια και σε εσένα!! Καλούς διπλασιασμούς στις χοριακες σας και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, lennio είπε:

Μπονζουρ σε όλα τα κορίτσια :

@Katia11 και @marillia συγχαρητήρια! Σούπερ χοριακες. Τι χαρά!!! Σας εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη.

@Agapi78 κοριτσι μου καλό μήπως ν άλλαζες κέντρο όπως και να χει; Τι να σχολιάσω για τα 10 ευρώ για τη συνταγή. Γέλασα γιατί είναι γελοίο αλλα και θύμωσα, δεν επιτρέπεται! Λίγο τσίπα.  Πάρε το χρόνο σου να ξεκουραστεις και θα γίνουν ολα, θα δεις. Μετά και καλύτερα. Η απογοήτευση σας, εύχομαι, να μεταμορφωθεί σε πείσμα. Μπροστά είναι τα καλά κ στο λέω μ έναυσμα την πραγματικότητα που ζω κι εγώ κι οι κοπέλες εδω. Σου στέλνω μια μεγάλη καλημερα.

Όλα τα καινούργια κοριτσια μας καλώς ξαναηρθατε γιατί θυμάμαι πόσο ωραία κ δραστικα είχατε πάρει θέση στο τοπικ μας μια ωραία μέρα που μια κυρία αποφάσισε να τρολαρει. Όλα θα πάνε καλά κορίτσια! Ο κόσμος χρειάζεται μαμάδες σαν κι εσάς και όλες μας <3 Εδώ είμαστε κ θα τα λέμε.

@Dggs 6 μηνών!!! Χίλια μπράβο, πως περνά ο καιρός. 

@palmoira περαστικά στην αδερφή σου! Πολλά φιλιά.

Σε όλες μας εύχομαι καλό μήνα! Χαρές πολλές, δύναμη και στήριξη. Δε θα ξεχάσω ποτέ μα ποτέ πως μέσα εδώ βρήκα τη στήριξη κ κατανόηση που μ έφερε στην κατάλληλη ψυχολογία, απ όλες εσάς! 

Εχω την εντύπωση πως η @alina80 μας κι η αφεντια μου, είμαστε η επόμενες για γέννα. Πωπωπω!!! <3

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας αν μας διαβάζεις, πολλα πολλά φιλιά.

...Θυμήθηκα μία φράση του Βέγγου και μας την αφιερώνω... "μανουλααααα" αχαχχαχα.

 

 

Καλησπέρα, Lennio μου και καλό μήνα σε όλες κοριτσια μου....καλό καλοκαίρι να έχουμε!!!Με πολλές όμορφες στιγμές...με το καλό να γεννήσεις και εσυ και η @alina80 μας!!!:wub:Και να έχετε γρήγορα στη αγκαλιά σας τα μπεμπακια σας!!!και σειρά μετά οι επόμενες....εγώ αδιαθέτησα χτες θα περιμένω να τελειώσω και να θα πάω στο γιατρό να τα πούμε από κοντά....μέχρι τότε υπομονή,επιμονή και πολύ εργασιοθεραπεία....σας φιλώ όλες καλό ΣΚ.:)

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lennio είπε:

Μπονζουρ σε όλα τα κορίτσια :

@Katia11 και @marillia συγχαρητήρια! Σούπερ χοριακες. Τι χαρά!!! Σας εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη.

@Agapi78 κοριτσι μου καλό μήπως ν άλλαζες κέντρο όπως και να χει; Τι να σχολιάσω για τα 10 ευρώ για τη συνταγή. Γέλασα γιατί είναι γελοίο αλλα και θύμωσα, δεν επιτρέπεται! Λίγο τσίπα.  Πάρε το χρόνο σου να ξεκουραστεις και θα γίνουν ολα, θα δεις. Μετά και καλύτερα. Η απογοήτευση σας, εύχομαι, να μεταμορφωθεί σε πείσμα. Μπροστά είναι τα καλά κ στο λέω μ έναυσμα την πραγματικότητα που ζω κι εγώ κι οι κοπέλες εδω. Σου στέλνω μια μεγάλη καλημερα.

Όλα τα καινούργια κοριτσια μας καλώς ξαναηρθατε γιατί θυμάμαι πόσο ωραία κ δραστικα είχατε πάρει θέση στο τοπικ μας μια ωραία μέρα που μια κυρία αποφάσισε να τρολαρει. Όλα θα πάνε καλά κορίτσια! Ο κόσμος χρειάζεται μαμάδες σαν κι εσάς και όλες μας <3 Εδώ είμαστε κ θα τα λέμε.

@Dggs 6 μηνών!!! Χίλια μπράβο, πως περνά ο καιρός. 

@palmoira περαστικά στην αδερφή σου! Πολλά φιλιά.

Σε όλες μας εύχομαι καλό μήνα! Χαρές πολλές, δύναμη και στήριξη. Δε θα ξεχάσω ποτέ μα ποτέ πως μέσα εδώ βρήκα τη στήριξη κ κατανόηση που μ έφερε στην κατάλληλη ψυχολογία, απ όλες εσάς! 

Εχω την εντύπωση πως η @alina80 μας κι η αφεντια μου, είμαστε η επόμενες για γέννα. Πωπωπω!!! <3

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας αν μας διαβάζεις, πολλα πολλά φιλιά.

...Θυμήθηκα μία φράση του Βέγγου και μας την αφιερώνω... "μανουλααααα" αχαχχαχα.

 

 

Αγάπη μ με το καλο το μωρακι μ...ρε που την θυμήθηκες την  σιχαμενη αυτή...αχχαχαχαχαχ πω πω μιλάμε ακόμα νεύρα τις εχω...αχαχαχαχαχχα φιλακια Λένιο μ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2019 at 9:22 ΜΜ, palmoira είπε:

Συγχαρητήρια! Πολύ καλή χοριακη! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

@Rafaelatarzan@Τουτουνι@Agapi78@Papaki@ Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σας! Διαβάζω σύντομα τα νέα σας γιατί δεν έχω πολύ χρόνο αλλά μην το βάζετε κάτω! Εάν κάτι δεν σας άρεσε στο κέντρο απλά αλλάξτε και ο,τι δεν καταλάβαινετε ρωτήστε ξανά και ξανά τους γιατρούς σας. Αυτή είναι η δουλειά τους για την οποία αμείβονται αδρά και πρέπει να ξέρουμε ακριβώς τι συμβαίνει. 

Καλή επιτυχία και σε εσένα Μαρκέλλα! Να το κοιτάξεις το ζάχαρο εννοειται και να το ρυθμίσεις όχι μόνο για την ενδεχόμενη εγκυμοσυνη αλλά και για τη δική σου υγεία πρωτίστως. 

Γεωργία μου αυτό το ΣΚ είναι η βάπτιση? Με το καλό εύχομαι! Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έχω μυαλό....από τη μια η Μπέμπα από την άλλη κάτι θεματάκια με την υγεία της αδερφής μου....

Καλημερα κορίτσια και καλό μήνα. Ναι σήμερα είναι η βάπτιση και δεν έχω ύπνο! Τώρα που σας γράφω είναι 01.00 και το μάτι γαρίδα!

Εύχομαι περαστικα στην αδελφή σου Palmoira και φιλιά στα μπουτάκια της μπέμπας! 

Marillia πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό!!!

Πολλά φιλιά σε όλες. Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθώ γιατί το πρωί θα είμαι σαν μπαγιάτικο μύδι!... 

  • Μου αρέσει 7

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 said:

Καλημερα κορίτσια και καλό μήνα. Ναι σήμερα είναι η βάπτιση και δεν έχω ύπνο! Τώρα που σας γράφω είναι 01.00 και το μάτι γαρίδα!

Εύχομαι περαστικα στην αδελφή σου Palmoira και φιλιά στα μπουτάκια της μπέμπας! 

Marillia πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό!!!

Πολλά φιλιά σε όλες. Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθώ γιατί το πρωί θα είμαι σαν μπαγιάτικο μύδι!... 

Να το χαρείτε :):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, Georgia1972 said:

Καλημερα κορίτσια και καλό μήνα. Ναι σήμερα είναι η βάπτιση και δεν έχω ύπνο! Τώρα που σας γράφω είναι 01.00 και το μάτι γαρίδα!

Εύχομαι περαστικα στην αδελφή σου Palmoira και φιλιά στα μπουτάκια της μπέμπας! 

Marillia πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό!!!

Πολλά φιλιά σε όλες. Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθώ γιατί το πρωί θα είμαι σαν μπαγιάτικο μύδι!... 

Καλημέρα,

Να τα χαίρεστε εύχομαι μόνο ευτυχία και υγεία πάντα! Να σας ζήσουν!

Πολλά φιλιά και να περάσετε όμορφα σήμερα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημερα κορίτσια και καλό μήνα. Ναι σήμερα είναι η βάπτιση και δεν έχω ύπνο! Τώρα που σας γράφω είναι 01.00 και το μάτι γαρίδα!

Εύχομαι περαστικα στην αδελφή σου Palmoira και φιλιά στα μπουτάκια της μπέμπας! 

Marillia πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό!!!

Πολλά φιλιά σε όλες. Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθώ γιατί το πρωί θα είμαι σαν μπαγιάτικο μύδι!... 

Καλημέρα Γεωργία καλή βάπτιση και καλότυχα να είναι τα μωράκια σου, να σου ζήσουν και να τα χαιρεσαι! Καλό μήνα σε σενα και σε όλα τα κορίτσια και με το καλό όλες ν χουμε μπεμπάκια και να τα βαφτίσουμε!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημερα κορίτσια και καλό μήνα. Ναι σήμερα είναι η βάπτιση και δεν έχω ύπνο! Τώρα που σας γράφω είναι 01.00 και το μάτι γαρίδα!

Εύχομαι περαστικα στην αδελφή σου Palmoira και φιλιά στα μπουτάκια της μπέμπας! 

Marillia πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό!!!

Πολλά φιλιά σε όλες. Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθώ γιατί το πρωί θα είμαι σαν μπαγιάτικο μύδι!... 

Να σας ζήσουν να περάσετε τέλεια να ειναι γερά κάλοτυχα κ να τα καμαρώνετε πάντα!

Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2019 at 11:26 ΜΜ, marillia είπε:

Αχχχ μαζί στα ίδια είμαστε!!Με το καλό κ σε όλα τα κορίτσια!!Εγώ έχω χοριακή δεύθτερη την Δευτέρα!!Εσύ?

Εγώ θα ξανακάνω την Τεταρτη, ελπίζω να είναι όλα καλά . Είχα και ανακατωσουρες την προηγούμενη βδομάδα, αλλά από χτες αραίωσαν πολύ, ελπίζω να μην είναι κακό αυτό.

Γιωργια μου να χαίρεσαι τα αγόρια σου και να τα καμαρώνεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Εγώ θα ξανακάνω την Τεταρτη, ελπίζω να είναι όλα καλά . Είχα και ανακατωσουρες την προηγούμενη βδομάδα, αλλά από χτες αραίωσαν πολύ, ελπίζω να μην είναι κακό αυτό.

Γιωργια μου να χαίρεσαι τα αγόρια σου και να τα καμαρώνεις. 

Με το καλό να  μας πας όλα θετικα!αγωνία μεγάλη μέχρι τους υπέρηχους!εγω εχω πρωινή ζάλη κ λίγες καουρες αλλά σήμερα είναι καλύτερα κ γω δν έχω τόσο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...