Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

13 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Σ αγαπάω ήδη!!!!! Δεν είμαι μονη μου ωεωωωωωω :x:):)

48 εδώ!

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

συμφωνώ.....δεν είναι.χαχαχαχαχα χαχαχα 

Κι εγω συμφωνω την έχω δει σε φωτό φραπα  επιδερμίδα χαχα

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλή μας φίλη @Stamatia123 πολύ θα ήθελα να σταματήσω να λέω ότι είμαι η μεγαλύτερη .... είχα γίνει γραφικιά λέγοντας σε όλες "φυσικά θα τα καταφέρεις, εδώ τα κατάφερα εγώ που είμαι μεγαλύτερη" ... αλλά φαίνεται ότι προς το παρόν θα διατηρήσω το προνόμιο.

Σε λίγες μέρες γίνομαι 50. Ω, ναι 50. όταν οι γιατροί με ρώταγαν ηλικία απαντούσα "της Σάρας". Θα είναι όμως από τα ωραιότερα γενέθλια που θα γιορτάσω. Γιατί θα τα γιορτάσω με τις κόρες μου και το κυριότερο δεν αισθάνομαι πάνω από 35 ....

Συνέχισε  έτσι όπως είσαι και θα έρθει και το μωρό ή τα μωρά. Το θέλεις και θα γίνει! Keep going

  • Μου αρέσει 10
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, island1 είπε:

Την αγαπω απλα

@island1 @Rafaelatarzan είστε τρελές και οι δύο...... Γρήγορα στον οφθαλμίατρο... χαχαχαχα

5 ώρες πρίν, Mary H είπε:

48 εδώ!

Κι εγω συμφωνω την έχω δει σε φωτό φραπα  επιδερμίδα χαχα

Να και οι άλλη μπήκε σφήνα το πιπίνι....... Χαχαχαχα Το κλουβί Με τις τρελές καταντήσαμε.... χαχαχαχα Μαιρουλαααα μουυυ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

@island1 @Rafaelatarzan είστε τρελές και οι δύο...... Γρήγορα στον οφθαλμίατρο... χαχαχαχα

Να και οι άλλη μπήκε σφήνα το πιπίνι....... Χαχαχαχα Το κλουβί Με τις τρελές καταντήσαμε.... χαχαχαχα Μαιρουλαααα μουυυ

Ε είμαστε Σαρες αλλά δείχνουμε πιπίνια αυτό έχει σημασια:lol:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Και μούρη και κορμί χαχαχα

Κουγκαρ ειμαστε τα ανηψια το Σαββατο μου ειπαν θεια κατω απο 35 λεμε οτι εισαι μην λες οτι εισαι 43 ουτε το σωμα ουτε το προσωπο σου δειχνει πεταγεται κ ο αδερφος μου που εκλεισε τα 58 γιατι εγω?? Και τον αρχισαν ενταξει 58 δεν φαινεται αλλα 50αρης αχχχ χανεται αυτο το γονιδιο με εμενα 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τα φωτα σας...με 33% κατακερματισμο τι κανουμε??παιρνει καποια βελτιωση??/θα μιλησουμε κ με τους γιατρους αλλλα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας!!σας ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

κοριτσια μου τα φωτα σας...με 33% κατακερματισμο τι κανουμε??παιρνει καποια βελτιωση??/θα μιλησουμε κ με τους γιατρους αλλλα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας!!σας ευχαριστω εκ των προτερων...

Δεν εχουμε κανει κατακερματισμο, αλλα απ οσο ξερω διορθωνεται με βιταμινες.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ said:

καλημέρα κορίτσια! TSH 2.28 ειναι καλά πριν την εμβριομεταφορά?δε θυμαμαι αν πρεπει κατω απο 1,5 ή 2,5

@Papaki@, Πότε έχεις προγραματίσει εμβρυομεταφορά? Η γιατρός του ανοσολόγου και η ενδοκρινολόγος μου, μου είχαν πει ότι πρέπει να είναι κάτω από 2 και ιδανικά κάτω από 1.6 για εγκυμοσύνη. Πριν την προγραμματισμένη εμβρυομεταφορά του 12/2019, εγώ είχα λίγο πάνω από 2 και πήγα στην ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής. Μου άλλαξε τη δόση και μου είπε να ξανακάνω εξέταση TSH τρείς ημέρες πριν την εμβρυομεταφορά και να την πάρω τηλέφωνο. Μου είπε ότι είναι σημαντικό να δούμε ότι δεν έχει αυξητική τάση. Τη ρώτησα τί θα γίνει αν το νούμερο δεν είναι καλό, θα αναβάλλουμε την εμβρυομεταφορά? και μου είπε: "Όχι, θα κάνεις την εμβρυομεταφορά. Απλώς θα σε πλακώσω στα φάρμακα". Σε παρακολουθεί ενδοκρινολόγος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...