Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Δυστυχώς έτσι είναι... 

Εγώ ευτυχώς αυτή τη φορά πέτυχα έκτος από καλούς επιστήμονες και καλούς ανθρώπους...με κατανόηση...

Κοριτσια μου δυστυχώς η παραμικρή λεπτομέρεια μετράει...ρωτήστε κι εμένα που έδινα άφεση αμαρτιών στον προηγούμενο γιατρό μου...στο τέλος μας καροιδεψε και μας έφαγε 5000 για πλάκα!!!!

Εγω αλλαξα κ πηγα στον σφακιανουδη και εγω με τον πρωτο δεν την παλευα δεν ασχολιοταν καν ο ανθρωπος ε δεν θα τον πληρωνα και αλλο....αντε γεια υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι δεν ειναι μονοπωλειο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, island1 είπε:

Να κάνω μια χαζή ερώτηση; Αυτό που λέμε νεαροποιηση ενδομητριου δεν παίζει να σε βοηθήσει; Για την υιοθεσία να σου πω ότι όταν έκανα εγώ ήταν πριν την πλατφόρμα που έχουν τώρα.Καναμε αίτηση σε ξεχωριστά ιδρύματα.Ειχα κάνει μια Θεσσαλονίκη κ μια Αθήνα.Δεν είναι τόσο αυστηρά όσο ακούγονται ( δουλειά περιουσίες κτλ) .Έχει μεγάλη σημασία τι παιδί θέλεις μωρό ή μεγαλυτερο .Προσωπικά την αίτηση δεν την πήρα ποτέ πίσω .Δεν ξέρω αν μπαίνει αυτόματα στην ατφορμα δεν μας έχουν καλέσει βέβαια.Πιθανολιγω ότι ήθελε ανανέωση...εγώ θα σου έλεγα να την κάνεις.Εφ όσων συζητάς για δανεικά και πάρενθετη σημαίνει ότι είσαι πολύ συνειδητοποιημένη ..κάνε την αίτηση και ταυτόχρονα συνεχίζεις ότι κανείς .όταν εγώ έκανα τις αίτησης ένιωσα ότι είχα το παιδί μου και οδών ..συνέχισα πιο ήρεμη κ ήρθε η βιολογική μου κόρη.

Έκανα scratching τον Νοέμβριο. Θα δούμε κορίτσι δεν ξέρω τι θα γίνει. Αυτός τώρα δίνει πολύ λίγα φάρμακα κ δεν ανέβηκε το πάχος ....Θα δούμε από Μάιο ...ίσως τότε ανέβει λίγο παραπάνω 

Μπορείς να μου στείλεις λεπτομέρειες ?? Θέλω να μάθω τα πάντα .. αν θες στείλε μου πμ 

Just now, Tsini είπε:

Για αναζωογονηση ενδομητριου εχεις ρωτησει; Νομιζω πως ειναι μια μεθοδος που βοηθαει στην παχυνση του ενδομητριου.

Έχω κάνει κ scratching κ prp 7 -8 φορές ...

Ευχαριστώ :x

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Έκανα scratching τον Νοέμβριο. Θα δούμε κορίτσι δεν ξέρω τι θα γίνει. Αυτός τώρα δίνει πολύ λίγα φάρμακα κ δεν ανέβηκε το πάχος ....Θα δούμε από Μάιο ...ίσως τότε ανέβει λίγο παραπάνω 

Μπορείς να μου στείλεις λεπτομέρειες ?? Θέλω να μάθω τα πάντα .. αν θες στείλε μου πμ 

Βασικά δεν εννοώ ο σκρατσινκ.Εννοω τη νεαροποιηση αντίστοιχη με αυτή που γίνεται στις ωοθήκες...δεν ξέρω αν το λέω σωστά..ίσως σε βοηθήσουν τα κορίτσια.Θα σου στείλω ναι αλλά από το 2015 έως σήμερα άλλαξαν πολλά στο κομμάτι υιοθεσια

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Βασικά δεν εννοώ ο σκρατσινκ.Εννοω τη νεαροποιηση αντίστοιχη με αυτή που γίνεται στις ωοθήκες...δεν ξέρω αν το λέω σωστά..ίσως σε βοηθήσουν τα κορίτσια.Θα σου στείλω ναι αλλά από το 2015 έως σήμερα άλλαξαν πολλά στο κομμάτι υιοθεσια

Λες prp? Γιατί έχω κάνει 7-8 φορές ...

Θα δούμε...σου στέλνω πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Τι εννοείς 7-8 φορές;;; Εχει πάνω απο χιλιάρικο η μια φορα.

Στην προηγούμενη κλινική  που ήμουν το prp ενδομήτριου κόστιζε γύρω στα 200€ ...

Μάλιστα το τελευταίο διάστημα το καθιέρωσαν κ το έκαναν σε όλες χωρις επιπλέον κόστος την ημέρα της ετ.

Εγώ επειδή είχα κάνει ήδη 4 προσπάθειεςεκει ...το πήρα δωράκι ... όσες φορές χρειάστηκε να μου το κάνουν 

Μου έκαναν prp σε 2 κύκλους .

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Στην προηγούμενη κλινική  που ήμουν το prp ενδομήτριου κόστιζε γύρω στα 200€ ...

Μάλιστα το τελευταίο διάστημα το καθιέρωσαν κ το έκαναν σε όλες χωρις επιπλέον κόστος την ημέρα της ετ.

Εγώ επειδή είχα κάνει ήδη 4 προσπάθειεςεκει ...το πήρα δωράκι ... όσες φορές χρειάστηκε να μου το κάνουν 

Μου έκαναν prp σε 2 κύκλους .

Την ημέρα της ετ; Εγω ξερω οτι δεν την πειράζουμε την μήτρα στον κύκλο της ετ. Και η τιμη ειναι παρά πολυ χαμηλή μηπως έκαναν κατι αλλο; Ηταν σίγουρα πλάσμα αίματος με φυγοκέντριση;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Την ημέρα της ετ; Εγω ξερω οτι δεν την πειράζουμε την μήτρα στον κύκλο της ετ. Και η τιμη ειναι παρά πολυ χαμηλή μηπως έκαναν κατι αλλο; Ηταν σίγουρα πλάσμα αίματος με φυγοκέντριση;

Ναι αυτό έχω κάνει..

Κοίτα πλέον έχω καταλάβει ότι κάθε κλινική  κ κάθε γιατρος εχει άλλο Θεό ...

Τώρα... τι κάνουν τελικά κ πόσο χρεώνουν ...μόνο εκείνοι ξέρουν! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Εγω αλλαξα κ πηγα στον σφακιανουδη και εγω με τον πρωτο δεν την παλευα δεν ασχολιοταν καν ο ανθρωπος ε δεν θα τον πληρωνα και αλλο....αντε γεια υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι δεν ειναι μονοπωλειο.

Ακριβώς...άντε γιατί ψηλά έχουν.παρει τον αμανέ...τους πληρώνουμε δεν μας.κανουν χάρη!!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Ακριβώς...άντε γιατί ψηλά έχουν.παρει τον αμανέ...τους πληρώνουμε δεν μας.κανουν χάρη!!!! 

Τωρα τωρα κατσε και θα δεις την ερχομενη τριτη.θα μπω να σας πω νεα σχετικα με αυτους.τωρα για τον πρωτο γιατρο απλα εφυγα φυσικα για αυτους που φευγουν ουτε που ασχολουνται θεωρω αλλα τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Τωρα τωρα κατσε και θα δεις την ερχομενη τριτη.θα μπω να σας πω νεα.

Να μας πεις!!! Θα περιμένουμε!!! Θα τα καταφέρουμε, θα γίνουμε υπέροχες μανουλες!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Να μας πεις!!! Θα περιμένουμε!!! Θα τα καταφέρουμε, θα γίνουμε υπέροχες μανουλες!!!!

Μακαρι γτ ταλαιπωρηθηκαμε πιστευω ολες μας πολυ και ειναι και οι συνθηκες γυρω μου εμενα που με επηρεαζουν δυστηχως αν δεν βγαλω κανα καρκινο τυχερη θα ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Μακαρι γτ ταλαιπωρηθηκαμε πιστευω ολες μας πολυ και ειναι και οι συνθηκες γυρω μου εμενα που με επηρεαζουν δυστηχως αν δεν βγαλω κανα καρκινο τυχερη θα ειμαι.

Άντε καλέ!!! Θα σου πω εγώ!!! Κλείσε την τηλεόραση να μην ακούς την καταστροφικό για των εκπομπών και των ειδήσεων...δες καμία ταινία, πάρε αγκαλιά τον αντρουλη σου και κάντε ονειρα που να περιέχουν τα παιδάκια σας!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Άντε καλέ!!! Θα σου πω εγώ!!! Κλείσε την τηλεόραση να μην ακούς την καταστροφικό για των εκπομπών και των ειδήσεων...δες καμία ταινία, πάρε αγκαλιά τον αντρουλη σου και κάντε ονειρα που να περιέχουν τα παιδάκια σας!!!!

Ειναι κ αυτα που τα ακους κ σε πιανει η ψυχη σου αλλα εχω ερθει απο αθηνα επαρχια κ δ την παλευω με τον κοσμο εδω κ οκα αυτα με ζοριζουν πολυ ως συνδυασμος.εχω μια κομπλεξικη συνυφαδα  μεγαλυτερη μ εκανε μπαμ μπαμ 2 παιδια γλυφει τα πεθερικα και πεταει υπονοουμενα και ολο τετοια οτι και καλα αυτη εκανε οικογ ενω εγω ακομα οχι κτλ οποτε καταλαβαινεις.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...