Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, eleni17 είπε:

Πολύ συγκινήθηκα!! Με το καλό Ταρζανιτσα!!!

Ευχαριστώ ελενη μ...λίγο σ έμεινε κ σένα αγαπη να κάνεις ρην προσπάθεια σ..κ θα γινεις υπέροχη μαμά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γιατι επειδη εισαι μακρια?

Όχι αγαπη μ...εχω ειδη μια καισαρική με ειμαο χάλια ραμμένη...λογο ιστορικού κ όσα εχω πέρασει ο ντοκ μ δεν θέλει να πάθουμε κάτι...που δεν θα πάθουμε αλλα θεωρεί σωστό να γίνει.

κ να πω κ κάτι??? κ ολα αυτα να μην είχα κ να μουν οκ πάλι καισαρική θ επέλεγα ....μ αρέσει ρην θεωρώ εύκολη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι αγαπη μ...εχω ειδη μια καισαρική με ειμαο χάλια ραμμένη...λογο ιστορικού κ όσα εχω πέρασει ο ντοκ μ δεν θέλει να πάθουμε κάτι...που δεν θα πάθουμε αλλα θεωρεί σωστό να γίνει.

κ να πω κ κάτι??? κ ολα αυτα να μην είχα κ να μουν οκ πάλι καισαρική θ επέλεγα ....μ αρέσει ρην θεωρώ εύκολη.

νΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΟς Ο ΤΟΚΕΤΟΣ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Thia1985 είπε:

Εμένα μου είπε ότι το καλό το ωάριο θα το δώσω απλά πρέπει όταν γίνει αυτό και ο αντρικός παράγων να είναι καλός. 

Καλησπερα!Στο Σφακ δεν εισαι?Σου προτεινε συγκεκριμενες βιταμινες για  κατακερματισμο σπερματος?

Link to comment
Share on other sites

@Thia1985 αν θυμαμαι καλα κ συ τον σφ. εχεις. Μου κανει εντυπωση η σιγουρια με την οποια σου απαντησε γτ σε δικη μου ερωτηση αν φταιει το σπερμα που δε φτανουν βλαστοκυστες μ ειχε επει οτι 6 εμβρυα (με δικα μου ωαρια) δεν ειναι ενδεικτικος αριθμος ωστε να μας ανησυχει που δεν εγινε κανενα βλαστοκυστη, οτι μπορει να ειναι τυχαιο κ αν θελω επικουρικα να παρει ο αντρας μου βιταμινες. Σημειωσε οτι με 9 ωαρια απο δοτρια (γονιμοποιημενα) πηραμε 6 βλαστοκυστες,αρα εγω συμπεραινω οτι εφταιγαν τα ωαρια. Ολα τα δικα μου ειχαν φτασει ως 3η μερα,αρα με αυτη τη λογικη αν το σπερμα ηταν αυτο που εφταιγε γτ της δοτριας εφτασαν βλαστοκυστες;; Ελπιζω βεβαια να μας δωσουν κ μωρα στην αγκαλια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mary H said:

Νωριτερα δηλαδη απ τις 40 εβδομαδες. Καλυτερα καισαρικη. Ο δικος μου τα διδυμα τα ξεγενναει με φυσιολογικο, ολες τις φιλες μου με διδυμα με φυσιολογικο τις εκανε. Αλλα καλυτερα καισαρικη. Ναι ο Τσιρι ειναι απ τους γιατρους που τους εχω σε εκτιμηση, οπως και τον Σφακ. και τον δικο μου.

Μου θυμίζεις ποιος είναι ο δικός σου?

32 minutes ago, Mary H said:

νΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΟς Ο ΤΟΚΕΤΟΣ

 

28 minutes ago, Rafaelatarzan said:

Έτσι λέω κ εγω ...

Εγώ πάντως με φ.τ. και επισκληρίδιο το ευχαριστήθηκα πολύ. Πέρασε και το σοκ της προωρότητας και χαλάρωσα. Την επόμενη ήμουν σα να μην είχα γεννήσει. Στις 15 μέρες που ηρέμησε και μία αιμορροίδα δεν ένιωθα τίποτα.

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ...μοκις ηρθαμε κ μεις απο γιατρο...η μικρή μας σουρλουλου είναι 900 γρ κιολας...ολα πάνε καλά μας ειπε ο ντοκ. ειναι με το κεφάλι στο στομάχι κ τα πόδια κάτω...κ συνέχεια μαζεύει τα πόδια της κ τα τρωωει...αππαπαπαπαπα μαϊμού σας λεω..ποτέ θα μ βγει το παιδί απο κατω δεν ξερω....7 Μάρτη θα είμαι κ γω αθημα πλέον για μα γνωρίσω μετα απο λιγο καιρό τον θησαυρό μ...

κοριτσια μ ολες θα ζήσετε έρχεται η ωρα σας...κ γω θα μαι εδώ για μα βοηθώ όσο μπορώ...έχετε πίστη κ δύναμη μπορείτε κ θα γίνεται οι πιο καταπληκτικές ΜΑΝΕΣ που υπάρχουν 

Μπράβο ταρζανιτσα μου!!!! Με.το καλό να έρθει το ταρζανακι σου!!!! Υπέροχα τα νέα σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια βοήθεια!!! Μόνο τους μεντεσέδες απο τα ντουλάπα δεν έχω φάει σήμερα.... Αύριο θα τους έχω αποτελειώσει και αυτους. Ούτε ξέρω τι μ έπιασε.. 

Καλημέρα...ελα κ κοντευουμε θα δεις ολα καλα θα πανε κ θα ηρεμησεις για να απολαυσεις την σουπερ χοριακη κ τους σουπερ υπερηχους..εαν εν το μεταξυ σου συνεχιζεται ελα στο σπιτι μου που αδειαζω εχω πραγματα για αδειασμα εγω εκει ξεσπαω τωρα στηναναμονη για να προλαβω να το νοικιασω πριν την ετ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα...ελα κ κοντευουμε θα δεις ολα καλα θα πανε κ θα ηρεμησεις για να απολαυσεις την σουπερ χοριακη κ τους σουπερ υπερηχους..εαν εν το μεταξυ σου συνεχιζεται ελα στο σπιτι μου που αδειαζω εχω πραγματα για αδειασμα εγω εκει ξεσπαω τωρα στηναναμονη για να προλαβω να το νοικιασω πριν την ετ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...ΕΝΤΑΞΕΙ....!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...