Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Ναι. ενα μικρο μπουκαλακι νερο δηλαδή. Και σκεψου οτι ο γιατρος μου εχει κανει απειρες ετ μ αυτες τις οδηγιες. Ομως παντα με την εγκριση του γιατρου σας γιατι ο καθε εξωσωματικος δινει τις οδηγιες του. Μπορεις να τον ρωτησεις κ αν σου δωσει το οκ, ολα καλα. Εγώ απλα δεν θελω να κατουριεμαι γιατι λογω στενωσης ποναω πολυ στην ετ κ μονο το κατουρημα θα μου ελειπε εκεινη την ωρα για να βαλω τα κλαματα!

Θα τον πάρω το απόγευμα να τον ρωτήσω για να είμαι σίγουρη!! ευχαριστώ πολύ πάντως για την ενημέρωση!!!!! Εγώ την προηγούμενη φορά πραγματικά πήγα να σκάσω!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Θα τον πάρω το απόγευμα να τον ρωτήσω για να είμαι σίγουρη!! ευχαριστώ πολύ πάντως για την ενημέρωση!!!!! Εγώ την προηγούμενη φορά πραγματικά πήγα να σκάσω!!!!

Εμενα ο δικος μου την τελευταια φορα με ειδε που επινα απ το μπουκαλακι. Ειχα πιει το μισο. Μου λεει μην πινεις αλλο θα σε δω στον υπερηχο κ αν χρειαστει θα πιεις λιγο ακομη. Τελικα δε χρειαστηκε! Ομως θεωρω οτι ηταν μικρη η ποσοτητα. Ενα ομως μπουκαλακι  εναι οκ. Ομως να κανεις οτι σου πει ο ντοκ!!!!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εμενα ο δικος μου την τελευταια φορα με ειδε που επινα απ το μπουκαλακι. Ειχα πιει το μισο. Μου λεει μην πινεις αλλο θα σε δω στον υπερηχο κ αν χρειαστει θα πιεις λιγο ακομη. Τελικα δε χρειαστηκε! Ομως θεωρω οτι ηταν μικρη η ποσοτητα. Ενα ομως μπουκαλακι  εναι οκ. Ομως να κανεις οτι σου πει ο ντοκ!!!!

Εννοείται, θα μιλήσω μαζί του το απόγευμα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου στείλτε μου τις ευχές σας και τη θετική σας ενεργεια, αύριο θα πάρω τα μωράκια μου σπίτι!

Με το καλό να τα υποδεχτείς και καλά αποτελέσματα. 

Κάνα δυο ποτήρια νερό είχα πιει και εγώ. Έτσι και αλλιώς θα δουν στον υπέρηχο και θα σου πουν αν θέλει και άλλο (εξαρτάται και από τον οργανισμό). 

Δεν θα σου πω να είσαι χαλαρή ή να μην αγχώνεσαι, αυτά είναι χαχα, δεν έχουμε κουμπί να πατάμε. Tο μόνο που θα σου πω είναι να κάνεις ότι σε κάνει να αισθάνεσαι καλά. Θέλεις να πας βόλτα, να πας. Θέλεις να μείνεις σπίτι να κλωσησεις; Να το κάνεις. Και πάλι καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Με το καλό να τα υποδεχτείς και καλά αποτελέσματα. 

Κάνα δυο ποτήρια νερό είχα πιει και εγώ. Έτσι και αλλιώς θα δουν στον υπέρηχο και θα σου πουν αν θέλει και άλλο (εξαρτάται και από τον οργανισμό). 

Δεν θα σου πω να είσαι χαλαρή ή να μην αγχώνεσαι, αυτά είναι χαχα, δεν έχουμε κουμπί να πατάμε. Tο μόνο που θα σου πω είναι να κάνεις ότι σε κάνει να αισθάνεσαι καλά. Θέλεις να πας βόλτα, να πας. Θέλεις να μείνεις σπίτι να κλωσησεις; Να το κάνεις. Και πάλι καλή επιτυχία! 

Ευχαριστώ πολύ Αλινα μου!!!! Τελικά μου είπε να πιω 2 μικρά μπουκάλια νερό!!! Όσο για το μετα...να σου πω εγώ συνήθως σπίτι κάθομαι!!.


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου, πήρα τα μωρά μου στο σπίτι!!!!! Εσείς με.τι ποιότητας βλαστοκυστες πετύχατε εγκυμοσύνη????

Μπραβο κορίτσι μου... Αντε με το καλό... Τώρα ξεκουρασου και μην το σκευτεσαι καθόλου.. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.. Τι εννοείς όταν λες τι ποιοτητας βλαστοκυστες? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dggs είπε:

Μπραβο κορίτσι μου... Αντε με το καλό... Τώρα ξεκουρασου και μην το σκευτεσαι καθόλου.. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εσύ έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.. Τι εννοείς όταν λες τι ποιοτητας βλαστοκυστες? 

Εμένα μου είπε ότι η μία ήταν άριστη και η άλλη πολύ καλή!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου, πήρα τα μωρά μου στο σπίτι!!!!! Εσείς με.τι ποιότητας βλαστοκυστες πετύχατε εγκυμοσύνη????

Μπράβο κουκλίτσα μου..... Σου εύχομαι τα καλύτερα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου, πήρα τα μωρά μου στο σπίτι!!!!! Εσείς με.τι ποιότητας βλαστοκυστες πετύχατε εγκυμοσύνη????

Καλώς τα δεχτηκες. Και στο σπίτι να μείνουν για 18 χρόνια και 9 μήνες (τουλάχιστον). 

Εγώ πέτυχα με άριστα έμβρυα τριών ημερών (δύο έμβρυα μεταφορά, ένα μωράκι). Αλλά δεν έχει πολύ σημασία αυτό, γιατί δεν είναι απόλυτο. Μην το σκέφτεσαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλώς τα δεχτηκες. Και στο σπίτι να μείνουν για 18 χρόνια και 9 μήνες (τουλάχιστον). 

Εγώ πέτυχα με άριστα έμβρυα τριών ημερών (δύο έμβρυα μεταφορά, ένα μωράκι). Αλλά δεν έχει πολύ σημασία αυτό, γιατί δεν είναι απόλυτο. Μην το σκέφτεσαι. 

Ευχαριστώ πολύ Αλινα μου!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Just now, angel23 είπε:

Μπράβο, σου εύχομαι ολόψυχα να φωλιάσουν και σε 9 μήνες να τα κρατάς στην αγκαλιά σου! Καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Μακάρι να έχουμε θετικά νέα την Τετάρτη!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...