Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, olpapa said:

Αυτοί αναγκαστικά όσο και να προσέχουν έρχονται σε πολύ κοντινή επαφή με ασθενείς. Τώρα που το είπες παντως βάλε και μια μάσκα ασπίδα καλού κακού να προστατεύει και τα μάτια σου 

Εσυ τι κανεις; φουσκωσες;; :)))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Αναγκαστικά το σκέφτεσαι. 2 φορές τρέχαμε στο διάδρομο γιατί έβγαινε covid περιστατικό για εξετάσεις.. Εχουν  κολλήσει μας είπανε πολλοί από το νοσηλευτικό προσωπικό. Η νοσοκόμα που μου κάνει την χορήγηση ούτε μάσκαρα δε φοράει γιατι ο ιός προτιμάει τις βαμμένες βλεφαρίδες. Και πάντα μαλλιά μαζεμένα.. Φοβούνται πάρα πολύ.. 

Την δοτρια με την σκουρη επιδερμίδα όχι βέβαια... Εκτός αν ειναι σκούρος ο άντρας σου. Και να καλύπτεις και τα μάτια στο νοσοκομείο οπωσδήποτε κορίτσι μου! Αχ σε καταλαβαινω που φοβάσαι αγάπη ... Τι να κάνουμε όμως; Άσε , με αυτά και με εκείνα , μας πρόλαβε για τα καλά ο άτιμος ο κορωνοιος. Πρεπει να μάθουμε να το διαχειριζόμαστε δυστυχώς 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Εσυ τι κανεις; φουσκωσες;; :)))

Ναι! Έχω πάρει και 4.5 κιλά ήδη :blink:

Περιμένω και τα αποτελέσματα του νιπτ σε καμία εβδομάδα κι έχω σκάσει λίγο

Εσείς ποτέ ξεκινάτε; Κανονίσατε με κέντρο εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa said:

Ναι! Έχω πάρει και 4.5 κιλά ήδη :blink:

Περιμένω και τα αποτελέσματα του νιπτ σε καμία εβδομάδα κι έχω σκάσει λίγο

Εσείς ποτέ ξεκινάτε; Κανονίσατε με κέντρο εδώ;

Ελα ρε ποτε περασε ο καιρος!! Ολα καλα θα ειναι!

Εμεις τελη νοεμβριου ανεβαινουμε.οποτε τοτε ξεκιναμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Σήριαλ εύρεση δοτριας συνέχειας.. Μίλησα με Ιακ. Τους είπα για το προβλημα που έχω.. Δεν το ήξεραν-δεν το είχαν καταλάβει.. Αν βιάζομαι και αφού λέω ότι είναι επείγον έχουν μια κοπέλα που ξεκινάει τώρα που δεν μου ταιριάζει καθόλου.. Μόνο η ηλικία της είναι μικρή.. Λέγαμε δε θέλουμε κάτι ιδιαίτερο αλλά μόνο τα πολυ χοντρά χαρακτηριστικα.. Τωρα όμως που μου ειπε δεν μπορώ να το αποφασίσω να την κλείσω γιατί είναι πολύ πολύ διαφορετική. Συγνώμη για την εκφραση "χοντρουλα"εγω στην ηλικία της ήμουν 14 κιλά πιο αδύνατη! Ούτε τώρα εννοείται δεν είμαι κοντά στα κιλά της κοπελας.. Και πολύ σκουρη επιδερμίδα.. Εγώ είμαι κατασπρη.. Μετα βέβαια αφού έχασα τον κύκλο του Οκτωβρίου έχω περιθώριο για υστεροσκοπηση να περιμένω μέχρι 20 Νοεμβρη που είναι η νέα ημερομηνία για την υστεροσκοπηση.. Και μάλλον θα  υπαρχει μια άλλη πιο ταιριαστή αργότερα αλλά μεγαλύτερη από την ηλικία που θέλω.. Και ίσως υπάρχει και κάτι άλλο μου είπε.. Χωρίς να το ξέρει όμως. Εννοειται χωρίς το πρόβλημα της ομάδας αίματος.. Πως θα κλείσω μια κοπέλα μικρούλα, τέλεια ηλικία, αλλά τόσο διαφορετική?Το σκούρα επιδερμίδα μου το τόνισε πάρα πολύ.. 

.. 

 

Αν ο συζυγος ειναι ανοιχτοχρωμος μπορει να βγει το μωρο ανοιχτοχρωμο. Σε μας , εγω ξανθια ασπρη, ο συζυγος μελαχρινός, το μωρο βγηκε ανοιχτοχρωμο καστανοξανθο.

Αν θελετε ομως να σας μοιαζει περισσοτερο, περιμενετε λιγο ακομη. Κι ας ειναι κ λιγο μεγαλυτερη. Η δικια μου ηταν 29 αλλα μια χαρα τα πηγαμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 said:

Ελα ρε ποτε περασε ο καιρος!! Ολα καλα θα ειναι!

Εμεις τελη νοεμβριου ανεβαινουμε.οποτε τοτε ξεκιναμε!

Αχ άντε με το καλό να έρθετε και να πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Την δοτρια με την σκουρη επιδερμίδα όχι βέβαια... Εκτός αν ειναι σκούρος ο άντρας σου. Και να καλύπτεις και τα μάτια στο νοσοκομείο οπωσδήποτε κορίτσι μου! Αχ σε καταλαβαινω που φοβάσαι αγάπη ... Τι να κάνουμε όμως; Άσε , με αυτά και με εκείνα , μας πρόλαβε για τα καλά ο άτιμος ο κορωνοιος. Πρεπει να μάθουμε να το διαχειριζόμαστε δυστυχώς 

 

Ισως ο σύζυγος είναι πιο άσπρος και από εμένα!! Η μάνα του άσπρη, γαλανοματα! Και αυτό με τα κιλά μου δείχνει τάση παχυσαρκίας.Εγώ 6 ποντους πιο ψηλή και στην ηλικία της κοπέλας ήμουν 14 κιλά πιο αδύνατη! Και η παχυσαρκία μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα υγείας. Δεν θέλω να ακουστώ ρατσίστρια αλλά λογικό δεν είναι να τα, σκέφτομαι αυτά?! 

Αστα. Βλέπω να καθυστερούμε παρα πολυ! 

 

Just now, MaryH είπε:

Αν ο συζυγος ειναι ανοιχτοχρωμος μπορει να βγει το μωρο ανοιχτοχρωμο. Σε μας , εγω ξανθια ασπρη, ο συζυγος μελαχρινός, το μωρο βγηκε ανοιχτοχρωμο καστανοξανθο.

Αν θελετε ομως να σας μοιαζει περισσοτερο, περιμενετε λιγο ακομη. Κι ας ειναι κ λιγο μεγαλυτερη. Η δικια μου ηταν 29 αλλα μια χαρα τα πηγαμε

Πιο σοβαρό πρόβλημα θεωρώ τα κιλα. Είναι στα όρια της παχυσαρκίας. Και το λέω κομψά. Η παχυσαρκία με φοβιζει και άλλα προβλήματα στο μέλλον. Δε θέλω τόσο να μας μοιάζει αλλά δε θέλω να είναι τόσο ακραία η δότρια. Πολύ σκουρη και πολύ στρουμπουλη.Ενα σωρο κοπέλες καστανες, μέτριες στο ύψος μέτριες στα κιλά κυκλοφορούν.Και ας μη μας μοιάζει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ισως ο σύζυγος είναι πιο άσπρος και από εμένα!! Η μάνα του άσπρη, γαλανοματα! Και αυτό με τα κιλά μου δείχνει τάση παχυσαρκίας.Εγώ 6 ποντους πιο ψηλή και στην ηλικία της κοπέλας ήμουν 14 κιλά πιο αδύνατη! Και η παχυσαρκία μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα υγείας. Δεν θέλω να ακουστώ ρατσίστρια αλλά λογικό δεν είναι να τα, σκέφτομαι αυτά?! 

Αστα. Βλέπω να καθυστερούμε παρα πολυ! 

 

Πιο σοβαρό πρόβλημα θεωρώ τα κιλα. Είναι στα όρια της παχυσαρκίας. Και το λέω κομψά. Η παχυσαρκία με φοβιζει και άλλα προβλήματα στο μέλλον. Δε θέλω τόσο να μας μοιάζει αλλά δε θέλω να είναι τόσο ακραία η δότρια. Πολύ σκουρη και πολύ στρουμπουλη.Ενα σωρο κοπέλες καστανες, μέτριες στο ύψος μέτριες στα κιλά κυκλοφορούν.Και ας μη μας μοιάζει. 

Οποτε καλυτερα αστο κ περιμενε για αλλη δοτρια που να ειναι κοντα στα κιλα σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ισως ο σύζυγος είναι πιο άσπρος και από εμένα!! Η μάνα του άσπρη, γαλανοματα! Και αυτό με τα κιλά μου δείχνει τάση παχυσαρκίας.Εγώ 6 ποντους πιο ψηλή και στην ηλικία της κοπέλας ήμουν 14 κιλά πιο αδύνατη! Και η παχυσαρκία μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα υγείας. Δεν θέλω να ακουστώ ρατσίστρια αλλά λογικό δεν είναι να τα, σκέφτομαι αυτά?! 

Αστα. Βλέπω να καθυστερούμε παρα πολυ! 

 

Πιο σοβαρό πρόβλημα θεωρώ τα κιλα. Είναι στα όρια της παχυσαρκίας. Και το λέω κομψά. Η παχυσαρκία με φοβιζει και άλλα προβλήματα στο μέλλον. Δε θέλω τόσο να μας μοιάζει αλλά δε θέλω να είναι τόσο ακραία η δότρια. Πολύ σκουρη και πολύ στρουμπουλη.Ενα σωρο κοπέλες καστανες, μέτριες στο ύψος μέτριες στα κιλά κυκλοφορούν.Και ας μη μας μοιάζει. 

Περίμενε ! Για να στο τόνισαν εγω πιστεύω οτι μπορει να ειναι και Ρομά, οποτε να ειναι πολυ δυνατό το dna και να το ξέρουν.

 Όχι οτι ειναι κακό αλλα ειναι η πρώτη σκέψη σε μια τέτοια εικόνα, λες να ειναι δικο τους το παιδακι ;

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Περίμενε ! Για να στο τόνισαν εγω πιστεύω οτι μπορει να ειναι και Ρομά, οποτε να ειναι πολυ δυνατό το dna και να το ξέρουν.

 Όχι οτι ειναι κακό αλλα ειναι η πρώτη σκέψη σε μια τέτοια εικόνα, λες να ειναι δικο τους το παιδακι ;

Στο κέντρο εξωσωματικής του Ιασώ έχω δει (προ covid) ολόκληρη οικογένεια ρομά που περιμέναν μία δική τους να βγει από το χειρουργείο. Όταν ρώτησα, μου είπαν ότι κάνουν κι εκείνοι εξωσωματική όπως εμείς, αλλά δεν με έπεισαν. Πιστεύω ότι ένα μεγάλο ίσως group από δότριες είναι και οι ρομά...Έτσι εξηγούνται ίσως και οι μικρές ηλικίες που λένε και ότι ήδη σε αυτές έχουν παιδιά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Περίμενε ! Για να στο τόνισαν εγω πιστεύω οτι μπορει να ειναι και Ρομά, οποτε να ειναι πολυ δυνατό το dna και να το ξέρουν.

 Όχι οτι ειναι κακό αλλα ειναι η πρώτη σκέψη σε μια τέτοια εικόνα, λες να ειναι δικο τους το παιδακι ;

Το ίδιο σκέφτηκα και εγώ. Είμαι σχεδον σίγουρη ότι είναι Ρομά. Η περιγραφή ταιριάζει απολυτα

Just now, Troia είπε:

Στο κέντρο εξωσωματικής του Ιασώ έχω δει (προ covid) ολόκληρη οικογένεια ρομά που περιμέναν μία δική τους να βγει από το χειρουργείο. Όταν ρώτησα, μου είπαν ότι κάνουν κι εκείνοι εξωσωματική όπως εμείς, αλλά δεν με έπεισαν. Πιστεύω ότι ένα μεγάλο ίσως group από δότριες είναι και οι ρομά...Έτσι εξηγούνται ίσως και οι μικρές ηλικίες που λένε και ότι ήδη σε αυτές έχουν παιδιά...

Ειμαι σίγουρη για αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Στο κέντρο εξωσωματικής του Ιασώ έχω δει (προ covid) ολόκληρη οικογένεια ρομά που περιμέναν μία δική τους να βγει από το χειρουργείο. Όταν ρώτησα, μου είπαν ότι κάνουν κι εκείνοι εξωσωματική όπως εμείς, αλλά δεν με έπεισαν. Πιστεύω ότι ένα μεγάλο ίσως group από δότριες είναι και οι ρομά...Έτσι εξηγούνται ίσως και οι μικρές ηλικίες που λένε και ότι ήδη σε αυτές έχουν παιδιά...

Οι Ρομά κανουν εξωςωματικες στο λέω με μεγαλη βεβαιότητα. Εχω δει παρά πολλα ζευγάρια  και ολόκληρο το γκρουπ να ακολουθεί στον Π. Ειναι και ο πιο γνωστός ισως στην Ελλάδα και εχει πολυ μεγαλη προσέλευση.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Οι Ρομά κανουν εξωςωματικες στο λέω με μεγαλη βεβαιότητα. Εχω δει παρά πολλα ζευγάρια  και ολόκληρο το γκρουπ να ακολουθεί στον Π. Ειναι και ο πιο γνωστός ισως στην Ελλάδα και εχει πολυ μεγαλη προσέλευση.

Εγώ θα πίστευα ότι δεν κάνουν εξωσωματική, αλλά ότι είναι δότριες. Την αλήθεια δε μπορούμε να την ξέρουμε βέβαια...

Για τα σκούρα χρώματα, μπορεί να είναι και πρόσφυγες/μετανάστες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Εγώ θα πίστευα ότι δεν κάνουν εξωσωματική, αλλά ότι είναι δότριες. Την αλήθεια δε μπορούμε να την ξέρουμε βέβαια...

Για τα σκούρα χρώματα, μπορεί να είναι και πρόσφυγες/μετανάστες. 

Mεταναστες και πολύ στρουμπουλοι είναι λίγο δύσκολο. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...