Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Despoina1988 είπε:

      Δεν δίνουν τα ουτροτζεσταν για τις συσπάσεις κυρίως τα δίνουν σαν υποστήριξη προγεστερόνης για να βοηθήσει την μήτρα να υποστηρίξει το αρχομενο έμβρυο . επίσης και η βιοχημική αποβολή λέγεται .

      Ναι προγεστερονη ειναι αλλα τη δινουν σωρηδον και για συσπασεις οπως το μαγνησιο, ειτε στοματικα ειτε κολπικα, προληπτικα. Με την ιδια ευκολια που δινουν πχ φολικο που οντως ειναι απολυτως απαραιτητο. 

      Ναι βιοχημικη αποβολη. Απλα δεν υπαρχει εμβρυο. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Marmav85 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να πανε όλα καλά!!’

Ολα καλα θα πανε θα το δεις. Ποτε εχεις υπερηχο Η χοριακη σου ειναι ηδη πολυ μεγαλη βεβαια μπορει να ειναι και δυδιμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, s@m. είπε:

Ολα καλα θα πανε θα το δεις. Ποτε εχεις υπερηχο Η χοριακη σου ειναι ηδη πολυ μεγαλη βεβαια μπορει να ειναι και δυδιμα. 

Την Δευτέρα 11/11 μου είπε ο γιατρος να πάω. Συνεχίζω τα χάπια κανονικά μου είπε!

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Papy είπε:

Στον Παπανικ.Έμεινα ευχαριστημένη απο το ραντεβού.Απλά δε ξέρω αν στην πρωτεύουσα είναι περισσότερο ειδήμονες..

Ουαουουυυυ!!!!Μπράβο ρε κορίτσι!!!Τι νουμεράρα είναι αυτή???Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κούκλα:x

Τον Κυριακο εννοεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είστε όλες καλά;

@tzina_liana με το καλό τα αποτελέσματα!!!

Καλημερα κουκλες...Σε ευχαριστώ κορίτσι μου..

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα μανουλα! Τζινα Λιανα καλη χοριακή!

Μακάρι μακάρι...θα σας ενημερώσω το πολύ σε μια  ωρα

κοριτσια το μου ονομα ειναι Γεωργια αλλα με φωναζουν και Τζινα και Γωγω οποτε  μην τα γραφετε και τα δυο ονοματα του προφιλ μου .. Λιανα λενε την μαμα μου και επειδη μοιαζουμε πολυ καποιοι με φωναζουν και Λιανα γι αυτο και το Τζινα Λιανα.!!Ασχετο αλλα ηθελα καποια στιγμη να το πω χαχαχαχα

  • Χαχα 5

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,

Μια χαρά είναι η χοριακη!!! Θα δεις θα σιπλασιαστει!!! Είσαι μανούλα!! Χίλια μπράβο σου!!!

Βλαστοκυστες έβαλες?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μια χαρά είναι η χοριακη!!! Θα δεις θα σιπλασιαστει!!! Είσαι μανούλα!! Χίλια μπράβο σου!!!

Βλαστοκυστες έβαλες?

Σε ευχαριστω πολυ... ναι βλαστοκυστες 5 ημερων


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Σε ευχαριστω πολυ... ναι βλαστοκυστες 5 ημερων

Λοιπόν θα σου πω αυτό που ξέρω εγώ!!! Οι γιατροί για βλαστοκυστες θέλουν χοριακη ιδανικά πάνω από 50, έχεις 52!! Θα γίνεις μια υπέροχη μανούλα, μη στεναχωριέσαι καθόλου!!!!! 

Τώρα σε δύο μέρες έχεις επαναληπτική?

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Λοιπόν θα σου πω αυτό που ξέρω εγώ!!! Οι γιατροί για βλαστοκυστες θέλουν χοριακη ιδανικά πάνω από 50, έχεις 52!! Θα γίνεις μια υπέροχη μανούλα, μη στεναχωριέσαι καθόλου!!!!! 

Τώρα σε δύο μέρες έχεις επαναληπτική?

Απλα ειπα οτι ειναι χαμηλη γιατι εβαλα 2 ....

αλλα να σου πω και κατι τι 2 τι 1 σημασια εχει οτι για ακομη μια φορα πετυχε ...ελπιζω αυτη την φορα να ολοκληρωθει..!!

κανονικα ναι αλλα εδω που μενω το σαββατο δεν ειναι ανοιχτα τα μικροβιολογικα  οποτε μαλλον θα  την κανω δευτερα.!

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,5

Πιστεύω και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, συγχαρητήρια!!!! Συμφωνώ με τη φίλα μας Sofoulis. Επίσης ίσως έχει σημασία η μέρα μετά την ετ που την έκανες εννοώντας ότι την έκανες νωρίς. Οι διπλασιασμοί σε ενδιαφέρουν τώρα και σου ευχόμαστε από τα βάθη της ψυχής μας να είναι τέλειοι !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...