Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, MaryH είπε:

Ενα απλως θεματακι δεν δικαιολογει αυτη την εξελιξη. Κι εμεις ειχαμε θεματακι κ πηραμε εξι. Η υπηρχε σοβαρο θεμα στο σπερμα ή η δοτρια δεν ειχε καλα ωαρια

θα παρω το απογευμα τηλ. τον γιατρο να δω τη θα μου πει....με ολο αυτο σημερα θελω να τα παρατησω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anna73 said:

θα παρω το απογευμα τηλ. τον γιατρο να δω τη θα μου πει....με ολο αυτο σημερα θελω να τα παρατησω....

Οχι νσ πεισμωσεις! Εχουν κανει καπου λαθος.. αν ειχε θεμα το σπερμα επρεπε να διορθωθει πριν προχωρησετε. Κ εγκυμοσυνη δεν μπορει να σου εγγυηθει κανενας. Οχι οτι μια βλαστοκυστη δεν μπορει να δωσει απλα δεν υπαρχει εγγυηση. Συζητησε να δεις τι μπορουν να κανουν, ισως να δωσεις μερος του ποσου; κανονικα επρεπε να πατε σε νεο κυκλο θεωρω αλλα συζητησε μαζι τους με τη λογικη οτι περιμενεις εννοειται κατι στο οικονομικο κομματι. .

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Οχι νσ πεισμωσεις! Εχουν κανει καπου λαθος.. αν ειχε θεμα το σπερμα επρεπε να διορθωθει πριν προχωρησετε. Κ εγκυμοσυνη δεν μπορει να σου εγγυηθει κανενας. Οχι οτι μια βλαστοκυστη δεν μπορει να δωσει απλα δεν υπαρχει εγγυηση. Συζητησε να δεις τι μπορουν να κανουν, ισως να δωσεις μερος του ποσου; κανονικα επρεπε να πατε σε νεο κυκλο θεωρω αλλα συζητησε μαζι τους με τη λογικη οτι περιμενεις εννοειται κατι στο οικονομικο κομματι. .

θα δω τι θα μου πει το απογευμα ο γιατρος μου....απλα δεν περιμενα μονο μια.... ειναι για γελια.....επρεπε να το περιμενω απο αυτα που εγραφε η κρυσταλλια....αλλα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 said:

θα δω τι θα μου πει το απογευμα ο γιατρος μου....απλα δεν περιμενα μονο μια.... ειναι για γελια.....επρεπε να το περιμενω απο αυτα που εγραφε η κρυσταλλια....αλλα....

Α το ιδιο κεντρο ειναι; κατσε να δεις τι θα σου πει μην προδικαζουμε. Ολα θα γινουν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Α το ιδιο κεντρο ειναι; κατσε να δεις τι θα σου πει μην προδικαζουμε. Ολα θα γινουν!

ναι για να δουμε τι θα δουμε....

σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσακια μου για της απαντησης σας!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μιλησα με τον γιατρο μου ειπε οτι η βλαστοκηστη ειναι πολυ καλη και μου δινει 50 % με 60% για εγκυμοσηνη....τι λετε???        συγνωμη που σας ζαλιζω....                        

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 said:

κοριτσια μιλησα με τον γιατρο μου ειπε οτι η βλαστοκηστη ειναι πολυ καλη και μου δινει 50 % με 60% για εγκυμοσηνη....τι λετε???        συγνωμη που σας ζαλιζω....                        

Ισχύει ότι μπορεί και να είναι μια χαρά η βλαστοκύστη και να σου δώσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη... το θέμα είναι σου είπε γιατί μόνο μία? τι θεωρεί ότι δε πήγε καλά? αν σου δίνει απαντήσεις που σε κάνουν να τον εμπιστεύεσαι ή αν δίνει κάποια έκπτωση κάτι για να προχωρήσετε μόνο με μία χωρίς να έχετε πίσω σας υπόλοιπο άλλες αν χρειαστεί...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Ισχύει ότι μπορεί και να είναι μια χαρά η βλαστοκύστη και να σου δώσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη... το θέμα είναι σου είπε γιατί μόνο μία? τι θεωρεί ότι δε πήγε καλά? αν σου δίνει απαντήσεις που σε κάνουν να τον εμπιστεύεσαι ή αν δίνει κάποια έκπτωση κάτι για να προχωρήσετε μόνο με μία χωρίς να έχετε πίσω σας υπόλοιπο άλλες αν χρειαστεί...

μου ειπε οτι μπορει να φταιει το ωαριο η το σπερμα ......για λεφτα δεν μιλησαμε ...ηταν πολυ αισιοδοξος παντος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MaryH είπε:

Γιατι στη Θεσσαλονικη κλεινουν?

Οχι καλέ! Προς το παρόν το λιανικό εμπόριο και η παροχη υπηρεσίας δε θα κλείσουν. Θα είναι μίνι lock down. 

Just now, anna73 είπε:

μου ειπε οτι μπορει να φταιει το ωαριο η το σπερμα ......για λεφτα δεν μιλησαμε ...ηταν πολυ αισιοδοξος παντος

Φυσικά και μπορεί να δώσει αλλά αν δεν έχετε καμία πολύ υψηλή κατατμιση στο σπέρμα  δε δικαιολογείται η μία βλαστοκύστη. Πριν τους πεις ότι θα προχωρήσεις να ζητήσεις ξεκάθαρα μείωση τιμής. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας πω και εγώ τα νέα μου. Τηλ στο κέντρο της είπα ευγενικά ότι για μένα είναι στα όρια της παχυσαρκίας, για να μη μειώσω και την κοπέλα και η συντονίστρια μου είπε, (μου δείχνει λίγο θράσος αυτό) ναι αλλά κοιτάζουμε το ζευγάρι  και ο σύζυγος δεν είναι σαν εσάς.. Τόσο αδύνατος. Είναι 1,95 ύψος 92 κιλά!!Και της απάντησα ότι στην ηλικία της κοπέλας ήτανε πολύ αδύνατος, τσιρος(που είναι αλήθεια) και τωρα στα 46 είναι πλέον κανονικός!! Και τι ύψος έχει! Δηλαδή το ύψος του δεν το είδανε για να βρούνε μια ψηλή αλλά τα κανονικά κιλά του τα ειδανε για να βρουνε μια "στρουμπουλή" να το πω επιεικώς γιατί ήτανε παραπάνω από στρουμπουλή.. .. Εγινε έξαλλος!! Μου λέει την άλλη φορά θα μιλήσω εγώ!! Και απλά ξαναπεριμενω. Θα στείλω email στο γιατρο το απόγευμα μήπως μεσολαβήσει να μπω σε μια προτεραιότητα.. .. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Να σας πω και εγώ τα νέα μου. Τηλ στο κέντρο της είπα ευγενικά ότι για μένα είναι στα όρια της παχυσαρκίας, για να μη μειώσω και την κοπέλα και η συντονίστρια μου είπε, (μου δείχνει λίγο θράσος αυτό) ναι αλλά κοιτάζουμε το ζευγάρι  και ο σύζυγος δεν είναι σαν εσάς.. Τόσο αδύνατος. Είναι 1,95 ύψος 92 κιλά!!Και της απάντησα ότι στην ηλικία της κοπέλας ήτανε πολύ αδύνατος, τσιρος(που είναι αλήθεια) και τωρα στα 46 είναι πλέον κανονικός!! Και τι ύψος έχει! Δηλαδή το ύψος του δεν το είδανε για να βρούνε μια ψηλή αλλά τα κανονικά κιλά του τα ειδανε για να βρουνε μια "στρουμπουλή" να το πω επιεικώς γιατί ήτανε παραπάνω από στρουμπουλή.. .. Εγινε έξαλλος!! Μου λέει την άλλη φορά θα μιλήσω εγώ!! Και απλά ξαναπεριμενω. Θα στείλω email στο γιατρο το απόγευμα.. 

τι να πω .....μου φαινεται οτι παιζουν πανο στον πονο μας....καλα θα κανει και θα μιλησει ο συζυγος σου να τους τριξει λιγο τα δοντια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Να σας πω και εγώ τα νέα μου. Τηλ στο κέντρο της είπα ευγενικά ότι για μένα είναι στα όρια της παχυσαρκίας, για να μη μειώσω και την κοπέλα και η συντονίστρια μου είπε, (μου δείχνει λίγο θράσος αυτό) ναι αλλά κοιτάζουμε το ζευγάρι  και ο σύζυγος δεν είναι σαν εσάς.. Τόσο αδύνατος. Είναι 1,95 ύψος 92 κιλά!!Και της απάντησα ότι στην ηλικία της κοπέλας ήτανε πολύ αδύνατος, τσιρος(που είναι αλήθεια) και τωρα στα 46 είναι πλέον κανονικός!! Και τι ύψος έχει! Δηλαδή το ύψος του δεν το είδανε για να βρούνε μια ψηλή αλλά τα κανονικά κιλά του τα ειδανε για να βρουνε μια "στρουμπουλή" να το πω επιεικώς γιατί ήτανε παραπάνω από στρουμπουλή.. .. Εγινε έξαλλος!! Μου λέει την άλλη φορά θα μιλήσω εγώ!! Και απλά ξαναπεριμενω. Θα στείλω email στο γιατρο το απόγευμα μήπως μεσολαβήσει να μπω σε μια προτεραιότητα.. .. 

Αρκετό θράσος...1.95 92 κιλά της φάνηκε ότι έχει παραπάνω κιλά; Που και να είχε δηλαδή σου πρότειναν κάτι άσχετο σκούρο δέρμα κοντούλα και  χοντρούλα και το ότι ήταν άσχετο με τα δεδομένα σας δε θα στο τόνιζε αν δε το πίστευε κ εκείνη...

Ναι δες αν ο γιατρός σου θα πάρει καθόλου θέση και ίσως να μιλήσει κι ο άντρας σου... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Να σας πω και εγώ τα νέα μου. Τηλ στο κέντρο της είπα ευγενικά ότι για μένα είναι στα όρια της παχυσαρκίας, για να μη μειώσω και την κοπέλα και η συντονίστρια μου είπε, (μου δείχνει λίγο θράσος αυτό) ναι αλλά κοιτάζουμε το ζευγάρι  και ο σύζυγος δεν είναι σαν εσάς.. Τόσο αδύνατος. Είναι 1,95 ύψος 92 κιλά!!Και της απάντησα ότι στην ηλικία της κοπέλας ήτανε πολύ αδύνατος, τσιρος(που είναι αλήθεια) και τωρα στα 46 είναι πλέον κανονικός!! Και τι ύψος έχει! Δηλαδή το ύψος του δεν το είδανε για να βρούνε μια ψηλή αλλά τα κανονικά κιλά του τα ειδανε για να βρουνε μια "στρουμπουλή" να το πω επιεικώς γιατί ήτανε παραπάνω από στρουμπουλή.. .. Εγινε έξαλλος!! Μου λέει την άλλη φορά θα μιλήσω εγώ!! Και απλά ξαναπεριμενω. Θα στείλω email στο γιατρο το απόγευμα μήπως μεσολαβήσει να μπω σε μια προτεραιότητα.. .. 

Ενταξει η γυναικα ειναι απαραδεκτη... Να παρεις το γιατρο οπωσδηποτε! Μη στεναχωριεσαι, θα βρεθει η καταλληλη και θα το ξεχασεις ολο αυτα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Αχ λετε να πανε ολα πισω; Οι γιατροι σας στην Ελλαδα τι λενε;

Ετσι οπως παει θα πηγαινω με το πι για εμβρυομεταφορα...

έκλαψα με το πι...αχαχχαχαχαχ

2 ώρες πρίν, anna73 είπε:

μου ειπαν οτι το σπερμα ειχε ενα θεματακι ενω καναμε ολες της εξετασεις που μας εδωσαν μας το ειπανε τωρα....μου ειπαν οτι θα μο δωσει σιγουρα εγκυοσυνη....το ειχαμε καταψυξη

απαράδεκτοι να μην στο πουν  πιο μωριςτο θέμα με το σπερμα....τι περιμεναν να φτάσεις  εδώ  που εισαι  κ να πληρωσεις 1 αυγο...ε οχι διλη λε συγχωρήρεις δεν είναι  ωραίο αυτο.....

ια σ δώσει  εγκυμοσυνη σιγουρα???? κ που το ξέρουν???? κ αν δε δωσει που το απεύχομαι παναγια μ πιος θα πληρώσει  παλι πεντοχιλιαρα???? ουφ ειχαμε την αννουλιους που τα πηρα τωρα τα πηρα κ εδω...τι γινεται ηθελα να ηξερα.

με ολο το θαρρος στα λεω ολα αυτα...μην με παρεξηγήσεις...αν ναι βρισε μ κ θα κοψω...

2 ώρες πρίν, anna73 είπε:

θα παρω το απογευμα τηλ. τον γιατρο να δω τη θα μου πει....με ολο αυτο σημερα θελω να τα παρατησω....

μην ακουσω θα τα παρατησω θα σε φαω λαχανο

Just now, anoulious είπε:

Να σας πω και εγώ τα νέα μου. Τηλ στο κέντρο της είπα ευγενικά ότι για μένα είναι στα όρια της παχυσαρκίας, για να μη μειώσω και την κοπέλα και η συντονίστρια μου είπε, (μου δείχνει λίγο θράσος αυτό) ναι αλλά κοιτάζουμε το ζευγάρι  και ο σύζυγος δεν είναι σαν εσάς.. Τόσο αδύνατος. Είναι 1,95 ύψος 92 κιλά!!Και της απάντησα ότι στην ηλικία της κοπέλας ήτανε πολύ αδύνατος, τσιρος(που είναι αλήθεια) και τωρα στα 46 είναι πλέον κανονικός!! Και τι ύψος έχει! Δηλαδή το ύψος του δεν το είδανε για να βρούνε μια ψηλή αλλά τα κανονικά κιλά του τα ειδανε για να βρουνε μια "στρουμπουλή" να το πω επιεικώς γιατί ήτανε παραπάνω από στρουμπουλή.. .. Εγινε έξαλλος!! Μου λέει την άλλη φορά θα μιλήσω εγώ!! Και απλά ξαναπεριμενω. Θα στείλω email στο γιατρο το απόγευμα μήπως μεσολαβήσει να μπω σε μια προτεραιότητα.. .. 

ρε φιλη  θα την πλακωσω την ηλιθια  εκει μεσα ετσι.....τι σκατα δεν καταλαβαίνει το φελεκι μ μεσα...κινεζικα μιλας.????? 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...