Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Sofoulis είπε:

Όλα.καλα θα πάνε!!!! Μπράβο!!!!!!!!! Άντε κορίτσια μου, μόνο ευχάριστα να έχουμε.απο εδώ κι εμπρός!!!!

Έτσι ακριβώς κοριτσάκι μου!!Σύντομα να χαμογελάμε κ να χαιρόμαστε με τις επιτυχίες όλων των κοριτσιών:xΣ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

6 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

Μπράβο, συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Papy Συγχαρητήρια !!!! τι τέλειο! Σου εύχομαι από καρδιάς μια ομαλή και τελειόμηνη κύηση. Μαζί με τις ευχές μου σε καλωσορίζω στο club των διδύμων!

Δίνεις πολύ δύναμη και αισιοδοξία στα κορίτσια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καμία άλλη με εμπειρία δωρεάς από Embryolab? Ή Assisting Nature? Απ’ ότι βλέπω αυτά τα δύο είναι τα μόνα που αναφέρουν στις ιστοσελίδες τους τα κριτήρια επιλογής των δοτριών τους. Μπορεί να υπάρχει και κάποιο άλλο και να μου έχει ξεφύγει. Αν υπάρχει παρακαλώ πείτε μου. Και αυτή η αναφορά των κριτηρίων κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να είναι υποχρεωτική για όλες τις μονάδες εξωσωματικής για να αισθάνονται και τα ζευγάρια ασφαλή ότι τηρείται το σχετικό με τη δωρεά ωαρίων νομοθετικό πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, angel23 είπε:

@Papy Συγχαρητήρια !!!! τι τέλειο! Σου εύχομαι από καρδιάς μια ομαλή και τελειόμηνη κύηση. Μαζί με τις ευχές μου σε καλωσορίζω στο club των διδύμων!

Δίνεις πολύ δύναμη και αισιοδοξία στα κορίτσια.

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις θερμές ευχές!!Μακάρι να κυλήσουν όλα καλά:x

Να σου πω την αλήθεια κ γω δεν πίστευα ότι θα πετύχω.Διάβαζα τις ευτυχείς καταλήξεις των προσπαθειών των κοριτσιών μας κ έλεγα "Μπααααα...Εγώ αποκλείεται να πετύχω".Είχα μια άκρατη απαισιοδοξία.Επειδή όμως κάποια στιγμή έπιασα πάτο στο ψυχολογικό κομμάτι, ανασυντάχθηκα κ ηρέμησα λιγάκι.Ίσως βοήθησε κ αυτό, δε ξέρω καθώς κ το γεγονός ότι εμπιστεύτηκα απόλυτα το γιατρό μου.Είμαι σίγουρη πλέον ότι όλα γίνονται με λιιιιιιγη πίστη.Στα κορίτσια μας, αυτές τις υπέροχες γυναίκες με την τεράστια δύναμη θέλησης θέλω να πω ότι τελικά γίνεται..Δεν παραμένει όνειρο..Ίσως αργεί μερικές φορές αλλά γίνεται..Τα φιλιά μου 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, daenerys είπε:

Κορίτσια καμία άλλη με εμπειρία δωρεάς από Embryolab? Ή Assisting Nature? Απ’ ότι βλέπω αυτά τα δύο είναι τα μόνα που αναφέρουν στις ιστοσελίδες τους τα κριτήρια επιλογής των δοτριών τους. Μπορεί να υπάρχει και κάποιο άλλο και να μου έχει ξεφύγει. Αν υπάρχει παρακαλώ πείτε μου. Και αυτή η αναφορά των κριτηρίων κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να είναι υποχρεωτική για όλες τις μονάδες εξωσωματικής για να αισθάνονται και τα ζευγάρια ασφαλή ότι τηρείται το σχετικό με τη δωρεά ωαρίων νομοθετικό πλαίσιο.

Εγω έκανα τις προσπαθειες μου στο Embryolab με δωρεά ωαρίων. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από το ιατρικό προσωπικό την οργάνωση και το ενδιαφέρον. Αυτή τη στιγμή ειμαι έγκυος στον 5ο μήνα  στη μπουμπου μου και το χρωστάω στον γιατρό μου κ. Χριστοφορίδη και την εξαιρετική ομάδα του

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 7 Απριλίου 2020 at 6:29 ΜΜ, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

Τι ωραία νέα!! Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 2/4/2020 at 2:15 ΜΜ, Καντι είπε:

Όντως ειναι ολα στο μυαλό. Οταν κανω τις ετ το κόβω μαχαίρι κι ουτε καν το σκέφτομαι.

Εγώ δεν καπνίζω, δεν έχω καπνίσει ποτέ, η μόνη μου παρασπονδία ο καφές όμως νιώθω πολύ χαρούμενη γιατί εδώ και λίγες μέρες κάνω φρέντο καπουτσινο μόνη, στο σπίτι, χωρίς ειδική μηχανή, είδα βίντεο στο YouTube. Για την ακρίβεια έχω τη μηχανή της tassimo που παίρνει μόνο κάψουλες αλλά γίνεται Κ χωρίς αυτή αν έχεις εσπρέσο χύμα η στιγμιαίο καφε(πχ γαλλικό).  Το Γαλατακι το νουνού Κ ωραιότατος καφές! Και οικονομικός Κ ξέρω τι βάζω μέσα.

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 9:32 ΠΜ, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ  κοριτσάκι μου!!Σύντομα κ στα δικά σου εύχομαι:x

ΜΑΚΑΡΙ PAPY, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ , ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΘΑΡΡΟΣ.

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...