Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Γεια σου Σοφακι τι κανεις ήρθε η περίοδος; Στον Τσιρ..... όποτε δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει χωρίς παιδι:)

Δεν το συζητώ καθόλου!!! Είναι πάρα πολύ καλός γιατρός!!! Το μωρό είναι θέμα χρόνου να έρθει!!!!

Χθες ήρθε η αφιλοτιμη...άντε.μεχριννα έρθει έσκασα... Τώρα πονάω, αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!!! Άντε να περάσουν οι πόνοι απ' την επέμβαση να επιστρέψουν όλα στην κανονικότητα τους!!! 

Τι κάνεις εσύ Μαίρη μου???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Δεν το συζητώ καθόλου!!! Είναι πάρα πολύ καλός γιατρός!!! Το μωρό είναι θέμα χρόνου να έρθει!!!!

Χθες ήρθε η αφιλοτιμη...άντε.μεχριννα έρθει έσκασα... Τώρα πονάω, αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!!! Άντε να περάσουν οι πόνοι απ' την επέμβαση να επιστρέψουν όλα στην κανονικότητα τους!!! 

Τι κάνεις εσύ Μαίρη μου???

Ακόμη πονάς γλυκιά μου; Εγω έχω σήμερα ραντεβού με γυναικολόγο . Ιδωμεν...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ακόμη πονάς γλυκιά μου; Εγω έχω σήμερα ραντεβού με γυναικολόγο . Ιδωμεν...

Super όλα καλά θα πάνε!!! Περιμένω νέα σου!!!!

Ναι ακόμα πονάω... Κυρίως όταν κάνω κάποιες απότομες κινήσεις!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Super όλα καλά θα πάνε!!! Περιμένω νέα σου!!!!

Ναι ακόμα πονάω... Κυρίως όταν κάνω κάποιες απότομες κινήσεις!!

Τελικά και η λαπαροσκόπηση πονάει; Γιατί εγω με την καισαρική ασε τον πρώτο μήνα ιδιως


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τελικά και η λαπαροσκόπηση πονάει; Γιατί εγω με την καισαρική ασε τον πρώτο μήνα ιδιως

Πονάνε τα ράμματα μέχρι να κλείσουν...εμένα τώρα πονάνε τα εσωτερικά, τα εξωτερικά καθόλου!!! Πως πήγε με το γιατρό?

  • Λυπημένη/-ος 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου τι κανετε? εχω παθει εναν πανικο.. πριν απο λιγο πηγα τουαλετα και ειδα κατι καφε βλενες:confused::confused::confused:..!!! πρωτη φορα μου συμβαινει και πανικοβλθηκα...

την πρωτη φορα ειχα καφε  υγρα και μετα αιμα και ηρθε η αποβολη..!!!

 


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

κοριτσια μου τι κανετε? εχω παθει εναν πανικο.. πριν απο λιγο πηγα τουαλετα και ειδα κατι καφε βλενες:confused::confused::confused:..!!! πρωτη φορα μου συμβαινει και πανικοβλθηκα...

την πρωτη φορα ειχα καφε  υγρα και μετα αιμα και ηρθε η αποβολη..!!!

 

Αρχικά να μην πανικοβάλλεσαι!!!! Πάρε το γιατρό σου και ρώτα τον! Νομίζω όμως ότι δεν είναι τίποτα...πάρε το γιατρό σου και πες μας!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Αρχικά να μην πανικοβάλλεσαι!!!! Πάρε το γιατρό σου και ρώτα τον! Νομίζω όμως ότι δεν είναι τίποτα...πάρε το γιατρό σου και πες μας!!!!

πηρα ( το προσωπικο μου γιατρο) και δεν ηταν στο ιατρειο γιατι  εχει μια δυσκολη γεννα μου ειπε η γραμματεας του.!!!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

πηρα ( το προσωπικο μου γιατρο) και δεν ηταν στο ιατρειο γιατι  εχει μια δυσκολη γεννα μου ειπε η γραμματεας του.!!!

Ηρέμησε, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!!! Η γραμματέας δεν ήξερε να σου πει??

Κορίτσια....που είστε??? 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ηρέμησε, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!!! Η γραμματέας δεν ήξερε να σου πει??

Κορίτσια....που είστε??? 

μου ειπε πως συμβαινει καποιες φορες μπορει να ειναι απο την εμφυτευση.!!!

θα κανω μια ερωτηση και στην συζητηση ¨καφε  εξωσωματικης¨


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tzina_liana είπε:

μου ειπε πως συμβαινει καποιες φορες μπορει να ειναι απο την εμφυτευση.!!!

θα κανω μια ερωτηση και στην συζητηση ¨καφε  εξωσωματικης¨

Μακάρι να είναι απ' αυτό!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

μου ειπε πως συμβαινει καποιες φορες μπορει να ειναι απο την εμφυτευση.!!!

θα κανω μια ερωτηση και στην συζητηση ¨καφε  εξωσωματικης¨

είχα το ίδιο αλλά 2-3 μερες πριν την χοριακή.  Εσύ έχεις κάνει χοριακη έτσι δεν ειναι; παντως εμενα μου ειχαν πει από το κέντρο ότι αν δεν πονάω είναι μια χαρά. Μάλλον θα σου δώσουν προγεστερόνη και θα σου πουν να ξεκουραστεις.  Μην ανησυχείς. .....

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Anania said:

Την μια υδροσαλπιγγα την απολινωσε η άλλη είναι οκ. 

Εγω τις εβγαλα και τις 2 για καλο και για κακο. Απλα για να μην υπάρχει ουτε μια πιθανότητα να επηρεάζει η αλλη έστω και στο ελάχιστο.

Just now, tzina_liana said:

κοριτσια μου τι κανετε? εχω παθει εναν πανικο.. πριν απο λιγο πηγα τουαλετα και ειδα κατι καφε βλενες:confused::confused::confused:..!!! πρωτη φορα μου συμβαινει και πανικοβλθηκα...

την πρωτη φορα ειχα καφε  υγρα και μετα αιμα και ηρθε η αποβολη..!!!

 

Στην 1η ετ ειχα πριν κανω χοριακη και με έπιασε ενα κοκομπλοκο αλλα μου ειχε πει ο γιατρός συμβαίνει να μην ανησυχώ. Και τέλος καλό όλα καλά.

Τώρα στην 2η ετ δεν ειχα καθολου πριν τη χοριακη. Είχα όμως μετα οταν ήμουν ουτε μηνα πανω. 2 μερες συνεχόμενα καφε βλεννα. Έμεινα σπιτι 2 μερες αυξησα και την προγεστερόνη και ολα καλα εως τώρα :)

  • Μου αρέσει 3

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Μην χάνεις το κουράγιο σου...το βλέμμα στο στόχο σήκω και συνεχίζουμε... Θα τα καταφέρουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

είχα το ίδιο αλλά 2-3 μερες πριν την χοριακή.  Εσύ έχεις κάνει χοριακη έτσι δεν ειναι; παντως εμενα μου ειχαν πει από το κέντρο ότι αν δεν πονάω είναι μια χαρά. Μάλλον θα σου δώσουν προγεστερόνη και θα σου πουν να ξεκουραστεις.  Μην ανησυχείς. .....

ναι εχω κανει 3 χοριακες ξαι την τεταρτη παω για υπερηχο.!!κανω και ενεσιμη προγεστερονη.. ηταν μονο μια φορα και μονο στο χαρτι ελπιζω να ειναι αυτο που μου ειπε η γραμματεας του γιατρου μου οτι ειναι απο την εμφυτευση

5 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

γιατι κοριτσι μου δεν ανεβηκε η χοριακη σου ?

παντως να μην χανεις την ελπιδα σου απο οτι ξερω ο γιατρος που πας ειναι πολυ καλος θα την βρει την λυση


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...