Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, s@m. είπε:

χαχαχαχαχα συγγνωμη που θα το διακομοδισω . Εχεις απολυτο δικιο .  Το ειπα εγω οτι στο τελος θα πεσω στα σκληρα με ολα αυτα . 

Κ εγω θα τα αρχισω τωρα!!!!:P:x


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλησπέρα όμορφες. Τι κάνετε; Πώς τα πάτε; Χάθηκα -και έχω χάσει και τα νέα σας- γιατί άρχισα δουλειά και είναι δύσκολα τα πράγματα σε θέμα χρόνου. 

Ο μικρούλης μας παίρνει τα μυαλά κάθε μέρα. 

Σας φιλώ γλυκά, παλιές και νέες. Θα προσπαθήσω να διαβάσω και πιο πίσω... 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

On 25/11/2019 at 5:48 ΜΜ, s@m. είπε:

Επειδη εχω μπερδευτει με αυτον τον κατακερματισμο Εμεις δεν τον εχουμε κανει ποτε . Προσφατα που ρωτησα ανδρολογο μου ειπε οτι αφου εχει πολυ καλη ποσοτητα δεν χρειαζεται . Ο γυναικολογος μου ομως μου λεει πως θα πας με δανεικα χωρις κατακερματισμο κριμα δεν ειναι? Τι να κανω ? Εσεις πως και την κανατε? Εμενα μου ειπαν οτι πλεον στα εργαστηρια εξωσωματικης εχουν πολυ καλα μηχανηματα και παιρνουν τα καλυτερα γι αυτο δεν χρειαζετε

Με άριστο σπέρμα( κι όταν λέω άριστο το εννοώ) με φυσική γονιμοποίηση πάντα όχι μικρογονιμοποιηση,ο γιατρός είχε ζητήσει κατακερματισμό που μάντεψε είχε ένα μικρό ποσοστο..οκ μικρό κ αμελητέο σε μας όμως μπορεί να έχασα εμβριακια για αυτό..για μένα μην το ρισκάρεις..αφού πας με δανεικά να κάνεις τα πάντα( εμείς στον Πάγκαλο το είχαμε κάνει)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλησπέρα όμορφες. Τι κάνετε; Πώς τα πάτε; Χάθηκα -και έχω χάσει και τα νέα σας- γιατί άρχισα δουλειά και είναι δύσκολα τα πράγματα σε θέμα χρόνου. 

Ο μικρούλης μας παίρνει τα μυαλά κάθε μέρα. 

Σας φιλώ γλυκά, παλιές και νέες. Θα προσπαθήσω να διαβάσω και πιο πίσω... 

Καλως την! Να μαντεψω οτι τρεχεις σαν το Βεγγο τωρα με τον μικρουλη κ τη δουλεια. Δεν πειραζει ομως αξιζει τον κοπο

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, island1 είπε:

Με άριστο σπέρμα( κι όταν λέω άριστο το εννοώ) με φυσική γονιμοποίηση πάντα όχι μικρογονιμοποιηση,ο γιατρός είχε ζητήσει κατακερματισμό που μάντεψε είχε ένα μικρό ποσοστο..οκ μικρό κ αμελητέο σε μας όμως μπορεί να έχασα εμβριακια για αυτό..για μένα μην το ρισκάρεις..αφού πας με δανεικά να κάνεις τα πάντα( εμείς στον Πάγκαλο το είχαμε κάνει)

Ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη σου. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, s@m. είπε:

Ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη σου. 

Τίποτα κοριτσάκι μου! Μπορεί να χει κ πιο οικονομικά αλλού..εμείς επειδή ειμασταν ανεξήγητα υπογονιμοι με αποβολές κ εγώ μόλις 32 τότε μας ξεσκονισαν...όλα με το καλό εύχομαι καλή επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

On 25/11/2019 at 5:48 ΜΜ, s@m. είπε:

Επειδη εχω μπερδευτει με αυτον τον κατακερματισμο Εμεις δεν τον εχουμε κανει ποτε . Προσφατα που ρωτησα ανδρολογο μου ειπε οτι αφου εχει πολυ καλη ποσοτητα δεν χρειαζεται . Ο γυναικολογος μου ομως μου λεει πως θα πας με δανεικα χωρις κατακερματισμο κριμα δεν ειναι? Τι να κανω ? Εσεις πως και την κανατε? Εμενα μου ειπαν οτι πλεον στα εργαστηρια εξωσωματικης εχουν πολυ καλα μηχανηματα και παιρνουν τα καλυτερα γι αυτο δεν χρειαζετε

Κοριτσια μου θα πεταχτω στο θεμα να σας πω... Εμείς κάναμε την πρώτη εξωσωματική με δανικά ) εξωμήτριο) χωρίς να έχουμε κάνει αυτές τις εξετάσεις...λάθος μεγάλο! Τώρα πριν κάνουμε τη δεύτερη θα τα δούμε όλα, κατακερματισμό, οξείδωση ( αν το λέω σωστά...) Και φυσικά σπερμοδιαγραμμα ( αν και έχουμε ξανακάνει και είχε βγει πολύ καλό)...τα παντα...δεν είναι να τα αφήνουμε αυτά στην τύχη!

 

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Με άριστο σπέρμα( κι όταν λέω άριστο το εννοώ) με φυσική γονιμοποίηση πάντα όχι μικρογονιμοποιηση,ο γιατρός είχε ζητήσει κατακερματισμό που μάντεψε είχε ένα μικρό ποσοστο..οκ μικρό κ αμελητέο σε μας όμως μπορεί να έχασα εμβριακια για αυτό..για μένα μην το ρισκάρεις..αφού πας με δανεικά να κάνεις τα πάντα( εμείς στον Πάγκαλο το είχαμε κάνει)

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτα τι εννοείς μικρό ποσοστό? Γιατί κ εμάς το δικό μας  27% μικρό το θεώρησαν εγώ όμως, γιατρός δεν είμαι, αλλά αμελητέο δεν το θεώρησα..και πήραμε βιταμίνες σχεδόν με πίεση δική μου... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christina 82 είπε:

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτα τι εννοείς μικρό ποσοστό? Γιατί κ εμάς το δικό μας  27% μικρό το θεώρησαν εγώ όμως, γιατρός δεν είμαι, αλλά αμελητέο δεν το θεώρησα..και πήραμε βιταμίνες σχεδόν με πίεση δική μου... 

9%

Just now, island1 είπε:

9%

Ωστόσο επειδή αφήναμε για φυσική γονιμοποίηση υπήρχες πάντα ο παράγοντας να γονιμοποιήσει ένα τέτοιο σπερματοζωαριο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Κοριτσια μου θα πεταχτω στο θεμα να σας πω... Εμείς κάναμε την πρώτη εξωσωματική με δανικά ) εξωμήτριο) χωρίς να έχουμε κάνει αυτές τις εξετάσεις...λάθος μεγάλο! Τώρα πριν κάνουμε τη δεύτερη θα τα δούμε όλα, κατακερματισμό, οξείδωση ( αν το λέω σωστά...) Και φυσικά σπερμοδιαγραμμα ( αν και έχουμε ξανακάνει και είχε βγει πολύ καλό)...τα παντα...δεν είναι να τα αφήνουμε αυτά στην τύχη!

 

Ναι Σοφακι, να τα κανετε ολα αυτα εννοειται

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι Σοφακι, να τα κανετε ολα αυτα εννοειται

Ναι... οπωσδήποτε!!? Θα τα κάνουμε στο εμβρυογεννεσης που έχει ειδικό θέμα για άντρες!

Ο προηγούμενος δεν μας είπε τίποτε...ήταν απαράδεκτος...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christina 82 είπε:

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτα τι εννοείς μικρό ποσοστό? Γιατί κ εμάς το δικό μας  27% μικρό το θεώρησαν εγώ όμως, γιατρός δεν είμαι, αλλά αμελητέο δεν το θεώρησα..και πήραμε βιταμίνες σχεδόν με πίεση δική μου... 

Μικρο δεν ειναι 27% ,ισα ισα.Μην ακουτε τους γυναικολογους κλπ.σ αυτα μονο τους ανδρολογους. Τι εγινε με τις γονιμοποιησεις σας κοριτσι?

Just now, Sofoulis είπε:

Ναι... οπωσδήποτε!!? Θα τα κάνουμε στο εμβρυογεννεσης που έχει ειδικό θέμα για άντρες!

Ο προηγούμενος δεν μας είπε τίποτε...ήταν απαράδεκτος...

Δεν τα δινουν σημασια λογω δανεικων, οπου συνηθως το νεαρο ωαριο τα επιδιορθωνει ολα. Δεν ειναι ομως παντα ετσι ουτε ειναι να κανουμε πειραματα

Just now, island1 είπε:

9%

Ωστόσο επειδή αφήναμε για φυσική γονιμοποίηση υπήρχες πάντα ο παράγοντας να γονιμοποιήσει ένα τέτοιο σπερματοζωαριο

Αυτο ειναι στα ορια του φυσιολογικου το ποσοστο. Ολοι οι αντρες εχουν μια μικρη καταμηση 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

9%

Ωστόσο επειδή αφήναμε για φυσική γονιμοποίηση υπήρχες πάντα ο παράγοντας να γονιμοποιήσει ένα τέτοιο σπερματοζωαριο

Εμάς κάνει το κέντρο μικρογονιμοποιηση σε όλους, πως όμως αφού δε φαίνεται. μόνο η μορφολογία του σπέρματος δε φαίνεται? Εννοώ και στη μικρογον. Μπορεί να παρθεί ένα με κατακερματισμο? 

Just now, Mary H είπε:

Μικρο δεν ειναι 27% ,ισα ισα.Μην ακουτε τους γυναικολογους κλπ.σ αυτα μονο τους ανδρολογους. Τι εγινε με τις γονιμοποιησεις σας κοριτσι?

Δεν τα δινουν σημασια λογω δανεικων, οπου συνηθως το νεαρο ωαριο τα επιδιορθωνει ολα. Δεν ειναι ομως παντα ετσι ουτε ειναι να κανουμε πειραματα

Αυτο ειναι στα ορια του φυσιολογικου το ποσοστο. Ολοι οι αντρες εχουν μια μικρη καταμηση 

Νομίζω καλά πάμε, οκτώ γονιμοποιηθηκαν... Πάμε παρακάτω... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christina 82 είπε:

Εμάς κάνει το κέντρο μικρογονιμοποιηση σε όλους, πως όμως αφού δε φαίνεται. μόνο η μορφολογία του σπέρματος δε φαίνεται? Εννοώ και στη μικρογον. Μπορεί να παρθεί ένα με κατακερματισμο? 

Μικρογονιμοποιηση μας έκαναν κι εμάς αλλά γονιμοποιηθηκαν μόνο τα μισά...αφού έγινε η μικρογονιμοποιηση δεν έπρεπε να γονιμοποιηθούν όλα???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...