Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Georgia1972 said:

Ωωωω! Μπράβο σου κορίτσι μου! Κι εγώ 27/9 έχω γεννηθεί! Ζυγακι το κορίτσι σου λοιπόν. Να τη χαίρεσαι!

 

Σ' ευχαριστώ καλή μου. Και στα δικά σου εύχομαι και γρήγορα! 

Καλημερα και καλή ξεκούραση σε όλα τα κορίτσια. 

Ζυγάκι και το κορίτσι μου κι εγώ! Να δεις δεν ήθελε να βγει σκορπιός ούτε αυτή. Κι εγώ πρόωρη είχα βγει. Απλά στις 36 εβδομάδες.

  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 26/10/2019 at 5:22 ΜΜ, dimitra19 είπε:

@Marmav85, Kοπέλα μου συγχαρητήρια ! 

@Papy, ευχαριστούμε για τις ευχές ! Κι απο μένα χρονια πολλά σε όλες τις Δημητρούλες... !

 

 

Κορίτσια , 

Εκτός απο την @Georgia1972, είναι κάποια άλλη που είχε πάει στο Εμβρυογενεσσις - Μαστρομηνά να μου δώσεις πληροφορίες ? 

Τι άνθρωπος είναι ?  Πόσο κοστίζει εκεί το μαλλί ? 

 

 

Καλησπερα!Εχω κανει 2προσπαθειες εκει.Οχι με δανεικα.Θεωρω οτι δεν υπαρχει καθολου εξατομικευση.Εμενα στην πρωτη προσπαθεια με ειχαν πειραξει τα φαρμακα και καηκανε πολλα ωαρια και οταν  μιλουσα στο τηλ με συνεργατιδα του και ζητησα να ληφθει υποψη αυτο μου απαντησε με υφος:Εμεις φταιμε που σας πειραζουν τα φαρμακα κ..?!!Εμεινα παγωτο.Βεβαια για την πρωτη πολυ αποτυχημενη ειχε τηλ αμεσως στο λογοστηριο μετα την εμβρυομεταφορα(που φαινοτανε οτι θα παει κατα διαολ..)να μας κανουν εκπτωση στο λογιστηριο γιατι αυτες οι προσπαθειες ειπε δεν κοσμουν το κεντρο μας ειπε..Φιλοχρηματος καθολου λοιπον

 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2019 at 5:22 ΜΜ, dimitra19 είπε:

@Marmav85, Kοπέλα μου συγχαρητήρια ! 

@Papy, ευχαριστούμε για τις ευχές ! Κι απο μένα χρονια πολλά σε όλες τις Δημητρούλες... !

 

 

Κορίτσια , 

Εκτός απο την @Georgia1972, είναι κάποια άλλη που είχε πάει στο Εμβρυογενεσσις - Μαστρομηνά να μου δώσεις πληροφορίες ? 

Τι άνθρωπος είναι ?  Πόσο κοστίζει εκεί το μαλλί ? 

 

 

Χρόνια πολλά Δήμητρα κ του χρόνου διπλή φουσκοκοιλιτσα! 


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλησπερα!Εχω κανει 2προσπαθειες εκει.Οχι με δανεικα.Θεωρω οτι δεν υπαρχει καθολου εξατομικευση.Εμενα στην πρωτη προσπαθεια με ειχαν πειραξει τα φαρμακα και καηκανε πολλα ωαρια και οταν  μιλουσα στο τηλ με συνεργατιδα του και ζητησα να ληφθει υποψη αυτο μου απαντησε με υφος:Εμεις φταιμε που σας πειραζουν τα φαρμακα κ..?!!Εμεινα παγωτο.Βεβαια για την πρωτη πολυ αποτυχημενη ειχε τηλ αμεσως στο λογοστηριο μετα την εμβρυομεταφορα(που φαινοτανε οτι θα παει κατα διαολ..)να μας κανουν εκπτωση στο λογιστηριο γιατι αυτες οι προσπαθειες ειπε δεν κοσμουν το κεντρο μας ειπε..Φιλοχρηματος καθολου λοιπον

 

Καλε και χρονια πολλα!Και του χρονου με μωρακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Clue είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Γέννησα στις 27/9 αλλά ήμουν 34 εβδομάδων. Κανονικά θα ήμουν ακόμα έγκυος... Όμως είμαστε και οι δυο μας καλά κι ας έμεινε 2 εβδομάδες στη μενν. Τώρα την έχω αγκαλίτσα και τη θηλάζω για 2η φορά μέσα στο βράδυ!

Να σου ζήσει κορίτσι μου κ σου εύχομαι να είναι πάνταγερή κ τυχερή στη ζωή της!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..... Να μαι και γω μετά από καιρό... Βρίσκομαι και γω στην αναμονή για την χοριακη..σε 4 μέρες είναι η μεγάλη μέρα... είναι η 3η προσπάθεια μου και η τελευταία μετα από 2 πετυχημένες αλλά μη ολοκληρωμένες (1αποβολη και 1 βιοχημική) 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλησπερα!Εχω κανει 2προσπαθειες εκει.Οχι με δανεικα.Θεωρω οτι δεν υπαρχει καθολου εξατομικευση.Εμενα στην πρωτη προσπαθεια με ειχαν πειραξει τα φαρμακα και καηκανε πολλα ωαρια και οταν  μιλουσα στο τηλ με συνεργατιδα του και ζητησα να ληφθει υποψη αυτο μου απαντησε με υφος:Εμεις φταιμε που σας πειραζουν τα φαρμακα κ..?!!Εμεινα παγωτο.Βεβαια για την πρωτη πολυ αποτυχημενη ειχε τηλ αμεσως στο λογοστηριο μετα την εμβρυομεταφορα(που φαινοτανε οτι θα παει κατα διαολ..)να μας κανουν εκπτωση στο λογιστηριο γιατι αυτες οι προσπαθειες ειπε δεν κοσμουν το κεντρο μας ειπε..Φιλοχρηματος καθολου λοιπον

 

Για πιο κεντρο μιλάμε βρε κορίτσια το εμβρυογ...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Καλησπέρα..... Να μαι και γω μετά από καιρό... Βρίσκομαι και γω στην αναμονή για την χοριακη..σε 4 μέρες είναι η μεγάλη μέρα... είναι η 3η προσπάθεια μου και η τελευταία μετα από 2 πετυχημένες αλλά μη ολοκληρωμένες (1αποβολη και 1 βιοχημική) 

Καλή σου επιτυχία! Με δανεικά οι προσπάθειες;ποιος ο λόγος των βιοχημικών κλπ τι σου είπαν;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Καλή σου επιτυχία! Με δανεικά οι προσπάθειες;ποιος ο λόγος των βιοχημικών κλπ τι σου είπαν;

Σε ευχαριστώ πολυ..Ναι με δανεικά...η αποβολή ήταν τυχαίο γεγονός.. υπήρξε ένα αιμάτωμα το οποίο δεν άφησε το έμβρυο να αναπτυχθεί η βιοχημική λογικά κάποια ανωμαλία στο έμβρυο...


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ..Ναι με δανεικά...η αποβολή ήταν τυχαίο γεγονός.. υπήρξε ένα αιμάτωμα το οποίο δεν άφησε το έμβρυο να αναπτυχθεί η βιοχημική λογικά κάποια ανωμαλία στο έμβρυο...

Ευχομαι η 3η να είναι η τυχερή σου φορά!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ευχομαι η 3η να είναι η τυχερή σου φορά!

Σε ευχαριστώ πολύ... Ελπίζω να είναι η τελευταία και τυχερή αν και από συμπτώματα σε σχέση με τις προηγούμενες δεν έχω τίποτα πέρα από την συχνοουρια..

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Πάντα ελεύθεροι!

9 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Καλησπέρα..... Να μαι και γω μετά από καιρό... Βρίσκομαι και γω στην αναμονή για την χοριακη..σε 4 μέρες είναι η μεγάλη μέρα... είναι η 3η προσπάθεια μου και η τελευταία μετα από 2 πετυχημένες αλλά μη ολοκληρωμένες (1αποβολη και 1 βιοχημική) 

Καλη επιτυχία κορίτσι μου! Με το καλό! 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ... Ελπίζω να είναι η τελευταία και τυχερή αν και από συμπτώματα σε σχέση με τις προηγούμενες δεν έχω τίποτα πέρα από την συχνοουρια..

Καλή επιτυχία!!!! Εύχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου φορά!!!

 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...