Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, GatoulaM είπε:

@natassaki2006 σε ευχαριστω πολυ πολυ.....

να μην αγχωνεσαι καθολου και στο λεω εγω που ημουν παρα πολυ αγχωμένη και απελπισμένη γιατι σε ηλικία 28 ετών και με απελπιστική ΑΜΗ μου ειπαν οτι ειναι πολυ δύσκολο να κανω μωρακι με δικα μ ωάρια......

αλλα δεν πειραζει......

ειναι το ιδιο πράγμα...... παλι το μωρακι μου θα ειναι και να δεις που θα μου μοιάζει κιολας.....

χαχχα........

Ξερω ακριβως πως νοιωθεις.....

θα πανε ολα τελεια....

θα δεις....

καλη επιτυχια σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου...

 

@Papy μου σε ευχαριστω πολυ πολυ...

να εισαι καλα!!!

@dimitra19 εγω ειμαι με τον κύριο Μακ.....κη στο emb......art......

ειναι πολυ καλός γιατρος και πανω απολα άνθρωπος.....

@Mary H ναιιιι.....

σημερα εκανα και δευτερο τεστ γιατι δεν μπορω να το πιστεψω...

αυριο παω για τη χοριακη μ...

μακαρι να πανε ολα καλα.....

την τριτη θα ξερω τα αποτέλεσμα.......

σε ευχαριστω πολυ πολυ Μαιρούλα μ....

καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και στις δυο μας......!!!

θα εχουμε και κοντα κοντα γενεθλια αποτι καταλαβαινω ......

χαχα

 

Ναι τα μωρακια μας θα γιορταζουν μαζι!Αφου βγηκαν τα τεστ ειναι σιγουρο!Καλη κ μεγαλη χοριακη ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

8 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Προς το παρόν σοκ τρόμαξα  λίγο με τη χοριακη για να ειμαι ειλικρινής λέω ρε π@@στη μου ποσά είναι δυο τρία τέσσερα Χαχαχα αλλά θα μου περασει

Γιατί να τρομάζεις με αυτό; Εμένα στην 1η ετ μου, 9η μέρα μετά, η χοριακή ήταν 1300 και τελικά ήταν ένα. Ο γιατρός μου είπε ότι έπαιζε ρόλο και το πόσο σύντομα έγινε η εμφύτευση (μπορεί πχ να εμφυτεύτηκε την πρώτη μέρα κι όχι την τρίτη) ή μπορεί αρχικά να είχε εμφυτευτεί και το δεύτερο, αλλά να μην παρέμεινε. Το θέμα είναι ότι είσαι πολύ έγκυος. Απολαυσέ το τώρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Γιατί να τρομάζεις με αυτό; Εμένα στην 1η ετ μου, 9η μέρα μετά, η χοριακή ήταν 1300 και τελικά ήταν ένα. Ο γιατρός μου είπε ότι έπαιζε ρόλο και το πόσο σύντομα έγινε η εμφύτευση (μπορεί πχ να εμφυτεύτηκε την πρώτη μέρα κι όχι την τρίτη) ή μπορεί αρχικά να είχε εμφυτευτεί και το δεύτερο, αλλά να μην παρέμεινε. Το θέμα είναι ότι είσαι πολύ έγκυος. Απολαυσέ το τώρα.

Δεν ηθελα διδυμη κυηση απ την αρχη για λογους υγειας  γι αυτο. Αλλα τα βαλαμε κ τα δυο για να αυξησουμε τις πιθανοτητες γιατι τις  αλλες δυο φορες δεν πηγαν καλα κ δεν περιμεναμε να πιασουν δυο. Μακαρι να ειναι οπως εσυ ενα. Παρολα αυτα εννοειται ειμαι χαρουμενη κ ευγνωμων.Σ ευχαριστω πολυ.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Δεν ηθελα διδυμη κυηση απ την αρχη για λογους υγειας  γι αυτο. Αλλα τα βαλαμε κ τα δυο για να αυξησουμε τις πιθανοτητες γιατι τις  αλλες δυο φορες δεν πηγαν καλα κ δεν περιμεναμε να πιασουν δυο. Μακαρι να ειναι οπως εσυ ενα. Παρολα αυτα εννοειται ειμαι χαρουμενη κ ευγνωμων.Σ ευχαριστω πολυ.

Ότι είναι θα είναι για καλό. Ξέρει ο Θεός κι η Παναγία. Και οι δίδυμες κυήσεις πλέον μια χαρά πάνε, απλά θα προσέχεις λίγο παραπάνω. Μόνο χαμόγελα κι αισιοδοξία στο εξής!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Ότι είναι θα είναι για καλό. Ξέρει ο Θεός κι η Παναγία. Και οι δίδυμες κυήσεις πλέον μια χαρά πάνε, απλά θα προσέχεις λίγο παραπάνω. Μόνο χαμόγελα κι αισιοδοξία στο εξής!

:):wub:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ναι τα μωρακια μας θα γιορταζουν μαζι!Αφου βγηκαν τα τεστ ειναι σιγουρο!Καλη κ μεγαλη χοριακη ευχομαι!

Σε ευχαριστω πολυ Μαιρούλα μου...

και σε σενα οτι καλυτερο ευχομαι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

@natassaki2006 σε ευχαριστω πολυ πολυ.....

να μην αγχωνεσαι καθολου και στο λεω εγω που ημουν παρα πολυ αγχωμένη και απελπισμένη γιατι σε ηλικία 28 ετών και με απελπιστική ΑΜΗ μου ειπαν οτι ειναι πολυ δύσκολο να κανω μωρακι με δικα μ ωάρια......

αλλα δεν πειραζει......

ειναι το ιδιο πράγμα...... παλι το μωρακι μου θα ειναι και να δεις που θα μου μοιάζει κιολας.....

χαχχα........

Ξερω ακριβως πως νοιωθεις.....

θα πανε ολα τελεια....

θα δεις....

καλη επιτυχια σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου...

 

@Papy μου σε ευχαριστω πολυ πολυ...

να εισαι καλα!!!

@dimitra19 εγω ειμαι με τον κύριο Μακ.....κη στο emb......art......

ειναι πολυ καλός γιατρος και πανω απολα άνθρωπος.....

@Mary H ναιιιι.....

σημερα εκανα και δευτερο τεστ γιατι δεν μπορω να το πιστεψω...

αυριο παω για τη χοριακη μ...

μακαρι να πανε ολα καλα.....

την τριτη θα ξερω τα αποτέλεσμα.......

σε ευχαριστω πολυ πολυ Μαιρούλα μ....

καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και στις δυο μας......!!!

θα εχουμε και κοντα κοντα γενεθλια αποτι καταλαβαινω ......

χαχα

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου..Περιμένουμε  με ανυπομονησία την χοριακη σου..σαφέστατα έχω γεμίσει αισιοδοξία κ ανυπομονησία..Και οφείλεται σε σας...να είστε καλά κορίτσια μου!!!

9 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Προς το παρόν σοκ τρόμαξα  λίγο με τη χοριακη για να ειμαι ειλικρινής λέω ρε π@@στη μου ποσά είναι δυο τρία τέσσερα Χαχαχα αλλά θα μου περασει

Δεν είναι φοβερό πως εναλλάσσονται  τα συναισθήματα ρε κορίτσια???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου..Περιμένουμε  με ανυπομονησία την χοριακη σου..σαφέστατα έχω γεμίσει αισιοδοξία κ ανυπομονησία..Και οφείλεται σε σας...να είστε καλά κορίτσια μου!!!

Δεν είναι φοβερό πως εναλλάσσονται  τα συναισθήματα ρε κορίτσια???

Ειμαι κ το άτομο με τις περισσότερες φοβίες βαλε κ τις ορμόνες καταλαβαινεις

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Εγκυουλες και μη καλησπέρα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Τι κάνετε ? Ετοιμες για τα Χριστουγεννα ? 

Οι εγκυούλες μας το πήραν φέτος το δωρακι ετσι ????????????? :wub:

Είπα στον εαυτό μου να μην ψαχνω για συμπτώματα και ψυχοπλακωθω ... αλλα ρε κορίτσια .. εχω συχνοουρια και νυστα ......... κοιμαμαι και ξυπνάω όλη την ώρα ... ,μπορεί να είναι κ απο το καθισιό βεβαια .....θα δείξει ..............ή απλά να είναι η ιδέα μου .......δεν ξέρω . 

@GatoulaM , sorry αλλά ετσι όπως το γραφεις δεν καταλαβαίνω ούτε το όνομα του γιατρού ούτε το κέντρο στο οποίο είσαι ! Γραψτο ολοκληρο μωρε και τι έγινε ... θα μας κανουν μήνυση για διαφήμιση ???? :-D

@Mary H, βλαστοκύστες 5 ημερών έβαλα στις 13/12 . Πότε λες να κάνω το τεστάκι .... απλά το φοβάμαι το τεστ. Στις τελευταίες φορές που βγήκε αρνητικό και το εκανα πριν την χοριακή , όταν είδα ότι ήταν αρνητικό μετά δεν είχα καρδιά να πάρω τα φάρμακα και να κάνω τις ενέσεις ...γι' αυτό έλεγα να το αποφύγω αυτή τη φορά. Δεν ξερω όμως αρχισα να το ξανασκέφτομαι . .... Ποιο τεστ πήρες εσύ ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια μου τι κάνουν ? Ειναι καμια άλλη αυτές τις μέρες που προκειται να κάνει χοριακή ?

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μα τι όμορφα νέα είναι αυτά;;; :)

Συγχαρητήρια Μαίρη και Γατούλα! Να έχετε υπέροχες εγκυμοσύνες!

Μαιρουλα κι εγώ συμφωνώ με την Fleabag. Είσαι η επόμενη διδυμομανούλα!

Δημητρα προσπάθησε να ηρεμήσεις και ζητά από την Παναγία ο, τι είναι να γίνει, ας γίνει για καλο.

Εγω από συμπτώματα είχα προς την ημέρα της χοριακης συχνοουρια. Αλλά μην τα ψάχνετε αυτά κορίτσια. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Ακόμα και η κάθε εγκυμοσύνη στον ίδιο οργανισμό είναι διαφορετική.

Πολλα φιλιά σε όλες σας! 

Σε ευχαριστω Γιωργία μου !!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη ... :roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ειμαι κ το άτομο με τις περισσότερες φοβίες βαλε κ τις ορμόνες καταλαβαινεις

Χαχαχαχα.....διαχειρισιμα Όλα Ε??

 Δημητρα μου νομίζω 21/ 12 το τεστ θα δείξει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

Εγκυουλες και μη καλησπέρα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Τι κάνετε ? Ετοιμες για τα Χριστουγεννα ? 

Οι εγκυούλες μας το πήραν φέτος το δωρακι ετσι ????????????? :wub:

Είπα στον εαυτό μου να μην ψαχνω για συμπτώματα και ψυχοπλακωθω ... αλλα ρε κορίτσια .. εχω συχνοουρια και νυστα ......... κοιμαμαι και ξυπνάω όλη την ώρα ... ,μπορεί να είναι κ απο το καθισιό βεβαια .....θα δείξει ..............ή απλά να είναι η ιδέα μου .......δεν ξέρω . 

@GatoulaM , sorry αλλά ετσι όπως το γραφεις δεν καταλαβαίνω ούτε το όνομα του γιατρού ούτε το κέντρο στο οποίο είσαι ! Γραψτο ολοκληρο μωρε και τι έγινε ... θα μας κανουν μήνυση για διαφήμιση ???? :-D

@Mary H, βλαστοκύστες 5 ημερών έβαλα στις 13/12 . Πότε λες να κάνω το τεστάκι .... απλά το φοβάμαι το τεστ. Στις τελευταίες φορές που βγήκε αρνητικό και το εκανα πριν την χοριακή , όταν είδα ότι ήταν αρνητικό μετά δεν είχα καρδιά να πάρω τα φάρμακα και να κάνω τις ενέσεις ...γι' αυτό έλεγα να το αποφύγω αυτή τη φορά. Δεν ξερω όμως αρχισα να το ξανασκέφτομαι . .... Ποιο τεστ πήρες εσύ ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια μου τι κάνουν ? Ειναι καμια άλλη αυτές τις μέρες που προκειται να κάνει χοριακή ?

Σε ευχαριστω Γιωργία μου !!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη ... :roll:

Εγω πηρα τεστακι κλιαρμπλου μόλου κ το έκανα μια μερα πριν κ φαντάσου με τέτοια χοριακη έδειχνε γραμμή ψιλό άχνη.Κανε το κ Εσυ 8 η μερα η 7η είναι πολύ αξιόπιστο. Για συμπτώματα τιποτα κ το στήθος δεν πρηστηκε μόνο κάτι πονάκια σήμερα στην κοιλια

Just now, Mary H είπε:

Εγω πηρα τεστακι κλιαρμπλου μόλου κ το έκανα μια μερα πριν κ φαντάσου με τέτοια χοριακη έδειχνε γραμμή ψιλό άχνη.Κανε το κ Εσυ 8 η μερα η 7η είναι πολύ αξιόπιστο. Για συμπτώματα τιποτα κ το στήθος δεν πρηστηκε μόνο κάτι πονάκια σήμερα στην κοιλια

Το early

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη μου όπως είπε και η Pagotoula ο, τι δώσει ο Θεός. Και διδυμα να έχεις, θα τα πας μια χαρά! Δεν σε φοβάμαι παρότι γράφεις πως έχεις φοβίες!

Ελα Δημητρουλα! Πιστεύω πως με σένα θα τριτώσουν οι σερί θετικές χοριακες της παρεας! 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Μαίρη μου όπως είπε και η Pagotoula ο, τι δώσει ο Θεός. Και διδυμα να έχεις, θα τα πας μια χαρά! Δεν σε φοβάμαι παρότι γράφεις πως έχεις φοβίες!

Ελα Δημητρουλα! Πιστεύω πως με σένα θα τριτώσουν οι σερί θετικές χοριακες της παρεας! 

Μακαρι κοριτσι μου !!! Ανυπομονω ....♥️♥️♥️

@Georgia 1972, θυμισε μου ...διδυμα εχεις? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...