Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Ναι όντως τα νέα κορίτσια είναι πιο άνετα. Δεν πρόκειται τίποτα να μου πούνε.. Και με νευριασαν. Θα τους πω πολύ απλά ότι όταν εγώ είμαι κοκαλιάρα δεν μπορώ δεν μπορώ να δεχτώ μια δότρια υπερβαρη.Και ας είμαι αγενής.. 

Και πολυ καλα θα κανεις. Εννοειται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

εμας ο γιατρός δεν ασχολείται με την επιλογή της δοτριας. Και μας είπε ότι κάτι τέτοιο απαγορεύεται από το νόμο. Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει.. 

Ποιο είναι παράνομο; Να επιλέξει ο γιατρός τη δοτρια που θεωρεί κατάλληλη; Όταν λέω γιατρός εννοώ ο γιατρός -εξωσωματικος του κέντρου που απευθυνθηκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Ποιο είναι παράνομο; Να επιλέξει ο γιατρός τη δοτρια που θεωρεί κατάλληλη; Όταν λέω γιατρός εννοώ ο γιατρός -εξωσωματικος του κέντρου που απευθυνθηκαμε.

Nαι όταν είπα στον γιατρο - εξωσωματικο να δει ο ίδιος και ας μη μας πει για τη δοτρια που δήθεν μας είχαν προτείνει από το κέντρο, τελικά την εδωσαν αλλού, αν είναι καλή επιλογή για εμάς κλπ μας είπε ότι δεν επιτρέπεται από το νόμο. .. Τι να πω. Δεν πολυκαταλαβα. Απόρησα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Nαι όταν είπα στον γιατρο - εξωσωματικο να δει ο ίδιος και ας μη μας πει για τη δοτρια που δήθεν μας είχαν προτείνει από το κέντρο, τελικά την εδωσαν αλλού, αν είναι καλή επιλογή για εμάς κλπ μας είπε ότι δεν επιτρέπεται από το νόμο. .. Τι να πω. Δεν πολυκαταλαβα. Απόρησα. 

Εμένα ο γιατρός που με ανέλαβε ήταν και ο διευθυντής (ιδιοκτήτης) του κέντρου. Δεν ήταν άλλο το κέντρο. Και από την αρχή μας είπε ότι η επιλογή είναι δική του βασικά. Γιατί του είπα δώσε μου ξανθιά γαλανοματα (είναι ο άντρας μου έτσι) δε με νοιάζει, μου είπε ότι τον νοιάζει εκείνον. 

Δεν ξέρω τι εννοούσε ο δικός σου γιατρός. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Εμένα ο γιατρός που με ανέλαβε ήταν και ο διευθυντής (ιδιοκτήτης) του κέντρου. Δεν ήταν άλλο το κέντρο. Και από την αρχή μας είπε ότι η επιλογή είναι δική του βασικά. Γιατί του είπα δώσε μου ξανθιά γαλανοματα (είναι ο άντρας μου έτσι) δε με νοιάζει, μου είπε ότι τον νοιάζει εκείνον. 

Δεν ξέρω τι εννοούσε ο δικός σου γιατρός. 

Ο δικός μου δεν είναι ιδιοκτήτης του κέντρου.Μα είναι πολύ σοβαρός και επισήμανε ότι ο νόμος δεν το επιτρέπει.. Τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Ο δικός μου δεν είναι ιδιοκτήτης του κέντρου.Μα είναι πολύ σοβαρός και επισήμανε ότι ο νόμος δεν το επιτρέπει.. Τι να πω.. 

Eιναι μαλλον εξωτερικος συνεργατης κ δεν εχει την ευθυνη των δοτριων

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , aurorahope είπε:

Πολλές νέες κοπέλες δέχονται να το κάνουν για να πληρώνουν σπουδές κλπ. Η νέα γενιά έχει πλέον άλλη νοοτροπία. Τόσα χρόνια υπάρχει τράπεζα σπέρματος, με την ίδια νοοτροπία το κάνουν και κοπέλες πλέον.

Η δική μου είναι 25 χρονών.

Δεν είναι το ίδιο..Για τη γυναίκα είναι λιως το θέμα παιδί κ για αυτό κ οι τράπεζες είναι περιορισμένες.Οι περισσότερες δε έχουν ωάρια από γυναίκες άλλων βαλκανικων χώρων.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Ο δικός μου δεν είναι ιδιοκτήτης του κέντρου.Μα είναι πολύ σοβαρός και επισήμανε ότι ο νόμος δεν το επιτρέπει.. Τι να πω.. 

Εμένα ο γιατρό μου επιλέξει την δωτρια...... Ίσος στην Κύπρο να μη ισχύ αυτή η νομοθεσία....

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φοιτητριες, ελληνιδες στην Ελλαδα, γινονται δοτριες. Μου το ελεγε πιτσιρικα ανηψια κολλητης μου. Στο εξωτερικο το κανουν χρονια, πολλες ελληνιδες που σπουδαζαμε μαζι στην Αγγλια κ πολλοι ελληνες επισης, ειχαν παρει μερος σε προγραμμα δωρεας. Για τα λεφτσ καθαρα. Κ εμενα με ειχαν προσεγγισει αλλα ως κοτα δεν το εκανα. Που να ηξερα τοτε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Πολλες φοιτητριες, ελληνιδες στην Ελλαδα, γινονται δοτριες. Μου το ελεγε πιτσιρικα ανηψια κολλητης μου. Στο εξωτερικο το κανουν χρονια, πολλες ελληνιδες που σπουδαζαμε μαζι στην Αγγλια κ πολλοι ελληνες επισης, ειχαν παρει μερος σε προγραμμα δωρεας. Για τα λεφτσ καθαρα. Κ εμενα με ειχαν προσεγγισει αλλα ως κοτα δεν το εκανα. Που να ηξερα τοτε...

Μακάρι.Θελω να ελπίζω ότι δίνουν και νέες κοπέλες φοιτήτριες και όχι μόνο Ρομά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τους Ρομά ειναι οτι δε προσέχουν την υγεία τους. 

Just now, MaryH είπε:

Eιναι μαλλον εξωτερικος συνεργατης κ δεν εχει την ευθυνη των δοτριων

Μάλλον έχεις δικιο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anoulious είπε:

Μακάρι.Θελω να ελπίζω ότι δίνουν και νέες κοπέλες φοιτήτριες και όχι μόνο Ρομά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τους Ρομά ειναι οτι δε προσέχουν την υγεία τους. 

Μάλλον έχεις δικιο.

Καλη τυχη ευχομαι 

Link to comment
Share on other sites

On 27/10/2020 at 4:30 ΜΜ, kallaki είπε:

Από ότι καλαλαβές εγώ και αν τα περδευώωωωω!!!!! ::::)))))

 

Αχχχχ μακαρί!!!!!:wub:

Ναι ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός μου….. θα βάλω κατεψυγμένα σε τεχνητό κύκλο .....

Έχει κάποια που έκανε με τεχνητό κύκλο και πέτυχε????

εγω εδω πηρα σικλακουρ 

Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστώ. Θα την χρειαστώ. 

νομιζω οτι το δίκτυο τους δεν είναι  κ τοσο μεγάλο για δοτριες.....το ρομα δεν με πειράζει  ουτε το χρωμα επισης συμφωνώ  ομως με την παχυσαρκία που λες.....εχεις δικιο....μα πως γίνεται τοσο μεγαλο κεντρο να μην σ βρισκει???? τι παει να πει αυτη εχω που τρεχει τωρα ελα παρτην???? τι ειναι αλογο σε ιπποδρομίες κ οποία  προλαβει??? αυτο δεν μ αρεσε καθόλου κ συγνώμη  σ ζηταω .να περιμένεις κ να μιλήσεις λ στον ντοκ σ για ολο αυτο....οκ δεν εχει προσβαση το καταλαβαίνω αλλα οχι κ ετσι ομως......τριξε λιγο τα δοντια σ παραπάνω....κ αν θες βοηθεια καλεσεμε έρχομαι...σε φιλώ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εγω εδω πηρα σικλακουρ 

νομιζω οτι το δίκτυο τους δεν είναι  κ τοσο μεγάλο για δοτριες.....το ρομα δεν με πειράζει  ουτε το χρωμα επισης συμφωνώ  ομως με την παχυσαρκία που λες.....εχεις δικιο....μα πως γίνεται τοσο μεγαλο κεντρο να μην σ βρισκει???? τι παει να πει αυτη εχω που τρεχει τωρα ελα παρτην???? τι ειναι αλογο σε ιπποδρομίες κ οποία  προλαβει??? αυτο δεν μ αρεσε καθόλου κ συγνώμη  σ ζηταω .να περιμένεις κ να μιλήσεις λ στον ντοκ σ για ολο αυτο....οκ δεν εχει προσβαση το καταλαβαίνω αλλα οχι κ ετσι ομως......τριξε λιγο τα δοντια σ παραπάνω....κ αν θες βοηθεια καλεσεμε έρχομαι...σε φιλώ 

Ευχαριστω πολυ Ραφαελιτσα.Βλεπω να σε χρειαζομαι..Και εμενα δεν μου αρεσε αυτο.Παχυσαρκη σου λεει τι πειραζει αφου εχεις   θεμα υγειας   και βιαζεσαι παρτη...Επειδη δεν της   θεσαμε κανενα οριο μονο την ηλικια σου λεει θα της   δωσω ο,τι δοτρια να ναι...Βλεπω την επομενη φορα να μας   προτεινει αντρα!! Παιδι θα κανουμε...Δεν ειναι για μια στιγμη..Προβληματιζομαι και μπορει να στειλω μηνυμα να εκθεσω  και το ανοσολογικο προβλημα στο γυναικολογο μου

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ Ραφαελιτσα.Βλεπω να σε χρειαζομαι..Και εμενα δεν μου αρεσε αυτο.Παχυσαρκη σου λεει τι πειραζει αφου εχεις   θεμα υγειας   και βιαζεσαι παρτη...Επειδη δεν της   θεσαμε κανενα οριο μονο την ηλικια σου λεει θα της   δωσω ο,τι δοτρια να ναι...Βλεπω την επομενη φορα να μας   προτεινει αντρα!! Παιδι θα κανουμε...Δεν ειναι για μια στιγμη..Προβληματιζομαι και μπορει να στειλω μηνυμα να εκθεσω  και το ανοσολογικο προβλημα στο γυναικολογο μου

 

Ξερεις τι μου φαινεται περιεργο? Υποτιθεται οτι βρικουν μια δοτρια κοντα στα δικα σου χρωματα , κιλα κλπ. Δεν μπορει  π.χ.σε μενα να μου βρουν μια μελαχρινή παχυσαρκη.Αλλο το ηλικιακο οριο που θετεις ως προαπαιτουμενο κι αλλο σου σερβιρω οτι μου βρισκεται αυτη τη στιγμη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...