Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, maroullaki είπε:

Να κάνετε αυτο που σας λεει η καρδια σας και πολυ καλη επιτυχία!!

Ευχαριστώ πολυ=μαρουλακι μου!!!

Just now, Mary H είπε:

Άντε καλή αρχή αγαπη μου είστε πιο κοντά πλέον στα μπεμπέ. Άντε να μιλάμε για υπερήχους αυχενικούς κ ζαλάδες Χαχα ε μόνη μου θα τα περναω

Μακάρι Μαιρι μου!!!! 3 μήνες αναμονής μας είπε!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολυ=μαρουλακι μου!!!

Μακάρι Μαιρι μου!!!! 3 μήνες αναμονής μας είπε!!!

Πολύ καλά είναι 3 μήνες. Σκέψου ότι αν μείνεις έγκυος με την πρώτη θα παίρνεις 3 μήνες σικλακουρ το πρώτο τρίμηνο συν Προγεστερονη. Θέλω να πω ότι κ με τα δανεικά παίρνεις ορμόνες ένα μεγάλο χρονικό διάστημα σκέψου κ να έκανες διέγερση πριν χωρίς αποτέλεσμα θα ήταν επιβάρυνση για την υγεία . Είναι ορμονεσ Κακά τα ψέμματα δεν είναι καραμέλες.Τώρα πας με πιο καθαρό οργανισμο:)


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@Sofoulis καλη επιτυχια σ αυτο που αποφασισατε!! Ευχομαι συντομα να βρεθει η δοτρια κ με την 1η να πετυχετε διδυμακια!!!

@Fleabag οι αποτυχιες χωρις κορτιζονη ηταν με δικα σου ωαρια;;

Βλεπω βεβαια οτι η συντριπτικη πλειοψηφια πηρε κορτιζονη.. @anoulious μαλλον αυτο σκεφτεται κ δε θελει κορτιζονη. Αλλα θα του το θιξω ξανα γτ η αληθεια ειναι πως ηταν "συζητηση" του μισου λεπτου με τον γιατρο..

@Mary H παραμενεις το φως της ελπιδας μου :-D ευχομαι ολη σου εγκυμοσυνη κ η μετεπειτα ζωη σας να λαμπει σαν αστεροσκονη!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofoulis είπε:

Λοιπόν κορίτσια! Είδε την Αμη και είπε ότι είναι πολύ καλή, είδε τις προηγούμενες προσπάθειες και είπε ότι τελικά δεν ειμαι φτωχη ανταποκρίτρια και ότι οι δώσεις του Καραγιάννιδη ήταν πολύ πολύ μικρές!

Με το Νικόλα.μου σκεφτήκαμε όμως να πάμε με δανικά γιατί μας δίνει πιθανότητες επιτυχίας πάνω απο70%. Να σας πω την αλήθεια δεν θέλω να μπω πάλι στην διαδικασία της διέγερσης!  Τι λέτε?

Θα σου στείλω πμ για τα λεφτά γιατί δεν ξέρω αν κάνει να το πω δημόσια!

Καλή επυτιχια τουτουνι να έχεις... για το θέμα λαμπαροσκοπηση που πρέπει να περάσουν 6 μηνες ο μαστρο τι σ είπε.??? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Sofoulis καλη επιτυχια σ αυτο που αποφασισατε!! Ευχομαι συντομα να βρεθει η δοτρια κ με την 1η να πετυχετε διδυμακια!!!

@Fleabag οι αποτυχιες χωρις κορτιζονη ηταν με δικα σου ωαρια;;

Βλεπω βεβαια οτι η συντριπτικη πλειοψηφια πηρε κορτιζονη.. @anoulious μαλλον αυτο σκεφτεται κ δε θελει κορτιζονη. Αλλα θα του το θιξω ξανα γτ η αληθεια ειναι πως ηταν "συζητηση" του μισου λεπτου με τον γιατρο..

@Mary H παραμενεις το φως της ελπιδας μου :-D ευχομαι ολη σου εγκυμοσυνη κ η μετεπειτα ζωη σας να λαμπει σαν αστεροσκονη!!!

Ούτε με τα δικά μου ουτε με δανεικά μου είχαν δώσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Tsini είπε:

@Sofoulis καλη επιτυχια σ αυτο που αποφασισατε!! Ευχομαι συντομα να βρεθει η δοτρια κ με την 1η να πετυχετε διδυμακια!!!

@Fleabag οι αποτυχιες χωρις κορτιζονη ηταν με δικα σου ωαρια;;

Βλεπω βεβαια οτι η συντριπτικη πλειοψηφια πηρε κορτιζονη.. @anoulious μαλλον αυτο σκεφτεται κ δε θελει κορτιζονη. Αλλα θα του το θιξω ξανα γτ η αληθεια ειναι πως ηταν "συζητηση" του μισου λεπτου με τον γιατρο..

@Mary H παραμενεις το φως της ελπιδας μου :-D ευχομαι ολη σου εγκυμοσυνη κ η μετεπειτα ζωη σας να λαμπει σαν αστεροσκονη!!!

Και έτσι για να σου δώσω παραπάνω ελπίδα πέτυχα χωρίς κορτιζόνη μ ελάχιστη ποσότητα Προγεστερονης με τρελό άγχος χάλια υστεροσκοπηση κ μεγάλη ηλικία. Όποτε η τύχη είναι με το μέρος σου μικρή μου!:)

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Λοιπόν κορίτσια! Είδε την Αμη και είπε ότι είναι πολύ καλή, είδε τις προηγούμενες προσπάθειες και είπε ότι τελικά δεν ειμαι φτωχη ανταποκρίτρια και ότι οι δώσεις του Καραγιάννιδη ήταν πολύ πολύ μικρές!

Με το Νικόλα.μου σκεφτήκαμε όμως να πάμε με δανικά γιατί μας δίνει πιθανότητες επιτυχίας πάνω απο70%. Να σας πω την αλήθεια δεν θέλω να μπω πάλι στην διαδικασία της διέγερσης!  Τι λέτε?

Θα σου στείλω πμ για τα λεφτά γιατί δεν ξέρω αν κάνει να το πω δημόσια!

Κοριτσι επειδη ειμαστε στον ιδιο γιατρο,τι αμη εχεις και ποσες μοναδες επαιρνες δλδ και ηταν λιγες?

Κι εγω εχω καλη αμη και παντα εκανα λιγες μοναδες....


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

  • Μου αρέσει 9

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Με το καλό!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ είπε:

Εγω κορίτσια εχω κάνει 3 φορές εμβρυομεταφορα σε καμία δεν μου έδωσαν κορτιζόνη 2 διαφορετικοί γιατροί, πρώτη φορά το ακούω τώρα 

Εμένα στην προσπάθεια με το εξωμήτριο μου έδωσαν...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Και έτσι για να σου δώσω παραπάνω ελπίδα πέτυχα χωρίς κορτιζόνη μ ελάχιστη ποσότητα Προγεστερονης με τρελό άγχος χάλια υστεροσκοπηση κ μεγάλη ηλικία. Όποτε η τύχη είναι με το μέρος σου μικρή μου!:)

Μαίρη,προγεστερονη παίρνεις ακομα; Εγω μεχρι τέλους ενα utro τη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...