Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 hours ago, pocm said:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Μπράβο κορίτσι μου!

καλη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious είπε:

Εννοείται να ελέγξεις. Έτοιμα έμβρυα έχεις γιατί να βιαστείς; 

Μα ναι, αυτό θα κάνω. Και η Τσεκούρα αυτό μου είπε σήμερα, μη βιαστείς και έλα να σε δω. Τι, να ρισκάρω και τα έτοιμα που έχω; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia said:

Μα ναι, αυτό θα κάνω. Και η Τσεκούρα αυτό μου είπε σήμερα, μη βιαστείς και έλα να σε δω. Τι, να ρισκάρω και τα έτοιμα που έχω; 

Καλα θα κανεις. Εγω δε θα κρατιομουν αλλα καλα κανεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλα θα κανεις. Εγω δε θα κρατιομουν αλλα καλα κανεις!

Σκέφτομαι ότι πρέπει να είμαι πολύ προσεχτική στη διαχείριση των εμβρύων μου και να κάνω πιο μελετημένα βήματα κάθε φορά. Δηλαδή, ΟΚ, έχουμε μια αποτυχία, παίρνουμε το χρόνο μας, ανασυντασσόμαστε και προχωράμε, αλλά όχι στα τυφλά.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Συγχαρητηρια!!!Καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι όλα κατ ευχήν από δω και πέρα! Περιμένουμε νεα σου


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

@Τουτουνι τέλεια! Με το καλό!

@MaryH σ' ευχαριστώ πολύ, να χαίρεσαι και εσύ την κούκλα σου! Θυμάμαι που συζητάγαμε και τελικά ήρθε η μέρα που περάσαμε απέναντι και πια ο ρόλος μας είναι να ενθαρρύνουμε και να εμψυχώνουμε κορίτσια που προσπαθούν. 'Ετσι είναι ο κύκλος σε αυτή την ενότητα.

@anna73  συγχαρητήρια κορίτσι. Με το καλό να δεχτείς το/τα εμβρυάκια σου και να κλείσεις το χρονιά υπέροχα. χρειαζόμαστε καλά νέα όπως της

@pocm  συγχαρητήρια κορίτσι!!!!!! Εύχομαι μια όμορφη, ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ..... σε περιμένω στο club των διδυμογονιών! (σίγουρα μόλις είπες το νούμερο στο κέντρο θα σου το είπαν. Στο λέω από προσωπική πείρα στο ίδιο κέντρο με σένα!).

Κορίτσια, εύχομαι να συνεχίσει έτσι. Θέλουμε καλά νέα! Φιλιά σε όλες.

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Σου το κάνει ο εξωσωματικος σου η κάποιος άλλος;

Στο κέντρο εξωσωματικής τους έκανα ναι. 

12 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Αλίνα μπορείς να μου στείλεις και εσύ να μου πείς πού τις έκανες και πώς σου χορηγήθηκαν;

Έχεις μήνυμα.

11 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Που τα έκανες και πόσο σου κόστισε;

Εγώ τα έκανα στο κέντρο εξωσωματικής και δεν μου κόστισε τίποτα. Ήταν μέσα στην τιμή που μου έδωσαν εξαρχής

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, pocm said:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Εγκυουλα μας στον τσιρι εισαι; μπορω να ρωτησω ποσα ωαρια ειχατε και ποσες βλαστο πηρες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/4/2020 at 8:58 PM, Roda said:

Καλησπέρα-διαβασα μολις ενα ποστ του Μοσιαλου στο fb σχετικά με τον εμβολιασμό κατα του κορονοιού σε εγκύους (προφανώς δεν προτείνεται). Αν θέλετε αναζητείστε την ανάρτηση  στο φεησμπουκ ειναι η πιο πρόσφατη και προσοχή μεγάλη. 
επίσης κι όσες προγραμματίζουμε να προσπαθήσουμε το επομενο τριμηνο επίσης φανταζομαι θα πρεπει να το αποφύγουμε;

Καλησπερα,την ιδια απορια εχω και εγω....δε το συζηταμε αν θα γινει υποχρεωτικος ο εμβολιασμος οτι θα πρεπει να εξηγουμε τι θεραπεια ακολουθουμε κ για το λογο αυτο δεν ενδεικνυται ο εμβολιασμος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dora7911 said:

Καλησπερα,την ιδια απορια εχω και εγω....δε το συζηταμε αν θα γινει υποχρεωτικος ο εμβολιασμος οτι θα πρεπει να εξηγουμε τι θεραπεια ακολουθουμε κ για το λογο αυτο δεν ενδεικνυται ο εμβολιασμος

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουνα ιδίως αν ειναι προυποθεση ο εμβολιασμός πχ για ταξίδια με αεροπλάνο. Φαντάζομαι καποια βεβαιωση θα μας απαλλάσσει..  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Roda είπε:

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουνα ιδίως αν ειναι προυποθεση ο εμβολιασμός πχ για ταξίδια με αεροπλάνο. Φαντάζομαι καποια βεβαιωση θα μας απαλλάσσει..  

Εγω δεν πιστεύω ότι σε φάση εξωσωματικής θα δίνουν βεβαίωση για απαλλαγή από το εμβόλιο. Δε θα ασχοληθούν καθολου.Προσωπικη μου άποψη. Εγώ  που είμαι και ευπαθη ομάδα, δημόσιος υπάλληλος..Πολυ προβληματιζομαι.... Μη χειρότερα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Εγω δεν πιστεύω ότι σε φάση εξωσωματικής θα δίνουν βεβαίωση για απαλλαγή από το εμβόλιο. Δε θα ασχοληθούν καθολου.Προσωπικη μου άποψη. Εγώ  που είμαι και ευπαθη ομάδα, δημόσιος υπάλληλος..Πολυ προβληματιζομαι.... Μη χειρότερα.. 

μα δεν θα ειναι υποχρεωτικο βρε κοριτσια... εξαλλου μεχρι να φτασει να το κανουν ολες οι ευπαθεις ομαδες θα περασει τουλαχιστον εξαμηνο οποτε μεχρι τοτε δεν ξερεις κ σε τι φαση θα εισαι . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

μα δεν θα ειναι υποχρεωτικο βρε κοριτσια... εξαλλου μεχρι να φτασει να το κανουν ολες οι ευπαθεις ομαδες θα περασει τουλαχιστον εξαμηνο οποτε μεχρι τοτε δεν ξερεις κ σε τι φαση θα εισαι . 

Υποχρεωτικό μάλλον δε θα είναι αλλα μήπως δε θα μπορείς να συμμετάσχεις σε κάποιες "δραστηριότητες" χωρίς εμβόλιο; Εγω πχ πολύ φοβάμαι ότι θα πουν οι δημόσιοι υπάλληλοι ευπαθείς τέρμα η προστασία.. Αν θέλουν ας κάνουν το εμβόλιο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...