Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

8 ώρες πρίν, Joka είπε:

Επαγγελμα-αντισυλληψη κοριτσια.Οπως το εγραψα.

Αχαχαχαα! Μου τελείωσαν και τα likes. Καλά, καταπληκτική ομάδα! Εγώ πιάνομαι που ήθελα να γίνω νηπιαγωγος; Νιώθω μοναξιά... Αχαχαχαα! Είχαμε και στο προηγουνο γκρουπ αρκετές κοπέλες νηπιαγωγούς και εκπαιδευτικούς! Πραγματικά το επάγγελμα - αντισύλληψη! 

Βρε κορίτσια, δεν βάζουμε ολες μαζί ένα κεφάλαιο να ανοίξουμε ένα ιδιωτικό σχολείο; Αχαχαχαα! 

8 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

εφω ειμαι off τωρα.. ηπια το ουτροτζεσταν και τα  βλεπω 2πλα και 3διπλα....ζαλουρα και αναγουλα μαζι

Εμενα πάλι το ουτροτζεσταν ήταν το καλύτερό μου! Μου έφερνε μια ηρεμία, μια νιρβάνα και ήμουν συνέχεια με ένα χαμόγελο σαν χαζη!

Καλημερα σε όλες και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες. 

 

  • Χαχα 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Georgia1972 είπε:

Αχαχαχαα! Μου τελείωσαν και τα likes. Καλά, καταπληκτική ομάδα! Εγώ πιάνομαι που ήθελα να γίνω νηπιαγωγος; Νιώθω μοναξιά... Αχαχαχαα! Είχαμε και στο προηγουνο γκρουπ αρκετές κοπέλες νηπιαγωγούς και εκπαιδευτικούς! Πραγματικά το επάγγελμα - αντισύλληψη! 

Βρε κορίτσια, δεν βάζουμε ολες μαζί ένα κεφάλαιο να ανοίξουμε ένα ιδιωτικό σχολείο; Αχαχαχαα! 

Εμενα πάλι το ουτροτζεσταν ήταν το καλύτερό μου! Μου έφερνε μια ηρεμία, μια νιρβάνα και ήμουν συνέχεια με ένα χαμόγελο σαν χαζη!

Καλημερα σε όλες και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες. 

 

καλημερα συνονοματη.. αμα σε πω αυτο ελεγα εχθες στον αντρα μου... νιωθω λες και εχω παρει ναρκωτικα μιλουσα σαν μαστουρωμενη τετοια νιρβανα και ζαλουρα αλλο πραγμα

  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntinaki76 είπε:

Ναι παίζουν οι τιμές 3500-4000

Κορίτσια καλησπέρα πήγα στον Τσιριγώτη χτές, λοιπόν με κράτησε σχεδόν δύο ώρες είδε και κατέγραψε τα πάντα μέχρι είδε όλο το dvd από την υστεροσκόπηση, το μόνο σίγουρο είναι οτι ξέρει πολύ καλά την δουλειά του παρατήρησε πράγματα που κανείς δεν έχει σχολιάσει μέχρι στιγμής, δεν μου χρύσωσε το χάπι καθόλου μου είπε οτι είναι δύσκολα τα πράγματα για να κάνω με δικά μου αλλά αν θέλω να κάνουμε μια τελευταία δοκιμή μάλιστα μου είπε οτι οταν δει τα ωάρια μου μετά την ωοληψία θα μου πει για την ποιότητα τους κατευθείαν γιατί φαίνεται λεει. Μου έκανε τρομερή εντύπωση οτι έβλεπε τα έμβρυα που έχω μεταφέρει και μου έλεγε αυτό δεν είναι καλό και μου έδειχνε φωτο πώς θα έπρεπε να είναι ένα καλό έμβρυο 3 ημερών ή μια καλή βλαστοκύστη, στο τέλος μας ζήτησε και συγνώμη αν μας κούρασε. Εμένα μου έκανε πολύ καλή εντύπωση γενικώς γιατί δεν μου πούλησε παπα ούτε κατηγορούσε τους άλλους γιατρούς. Αυτά κορίτσια μου οτι θέλετε μου λέτε.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πήγα στον Τσιριγώτη χτές, λοιπόν με κράτησε σχεδόν δύο ώρες είδε και κατέγραψε τα πάντα μέχρι είδε όλο το dvd από την υστεροσκόπηση, το μόνο σίγουρο είναι οτι ξέρει πολύ καλά την δουλειά του παρατήρησε πράγματα που κανείς δεν έχει σχολιάσει μέχρι στιγμής, δεν μου χρύσωσε το χάπι καθόλου μου είπε οτι είναι δύσκολα τα πράγματα για να κάνω με δικά μου αλλά αν θέλω να κάνουμε μια τελευταία δοκιμή μάλιστα μου είπε οτι οταν δει τα ωάρια μου μετά την ωοληψία θα μου πει για την ποιότητα τους κατευθείαν γιατί φαίνεται λεει. Μου έκανε τρομερή εντύπωση οτι έβλεπε τα έμβρυα που έχω μεταφέρει και μου έλεγε αυτό δεν είναι καλό και μου έδειχνε φωτο πώς θα έπρεπε να είναι ένα καλό έμβρυο 3 ημερών ή μια καλή βλαστοκύστη, στο τέλος μας ζήτησε και συγνώμη αν μας κούρασε. Εμένα μου έκανε πολύ καλή εντύπωση γενικώς γιατί δεν μου πούλησε παπα ούτε κατηγορούσε τους άλλους γιατρούς. Αυτά κορίτσια μου οτι θέλετε μου λέτε.

Ειναι τρομερός! Τι ηλικια εχεις και δεν σου προτείνει με δικά σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anania είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πήγα στον Τσιριγώτη χτές, λοιπόν με κράτησε σχεδόν δύο ώρες είδε και κατέγραψε τα πάντα μέχρι είδε όλο το dvd από την υστεροσκόπηση, το μόνο σίγουρο είναι οτι ξέρει πολύ καλά την δουλειά του παρατήρησε πράγματα που κανείς δεν έχει σχολιάσει μέχρι στιγμής, δεν μου χρύσωσε το χάπι καθόλου μου είπε οτι είναι δύσκολα τα πράγματα για να κάνω με δικά μου αλλά αν θέλω να κάνουμε μια τελευταία δοκιμή μάλιστα μου είπε οτι οταν δει τα ωάρια μου μετά την ωοληψία θα μου πει για την ποιότητα τους κατευθείαν γιατί φαίνεται λεει. Μου έκανε τρομερή εντύπωση οτι έβλεπε τα έμβρυα που έχω μεταφέρει και μου έλεγε αυτό δεν είναι καλό και μου έδειχνε φωτο πώς θα έπρεπε να είναι ένα καλό έμβρυο 3 ημερών ή μια καλή βλαστοκύστη, στο τέλος μας ζήτησε και συγνώμη αν μας κούρασε. Εμένα μου έκανε πολύ καλή εντύπωση γενικώς γιατί δεν μου πούλησε παπα ούτε κατηγορούσε τους άλλους γιατρούς. Αυτά κορίτσια μου οτι θέλετε μου λέτε.

Ωραια κοριτσι μου.Αρα ξεκινατε?

Που απεδωσε τις αποτυχιες ως τωρα?

Πως θα συνεχισετε?Τι πρωτοκολλο σου προτεινε?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λέω, femara θα πάρω που δεν έχω πάρει ποτέ, γενικά του είπα οτι δεν θέλω να φορτωθώ με φάρμακα, τις αποτυχίες είπε ξεκάθαρα οτι με αυτά τα έμβρυα δεν θα έμενες έγκυος έτσι κι αλλιώς , μόνο για το ένα από τα δύο τελευταία είπε οτι ήτανε καλό. Τουλάχιστον ήτανε ειλικρινής τώρα ο θεός μαζί μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Ειναι τρομερός! Τι ηλικια εχεις και δεν σου προτείνει με δικά σου;

40,5 για την ακρίβεια μου είπε ότι δεν μπορεί να μου εγγυηθεί σίγουρη επιτυχία αλλά την μέρα της ωοληψιες θα μυ δώσει πιθανότητες μου είπε . Θέλει να δει τα ωάρια πριν ενωθούν με το σπερμα για να καταλάβει έτσι μου είπε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Ετσι λέω, femara θα πάρω που δεν έχω πάρει ποτέ, γενικά του είπα οτι δεν θέλω να φορτωθώ με φάρμακα, τις αποτυχίες είπε ξεκάθαρα οτι με αυτά τα έμβρυα δεν θα έμενες έγκυος έτσι κι αλλιώς , μόνο για το ένα από τα δύο τελευταία είπε οτι ήτανε καλό. Τουλάχιστον ήτανε ειλικρινής τώρα ο θεός μαζί μας.

Aρα τροποποιημενο φυσικο θα κανεις.Μονο φεμαρα?

Στην ουσια δλδ σου ειπε οτι σου εβαζαν χαμηλης ποιοτητας εμβρυα στο Γενεσις.

Απο το Γενεσις τι σου ελεγαν για τα εμβρυα??Οτι ηταν καλα?

Εξηγηση για την υπογονιμοτητα σας εδωσε?

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω καλός κου φάνηκε ας ελπίσουμε ότι θα πάει καλά. 

Just now, Joka είπε:

Aρα τροποποιημενο φυσικο θα κανεις.Μονο φεμαρα?

Στην ουσια δλδ σου ειπε οτι σου εβαζαν χαμηλης ποιοτητας εμβρυα στο Γενεσις.

Απο το Γενεσις τι σου ελεγαν για τα εμβρυα??Οτι ηταν καλα?

Εξηγηση για την υπογονιμοτητα σας εδωσε?

 

 

 

Ναι δεν έχω καλά ωάρια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...