Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Κρισταλενια είπε:

@Papaki@μου ζητησαν 4000 και με καταψυξη σπερματος αλλα 300 και 200 τα φαρμακα παμε στα 4500 φυσικα θα το διαπραγματευτω πειτε ρε κοριτσια τι να ρωτησω ακριβως και ποια θα ηταν η πιο καλη τιμη για να αποφασισω να ερθω ελλαδα γιαμια προσπαθεια

 Κρισταλενια μου θεωρώ πως δεν είναι καλο σημάδι 5 ωάρια από μια νέα κοπέλα με αποτέλεσμα 2 βλαστοκυστες. Άποψη μου είναι να τους πεις ότι θεωρείς πώς είναι λίγα και ότι θέλεις αλι δοτρια. Εγώ πήρα 10 ωάρια 8 γονιμοποιθηκαν και οι 8 φτάσανε βλαστοκυστες 2 δεν ειταν καλές και πεταχτηκαν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κοριτσια πηρα τη χοριακη....

απο 55,4 κατεβηκε..... ειναι 2.....

αρνητικο...........

στα πατώματα παλι......

τωρα περιμενω τηλεφωνο απο το γιατρό.....

Εχουμε 1 βλαστοκύστη μονο κατάψυξη......

  • Λυπημένη/-ος 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Κοριτσια πηρα τη χοριακη....

απο 55,4 κατεβηκε..... ειναι 2.....

αρνητικο...........

στα πατώματα παλι......

τωρα περιμενω τηλεφωνο απο το γιατρό.....

Εχουμε 1 βλαστοκύστη μονο κατάψυξη......

Όχι ρε γμτ.... πολύ λυπάμαι..... περίμενα τα νέα σου....με ελπίδα... κρίμα.... Έδωσε κάποια εξήγηση ο γιατρός;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Όχι ρε γμτ.... πολύ λυπάμαι..... περίμενα τα νέα σου....με ελπίδα... κρίμα.... Έδωσε κάποια εξήγηση ο γιατρός;

Αστα να πανε.... δεν εχω μιλησει ακομα μαζι του....

περιμενω να με παρει... μου ειχαν πει οτι με αυτα τα χρήματα θα παίρναμε 4 άριστες βλαστοκυστες...

την μερα της ετ έμαθα οτι βάλαμε τις 2 και εμεινε μια για επομενη ετ........

δν ρωτησα το γιατι εκεινη τη μερα...

Θα τον ρωτησω σημερα......

γιατι αλλο να εχεις 1 βλαστοκύστη και αλλο 2............

ειμαι να σκάσω...................................

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Αστα να πανε.... δεν εχω μιλησει ακομα μαζι του....

περιμενω να με παρει... μου ειχαν πει οτι με αυτα τα χρήματα θα παίρναμε 4 άριστες βλαστοκυστες...

την μερα της ετ έμαθα οτι βάλαμε τις 2 και εμεινε μια για επομενη ετ........

δν ρωτησα το γιατι εκεινη τη μερα...

Θα τον ρωτησω σημερα......

γιατι αλλο να εχεις 1 βλαστοκύστη και αλλο 2............

ειμαι να σκάσω...................................

πω ρε κορίτσι μου τι κρίμα... ποσο λυπάμαι.. ξερω πως ειναι απο την χαρα του θετικού να παιρνεις μετα την κρυάδα την καλή...

δες τι θα σου πει ο γιατρος... τουλάχιστον κάτι έγινε... είναι σημαντικό  ίσως αυτή η βλαστοκύστη να είναι η τυχερή σου! 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

πω ρε κορίτσι μου τι κρίμα... ποσο λυπάμαι.. ξερω πως ειναι απο την χαρα του θετικού να παιρνεις μετα την κρυάδα την καλή...

δες τι θα σου πει ο γιατρος... τουλάχιστον κάτι έγινε... είναι σημαντικό  ίσως αυτή η βλαστοκύστη να είναι η τυχερή σου! 

Αυτο ακριβως....

πιο καλα να εβγαινε αρνητικό απο την αρχη......

ηταν λες και μ πηραν τη γλυκα απο το στομα..............

Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Αυτο ακριβως....

πιο καλα να εβγαινε αρνητικό απο την αρχη......

ηταν λες και μ πηραν τη γλυκα απο το στομα..............

αστα κορίτσι μου.. σε καταλαβαινω απολυτά.. 

εγω στην πρωτη ε.τ. πηρα θετικο διπλασιάστικε και απο την επομενη μερα ειχα αιμοραγία...

αν εχεις διαθεση όταν μιλησεις με τον γιατρό πες μας τι σου ειπε.. 

καλη δυναμη

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag said:

Καλησπέρα! 5 ωάρια απο νέα κοπελα,δοτρια ωαρίων ειναι απογοητευτικό νουμερο ακομα κι αν μιλαμε για ήπια διέγερση. Και το οτι προχώρησαν μονο τα 2 δεν ειναι καλο σημάδι. Στη θεςη σου ´η θα παζάρευε το ποσο και θα εκανα την προσπάθεια ή θα το ακύρωνα και θα έψαχνα αλλο κέντρο. 

κοριτσια μου πριν λιγο το εκλεισα το τηλεφωνοτα νεα εχουν ως εξης

πηραν 5 ωαρια απο την δοτρια τα οποια ολα ηταν πολυ καλα αλλα προχωρησαν μονο τα 2 αλλα ειναι επιτυχια 70 με 75 % 

να μην σας κουραζω το ριξανε λιγο το φταιξιμο και στο σπερμα τεσπα

της εξηγω οτι τα εξοδα και το ρισκο μονο για μια φορα ειναι πολυ μεγαλο για να ερθω ελλαδα τουλαχιστον να ειχα αλλη μια προσπαθεια

για να υπαρξει αλλη δοτρια παμε μεσα σεπτεμβριου εγω για να κατσω ελλαδα 2 μηνες ειναι αδυνατον

της εξηγω και ειναι η απολυτη αληθεια οτι ερχομενη ελλαδα χανω αυτοματα την δουλεια μου 

αρα τι μας μενει? η τιμη

ζητησα μειωση τιμης στα μισα αν συμφωνησουν τοτε ναι θα κανω την προσπαθεια και οτι γινει περιμενω νεα αυριο το πρωι διοτι τετοια ωρα το λογιστηριο εκλεισε να μιλησει και με τον γιατρο και βλεπουμε 

αρα κοριτσαρες ερχομενη ελλαδα ψαχνω και για καινουργια κλινικη να ειμαι απο κοντα αυτη την φορα να μιλησω εγω προσωπικα να δουμε τις επιλογες μου και να κανονισω να ερθω παλι μετα απο μερικους μηνες η που θα μεινω εγκυος και ολα θα πανε καλα 

αν θελετε απο την εμπειρια σας μπορειτε σας παρακαλω να μου προτεινετε κλινικες και γιατρους ειτε αθηνα ειτε θεσσαλονικη?? αν επιτρεπεται εδω δεν ξερω στο φορουμ αλλιως σε προσωπικο μνμ να ξεκινησω να κανω την ερευνα μου και να ξεκινησω να κλεινω ραντεβου για οταν θα ερθω στα κοντα? 

γεματη μερα σημερα με πολλα συναισθηματα για πολλες απο εμας αλλες καλα αλλες απογοητευτικα χαχααχ δε πειραζει ψηλα το κεφαλι καλη διαθεση και βλεπουμε 

παω για το πρωινο μου περπατημα να καθαρισει το μυαλουδακι μου μπας και κατεβασει η καζανα καμια καινουργια ιδεα

σας φιλω και περιμενω τις προτασεις σας και την εμπειρια σας

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

αστα κορίτσι μου.. σε καταλαβαινω απολυτά.. 

εγω στην πρωτη ε.τ. πηρα θετικο διπλασιάστικε και απο την επομενη μερα ειχα αιμοραγία...

αν εχεις διαθεση όταν μιλησεις με τον γιατρό πες μας τι σου ειπε.. 

καλη δυναμη

Και εμενα ειναι η τριτη ετ....

στην πρωτη πηρα αρνητικό και στις αλλες δυο θετικό αλλα η χοριακη έπεσε.........

εννοειται μολις εχω νεότερα θα σας γράψω............

σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομη βρε κοριτσαρες μου ειπαν οτι υπαρχει αποθεμα σπερματος και για αλλη φορα αν θελησω να παω σε αλλη κλινικη μπορει να μεταφερεθει το σπερμα ειναι δυνατον να γινει αυτο? και αν μπορει να γινει εχουν το διαιωμα αυτοι να το αρνηθουν? τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κρισταλενια είπε:

κοριτσια μου πριν λιγο το εκλεισα το τηλεφωνοτα νεα εχουν ως εξης

πηραν 5 ωαρια απο την δοτρια τα οποια ολα ηταν πολυ καλα αλλα προχωρησαν μονο τα 2 αλλα ειναι επιτυχια 70 με 75 % 

να μην σας κουραζω το ριξανε λιγο το φταιξιμο και στο σπερμα τεσπα

της εξηγω οτι τα εξοδα και το ρισκο μονο για μια φορα ειναι πολυ μεγαλο για να ερθω ελλαδα τουλαχιστον να ειχα αλλη μια προσπαθεια

για να υπαρξει αλλη δοτρια παμε μεσα σεπτεμβριου εγω για να κατσω ελλαδα 2 μηνες ειναι αδυνατον

της εξηγω και ειναι η απολυτη αληθεια οτι ερχομενη ελλαδα χανω αυτοματα την δουλεια μου 

αρα τι μας μενει? η τιμη

ζητησα μειωση τιμης στα μισα αν συμφωνησουν τοτε ναι θα κανω την προσπαθεια και οτι γινει περιμενω νεα αυριο το πρωι διοτι τετοια ωρα το λογιστηριο εκλεισε να μιλησει και με τον γιατρο και βλεπουμε 

αρα κοριτσαρες ερχομενη ελλαδα ψαχνω και για καινουργια κλινικη να ειμαι απο κοντα αυτη την φορα να μιλησω εγω προσωπικα να δουμε τις επιλογες μου και να κανονισω να ερθω παλι μετα απο μερικους μηνες η που θα μεινω εγκυος και ολα θα πανε καλα 

αν θελετε απο την εμπειρια σας μπορειτε σας παρακαλω να μου προτεινετε κλινικες και γιατρους ειτε αθηνα ειτε θεσσαλονικη?? αν επιτρεπεται εδω δεν ξερω στο φορουμ αλλιως σε προσωπικο μνμ να ξεκινησω να κανω την ερευνα μου και να ξεκινησω να κλεινω ραντεβου για οταν θα ερθω στα κοντα? 

γεματη μερα σημερα με πολλα συναισθηματα για πολλες απο εμας αλλες καλα αλλες απογοητευτικα χαχααχ δε πειραζει ψηλα το κεφαλι καλη διαθεση και βλεπουμε 

παω για το πρωινο μου περπατημα να καθαρισει το μυαλουδακι μου μπας και κατεβασει η καζανα καμια καινουργια ιδεα

σας φιλω και περιμενω τις προτασεις σας και την εμπειρια σας

Κορίτσι,εσυ δεν είσαι για πολλα πηγαινελα,θέλεις κάπου να μην εχει αναμονή για δοτρια. Εγω ήμουν στον Τσιριγώτη,απόλυτα ικανοποιημένη και το σημαντικότερο ολα εγιναν σε μια εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κρισταλενια μου η απόφαση είναι πολύ δύσκολη! Όμως η αλήθεια είναι ότι συμφωνώ κι εγώ με την υδροχοιτσα!!!! Κάτι ύποπτο γίνεται! οι γιατροί πρέπει να δημιουργούν τις καλύτερες συνθήκες αλλιώς πως???  Κι αυτές αν κρίνω από τη δική μου εμπειρία δεν είναι....

Τουτούνι συγχαρητήρια! Άντε και με μια χορταστική χοριακη την Παρασκευή! (Θα κάνω πρόβλεψη για διδυμακια...)

 

@Κρισταλενια δυσκολη κατάσταση και η απόσταση την κανει ακόμα πιο πολύ. Αν κατάλαβα καλά η διαδικασία έδωσε πέντε έμβρυα από τα οποία τα δύο προχώρησαν σε βλαστοκυστες. Όντως το νούμερο δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό. Επιτρεψε μου να σου πω την δική μου εμπειρία και ότι έχω καταλάβει. Εμάς μας έδωσαν 13 ωάρια από την δοτρια (ενώ μας είχαν πει γύρω στα 8). Από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 6 και προχώρησαν τα 5! Σε έμβρυα τριών ημερών όμως όχι βλαστοκυστες. Τα δύο ήταν άριστα (αυτά κάναμε εμβρυομεταφορα και προέκυψε το μωρό). Τα άλλα τρία που έχουμε κατάψυξη τα χαρακτήρισε η εμβρυολογος ως μέτρια. Υποθέτω ότι αν τα άφηναν για βλαστοκυστες μπορεί και να μην προχωρούσαν. Άρα με δύο έμβρυα θα εμένα και εγώ. Σε καμία φάση της επικοινωνίας μας με το κέντρο δεν μου έδωσαν νούμερο ως προς το πόσα έμβρυα θα περνάμε. 

Τότε δεν με απασχόλησε η επιλογή του γιατρού για έμβρυα τριών ημερών. Τώρα η αλήθεια είναι προβληματίζομαι γιατί βλέπω εδώ όλες με βλαστοκυστες προχώρησαν. 

Σε σχόλιο μου προς τον γιατρό ότι με απασχολούσε να έχω έμβρυα για παραπάνω από μία προσπάθεια, η απαντηση του ήταν "εμένα με απασχολεί να μείνεις έγκυος τώρα, μην σε νοιάζουν τα παραπάνω έμβρυα". 

Όπως και να έχει σου εύχομαι το καλύτερο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Τουτούνι συγχαρητήρια! Άντε και με μια χορταστική χοριακη την Παρασκευή! (Θα κάνω πρόβλεψη για διδυμακια...)

 

@Κρισταλενια δυσκολη κατάσταση και η απόσταση την κανει ακόμα πιο πολύ. Αν κατάλαβα καλά η διαδικασία έδωσε πέντε έμβρυα από τα οποία τα δύο προχώρησαν σε βλαστοκυστες. Όντως το νούμερο δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό. Επιτρεψε μου να σου πω την δική μου εμπειρία και ότι έχω καταλάβει. Εμάς μας έδωσαν 13 ωάρια από την δοτρια (ενώ μας είχαν πει γύρω στα 8). Από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 6 και προχώρησαν τα 5! Σε έμβρυα τριών ημερών όμως όχι βλαστοκυστες. Τα δύο ήταν άριστα (αυτά κάναμε εμβρυομεταφορα και προέκυψε το μωρό). Τα άλλα τρία που έχουμε κατάψυξη τα χαρακτήρισε η εμβρυολογος ως μέτρια. Υποθέτω ότι αν τα άφηναν για βλαστοκυστες μπορεί και να μην προχωρούσαν. Άρα με δύο έμβρυα θα εμένα και εγώ. Σε καμία φάση της επικοινωνίας μας με το κέντρο δεν μου έδωσαν νούμερο ως προς το πόσα έμβρυα θα περνάμε. 

Τότε δεν με απασχόλησε η επιλογή του γιατρού για έμβρυα τριών ημερών. Τώρα η αλήθεια είναι προβληματίζομαι γιατί βλέπω εδώ όλες με βλαστοκυστες προχώρησαν. 

Σε σχόλιο μου προς τον γιατρό ότι με απασχολούσε να έχω έμβρυα για παραπάνω από μία προσπάθεια, η απαντηση του ήταν "εμένα με απασχολεί να μείνεις έγκυος τώρα, μην σε νοιάζουν τα παραπάνω έμβρυα". 

Όπως και να έχει σου εύχομαι το καλύτερο. 

Ευχαριστώ πολύ Αλινα μου, μακάρι να.δουμε μια μεγάλη χοριακη!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag said:

Κορίτσι,εσυ δεν είσαι για πολλα πηγαινελα,θέλεις κάπου να μην εχει αναμονή για δοτρια. Εγω ήμουν στον Τσιριγώτη,απόλυτα ικανοποιημένη και το σημαντικότερο ολα εγιναν σε μια εβδομαδα.

@Fleabag κοπελα γλυκια δεν εχει αναμονη ο τσιριγωτης? αν ειναι να επικοινωνησω μαζι τους να δουμε τι γινεται

Just now, alina80 said:

Τουτούνι συγχαρητήρια! Άντε και με μια χορταστική χοριακη την Παρασκευή! (Θα κάνω πρόβλεψη για διδυμακια...)

 

@Κρισταλενια δυσκολη κατάσταση και η απόσταση την κανει ακόμα πιο πολύ. Αν κατάλαβα καλά η διαδικασία έδωσε πέντε έμβρυα από τα οποία τα δύο προχώρησαν σε βλαστοκυστες. Όντως το νούμερο δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό. Επιτρεψε μου να σου πω την δική μου εμπειρία και ότι έχω καταλάβει. Εμάς μας έδωσαν 13 ωάρια από την δοτρια (ενώ μας είχαν πει γύρω στα 8). Από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 6 και προχώρησαν τα 5! Σε έμβρυα τριών ημερών όμως όχι βλαστοκυστες. Τα δύο ήταν άριστα (αυτά κάναμε εμβρυομεταφορα και προέκυψε το μωρό). Τα άλλα τρία που έχουμε κατάψυξη τα χαρακτήρισε η εμβρυολογος ως μέτρια. Υποθέτω ότι αν τα άφηναν για βλαστοκυστες μπορεί και να μην προχωρούσαν. Άρα με δύο έμβρυα θα εμένα και εγώ. Σε καμία φάση της επικοινωνίας μας με το κέντρο δεν μου έδωσαν νούμερο ως προς το πόσα έμβρυα θα περνάμε. 

Τότε δεν με απασχόλησε η επιλογή του γιατρού για έμβρυα τριών ημερών. Τώρα η αλήθεια είναι προβληματίζομαι γιατί βλέπω εδώ όλες με βλαστοκυστες προχώρησαν. 

Σε σχόλιο μου προς τον γιατρό ότι με απασχολούσε να έχω έμβρυα για παραπάνω από μία προσπάθεια, η απαντηση του ήταν "εμένα με απασχολεί να μείνεις έγκυος τώρα, μην σε νοιάζουν τα παραπάνω έμβρυα". 

Όπως και να έχει σου εύχομαι το καλύτερο. 

@alina80 σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση κοπελα μου και φυσικα δεκτες ολες οι αποψεις και οι γνωμες αλλα για μενα το ρισκο ειναι πολυ μεγαλο ερχομενη ελλαδα χανω δουλεια και πολλα χρηματα θα ηθελα εστω αλλη μια προσπαθεια αν υπηρχαν 3 βλαστοκυστες δεν θα το συζητουσα δεν ξερω ρε παιδια ειναι η πρωτη μου φορα δεν εχω ιδεα στα τυφλα παω και οτι αποκομιζω απο πληροφοριες απο εσας τα κοριτσια 

αναμονη μεχρι αυριο και βλεπουμε

ευχαριστω

Just now, alina80 said:

Τουτούνι συγχαρητήρια! Άντε και με μια χορταστική χοριακη την Παρασκευή! (Θα κάνω πρόβλεψη για διδυμακια...)

 

@Κρισταλενια δυσκολη κατάσταση και η απόσταση την κανει ακόμα πιο πολύ. Αν κατάλαβα καλά η διαδικασία έδωσε πέντε έμβρυα από τα οποία τα δύο προχώρησαν σε βλαστοκυστες. Όντως το νούμερο δεν είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό. Επιτρεψε μου να σου πω την δική μου εμπειρία και ότι έχω καταλάβει. Εμάς μας έδωσαν 13 ωάρια από την δοτρια (ενώ μας είχαν πει γύρω στα 8). Από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 6 και προχώρησαν τα 5! Σε έμβρυα τριών ημερών όμως όχι βλαστοκυστες. Τα δύο ήταν άριστα (αυτά κάναμε εμβρυομεταφορα και προέκυψε το μωρό). Τα άλλα τρία που έχουμε κατάψυξη τα χαρακτήρισε η εμβρυολογος ως μέτρια. Υποθέτω ότι αν τα άφηναν για βλαστοκυστες μπορεί και να μην προχωρούσαν. Άρα με δύο έμβρυα θα εμένα και εγώ. Σε καμία φάση της επικοινωνίας μας με το κέντρο δεν μου έδωσαν νούμερο ως προς το πόσα έμβρυα θα περνάμε. 

Τότε δεν με απασχόλησε η επιλογή του γιατρού για έμβρυα τριών ημερών. Τώρα η αλήθεια είναι προβληματίζομαι γιατί βλέπω εδώ όλες με βλαστοκυστες προχώρησαν. 

Σε σχόλιο μου προς τον γιατρό ότι με απασχολούσε να έχω έμβρυα για παραπάνω από μία προσπάθεια, η απαντηση του ήταν "εμένα με απασχολεί να μείνεις έγκυος τώρα, μην σε νοιάζουν τα παραπάνω έμβρυα". 

Όπως και να έχει σου εύχομαι το καλύτερο. 

και μου ειπε επισης οτι τα αλλα τρια ηταν μετρια για αυτο δεν το συζηταει και μου ειπε οτι υοαρχουν 2 και ειναι 70 με 75% σιγουρα αλλα και παλι καμια εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , GatoulaM είπε:

Κοριτσια πηρα τη χοριακη....

απο 55,4 κατεβηκε..... ειναι 2.....

αρνητικο...........

στα πατώματα παλι......

τωρα περιμενω τηλεφωνο απο το γιατρό.....

Εχουμε 1 βλαστοκύστη μονο κατάψυξη......

Ωχ, πολυ κριμα κοριτσακι μου. Γιατι παλι! Κανε μια συζητηση με τον γιατρο να βρειτε τι φταιει. Στον Τσιρι εισαι?

Just now, Κρισταλενια είπε:

κοριτσια μου πριν λιγο το εκλεισα το τηλεφωνοτα νεα εχουν ως εξης

πηραν 5 ωαρια απο την δοτρια τα οποια ολα ηταν πολυ καλα αλλα προχωρησαν μονο τα 2 αλλα ειναι επιτυχια 70 με 75 % 

να μην σας κουραζω το ριξανε λιγο το φταιξιμο και στο σπερμα τεσπα

της εξηγω οτι τα εξοδα και το ρισκο μονο για μια φορα ειναι πολυ μεγαλο για να ερθω ελλαδα τουλαχιστον να ειχα αλλη μια προσπαθεια

για να υπαρξει αλλη δοτρια παμε μεσα σεπτεμβριου εγω για να κατσω ελλαδα 2 μηνες ειναι αδυνατον

της εξηγω και ειναι η απολυτη αληθεια οτι ερχομενη ελλαδα χανω αυτοματα την δουλεια μου 

αρα τι μας μενει? η τιμη

ζητησα μειωση τιμης στα μισα αν συμφωνησουν τοτε ναι θα κανω την προσπαθεια και οτι γινει περιμενω νεα αυριο το πρωι διοτι τετοια ωρα το λογιστηριο εκλεισε να μιλησει και με τον γιατρο και βλεπουμε 

αρα κοριτσαρες ερχομενη ελλαδα ψαχνω και για καινουργια κλινικη να ειμαι απο κοντα αυτη την φορα να μιλησω εγω προσωπικα να δουμε τις επιλογες μου και να κανονισω να ερθω παλι μετα απο μερικους μηνες η που θα μεινω εγκυος και ολα θα πανε καλα 

αν θελετε απο την εμπειρια σας μπορειτε σας παρακαλω να μου προτεινετε κλινικες και γιατρους ειτε αθηνα ειτε θεσσαλονικη?? αν επιτρεπεται εδω δεν ξερω στο φορουμ αλλιως σε προσωπικο μνμ να ξεκινησω να κανω την ερευνα μου και να ξεκινησω να κλεινω ραντεβου για οταν θα ερθω στα κοντα? 

γεματη μερα σημερα με πολλα συναισθηματα για πολλες απο εμας αλλες καλα αλλες απογοητευτικα χαχααχ δε πειραζει ψηλα το κεφαλι καλη διαθεση και βλεπουμε 

παω για το πρωινο μου περπατημα να καθαρισει το μυαλουδακι μου μπας και κατεβασει η καζανα καμια καινουργια ιδεα

σας φιλω και περιμενω τις προτασεις σας και την εμπειρια σας

Κρυσταλενια, η πηραν λιγα ωαρια απ τη δοτρια, που σημαινει οτι δεν ειχε καλή αποκριση στις ορμονες ενω ειναι νεα, ή τα μοιραζουν κ αλλου. Και τα δυο δεν ειναι καλα νεα. Καλα εκανες κ το χειριστηκες ετσι. Σου στελνω πμ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...