Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Rallia η περίοδος δεν έρχεται αν δεν κόψουμε τα φάρμακα. Αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης. Δεν κανεις ένα τεστακι για να ξέρεις; Και χοριακη σε τρεις μέρες.

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

Τι αγχωνεσαι με θετικό τεστακι πας με άλλον αέρα τριψήφιο θα είναι 


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 25/10/2019 at 3:22 ΜΜ, Marmav85 είπε:

Κι εγώ πήρα τεστ. Ο γιατρός μου το είπε! Μου είπε να το κάνω και αν βγει θετικό σίγουρα είμαι και να τον πάρω να μου πει τι να κάνω. Αν βγει αρνητικό να μην απογοητευτώ και να πάω κανονικά την Τρίτη για την χοριακή...

καλημερα!!!πως περασαν αυτες οι μερες??εκανες τελικα τεστ..??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Καλημέρα!!!! Εγώ θα πρότεινα να κάνεις υπομονή!!! Η αλήθεια είναι ότι αυτά τα συμπτώματα είναι εγκυμοσυνης!!! Οπότε ηρέμησε μια όλα θα πάνε καλά!!!!

πρίν από 27 λεπτά , Marmav85 είπε:

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

 Καλημέρα!!!!Όλα θα πάμε υπέροχα και θα δούμε μια τριψήφια χοριακη!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Marmav85 είπε:

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

Καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά για σήμερα!!! Σ ευχαριστω ❤️

πρίν από 50 λεπτά , Anania είπε:

Καλημέρα κούκλα μου καταρχήν προσπάθησε να είσαι ήρεμη εγώ από την εμπειρία μου με 4 ετ την έκανα πάντα πιο νωρίς την χοριακη 2-3 μέρες γιατί με ενοχλούσαν τα φάρμακα είχα τριμερή δυσφορία καη επειδή πάντα ήτανε αρνητική δεν μου είπε ο γιατρός τίποτα. Τώρα αν αντέχεις μην πας πήγαινε την μέρα που σου είπε. Σε καταλαβαίνω απόλυτα με το μαρτύριο που λες πρόσφατα το έζησα πάλι. Υπομονή .

Καλά αποτελέσματα μια τεράστια χοριακη 

Σ ευχαριστω πολύ! Θα το παλέψω αλλά για Παρασκευή δύσκολο το βλέπω να αντέξω..σκέφτομαι να πάω Πέμπτη, άμα είναι να δείξει κάτι θα δείξει..αν όχι, το 0 δεν πρόκειται να αλλάξει σε μια μέρα..Αχ κοριτσάκι μου..Σ ευχαριστω

πρίν από 18 λεπτά , s@m. είπε:

Συμφωνω με την marmav85 αυτα ειναι και συμπτωματα εγκυμοσυνης Ποσες μερες περασαν?

Είμαι στην 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα (μαζί με τη μέρα της εμβρυομεταφορας).

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Rallia κι εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια! Μπορεί να μπήκε το γκολ!

Περιμένουμε ωραία νέα σήμερα! 

Μακάρι κοριτσάκι μου..Σ ευχαριστω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω... Σχεδόν τα ίδια συμπτώματα εχω και εγώ από προχθές... Το στήθος πριζετε ξεπριξετε, η κοιλιά πρισμένη, συχνοουρια, υγρα από την 6 μέρα, πονάκια στην κοιλιά και λίγα στην μέση και η χοριακη είναι για την Πέμπτη... Όμως δεν άντεξα και σήμερα 2 μερες πριν έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

  • Μου αρέσει 8

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω... Σχεδόν τα ίδια συμπτώματα εχω και εγώ από προχθές... Το στήθος πριζετε ξεπριξετε, η κοιλιά πρισμένη, συχνοουρια, υγρα από την 6 μέρα, πονάκια στην κοιλιά και λίγα στην μέση και η χοριακη είναι για την Πέμπτη... Όμως δεν άντεξα και σήμερα 2 μερες πριν έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Ax τέλεια, τέλεια!!!! Μπράβο κοριτσάκι μπράβο!!! Εκανες αίματος ή τεστ φαρμακείου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rallia είπε:

Ax τέλεια, τέλεια!!!! Μπράβο κοριτσάκι μπράβο!!! Εκανες αίματος ή τεστ φαρμακείου;

Σε ευχαριστώ πολυ...Τεστ φαρμακείου για χοριακη θα πάω την Πέμπτη..


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. εχω ρωτησει και πιο παλια θα ξαναρωτησω αν υπάρχει κοπελα που ξερει να απαντήσει. ποσο καιρο περιμενατε να βρεθει δοτρια στο ΕΜΒ@@@@Β Θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Marmav85 είπε:

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

Όλα καλά βγήκαν τα αποτελέσματα;


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marmav85 είπε:

Μόλις τα παρέλαβα!! Είναι 1346!!!!

Ουαου!!!!!! Τι υπέροχη χοριακη είναι αυτή!!!!!! Τι ωραία!!! Εύχομαι να έχεις μια ανέφελη και τελειωμένη εγκυμοσύνη γλυκιά μου μανούλα!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...