Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      στην κούνια πότε μεταφέρονται τα μωρά? στο χρόνο?

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Αννέτα είπε:

Μακαρι βρε κοριτσια, αλλα ειλικρινα δεν ξερω τι αλλο να κανω. Και αυτοκολλητα δοκιμασα.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Δεν πας και μια στην Αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου;;;

Εγω πήρα και λαδακι και μήλο και την ζώνη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννέτα είπε:

Μακαρι βρε κοριτσια, αλλα ειλικρινα δεν ξερω τι αλλο να κανω. Και αυτοκολλητα δοκιμασα.

Πάντως παρόλο που δεν παχαίνει είναι γόνιμο κ δεκτικό και μία χαρα εμφυτευει. Αν πάει από 7 κ πάνω μια χαρα εισΑι. Το πρόβλημα εδώ είναι άλλο εστιαστε κ στα έμβρυα ωάρια σπερμα δείτε κ κατάτμηση σπέρματος. 

Ποιοι ητανοιγοατροι; Γράψε πρώτα γράμματα. Η δότρια η ίδια;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

ΤΚαταλαβα εισαι στον δικό μου. Απορω που ο Νίκος σου έβαλε έμβρυα με 6,5 mm φάουλ εδώ. Ίσως δε μεγάλωνε γι αυτό. Αλλά έπρεπε να περιμένουν σε κάποιον κύκλο θα έφτανε 7. Οι γιατροί είναι καλοί αλλά δεν ξερω στα δανεικά κ τα έμβρυα των δανεικών στη Θεσσαλονίκη κρατάω τις επιφυλάξεις μου. Δεν είναι κ τα καλύτερα. Όπως είπε μια κοπέλα εδώ ότι κάποια κέντρα είναι καλά στα δανεικά κ στις δοτριες  κ κάποια όχι. Δεν πας καμία βόλτα κ Αθήνα ;

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αννέτα είπε:

Η τελευταια προσπαθεια ηταν με αλλη δοτρια, αλλα ενδομητριο 6,5mm. Οι γιατροι απο Θεσσαλονικη. Σε γνωστο και θεωρητικα καλο κεντρο. Χρι...και Παπαν.

Στην εμβρυολ...;

Just now, Mary H είπε:

Καταλαβα εισαι στον δικό μου. Απορω που ο Νίκος σου έβαλε έμβρυα με 6,5 mm φάουλ εδώ. Ίσως δε μεγάλωνε γι αυτό. Αλλά έπρεπε να περιμένουν σε κάποιον κύκλο θα έφτανε 7. Οι γιατροί είναι καλοί αλλά δεν ξερω στα δανεικά κ τα έμβρυα των δανεικών στη Θεσσαλονίκη κρατάω τις επιφυλάξεις μου. Δεν είναι κ τα καλύτερα. Όπως είπε μια κοπέλα εδώ ότι κάποια κέντρα είναι καλά στα δανεικά κ στις σοδειές κ κάποια όχι. Δεν πας καμία βόλτα κ Αθήνα ;

Έχουμε τον ίδιο γιατρό αν κατάλαβα καλά το κέντρο


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Ναι εκεί..

Πολύ καλοί οι γιατροί κ άνθρωποι. Αλλά με τα έμβρυα τι γίνεται ρε γμτ; Κάτι δεν πάει καλά όλο βιοχημικές κ αποτυχίες . Καλά εγω δεν εμφυτεύει μόνο η σάλπιγγες μου είναι γονιμες

Just now, tzina_liana είπε:

Στην εμβρυολ...;

Έχουμε τον ίδιο γιατρό αν κατάλαβα καλά το κέντρο

Μάλλον χαχα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μια φίλη μου (κι αυτή με δανεικά προσπαθούσε) δεν ανέβαινε πάνω από 6,5 και ο γιατρός της το απέδωσε στο άγχος. Είχε πολύ εργασιακό άγχος. Της έδωσε ηρεμιστικά για λίγο καιρό, έπεσε και η άδεια του καλοκαιριού και αμεσως μετά τα κατάφερε και τώρα ειναι έγκυος. Να έφταιγε αυτό; Να ήταν τύχη; Δεν ξέρω... Εγω Αννετα πήγα με πάνω από 10. Δεν μου είπαν πόσο ήταν στο τέλος. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Mary H τις περιπτώσεις πάντως που ξέρω εγώ από εκεί με δανεικά όλες πέτυχαν 

Just now, Αννέτα είπε:

Εσεις με δοτρια κανατε; Αποτελεσμα;

Ναι 1αποβολη και 1 βιοχημική... Η αποβολή ήταν τυχαιο γεγονός..τώρα είναι 3η προσπάθεια περιμένω να περάσουν ου μέρες να κάνω χοριακη

  • Ευχαριστώ 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

@Mary H τις περιπτώσεις πάντως που ξέρω εγώ από εκεί με δανεικά όλες πέτυχαν 

Ναι 1αποβολη και 1 βιοχημική... Η αποβολή ήταν τυχαιο γεγονός..τώρα είναι 3η προσπάθεια περιμένω να περάσουν ου μέρες να κάνω χοριακη

Μακάρι εγω από εδώ στο φόρουμ μόνο μια ξερω που πέτυχε κ άρχισα να το σκεφτομαι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...