Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

@Marmav85, Kοπέλα μου συγχαρητήρια ! 

@Papy, ευχαριστούμε για τις ευχές ! Κι απο μένα χρονια πολλά σε όλες τις Δημητρούλες... !

 

 

Κορίτσια , 

Εκτός απο την @Georgia1972, είναι κάποια άλλη που είχε πάει στο Εμβρυογενεσσις - Μαστρομηνά να μου δώσεις πληροφορίες ? 

Τι άνθρωπος είναι ?  Πόσο κοστίζει εκεί το μαλλί ? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια να σας πω κι αυτο... Εχθές ειπε ο "μεγάλος" μου γιος "μαμά" για πρώτη φορά. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί τα μωρά λένε και τυχαία λογάκια. Σήμερα ήταν στο πάρκο και ήμουν όρθια δίπλα του και μιλούσα στο τηλ και ένιωσα το χεράκι του στη μέση μου. Γύρισα να τον δω και με χαμογελο και ματια σαν ερωτευμένα, με χαιδευε και μου έλεγε "μμμάμμμα πάω, πάω" (γιατί τα χαϊδεύω κι εγώ και τους λέω σ' αγαπάω). 

Εφυγε ξαφνικά όλη η κούραση και καταλαβαίνετε πως έλιωσα...

 

Just now, dimitra19 είπε:

@Marmav85, Kοπέλα μου συγχαρητήρια ! 

@Papy, ευχαριστούμε για τις ευχές ! Κι απο μένα χρονια πολλά σε όλες τις Δημητρούλες... !

 

 

Κορίτσια , 

Εκτός απο την @Georgia1972, είναι κάποια άλλη που είχε πάει στο Εμβρυογενεσσις - Μαστρομηνά να μου δώσεις πληροφορίες ? 

Τι άνθρωπος είναι ?  Πόσο κοστίζει εκεί το μαλλί ? 

 

 

Εκει το '17 έκανε 4000 ευρώ με φύλαξη εμβρύων για έναν χρόνο. Κάθε επόμενη χρονιά φύλαξης θα κόστιζε 250 ευρω αν θυμάμαι καλά, και η επόμενη εξωσωματική (αν θελαμε) θα κόστιζε 450. Με ένα τηλ στο λογιστήριο πρωινές ώρες θα σου πουν. Είναι λίγο απόμακρος άνθρωπος, αλλά καλός επιστήμονας και για μένα αυτό μετράει. Δεν θα τον παντρευτουμε. Για ψυχολογική υποστήριξη έχει και κοπέλες ψυχολόγους που παρέχουν τις συνεδρίες δωρεάν. 

  • Μου αρέσει 12

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisla είπε:

Ευχαριστώ.. 

 

Just now, island1 είπε:

Βρες το θέμα! Τα κορίτσια εκεί θα σε κατατοπισουν!!! Εάν δεν μπορείς πες μου να στο βάλω εδώ 

ευχαριστώ 

 

Just now, Chrisla είπε:

 

 

Ευχαριστώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Georgia1972 είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω κι αυτο... Εχθές ειπε ο "μεγάλος" μου γιος "μαμά" για πρώτη φορά. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί τα μωρά λένε και τυχαία λογάκια. Σήμερα ήταν στο πάρκο και ήμουν όρθια δίπλα του και μιλούσα στο τηλ και ένιωσα το χεράκι του στη μέση μου. Γύρισα να τον δω και με χαμογελο και ματια σαν ερωτευμένα, με χαιδευε και μου έλεγε "μμμάμμμα πάω, πάω" (γιατί τα χαϊδεύω κι εγώ και τους λέω σ' αγαπάω). 

Εφυγε ξαφνικά όλη η κούραση και καταλαβαίνετε πως έλιωσα...

 

Εκει το '17 έκανε 4000 ευρώ με φύλαξη εμβρύων για έναν χρόνο. Κάθε επόμενη χρονιά φύλαξης θα κόστιζε 250 ευρω αν θυμάμαι καλά, και η επόμενη εξωσωματική (αν θελαμε) θα κόστιζε 450. Με ένα τηλ στο λογιστήριο πρωινές ώρες θα σου πουν. Είναι λίγο απόμακρος άνθρωπος, αλλά καλός επιστήμονας και για μένα αυτό μετράει. Δεν θα τον παντρευτουμε. Για ψυχολογική υποστήριξη έχει και κοπέλες ψυχολόγους που παρέχουν τις συνεδρίες δωρεάν. 

Μα τι όμορφη περιγραφή είναι αυτή??Σου αξίζει Γεωργία μου αυτή η ευτυχία για χίλιους λόγους που εσύ ξέρεις καλύτερα..Ζήσε την λοιπόν γιατί είναι δική σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 said:

Βρε κορίτσια να σας πω κι αυτο... Εχθές ειπε ο "μεγάλος" μου γιος "μαμά" για πρώτη φορά. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί τα μωρά λένε και τυχαία λογάκια. Σήμερα ήταν στο πάρκο και ήμουν όρθια δίπλα του και μιλούσα στο τηλ και ένιωσα το χεράκι του στη μέση μου. Γύρισα να τον δω και με χαμογελο και ματια σαν ερωτευμένα, με χαιδευε και μου έλεγε "μμμάμμμα πάω, πάω" (γιατί τα χαϊδεύω κι εγώ και τους λέω σ' αγαπάω). 

Εφυγε ξαφνικά όλη η κούραση και καταλαβαίνετε πως έλιωσα...

 

Εκει το '17 έκανε 4000 ευρώ με φύλαξη εμβρύων για έναν χρόνο. Κάθε επόμενη χρονιά φύλαξης θα κόστιζε 250 ευρω αν θυμάμαι καλά, και η επόμενη εξωσωματική (αν θελαμε) θα κόστιζε 450. Με ένα τηλ στο λογιστήριο πρωινές ώρες θα σου πουν. Είναι λίγο απόμακρος άνθρωπος, αλλά καλός επιστήμονας και για μένα αυτό μετράει. Δεν θα τον παντρευτουμε. Για ψυχολογική υποστήριξη έχει και κοπέλες ψυχολόγους που παρέχουν τις συνεδρίες δωρεάν. 

Τι τέλεια!!! Να τους χαίρεσαι κάθε στιγμή! Τι υπέροχο συναίσθημα πρέπει να είναι!!!

Εγώ ακόμα ανυπομονώ να χαμογελάσει και να απλώσει χεράκια! Έχουμε καιρό... Αύριο κλείνει ένα μήνα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2019 at 5:16 ΜΜ, kate1979 είπε:

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 5000...ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΟΣ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΝΝΗΜΑ ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΟΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ..

Στα Χανιά να υποθέσω.. 

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2019 at 5:16 ΜΜ, kate1979 είπε:

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 5000...ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΟΣ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΝΝΗΜΑ ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΔΟΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ..

Στην Κρήτη που; Λογικά Ηράκλειο. Εγώ είμαι Χανιά αλλά έχω γνώση των κέντρων μας.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω κι αυτο... Εχθές ειπε ο "μεγάλος" μου γιος "μαμά" για πρώτη φορά. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί τα μωρά λένε και τυχαία λογάκια. Σήμερα ήταν στο πάρκο και ήμουν όρθια δίπλα του και μιλούσα στο τηλ και ένιωσα το χεράκι του στη μέση μου. Γύρισα να τον δω και με χαμογελο και ματια σαν ερωτευμένα, με χαιδευε και μου έλεγε "μμμάμμμα πάω, πάω" (γιατί τα χαϊδεύω κι εγώ και τους λέω σ' αγαπάω). 

Εφυγε ξαφνικά όλη η κούραση και καταλαβαίνετε πως έλιωσα...

 

Εκει το '17 έκανε 4000 ευρώ με φύλαξη εμβρύων για έναν χρόνο. Κάθε επόμενη χρονιά φύλαξης θα κόστιζε 250 ευρω αν θυμάμαι καλά, και η επόμενη εξωσωματική (αν θελαμε) θα κόστιζε 450. Με ένα τηλ στο λογιστήριο πρωινές ώρες θα σου πουν. Είναι λίγο απόμακρος άνθρωπος, αλλά καλός επιστήμονας και για μένα αυτό μετράει. Δεν θα τον παντρευτουμε. Για ψυχολογική υποστήριξη έχει και κοπέλες ψυχολόγους που παρέχουν τις συνεδρίες δωρεάν. 

Πολυ συγκινηθηκα που το εκανα εικονα!!!Να τα χαιρεσαι και να σε χαιρονται τα νινακια σου!

Ο Μαστρομηνας δεν μου αρεσε καθολου...ψυχρος και απομακρος ακομα κ οταν χαμογελαγε...

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ερχεται και η σειρά σας! 

Clue να το χαίρεσαι το μωράκι σου! Γέννησες όταν δεν έγραφα υποθέτω. Γερό και καλότυχο να ειναι:)

Eleni17 το έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα και από άλλες. Αλλά δεν θα τον παντρυτουμε. Καλή δουλειά να κάνει μας ενδιαφέρει. Μια φορά θα τον δει η γυναίκα. Μετά αναλαμβάνουν οι συνεργάτες του. Κάθε άποψη είναι σεβαστή φυσικά.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Georgia1972 said:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ερχεται και η σειρά σας! 

Clue να το χαίρεσαι το μωράκι σου! Γέννησες όταν δεν έγραφα υποθέτω. Γερό και καλότυχο να ειναι:)

Eleni17 το έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα και από άλλες. Αλλά δεν θα τον παντρυτουμε. Καλή δουλειά να κάνει μας ενδιαφέρει. Μια φορά θα τον δει η γυναίκα. Μετά αναλαμβάνουν οι συνεργάτες του. Κάθε άποψη είναι σεβαστή φυσικά.

Σε ευχαριστώ πολύ! Γέννησα στις 27/9 αλλά ήμουν 34 εβδομάδων. Κανονικά θα ήμουν ακόμα έγκυος... Όμως είμαστε και οι δυο μας καλά κι ας έμεινε 2 εβδομάδες στη μενν. Τώρα την έχω αγκαλίτσα και τη θηλάζω για 2η φορά μέσα στο βράδυ!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2019 at 4:52 ΠΜ, Tsini είπε:

Ναι,θα κανω προσπαθεια στο ιακεντρο. Μου ειπαν αναμονη κανα μηνα (εγω θα κανω προσπαθεια απο το νεο ετος ομως). Γενικα δεν εχει αναμονη εκει. Το οριο ηλικιας για αυτους ειναι 18-30 με μεσο ορο τα 25, ειναι ελεγμενες φοιτητριες κυριως. Το κοστος ειναι 4000€ συν 300€/ετος για την καταψυξη των υπολοιπων εμβρυων, αρα υπολογιζε 4300€. Αναλογα τι θελει ο γιατρος σου, πας ειτε με φρεσκα ειτε με κατεψυγμενα. Δεν μου ζητησαν προκαταβολη. Με την ωολ. δινεις καποια χρηματα κ τα υπολοιπα στην ετ. Οσο για πληροφοριες που αφορουν στην δοτρια, προφορικα μπορουν να μου πουν την ηλικια της,την καταγωγη της κ ενδεχομενως με τι ασχολειται. Με ρωτησαν αν εχω καποια προτιμηση στην καταγωγη...

Ειμαι σχετικα νεα κ ο γιατρος μου πιστευει οτι θα μπορουσα κ με δικα μου, αλλα μετα απο 18 ωολ. κ μια ανεπιτυχη ετ δεν νοιωθω πως εχω αλλα κουραγια, ψυχολογικα και κυριως οικονομικα...

@Mary H ποσες προσπαθειες εχεις κανει με δανεικα;

 

Καλημέρα έχω κάνει δυο προσπάθειες με δανεικά μια έγκυος αλλά εξωμητριο κ μια αρνητικό. Καλή αρχή στις νέες σου προσπαθειες

Κορίτσια καλημέρα κ χρόνια πολλά είχα ένα πρόβλημα με τον υπολογιστή μου δεν μπορούσα να μπω κ άλλαξα κωδικό. 

14 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω κι αυτο... Εχθές ειπε ο "μεγάλος" μου γιος "μαμά" για πρώτη φορά. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί τα μωρά λένε και τυχαία λογάκια. Σήμερα ήταν στο πάρκο και ήμουν όρθια δίπλα του και μιλούσα στο τηλ και ένιωσα το χεράκι του στη μέση μου. Γύρισα να τον δω και με χαμογελο και ματια σαν ερωτευμένα, με χαιδευε και μου έλεγε "μμμάμμμα πάω, πάω" (γιατί τα χαϊδεύω κι εγώ και τους λέω σ' αγαπάω). 

Εφυγε ξαφνικά όλη η κούραση και καταλαβαίνετε πως έλιωσα...

 

Εκει το '17 έκανε 4000 ευρώ με φύλαξη εμβρύων για έναν χρόνο. Κάθε επόμενη χρονιά φύλαξης θα κόστιζε 250 ευρω αν θυμάμαι καλά, και η επόμενη εξωσωματική (αν θελαμε) θα κόστιζε 450. Με ένα τηλ στο λογιστήριο πρωινές ώρες θα σου πουν. Είναι λίγο απόμακρος άνθρωπος, αλλά καλός επιστήμονας και για μένα αυτό μετράει. Δεν θα τον παντρευτουμε. Για ψυχολογική υποστήριξη έχει και κοπέλες ψυχολόγους που παρέχουν τις συνεδρίες δωρεάν. 

Γεωργία η περιγραφή σου πολύ συγκινητική πως να μη σ αγαπάνε τα παιδάκια σου. Εισαι τόσο γλυκιά μανούλα κ δίνεις πολύ αγαπη!

On 26/10/2019 at 1:22 ΠΜ, Marmav85 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ! Μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά!

Κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια προβλέπω τριψήφιο μη σου πω κ τετραψήφιο νούμερο!!!!!!

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Γέννησα στις 27/9 αλλά ήμουν 34 εβδομάδων. Κανονικά θα ήμουν ακόμα έγκυος... Όμως είμαστε και οι δυο μας καλά κι ας έμεινε 2 εβδομάδες στη μενν. Τώρα την έχω αγκαλίτσα και τη θηλάζω για 2η φορά μέσα στο βράδυ!

Ωωωω! Μπράβο σου κορίτσι μου! Κι εγώ 27/9 έχω γεννηθεί! Ζυγακι το κορίτσι σου λοιπόν. Να τη χαίρεσαι!

 

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα έχω κάνει δυο προσπάθειες με δανεικά μια έγκυος αλλά εξωμητριο κ μια αρνητικό. Καλή αρχή στις νέες σου προσπαθειες

Κορίτσια καλημέρα κ χρόνια πολλά είχα ένα πρόβλημα με τον υπολογιστή μου δεν μπορούσα να μπω κ άλλαξα κωδικό. 

Γεωργία η περιγραφή σου πολύ συγκινητική πως να μη σ αγαπάνε τα παιδάκια σου. Εισαι τόσο γλυκιά μανούλα κ δίνεις πολύ αγαπη!

Κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια προβλέπω τριψήφιο μη σου πω κ τετραψήφιο νούμερο!!!!!!

Σ' ευχαριστώ καλή μου. Και στα δικά σου εύχομαι και γρήγορα! 

Καλημερα και καλή ξεκούραση σε όλα τα κορίτσια. 

  • Ευχαριστώ 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...