Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Γίνεται λέγεται δωρεά εμβρύου ή υιοθεσία εμβρύου. το κάνουν όλες οι κλινικές. Τιμές δεν ξέρω αλλά λένε ότι είναι πιο οικονομικό

Σορρυ, αλλά γαιτί δεν βάζετε κ τα 3 μαζί? Εφόσον δεν πήγαν καλά οι προηγούμενες?

Γιατί έχω διαβήτη και δεν θέλουν οι γιατροί...βασικά δεν με "αφήνει" η ενδοκρινολόγος μου για την ακρίβεια...αυτός ήταν και ο λόγος που την πρώτη φορά βάλαμε μόνο 1... Το πολύ 2 μου είπε όχι παραπάνω.!!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, tzina_liana είπε:

Μακάρι γιατί αλήθεια δεν έχω άλλο κουράγιο...έχω αλλά 3 στην κατάψυξη το οποίο σημαίνει 2 προσπάθειες ακόμα..μια με 2 και άλλη μια με 1.. αν δεν πετύχουν και αυτές τότε σίγουρα θα κοιτάξουμε το θέμα  υιοθεσίας..

θα πετύχεις κορίτσι μ θα το δεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Γιατί έχω διαβήτη και δεν θέλουν οι γιατροί...βασικά δεν με "αφήνει" η ενδοκρινολόγος μου για την ακρίβεια...αυτός ήταν και ο λόγος που την πρώτη φορά βάλαμε μόνο 1... Το πολύ 2 μου είπε όχι παραπάνω.!!

Α, κατάλαβα. Εύχομαι στα επόμενα 2 να είναι το καλό μωράκι!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γίνεται λέγεται δωρεά εμβρύου ή υιοθεσία εμβρύου. το κάνουν όλες οι κλινικές. Τιμές δεν ξέρω αλλά λένε ότι είναι πιο οικονομικό

Σορρυ, αλλά γαιτί δεν βάζετε κ τα 3 μαζί? Εφόσον δεν πήγαν καλά οι προηγούμενες?

αχα μάλιστα έχουμε και αλλη λύση δηλ....και από αυτό θέλω....όλα τα θέλω....αχχαψαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Α, κατάλαβα. Εύχομαι στα επόμενα 2 να είναι το καλό μωράκι!

 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα πετύχεις κορίτσι μ θα το δεις....

Μακάρι βρε κορίτσια...μακάρι μετά από καιρό να λέμε ότι είμαστε εγκύουλες

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Θα ανοίξουμε φορουμ " Οι βετεράνοι εγκυούλες που εχουν κουρασμένα παλικάρια":lol:

Χαχαχαχαχα...ούτε 0,01% δεν περνάνε σε σχέση με εμάς και γκρινιάζουν κιόλας....γαϊδούρια μωρέ χαχαχαχαχχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tzina_liana είπε:

Χαχαχαχαχα...ούτε 0,01% δεν περνάνε σε σχέση με εμάς και γκρινιάζουν κιόλας....γαϊδούρια μωρέ χαχαχαχαχχα

Νομίζω ότι γι αυτό η φύση προνοεί κ έχει δώσει  στη γυναίκα το προνόμιο της μητρότητας. Κάτι ξέρει...Οχι, γαιδούρια είμαστε εμείς, που τραβάμε όλα αυτά κ γκρινιάζουν κιόλας. Γαιδουρινή υπομονή...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

κ τα 3 μαζί ;     Στο κέντρο που πάω μου είπαν ότι δεν επιτρέπεται πάνω από δύο έμβρυα από δανεικά ωάρια στην ίδια εμβρυομεταφορά

palmoira 

σ ευχαριστώ πολύ, μακάρι, προσπαθώ να το δω έτσι, θέλω λίγο χρόνο.

Καλή επιτυχία σε όλες, είστε απολαυστικές εκεί μ τους βετεράνους εγκυούλες, :-D εγώ τώρα που έφυγα από τη δουλειά έχασα το όνομα masra και τον κωδικό, από το σπίτι μόνο από εδώ μπορώ να μπω.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mary H είπε:

Μπράβο στη φίλη σου ,  πολύ καλά έκανε. Κι εγώ το σκέφτηκα αν δεν πιάσω τώρα  είναι μια λύση, δοκιμασμένο υλικό κ πιο οικονομική λύση ...αν πείσω βέβαια το...κουρασμένο παλικάρι μου...

Υπαρχει αυτη η δυνατότητα στην Ελλάδα;

1 hour ago, Mary H είπε:

Χαχαχαχχαχ, νόμιζα 4 ώρες ήταν στο δωμάτιο με το οπτικοακουστικό υλικό:lol:

Ασε όλο κουράστηκα λέει μ αυτές τις εξωσωματικές... σιγά λέω μη σκίσεις κανένα καλσόν...

Η φίλη σου είχε αποτυχίες με δανεικά ωάρια γι αυτό κατέληξε στο δανεικό έμβρυο?

Ναι,ειχε δοκιμάσει με την μέθοδο που κάνουν ολοι εδω.Ωαρια απο δοτρια.Αλλα και τα έμβρυα ειναι απο δοτρια,δεν ειναι απο ζευγάρια υπογόνιμα που τα κατάφεραν και τους έμειναν έμβρυα και τα δωρίζουν.

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

αχα μάλιστα έχουμε και αλλη λύση δηλ....και από αυτό θέλω....όλα τα θέλω....αχχαψαχ

Δεν ξερω βρε κορίτσια αν απαντώ στο σωστό σημείο,λιγο μπερδεύτηκα.Ηθελα να πω οτι χτες που μιλησα με την συντονίστρια δανεικών στο κέντρο μου στηνΘεσσαλονικη και τις ελεγα για δανεικά έμβρυα απο τα οποια εχει προηγηθεί γεννα κλπ.,ή δεν κατάλαβε τι της ελεγα ή εκανε πως δεν κατάλαβε και μου έλεγε οτι αυτο δεν υπαρχει εδω γιατι η ελληνική νομοθεσία ειναι διαφορετική κλπ.Γι αυτο κι εγω το εκανα θεμα στο φόρουμ γιατι αυτη πολυ παράξενα μουντά έλεγε! Ή επειδη ειναι πιο οικονομικο καποια κέντρα δεν το προωθούν σαν λύση;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Υπαρχει αυτη η δυνατότητα στην Ελλάδα;

Ναι,ειχε δοκιμάσει με την μέθοδο που κάνουν ολοι εδω.Ωαρια απο δοτρια.Αλλα και τα έμβρυα ειναι απο δοτρια,δεν ειναι απο ζευγάρια υπογόνιμα που τα κατάφεραν και τους έμειναν έμβρυα και τα δωρίζουν.

Δεν ξερω βρε κορίτσια αν απαντώ στο σωστό σημείο,λιγο μπερδεύτηκα.Ηθελα να πω οτι χτες που μιλησα με την συντονίστρια δανεικών στο κέντρο μου στηνΘεσσαλονικη και τις ελεγα για δανεικά έμβρυα απο τα οποια εχει προηγηθεί γεννα κλπ.,ή δεν κατάλαβε τι της ελεγα ή εκανε πως δεν κατάλαβε και μου έλεγε οτι αυτο δεν υπαρχει εδω γιατι η ελληνική νομοθεσία ειναι διαφορετική κλπ.Γι αυτο κι εγω το εκανα θεμα στο φόρουμ γιατι αυτη πολυ παράξενα μουντά έλεγε! Ή επειδη ειναι πιο οικονομικο καποια κέντρα δεν το προωθούν σαν λύση;

εγω δεν το ξέρω πρώτη φορά το άκουσα για δανεικά έμβρυα εδώ από σας....Δεν ξέρω αν ισχύει Ελλάδα τι αν σ πω....άσχετη είμαι τελείως....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Υπαρχει αυτη η δυνατότητα στην Ελλάδα;

Ναι,ειχε δοκιμάσει με την μέθοδο που κάνουν ολοι εδω.Ωαρια απο δοτρια.Αλλα και τα έμβρυα ειναι απο δοτρια,δεν ειναι απο ζευγάρια υπογόνιμα που τα κατάφεραν και τους έμειναν έμβρυα και τα δωρίζουν.

Δεν ξερω βρε κορίτσια αν απαντώ στο σωστό σημείο,λιγο μπερδεύτηκα.Ηθελα να πω οτι χτες που μιλησα με την συντονίστρια δανεικών στο κέντρο μου στηνΘεσσαλονικη και τις ελεγα για δανεικά έμβρυα απο τα οποια εχει προηγηθεί γεννα κλπ.,ή δεν κατάλαβε τι της ελεγα ή εκανε πως δεν κατάλαβε και μου έλεγε οτι αυτο δεν υπαρχει εδω γιατι η ελληνική νομοθεσία ειναι διαφορετική κλπ.Γι αυτο κι εγω το εκανα θεμα στο φόρουμ γιατι αυτη πολυ παράξενα μουντά έλεγε! Ή επειδη ειναι πιο οικονομικο καποια κέντρα δεν το προωθούν σαν λύση;

Σε πιο κέντρο στην Θεσσαλονίκη πηγες;


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...