Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

5 ώρες πρίν, Clue είπε:

Εγώ για την ενδομητρίτιδα πήρα ένα σχήμα με 3 αντιβιώσεις από το στόμα για 10 μέρες και τέλος. Τον επόμενο μήνα έγινε η εμφύτευση κανονικά!

Ναι,κι εγω ειχα διαγνωσθεί τον Γενάρη,πηρα 14 μέρες μια αντιβίωση και μετα στην βιοψία ενδομητρίου δεν βρήκαν τιποτα.Ωστοσο,ουτε η επόμενη εμφύτευση πέτυχε. Τα μυστήρια της φύσης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Αααα! Μαιρουλα! Μην μου παίρνεις τα σκήπτρα παρακαλώ! 

Α συνομιληκες ; Όχι τίποτε άλλο για να μην απογοητευομαι

Just now, Fleabag είπε:

Ναι,κι εγω ειχα διαγνωσθεί τον Γενάρη,πηρα 14 μέρες μια αντιβίωση και μετα στην βιοψία ενδομητρίου δεν βρήκαν τιποτα.Ωστοσο,ουτε η επόμενη εμφύτευση πέτυχε. Τα μυστήρια της φύσης.

Και τελικά που οφειλόταν η αποτυχημένη προσπάθεια;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα. Εγω μάλλον ειμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, δεσποινίς ετών 48 , Χαχα!

Καλα τα λέει ο Τσιρ.  Για τις αντιβιωσεις. Εξασθενεί το ανοσοποιητικό βρε κορίτσια κ το μικρόβιο αντι να εξασθενεί δυναμώνει. Λογικό δεν είναι; Ασε που δεν ξερω το ενδομήτριο αν επιβιώνει κ κατά ποσό είναι γόνιμο με τόσες εγχυσεις! Θέλει προσοχή όλο αυτό! 

Καλημερα.... Εγώ είμαι η μεγαλύτερη 49...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα. Εγω μάλλον ειμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, δεσποινίς ετών 48 , Χαχα!

Για πες μας λίγο κι εσύ τα στατιστικά σου: προσπάθειες, επιτυχίες, με δανεικά ή μη κλπ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Και καλα 100... Αλλα παιρνω 4 απο στομα κ 2 σε ενδομητρικες εγχυσεις.....

και σε τι βοηθαει αυτο?

 

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημερα κορίτσια.

Χρονια πολλά για τα γενέθλιά σου συνονοματη! Του χρόνου να γιορτάζεις με το μωράκι σου αγκαλιά! 

Εγώ όταν πέτυχα ήμουν 45.

σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου.!

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Α συνομιληκες ; Όχι τίποτε άλλο για να μην απογοητευομαι

Και τελικά που οφειλόταν η αποτυχημένη προσπάθεια;

Σχεδόν! Έκλεισα τον Σεπ τα 47.

Just now, Chrisla είπε:

Καλημερα.... Εγώ είμαι η μεγαλύτερη 49...

Και η φίλη μου που σας έλεγα τις προάλλες είναι τώρα έγκυος με δανεικά στα 49 της :).

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Για πες μας λίγο κι εσύ τα στατιστικά σου: προσπάθειες, επιτυχίες, με δανεικά ή μη κλπ!

Kατευθειαν με δανεικα . 

1η προσπαθεια;. Θετικο, αλλα στην 8η εβδομαδα διακαοπή κυησης λογω εξωμητριου

2η προσπαθεια. : Αρνητικό

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Α συνομιληκες ; Όχι τίποτε άλλο για να μην απογοητευομαι

Και τελικά που οφειλόταν η αποτυχημένη προσπάθεια;

Δεν ξερουμε Μαίρη μου,άγνωστη αιτιολογία,ήμουν άτυχη,αυτα μου ειπε ο Χριστ. Μετα εκανα τον Ιούλιο στον Τσιριγό και έπιασε. Ηταν θεμα ποιότητας ωαρίων σύμφωνα με την γνώμη του.

 

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Α συνομιληκες ; Όχι τίποτε άλλο για να μην απογοητευομαι

Και τελικά που οφειλόταν η αποτυχημένη προσπάθεια;

 

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Α συνομιληκες ; Όχι τίποτε άλλο για να μην απογοητευομαι

Και τελικά που οφειλόταν η αποτυχημένη προσπάθεια;

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! 

Κι εγώ του κλάδου είμαι αλλά λίγο πιο μεγαλου ηλικιακά!!! 

Georgia 72 όχι δυστυχως

Πάω τώρα σε γιατρό που μου σύστησε κοπέλα από εδώ και πιστεύω θα έχω επιτυχία είτε με δικά μου είτε με δωρεά. 

Ελπίζω για το καλύτερο δυνατό 

Εσύ καλά? 

Τα διδυμσκια? 

Χρόνισαν σωστά? 

Αν θες στείλε pm

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Δεν ξερουμε Μαίρη μου,άγνωστη αιτιολογία,ήμουν άτυχη,αυτα μου ειπε ο Χριστ. Μετα εκανα τον Ιούλιο στον Τσιριγό και έπιασε. Ηταν θεμα ποιότητας ωαρίων σύμφωνα με την γνώμη του.

 

 

 

Καταλαβα. Άρα τελικά ακόμη κ στα δανεικά η ποιότητα ωαρίων- εμβρύων είναι αμφιβολη . Κανεις δεν γνωρίζει μετά από την απομάκρυνση από το ταμείο...

πρίν από 12 λεπτά , Thia1985 είπε:

Χαχα! 

Κι εγώ του κλάδου είμαι αλλά λίγο πιο μεγαλου ηλικιακά!!! 

Georgia 72 όχι δυστυχως

Πάω τώρα σε γιατρό που μου σύστησε κοπέλα από εδώ και πιστεύω θα έχω επιτυχία είτε με δικά μου είτε με δωρεά. 

Ελπίζω για το καλύτερο δυνατό 

Εσύ καλά? 

Τα διδυμσκια? 

Χρόνισαν σωστά? 

Αν θες στείλε pm

Α κι εσυ εκπαιδευτικός!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@tzina_liana υποτιθεται οτι θα φυγει η φλεγμονη με τις αντιβιωσεις. Αλλα εγω εχω κ το ζαχαρο κ επιβαρυνεται η κατασταση.... Βρε κοριτσια,δεν ξερω τι να πιστεψω.. κανω καλο με το να παιρνω αντιβιωσεις; Απο την αλλη να ρισκαρω κ να κανω προσπαθειες με φλεγμονη;; Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω πια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Συνάδελφός μου πέτυχε και μάλιστα δίδυμα

Ποσο χρόνων ηταν; Δεν θέλω να αμφισβητήσω κανέναν αλλα κανένα ζευγάρι δεν θα πει οτι τα κατάφεραν με δανεικά. Εχω 2 περιπτώσεις στην πόλη μου και οι δυο ετών 47 και υποτίθεται οτι μετα απο 10-12 χρονια προσπαθειών τα κατάφεραν και μάλιστα και οι δυο δίδυμα!!! Δεν υπαρχει περιπτωςη! Προφανώς και φυςικα δεν αφορά κανέναν και καλα κανουμε και το χειριζόμαστε οπως πιστεύουμε εμεις πιο σωστό.Απλα,οπως εγραψε και μια άλλη κοπελα,δίνουμε ενδεχομένως λάθος μηνυματα σε άλλες γυναίκες που προσπαθούν.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Ποσο χρόνων ηταν; Δεν θέλω να αμφισβητήσω κανέναν αλλα κανένα ζευγάρι δεν θα πει οτι τα κατάφεραν με δανεικά. Εχω 2 περιπτώσεις στην πόλη μου και οι δυο ετών 47 και υποτίθεται οτι μετα απο 10-12 χρονια προσπαθειών τα κατάφεραν και μάλιστα και οι δυο δίδυμα!!! Δεν υπαρχει περιπτωςη! Προφανώς και φυςικα δεν αφορά κανέναν και καλα κανουμε και το χειριζόμαστε οπως πιστεύουμε εμεις πιο σωστό.Απλα,οπως εγραψε και μια άλλη κοπελα,δίνουμε ενδεχομένως λάθος μηνυματα σε άλλες γυναίκες που προσπαθούν.

Πέτυχε στα 44 μετά από επτά εξωσωματικές. Τέσσερις της έκανε νομίζω στο δημόσιο και άλλες τρεις με τον σφακιανουδη. Μάλιστα η ίδια μου είπε ότι ένα καλό ωάριο πέτυχε το οποίο διαιρέθηκε και απέκτησε τα δίδυμα της. Δεν μπορώ να ξέρω τι έκανε εγώ μεταφέρω τι μου είπε η ίδια.... Ότι προσπάθησε με δικά της. ήμασταν μαζί συνάδελφοι στο σχολείο και πιθανόν να μη μου είπε αλήθεια λόγω του ότι γνωριζόμασταν.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...