Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Έρχεται το αδερφάκι🥰❤️😍🙏

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, eleni17 είπε:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ??? Μα τα χιλια μπιμπερο που ελεγε κ ο Ποπαυ!!! Σε παρακαλω πολυ πες μου που την βλεπεις να την δω κ εγω να παρω τα πανω μου??? Που κλαιω μερα παρα μερα κ οσο κ αν προσπαθω να με φανταστω μαμα ,νομιζω οτι βλεπω ταινια επιστημονικης φαντασιας!!! Αληθεια πες μου σε παρακαλω!!

Ολο το μαλλι Τσινι?? Χαχαχχα

Ολο ολο.. οχι μισες δουλειες με τη μαμαδοσκονη :razz::-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, playbunny είπε:

Κι ομως ειμαι ακομα εδω... Που λεει και το τραγούδι. Δυνατος είναι αυτος που λυγιζει αλλα δεν σπάει, και με δακρυα στα ματια προχωραει! Οχι αυτος που δεν λυγιζει ποτέ. Αρα ξέρω τι λεω!! ♥️♥️♥️

Ειμαι ακομα στην προσπαθεια..ναι!

Αλλα δεν εχω καν αποτυχημενη ετ , παλλινδρομη ή αλλες αποτυχιες στο ενεργητικο μου οπως πολλες κοπελες εδω μεσα....η μονη χλαπατσα που εφαγα ηταν στην διεγερση που ειχα 3 ωαρια ανωριμα που αν κρινω απο οσα εμαθα στην πορεια..αν ο Μαστρο ... ηταν λιγο πιο προσεκτικος θα πηγαινε καλυτερα ολη η προσπαθεια.....

Στους φυσικους καλα τα παω....τσουκου τσουκου ολο κατι βρισκω....

Ευχαριστω ομως για την συμπαρασταση!!!

Και για να μαι κ σωστη, να επισημανω οτι ο ρεβυθουλης ελεγε " μα τα χιλια μπιμπερο!" Κ οχι ο Ποπαυ...λεω να το καθιερωσουμε! Ταιριαζει κ με την θεματολογια μας..(μωρο- μπιμπερο)

Φιλιά!!

  • Μου αρέσει 5

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 said:

Ειμαι ακομα στην προσπαθεια..ναι!

Αλλα δεν εχω καν αποτυχημενη ετ , παλλινδρομη ή αλλες αποτυχιες στο ενεργητικο μου οπως πολλες κοπελες εδω μεσα....η μονη χλαπατσα που εφαγα ηταν στην διεγερση που ειχα 3 ωαρια ανωριμα που αν κρινω απο οσα εμαθα στην πορεια..αν ο Μαστρο ... ηταν λιγο πιο προσεκτικος θα πηγαινε καλυτερα ολη η προσπαθεια.....

Στους φυσικους καλα τα παω....τσουκου τσουκου ολο κατι βρισκω....

Ευχαριστω ομως για την συμπαρασταση!!!

Και για να μαι κ σωστη, να επισημανω οτι ο ρεβυθουλης ελεγε " μα τα χιλια μπιμπερο!" Κ οχι ο Ποπαυ...λεω να το καθιερωσουμε! Ταιριαζει κ με την θεματολογια μας..(μωρο- μπιμπερο)

Φιλιά!!

Το 2020 θα είναι τυχερό λέω!! ♥️

Φιλάκια πολλά κουκλιτσα μου!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Αννέτα είπε:

Οχι εννοω το διαστημα απο την 1η μερα της περιοδου μεχρι την 1η μερα της επομενης περιοδου. Συνηθως ειναι 26-30 ημερες.

 

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

πρίν από 27 λεπτά , eleni17 είπε:

Κ εγω με Σφακ...εμβρυομεταφορα τον Φεβρουαριο!! Στειλτε μαμαδοσκονη!!!

Καλημέρα σε ολες μας κοριτσια!!

Με το καλόοοοοο !!!!!

Just now, Georgia1972 είπε:

Πολύ σωστά σου λένε τα κορίτσια Δήμητρα. Φίλη μου ετών 49, είναι επίσης εγκυμονουσα με ενδομητριο λίγο πάνω από 7.

Οχι άγχος! Θετική σκέψη!

Καλημερα όμορφες! 

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Και εσυ με το καλο αυριο Δημητρούλα!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eleni17 είπε:

Ειμαι ακομα στην προσπαθεια..ναι!

Αλλα δεν εχω καν αποτυχημενη ετ , παλλινδρομη ή αλλες αποτυχιες στο ενεργητικο μου οπως πολλες κοπελες εδω μεσα....η μονη χλαπατσα που εφαγα ηταν στην διεγερση που ειχα 3 ωαρια ανωριμα που αν κρινω απο οσα εμαθα στην πορεια..αν ο Μαστρο ... ηταν λιγο πιο προσεκτικος θα πηγαινε καλυτερα ολη η προσπαθεια.....

Στους φυσικους καλα τα παω....τσουκου τσουκου ολο κατι βρισκω....

Ευχαριστω ομως για την συμπαρασταση!!!

Και για να μαι κ σωστη, να επισημανω οτι ο ρεβυθουλης ελεγε " μα τα χιλια μπιμπερο!" Κ οχι ο Ποπαυ...λεω να το καθιερωσουμε! Ταιριαζει κ με την θεματολογια μας..(μωρο- μπιμπερο)

Φιλιά!!

@eleni17 Ελενακι μου γλυκό, καθε επιτυχια κοριτσι μου, το αξίζεις, η επιμονη και η υπομονη σου θα σε ανταμειψουν, θα το δεις ! 

Κοριτσια χιλιες ευχές για οσες ειστε στην προσπάθεια και αλλες τοσες για τις εγκυουλες της ομαδας! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Πολλά πολλά like


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Σ ευχαριστώ καλή ετ να έχεις ! Το Σάββατο έχω χοριακη

1 ώρα πρίν, Pagotoula είπε:

Κάθε γιατρός διατηρεί τα δικά του στατιστικά πάντως, αν ρωτήσεις, σου λέει. Υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ όμως... Για τους εξωσωματικούς, η θετική χοριακή, δηλ. η εμφύτευση, σημαίνει επιτυχία. Δεν πα να οδηγηθεί σε παλλίνδρομη, βιοχημική, διακοπή λόγω χρωμοσωμιακής ανωμαλίας....;; Γι αυτούς ήταν επιτυχία.. Οπότε καλό θα είναι να έχουμε όλες στο μυαλό μας την ερώτηση των ποσοστών: "take home babies"... σε άπταιστα ελληνικά.. Να ξέρεις, όλοι οι εξωσωματικοί έχουν κι αυτό το στατιστικό...αλλά κανείς δεν το αναφέρει. (εμένα προσωπικά μόνο ένας μου το είπε)

Ζώντα νεογνά το αναφέρει η ιατρική βιβλιογραφία .Πόσες εξωσωματικές καταλήγουν εκεί; Όχι βέβαια όσες αναφέρονται στις επιτυχίες με θετική χοριακη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, eleni17 είπε:

Ειμαι ακομα στην προσπαθεια..ναι!

Αλλα δεν εχω καν αποτυχημενη ετ , παλλινδρομη ή αλλες αποτυχιες στο ενεργητικο μου οπως πολλες κοπελες εδω μεσα....η μονη χλαπατσα που εφαγα ηταν στην διεγερση που ειχα 3 ωαρια ανωριμα που αν κρινω απο οσα εμαθα στην πορεια..αν ο Μαστρο ... ηταν λιγο πιο προσεκτικος θα πηγαινε καλυτερα ολη η προσπαθεια.....

Στους φυσικους καλα τα παω....τσουκου τσουκου ολο κατι βρισκω....

Ευχαριστω ομως για την συμπαρασταση!!!

Και για να μαι κ σωστη, να επισημανω οτι ο ρεβυθουλης ελεγε " μα τα χιλια μπιμπερο!" Κ οχι ο Ποπαυ...λεω να το καθιερωσουμε! Ταιριαζει κ με την θεματολογια μας..(μωρο- μπιμπερο)

Φιλιά!!

Κοριτσι κι εγω ειχα πολλα ανωριμα στον ιδιο γιατρο.Πως το εξηγεις στη δικη σου περιπτωση?Θα προτεινω κι εγω διπλη οβιτρελ.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Tsini είπε:

@dimitra19 προσπαθησε να μην αγχωνεσαι κ ολα θα πανε καλα!!! Κ η κορτιζολη,η ορμονη του αγχους,παιζει κ αυτη τον ρολο της :grin:

Στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι καλες προσπαθειες και καλες χοριακες!!!

Λοιπον,τα νεα μου: Σημερα πηγαμε Ιακεντρο με τον καλο μου να δωσει σπερμα για κρυοσυντηρηση κ να του κανουν κ ενα τσεκ,ετσι για την αγωνια... Λοιπον το σπερμοδιαγραμμα δεν ηταν καλο.. ομαλες μορφες 3 ενω το φυσιολογικο εγραφε μεγαλυτερο του 4. Κινητικοτητα ετσι κ ετσι... Κατι μας ειπαν κ για καποια μη αναγνωρισιμα κυτταρα που ανιχνευθηκαν κ ισως κ να ειναι λεμφοκυτταρα ή να δειχνουν καποια φλεγμονη,αλλα να μην ανησυχω γτ θα τα καθαρισουν.. και αν ειναι καποια φλεγμονη δεν επηρεαζει τα σπερματοζωαρια.κ στο τελος μας λενε "εχετε υποψιν σας πως αν η δοτρια ανταποκριθει καλα αλλα παρ ολα αυτα δεν εχουμε τον αναμενομενο αριθμο βλαστοκυστων,μπορει να οφειλεται κ στο σπερμα.. αλλα εχουμε δει πολλες τετοιες περιπτωσεις που εχουν παει καλα". Ο γιατρος μου μου ειπε πως δεν χρειαζεται να κανουμε καλλιεργεια κ να παρει ξανα βιταμινες γτ το σπερμα μονο ετσι βελτιωνεται.

Δεν σας κρυβω πως μου μπηκαν ψυλλοι στ αυτια οτι πανε να ριξουν προβλημα στο σπερμα για να εχουν δικιολογια σε περιπτωση μικρου αριθμου βλαστοκυστων. Να σημειωσω πως αρχες του 2018 το ενα κ μοναδικο σπερμοδιαγραμμα που καναμε σε ενα συνοικιακο διαγνωστικο ειχε βγει αριστο. Ισως ομως να μην ηταν κ 100% αξιοπιστο. 

Ηθελα να σας ρωτησω,εσας πως σας αντιμετωπισαν στα κεντρα που πηγατε;

Εχει καποια κοπελα εμπειρια απο το ιακεντρο αθηνων;;

Σορρυ για το εκτενες κειμενο,αλλα τα πα ολα για να μη δημιουργησω πολλες αποριες...

Να ξερετε,με εχει φαει η στεναχωρια... Πανω που το πηραμε αποφαση για δανεικα,τωρα αλλο προβλημα;;; :oops:

Κατακερματισμό δεν έχετε κάνει? αν σας βρήκανε πρόβλημα στο σπέρμα θεωρώ οτι πρέπει να το ψάξεις πριν προχωρήσεις είναι σημαντικό παίζει πολύ μεγάλο ρόλο, καλύτερα να πάτε σε ουρολόγο.

εμείς δεν είχαμε κάνει τίποτα κακώς και τελικά ο κατακερμάτισμός βγήκε πάνω από το όριο, τώρα κάναμε και καλλιέργεια σπέρματος που επίσης δεν είχαμε κάνει και pcr για χλαμύδια και κάποιες επιπλέον εξετάσεις αν έχει ελλείψεις κάποιων βιταμινών για να δούμε τι συμπληρώματα θα πάρει, μάλιστα μου είπανε οτι η ποιότητα του σπέρματος παίζει μεγάλο ρόλο στην γονιμοποίηση δλδ την πρώτη μέρα και από την τρίτη μέρα και μετά για να γίνει βλαστοκύστη.

τα ξέρω γιατί τα ψάχνω αυτές τις μέρες και έχω μιλήσει και με εμβρυολόγους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Anania είπε:

Κατακερματισμό δεν έχετε κάνει? αν σας βρήκανε πρόβλημα στο σπέρμα θεωρώ οτι πρέπει να το ψάξεις πριν προχωρήσεις είναι σημαντικό παίζει πολύ μεγάλο ρόλο, καλύτερα να πάτε σε ουρολόγο.

εμείς δεν είχαμε κάνει τίποτα κακώς και τελικά ο κατακερμάτισμός βγήκε πάνω από το όριο, τώρα κάναμε και καλλιέργεια σπέρματος που επίσης δεν είχαμε κάνει και pcr για χλαμύδια και κάποιες επιπλέον εξετάσεις αν έχει ελλείψεις κάποιων βιταμινών για να δούμε τι συμπληρώματα θα πάρει, μάλιστα μου είπανε οτι η ποιότητα του σπέρματος παίζει μεγάλο ρόλο στην γονιμοποίηση δλδ την πρώτη μέρα και από την τρίτη μέρα και μετά για να γίνει βλαστοκύστη.

τα ξέρω γιατί τα ψάχνω αυτές τις μέρες και έχω μιλήσει και με εμβρυολόγους.

Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι οποιαδηποτε εξεταση κ αν γινει ειναι περιττη κ δεν θα την αξιολογησει,γτ ουτως ή αλλως θα κανουμε icsi ή picsi οποτε κ παλι δεν θα ειμαστε σιγουροι. Ειπε να παρουμε καποιες βιταμινες. Κ οσον αφορα στην καλλιεργεια,πως στο 20% των περιπτωσεων ανιχνευεται το μικροβιο κ παλι αν συνυπαρχουν κ αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα φανουν στην καλλιεργεια. Εν τω μεταξυ ο αντρας μου δεν ειναι κ ο πιο συνεργασιμος....

Για τον κατακερματισμο κανατε καποια εξειδικευμενη θεραπεια; Κ αν ναι,απεφερς αποτελεσμα; Γτ γνωστη μου με υψηλο κατακερματισμο επιασε φυσιολογικα....

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Ευχαριστώ πολυ Δημητρα. Καλη επιτυχια αυριο.

Καλα αποτελεσματα αυριο στην Mary και σε ολα τα κοριτσια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι οποιαδηποτε εξεταση κ αν γινει ειναι περιττη κ δεν θα την αξιολογησει,γτ ουτως ή αλλως θα κανουμε icsi ή picsi οποτε κ παλι δεν θα ειμαστε σιγουροι. Ειπε να παρουμε καποιες βιταμινες. Κ οσον αφορα στην καλλιεργεια,πως στο 20% των περιπτωσεων ανιχνευεται το μικροβιο κ παλι αν συνυπαρχουν κ αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα φανουν στην καλλιεργεια. Εν τω μεταξυ ο αντρας μου δεν ειναι κ ο πιο συνεργασιμος....

Για τον κατακερματισμο κανατε καποια εξειδικευμενη θεραπεια; Κ αν ναι,απεφερς αποτελεσμα; Γτ γνωστη μου με υψηλο κατακερματισμο επιασε φυσιολογικα....

Παίρνει ο σύζυγος κάποιες βιταμίνες εμεισ Τώρα το εντοπίσαμε όποτε δεν ξέρω για τα αποτελέσματα,εγώ γιατρός δεν είμαι απλά σου είπα αυτά που ήξερα εσείς θα αποφασίσετε. Ότι και να γίνει σου εύχομαι καλή επιτυχία όλα θα πάνε σούπερ. Οι βιταμίνες θέλουν 3 μήνες για να δράσουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι οποιαδηποτε εξεταση κ αν γινει ειναι περιττη κ δεν θα την αξιολογησει,γτ ουτως ή αλλως θα κανουμε icsi ή picsi οποτε κ παλι δεν θα ειμαστε σιγουροι. Ειπε να παρουμε καποιες βιταμινες. Κ οσον αφορα στην καλλιεργεια,πως στο 20% των περιπτωσεων ανιχνευεται το μικροβιο κ παλι αν συνυπαρχουν κ αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα φανουν στην καλλιεργεια. Εν τω μεταξυ ο αντρας μου δεν ειναι κ ο πιο συνεργασιμος....

Για τον κατακερματισμο κανατε καποια εξειδικευμενη θεραπεια; Κ αν ναι,απεφερς αποτελεσμα; Γτ γνωστη μου με υψηλο κατακερματισμο επιασε φυσιολογικα....

Δες ένα πολύ αναλυτικό post που έκανα προχθές (καθώς και κάποια άλλα που ακολούθησαν) για να καταλάβεις την προσέγγιση του Ασβέστη στο θέμα και τη δική μας εμπειρία. Κατά τη γνώμη μου, ο γιατρός σου σου είπε ένα μέρος της αλήθειας: ναι μεν με τις μεθόδους αυτές παρακάμπτονται κάποια προβλήματα του σπέρματος, αλλά η υψηλή τιμή κατακερματισμού μπορεί να οδηγήσει σε αποβολή. Το κέντρο εξωσωματικής θα το έχει όμως μετρήσει στις επιτυχίες του...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Με το καλό καλή μου! Καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...