Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλησπέρα. Ξέρω περίπτωση κοπέλας που της έβαλαν με δανεικά τρία έμβρυα. Δυο άριστες Βλαστοκυστες και μια μέτρια. Έπιασε τελικά το ένα, τώρα βέβαια δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι ήταν 45 η κάτι άλλο. Πάντως πετυχε


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 56 λεπτά , Manoulitsa75 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Κι εγω στον αγώνα με δικά μου ωάρια και σκεφτόμαι ταυτόχρονα και το ενδεχόμενο της δότριας. Να ρωτήσω, σας λένε ότι ό,τι βγάλει η δότρια είναι δικό σας? Δηλαδή αν βγάλει 10 βλαστοκύστες? Δεν κρατάει η κλινική για άλλες εγκυμοσυνες σε άλλες ασθενείς? Κι αν θέλω να βάλω μόνο δύο για να αποφύγω τα δίδυμα και άλλα δύο αργότερα από τα ίδια ωάρια?

Καλησπερα!!! Στην κλινικη που ειμαι ολα τα ωαρια τα δικαιουσαι,δεν μοιραζονται. Επισης,οταν πας με δοτρια, παντα 2 σου βαζουν στην ετ.,τα υπολοιπα μπαινουν καταψυξη για μελλοντικη χρηση απο εσενα εφ οσον θες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Καλησπερα!!! Στην κλινικη που ειμαι ολα τα ωαρια τα δικαιουσαι,δεν μοιραζονται. Επισης,οταν πας με δοτρια, παντα 2 σου βαζουν στην ετ.,τα υπολοιπα μπαινουν καταψυξη για μελλοντικη χρηση απο εσενα εφ οσον θες!

Tsini δεν το ήξερα αυτό. Πολύ καλό είναι αυτο που κάνει η κλινική.

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2020 at 8:17 ΜΜ, Sofoulis είπε:

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

Καλά κάνεις κ το ψάχνεις κοριτσάκι!!!Κ γω πρώτα πήγα σε έναν γιατρό Θεσ/νίκη κ επειδή εκνευρίστηκα με τα ποσά που μας είπε όπως κ για το ότι επρεπε να γίνει προεμφυτευτικός ακόμα κ αν είχαμε μόνο ενα έμβρυο (για δικά μου συζητήσαμε) κατέληξα Αθήνα κ έμεινα πολύ ευχαριστημένη κ με την αντιμετώπιση κ με το οικονοικό.

Εύχομαι σύντομα να βρείτε τον γιατρό σας!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν 10 ωάρια πήρανε από την δοτρια και τα 7 φαίνεται ότι νομιμοποιούνται, θα μας πάρουν την Δευτέρα να μας πουν πόσα προχώρησαν... 

Πώς λέτε να πάει? Έχω άγχος 

  • Μου αρέσει 7

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν 10 ωάρια πήρανε από την δοτρια και τα 7 φαίνεται ότι νομιμοποιούνται, θα μας πάρουν την Δευτέρα να μας πουν πόσα προχώρησαν... 

Πώς λέτε να πάει? Έχω άγχος 

Πολύ ωραία πάει περίμενε να δεις ποσά θα προχωρήσουν. Μην ακούς που λένε ότι τα μισά πανε βλαστοκυστες σε μας απ τα 8 τα 6 γίνανε βλαστοκυστες. Όλα είναι πιθαναπιθανά

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Πολύ ωραία πάει περίμενε να δεις ποσά θα προχωρήσουν. Μην ακούς που λένε ότι τα μισά πανε βλαστοκυστες σε μας απ τα 8 τα 6 γίνανε βλαστοκυστες. Όλα είναι πιθαναπιθανά

Μακάρι Mary.. Θα ήθελα να έχω παραπάνω προσπάθειες... Το καλύτερο παράδειγμα η δικιά σου περίπτωση! 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Μακάρι Mary.. Θα ήθελα να έχω παραπάνω προσπάθειες... Το καλύτερο παράδειγμα η δικιά σου περίπτωση! 

Φυσικα θα έχεις κ για άλλες προσπάθειες. Μην ανησυχείς το εμβρυολογικο μας είναι πολύ καλό θα πάει καλά. Να σκεφτείς ότι εμείς είχαμε κ θέμα με το σπερμα!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Μακάρι Mary.. Θα ήθελα να έχω παραπάνω προσπάθειες... Το καλύτερο παράδειγμα η δικιά σου περίπτωση! 

Papaki μην ανησυχείς θα έχεις τουλάχιστον 5 με 6. Και εγώ 10 είχα πάρει από την δοτρια 8 γονιμοποιθηκαν και τα 8 φτάσανε βλάστηστες τα 2 δεν ειταν πολύ καλά και έτσι βάλαμε κατάψυξη της 6 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν 10 ωάρια πήρανε από την δοτρια και τα 7 φαίνεται ότι νομιμοποιούνται, θα μας πάρουν την Δευτέρα να μας πουν πόσα προχώρησαν... 

Πώς λέτε να πάει? Έχω άγχος 

Καλημέρα..εγω μια χαρα το βλέπω...κ τα 7 να πανε βλαστοκυστες παναγια  μ..με το καλο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Rafaelatarzan , @ba_lily, και @Mary H σας ευχαριστώ πολύ μου δίνετε κουράγιο! Μακάρι να πάει καλά, μας είπαν ότι το σπέρμα είναι πολύ καλό ελπίζω να βοηθήσει 

  • Μου αρέσει 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@Rafaelatarzan , @ba_lily, και @Mary H σας ευχαριστώ πολύ μου δίνετε κουράγιο! Μακάρι να πάει καλά, μας είπαν ότι το σπέρμα είναι πολύ καλό ελπίζω να βοηθήσει 

θα κάνεις θραύση σ λεω....μανουλα γλυκια θα γινεις ...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@Rafaelatarzan , @ba_lily, και @Mary H σας ευχαριστώ πολύ μου δίνετε κουράγιο! Μακάρι να πάει καλά, μας είπαν ότι το σπέρμα είναι πολύ καλό ελπίζω να βοηθήσει 

Καλησπέρα κορίτσι. Επειδή το σπέρμα είναι πολύ καλό, να σκέφτεσαι αισιόδοξα. Όλα καλά θα πάνε. Καλό ωάριο και καλό σπέρμα αποκλείεται να μην πετύχει! 

Αντε κοπέλα μου με το καλό! 

Εγώ αύριο πάω για Ωοληψια, με δικά μου, σε φυσικό κύκλο. Έχω δυο ωοθυλακια, οιστραδιολη 224 η 222 δε θυμάμαι και Lh 24.Τωρα δεν ξέρω αν θα ναι καλό μόνο το ένα ή και τα δύο δεδομένου ότι η περίπτωση μου είναι περίεργη αλλά αισιοδοξώ κι ελπίζω για καλό σπέρμα μήπως γίνει το θαύμα! 

  • Μου αρέσει 8

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Επειδή το σπέρμα είναι πολύ καλό, να σκέφτεσαι αισιόδοξα. Όλα καλά θα πάνε. Καλό ωάριο και καλό σπέρμα αποκλείεται να μην πετύχει! 

Αντε κοπέλα μου με το καλό! 

Εγώ αύριο πάω για Ωοληψια, με δικά μου, σε φυσικό κύκλο. Έχω δυο ωοθυλακια, οιστραδιολη 224 η 222 δε θυμάμαι και Lh 24.Τωρα δεν ξέρω αν θα ναι καλό μόνο το ένα ή και τα δύο δεδομένου ότι η περίπτωση μου είναι περίεργη αλλά αισιοδοξώ κι ελπίζω για καλό σπέρμα μήπως γίνει το θαύμα! 

με το καλο κ συ...ολα πανε καλα...αχ ατιμα αυγα ολες μας παιδευουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με το καλο κ συ...ολα πανε καλα...αχ ατιμα αυγα ολες μας παιδευουν 

Χαχαχα

Ναι, ισχυει

Μακάρι... Εύχομαι να τα καταφέρω αν κι αν δεν τα καταφέρω το πήρα απόφαση θα πάω με δοτρια

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...