Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, tzina_liana είπε:

ναι εχω κανει 3 χοριακες ξαι την τεταρτη παω για υπερηχο.!!κανω και ενεσιμη προγεστερονη.. ηταν μονο μια φορα και μονο στο χαρτι ελπιζω να ειναι αυτο που μου ειπε η γραμματεας του γιατρου μου οτι ειναι απο την εμφυτευση

νομίζω ότι είναι αργά για να είναι από την εμφύτευση, αυτό γίνεται πριν την πρώτη χοριακή.  Το πιο πιθανό είναι να είναι τα καφε υγρά που έχουν πολλές κοπέλες στην αρχή της εγκυμοσύνης  τους και είναι τελείως ακινδυνα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, tzina_liana είπε:

μου ειπε πως συμβαινει καποιες φορες μπορει να ειναι απο την εμφυτευση.!!!

θα κανω μια ερωτηση και στην συζητηση ¨καφε  εξωσωματικης¨

Τζινα εμενα ο γιατρος μας μου ειχε πει μετα τη 2η χοριακη ή 3η δε θυμαμαι οτι μπορει να δεις καφε ή ροζ ειναι απο εμφυτευση μην ανησυχεις. Μετα ειχα βγαλει καφε μετα απο μια βδομαδα κ μου αυξησε προγεστερονη

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Rallia μου γνωρίζω πολύ καλα πως νιώθεις, ομως θα δεις που θα τα καταφέρεις. Μια φίλη μου έκανε 4 φορές κι εκείνη με δανεικά και πέτυχε τώρα και είναι και 49 ετών! 

Τζίνα ξεκουρασου. Κι εγώ πιστεύω πως είναι κάτι ακίνδυνο. Πες μας τι σου είπε και ο γιατρός σου. 

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μου αρεσε πολυ αυτο με τη φιλη σου !Πιανει πολλες περιπτωσεις, χαχα

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Rallia μου γνωρίζω πολύ καλα πως νιώθεις, ομως θα δεις που θα τα καταφέρεις. Μια φίλη μου έκανε 4 φορές κι εκείνη με δανεικά και πέτυχε τώρα και είναι και 49 ετών! 

Τζίνα ξεκουρασου. Κι εγώ πιστεύω πως είναι κάτι ακίνδυνο. Πες μας τι σου είπε και ο γιατρός σου. 

Καλημερα. Μου αρεσε πολυ αυτο με τη φιλη σου !Πιανει πολλες περιπτωσεις, χαχα

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

κοριτσια μου τι κανετε? εχω παθει εναν πανικο.. πριν απο λιγο πηγα τουαλετα και ειδα κατι καφε βλενες:confused::confused::confused:..!!! πρωτη φορα μου συμβαινει και πανικοβλθηκα...

την πρωτη φορα ειχα καφε  υγρα και μετα αιμα και ηρθε η αποβολη..!!!

 

Καταρχήν συγχαρητήρια Σου ευχομαι ολα καλα να πανε απο εδω και περα. Αυτο που περιγραφεις παντως δεν γνωριζω ατομο που να εκανε εξωσωματικη και να μην το ειχε . Εγω οσες ξερω ολες ειδαν καποια στιγμη μετα την πρωτη καφε υγρα. Οποτε μην πανικοβαλεσαι. 

18 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Λυπαμαι πραγματικα. Αφου εγινε η εμφυτευση καποια εξηγηση θα πρεπει να σου δωσει ο γιατρος. Τι εννοείς δεν με θελει ουτε με δανεικα? Και με τα δικα σου το ιδιο γινοταν? Τοτε καπου υπαρχει ο λογος... 

Εγω ξεκιναω να μαζεψω την χαρτουρα για να περασω επιτροπη. Ειναι και πολλα . Την αλλη φορα ηταν πιο λιγα . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτισα μου.!!μιλησα με το κεντρο και περιμενω τηλ τους.! τον γιατρο μου δεν μπορω να τον βρω ακομα μαλλον δεν τελειωσε με την γεννα τι να πω.!

παντως και σημερα η χοριακη μου βγηκε στα υψη.. απο 271 εφτασε 675

 

  • Μου αρέσει 8

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα κοριτσια μου..μου ειπαν να μην ανυσηχω ειναι λογω της εμφυτευσης.. ειναι στην ουσια παλιο αιμα που δημιουργηθηκε στην μητρα μετα την εμφυτευση και φευγει τωρα..

μου εκοψαν  το σαλοσπιρ και μου προσθεσαν ενα ουτροτζεσταν το βραδυ απο το στομα....ευτυχως θα ειναι βραδυ και θα ειμαι ξαπλα γιατι πολυ ζαλαδα μου φερνει το ατιμο.!

  • Μου αρέσει 5

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

ολα καλα κοριτσια μου..μου ειπαν να μην ανυσηχω ειναι λογω της εμφυτευσης.. ειναι στην ουσια παλιο αιμα που δημιουργηθηκε στην μητρα μετα την εμφυτευση και φευγει τωρα..

μου εκοψαν  το σαλοσπιρ και μου προσθεσαν ενα ουτροτζεσταν το βραδυ απο το στομα....ευτυχως θα ειναι βραδυ και θα ειμαι ξαπλα γιατι πολυ ζαλαδα μου φερνει το ατιμο.!

Μπραβο Τζίνα μου!!!!! Ωραία!!! Οπότε όλα καλά! Μην αγχώνεσαι και άντε τώρα με το καλό να κάνεις τον υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μπραβο Τζίνα μου!!!!! Ωραία!!! Οπότε όλα καλά! Μην αγχώνεσαι και άντε τώρα με το καλό να κάνεις τον υπέρηχο!!

αχ ναι ευτυχως ολα καλα... σε μια βδομαδα ειναι ο υπερηχος ανυπομονω να δω το σπορακι μου

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα... Καινούργια εδώ αλλά σας παρακολουθώ πολύ καιρό.. Η ιστορία μου λοιπόν... Πριν 10 μηνες έχασα τον μοναχογιο μου 21 χρόνων από ατύχημα... Έτσι στα 49 μου χρόνια αποφάσισα και εγώ να ξεκινήσω τις εξωσωματικές... Τον Μάιο έκανα την πρώτη με δικό μου ωάριο αλλά τίποτα... Τον Οκτώβριο με δανεικά.. Μπήκαν 2 πάλι τίποτα.... Όλα ήταν τέλεια λέει... Τώρα σε αυτόν τον κύκλο θα βάλουμε 2 κατεψυγμένα που έχουμε άλλα θα κάνουμε ανοσολογικη καταστολή... Έχει κάνει καμία?? 

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisla είπε:

Καλησπέρα... Καινούργια εδώ αλλά σας παρακολουθώ πολύ καιρό.. Η ιστορία μου λοιπόν... Πριν 10 μηνες έχασα τον μοναχογιο μου 21 χρόνων από ατύχημα... Έτσι στα 49 μου χρόνια αποφάσισα και εγώ να ξεκινήσω τις εξωσωματικές... Τον Μάιο έκανα την πρώτη με δικό μου ωάριο αλλά τίποτα... Τον Οκτώβριο με δανεικά.. Μπήκαν 2 πάλι τίποτα.... Όλα ήταν τέλεια λέει... Τώρα σε αυτόν τον κύκλο θα βάλουμε 2 κατεψυγμένα που έχουμε άλλα θα κάνουμε ανοσολογικη καταστολή... Έχει κάνει καμία?? 

λυπαμαι για την απωλεια σου, σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην...

και φυσικα μπραβο σου που μετα απο αυτο αποφασισες να προσπαθησεις για μωρο..!!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

λυπαμαι για την απωλεια σου, σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην...

και φυσικα μπραβο σου που μετα απο αυτο αποφασισες να προσπαθησεις για μωρο..!!

Ευχαριστώ... Εύχομαι και εσύ να δεις το πολυπόθητο σπορακι σου... Δεν γίνεται αλλιώς πρέπει να το κάνω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisla είπε:

Ευχαριστώ... Εύχομαι και εσύ να δεις το πολυπόθητο σπορακι σου... Δεν γίνεται αλλιώς πρέπει να το κάνω.. 

να σαι καλα κοριτσι μου... κατα την γνωμη μου καλα κανεις 

θωρακισου με υπομονη και επιμονη και ολα καλα θα πανε.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tzina_liana είπε:

ολα καλα κοριτσια μου..μου ειπαν να μην ανυσηχω ειναι λογω της εμφυτευσης.. ειναι στην ουσια παλιο αιμα που δημιουργηθηκε στην μητρα μετα την εμφυτευση και φευγει τωρα..

μου εκοψαν  το σαλοσπιρ και μου προσθεσαν ενα ουτροτζεσταν το βραδυ απο το στομα....ευτυχως θα ειναι βραδυ και θα ειμαι ξαπλα γιατι πολυ ζαλαδα μου φερνει το ατιμο.!

Μπραβο κοριτσάκι μου!!!

Just now, Chrisla είπε:

Καλησπέρα... Καινούργια εδώ αλλά σας παρακολουθώ πολύ καιρό.. Η ιστορία μου λοιπόν... Πριν 10 μηνες έχασα τον μοναχογιο μου 21 χρόνων από ατύχημα... Έτσι στα 49 μου χρόνια αποφάσισα και εγώ να ξεκινήσω τις εξωσωματικές... Τον Μάιο έκανα την πρώτη με δικό μου ωάριο αλλά τίποτα... Τον Οκτώβριο με δανεικά.. Μπήκαν 2 πάλι τίποτα.... Όλα ήταν τέλεια λέει... Τώρα σε αυτόν τον κύκλο θα βάλουμε 2 κατεψυγμένα που έχουμε άλλα θα κάνουμε ανοσολογικη καταστολή... Έχει κάνει καμία?? 

Καλησπέρα κοπέλα μου λυπάμαι πολύ για την απώλεια του παιδιού σου!Σου ευχομαι ο θεός να απαλύνει τον πόνο σας κ να σας δώσει ένα παιδακι. Ποιες εξετάσεις έχεις κάνει;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...