Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

      να πω ότι  δεν το είχες ξαναδοκιμασει να πω ψάχνεις συμπτώματα!  ακομα δεν θα έχει αγγίξει τη χοριακη αν έχει γίνει εμφύτευση ! σ ειπα εγώ τα εκανα 5η μέρα αλλά μέχρι και 7-8 έδινα ελπίδες! την δεύτερη  φορά με βλαστοκυστες βγήκε στις 5 ημέρες και την πρωτη με 3ων βγήκε την 8η ! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Καλησπέρα και εγώ στην embryolab πετυχα με δωρεά και τώρα είμαι στον 7ο μηνα.. έμεινα πολύ ικανοποιημένη και από τον γιατρό μου και από την ομάδα του.. είναι πολύ φιλικό το περιβάλλον και νιώθεις άνετα.. ο γιατρός μου ήταν ο Χριστοφορίδης φοβερός γιατρός

. Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου

Κορίτσι μου τι κάνεις πως είναι τα μπεμπακια σου;;

Καλα ειμαστε! Οι μικρές έκλεισαν μηνα,εχουν μεγαλώσει πολυ! Η μια ειναι λιγο ανήσυχη τα βραδια,την πονάει η κοιλιτσα και κλαίει κι οδύρεται.Ειναι αρκετα δύσκολα με δίδυμα,χρειάζεται πολλα χέρια τα οποια δεν εχω γιατι δεν εμπιστεύομαι να βάλω κανέναν στο σπιτι ετσι οπως ειναι τα πράγματα. Αλλα ειναι και τεράστια ευτυχία!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι κάνετε? 

Εγω πήγα χτες για υπέρηχο και δόξα τω Θεό όλα καλά!!! 29 Απριλίου θα κάνω την αυχενική διαφάνεια.. Παναγία μου να πάνε όλα καλά. Και αν όλα πάνε καλά αρχές Μαΐου θα μπω για περιδεση τραχήλου λόγω ανεπάρκειας.. 

@Fleabag μπράβο σου που τα καταφέρνεις μόνη σου. Εγώ έχω την πεθερά μου από κάτω αλλά δεν τρελενομαι να με βοηθάει κ ολας.... 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Καλα ειμαστε! Οι μικρές έκλεισαν μηνα,εχουν μεγαλώσει πολυ! Η μια ειναι λιγο ανήσυχη τα βραδια,την πονάει η κοιλιτσα και κλαίει κι οδύρεται.Ειναι αρκετα δύσκολα με δίδυμα,χρειάζεται πολλα χέρια τα οποια δεν εχω γιατι δεν εμπιστεύομαι να βάλω κανέναν στο σπιτι ετσι οπως ειναι τα πράγματα. Αλλα ειναι και τεράστια ευτυχία!

Πολύ χαίρομαι.. μπράβο σου που τα καταφέρνεις μόνη σου.. ξέρω πόσο ζόρι είναι τα δίδυμα από την κολλητή μου..εμένα η μπέμπα μου 3 μέρες τώρα με ξυπνάει από τις 6 το πρωί από τις κλωτσιές της..

Just now, Pingu είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι κάνετε? 

Εγω πήγα χτες για υπέρηχο και δόξα τω Θεό όλα καλά!!! 29 Απριλίου θα κάνω την αυχενική διαφάνεια.. Παναγία μου να πάνε όλα καλά. Και αν όλα πάνε καλά αρχές Μαΐου θα μπω για περιδεση τραχήλου λόγω ανεπάρκειας.. 

@Fleabag μπράβο σου που τα καταφέρνεις μόνη σου. Εγώ έχω την πεθερά μου από κάτω αλλά δεν τρελενομαι να με βοηθάει κ ολας.... 

Με το καλό η αυχενική.. όλα καλά θα πάνε μωρέ γιατί να μην πάνε..:x:x

  • Μου αρέσει 5

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα μανούλες με τα σούπερ αυγα μας που μας χάρισαν τα όμορφα δώρα παναγια μ..πως εισται??? όλα καλά??? εμείς τρώμε καλα κ είμαστε υσηχα  κοριτσια....είναι μια ζωγραφιά η μικρή μας....

εσείς κοριτσια μ που προσπάθητε Κάντε λίγο υπομονή ακόμα κ όλα θα γίνουν....έρχονται κ τα δικά σας μωράκια κ μεις θα είμαστε εδώ για σας μα χαρούμε μαζί σας κ να κλαψουμε  μαζί μας απο ευτυχία που θα τα καταφέρεται.....Γιατί θα γίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο...

Εσείς κοριτσια μ που τώρα ξεκινάει το ταξίδι σας για να γίνεται μανουλες απόλαυσε το κ μην σας φοβιζει τιπιτα ...όλα θα πάνε καλά...

Εσείς που εισται πιο προχωρημένη κυηση για πείτε μ ??? πως είναι η όμορφες κοιλιτσες σας κ τα μωράκια σας??? 

Φιλάκια σε όλες σας μην το βάζετε κάτω λεμε....Θα μετακινήσετε κ σεις το βουνό σας....

Γεια σου Ταρζανιτσα με το μικρό ταρζανακι σου! Καλό Πασχα και να χαρείς επιτέλους το μωράκι σου ! Επιτέλους το έχεις στην αγκαλια σου! Εμείς γινόμαστε φουσκοκοιλιτσες. Σαν τις τρόμπες φουσκώνουμε. Τη μπεμπα θα την δούμε παλι την άλλη εβδομάδα στη β επιπέδου. Προς το παρόν τρώμε κλωτσιές!

  • Μου αρέσει 9

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι κάνετε? 

Εγω πήγα χτες για υπέρηχο και δόξα τω Θεό όλα καλά!!! 29 Απριλίου θα κάνω την αυχενική διαφάνεια.. Παναγία μου να πάνε όλα καλά. Και αν όλα πάνε καλά αρχές Μαΐου θα μπω για περιδεση τραχήλου λόγω ανεπάρκειας.. 

@Fleabag μπράβο σου που τα καταφέρνεις μόνη σου. Εγώ έχω την πεθερά μου από κάτω αλλά δεν τρελενομαι να με βοηθάει κ ολας.... 

Βολεύτηκαν τα μπεμπάκια??Πολύ όμορφα τα νέα σου γλυκιά μου.Να σε ρωτήσω.Έχεις αναγούλες κτλ??Γιατί εμένα δράμα η κατάσταση!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα μανούλες με τα σούπερ αυγα μας που μας χάρισαν τα όμορφα δώρα παναγια μ..πως εισται??? όλα καλά??? εμείς τρώμε καλα κ είμαστε υσηχα  κοριτσια....είναι μια ζωγραφιά η μικρή μας....

εσείς κοριτσια μ που προσπάθητε Κάντε λίγο υπομονή ακόμα κ όλα θα γίνουν....έρχονται κ τα δικά σας μωράκια κ μεις θα είμαστε εδώ για σας μα χαρούμε μαζί σας κ να κλαψουμε  μαζί μας απο ευτυχία που θα τα καταφέρεται.....Γιατί θα γίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο...

Εσείς κοριτσια μ που τώρα ξεκινάει το ταξίδι σας για να γίνεται μανουλες απόλαυσε το κ μην σας φοβιζει τιπιτα ...όλα θα πάνε καλά...

Εσείς που εισται πιο προχωρημένη κυηση για πείτε μ ??? πως είναι η όμορφες κοιλιτσες σας κ τα μωράκια σας??? 

Φιλάκια σε όλες σας μην το βάζετε κάτω λεμε....Θα μετακινήσετε κ σεις το βουνό σας....

ποσο χαιρομαι ρε κοριτσι για σενα τι καλα που εχεις την μπεμπουλα σου σπιτι.. εμεις γιναμε 1200 γραμμαρια μπαμπατσικη χαχαχαχα..λοιπον καποια στιγμη μου ειχες πει πρωτα προχωραει η κοιλια μου και μετα εγω εεεε ενα τετοιο πραγμα αρχιζω να βιωνω και δεν εχω παρει και κιλα.!! ελεγα και ξανα ελεγα που μεγαλωνει αυτο το παιδι εφτασα 6 μηνων και κοιλια δεν εχω και μου ελεγαν φιλες περιμενε να μπεις στον 7ο εκει να δεις για ποτε θα γινεις διπλη και δεν το πιστευα εεε καλα να παθω τωρα χαχαχαχαχαχα.!! παρατηρησα οτι αλλαξε και το περπατημα μου και δεν μπορω το γρηγορο περπατημα λαχανιαζω σαν να ετρεχα 100αρι..

  • Μου αρέσει 5

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

ποσο χαιρομαι ρε κοριτσι για σενα τι καλα που εχεις την μπεμπουλα σου σπιτι.. εμεις γιναμε 1200 γραμμαρια μπαμπατσικη χαχαχαχα..λοιπον καποια στιγμη μου ειχες πει πρωτα προχωραει η κοιλια μου και μετα εγω εεεε ενα τετοιο πραγμα αρχιζω να βιωνω και δεν εχω παρει και κιλα.!! ελεγα και ξανα ελεγα που μεγαλωνει αυτο το παιδι εφτασα 6 μηνων και κοιλια δεν εχω και μου ελεγαν φιλες περιμενε να μπεις στον 7ο εκει να δεις για ποτε θα γινεις διπλη και δεν το πιστευα εεε καλα να παθω τωρα χαχαχαχαχαχα.!! παρατηρησα οτι αλλαξε και το περπατημα μου και δεν μπορω το γρηγορο περπατημα λαχανιαζω σαν να ετρεχα 100αρι..

Καλημέρα αγάπη μ....εοδες πως είναι??? ετσι ηνουνα κ εγώ...αχαχχαχα χελώνες ποια.....να σκάσω εγω το κοροτσι μ μεγάλωσε...Ο ρε μια φιλη  που έρχεται....μπράβο ψυχή μ που είναι όλα καλά...το χαρα...απολαυσετο γοατι σε λίγο έρχεται η σουρλουλου σ....Καλημέρα ααααααααααααααααααα❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Papy είπε:

Βολεύτηκαν τα μπεμπάκια??Πολύ όμορφα τα νέα σου γλυκιά μου.Να σε ρωτήσω.Έχεις αναγούλες κτλ??Γιατί εμένα δράμα η κατάσταση!!

Όλη μέρα και μη σου πω και την νύχτα.. Αναγούλες καούρες... Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα.. Τώρα τα έχω όλα.. Υπομονή.. Το πρώτο τρίμηνο είναι δύσκολο! Πότε θα ξανά πας στον γιατρό εσυ? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλή Ανάσταση!!!! Μακάρι όταν τελειώσει όλο αυτό να γεμίσει το φόρουμ μας με ευχάριστα νέα και φουσκωμένες κοιλιτσες!!!!

Καλή Ανάσταση!!!! Έτσι θα γίνει κορίτσι μου.. Μόνο ευχάριστα νέα κ φουσκωμένες κοιλίτσες 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να κάνουμε κ κάτι άλλο πέρα απο υπομονή..Στο γιατρό θα πάω την Πέμπτη.Μακάρι να είναι όλα καλά.

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλή Ανάσταση!!!! Μακάρι όταν τελειώσει όλο αυτό να γεμίσει το φόρουμ μας με ευχάριστα νέα και φουσκωμένες κοιλιτσες!!!!

Καλή Ανάσταση με υγεία για όλες μας κ για τις οικογένειές μας κ του χρόνου κορίτσια μου με γεμάτες αγκαλιές:x

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Δεν μπορούμε να κάνουμε κ κάτι άλλο πέρα απο υπομονή..Στο γιατρό θα πάω την Πέμπτη.Μακάρι να είναι όλα καλά.

Καλή Ανάσταση με υγεία για όλες μας κ για τις οικογένειές μας κ του χρόνου κορίτσια μου με γεμάτες αγκαλιές:x

Μακάρι Παναγία μου!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΜΑΧΗΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΧΡΥΣΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ.

Χριστός ανέστη αγαπες μ....το Άγιο φως να φωλιάσει μέσα μας κ να σας φέρει ότι επυθιμητε....

Αισιοδοξία αγάπη  κ δύναμη κ το αποτέλεσμα θα σας δικαιώσει....

Φιλάκια σε κοιλιτσες με τα χρυσά αυγά....Φιλάκια σε κοιλιτσες τρυπιμεννες...Φιλάκια σε κοιλιτσες που είναι σε αναμονή...

 

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...