Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Υποχρεωτικό μάλλον δε θα είναι αλλα μήπως δε θα μπορείς να συμμετάσχεις σε κάποιες "δραστηριότητες" χωρίς εμβόλιο; Εγω πχ πολύ φοβάμαι ότι θα πουν οι δημόσιοι υπάλληλοι ευπαθείς τέρμα η προστασία.. Αν θέλουν ας κάνουν το εμβόλιο.. 

Σιγουρα θα το πουν. Επισης στις εταιρειες δεν θα μπορεις να δουλεψεις χωρις εμβολιο κ στα καταστηματα θα εχουν αναρτημενη πιστοποιηση εμβολιασμου του προσωπικου. Κι επειδη η αγορα ειναι αμειλικτη θα το κανουν ολοι αυτο. Ετσι πιστευω

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 57 λεπτά , anoulious είπε:

Υποχρεωτικό μάλλον δε θα είναι αλλα μήπως δε θα μπορείς να συμμετάσχεις σε κάποιες "δραστηριότητες" χωρίς εμβόλιο; Εγω πχ πολύ φοβάμαι ότι θα πουν οι δημόσιοι υπάλληλοι ευπαθείς τέρμα η προστασία.. Αν θέλουν ας κάνουν το εμβόλιο.. 

κοιτα τα εμβολια για να μπορει να εμβολιαστει ολος ο κοσμος θα αργησουν αρκετα οποτε τωρα απαγορεψεις κ πιστοποιητικα δεν μπορουν να επιβληθουν. οταν θα φτασει το εμβολιο στα χερια ολονων που το εχουν αναγκη κ δει κ ο κοσμος οτι μπορει να το κανει με ασφαλεια κ αυξηθει η ζητηση τοτε θα ξεκινησει καπως να ζητητε κ απο εργασιες. μεχρι να γινει αυτο εχουμε ακομα πολυ μελλον

Just now, MaryH είπε:

Σιγουρα θα το πουν. Επισης στις εταιρειες δεν θα μπορεις να δουλεψεις χωρις εμβολιο κ στα καταστηματα θα εχουν αναρτημενη πιστοποιηση εμβολιασμου του προσωπικου. Κι επειδη η αγορα ειναι αμειλικτη θα το κανουν ολοι αυτο. Ετσι πιστευω

προς το παρον πρεπει να ύπαρξουν τοσα εμβολια ωστε να μπορει να εμβολιαστει ολος ο κοσμος θα αργησει πολυ ωστε να φτασει μεχρι να μπορει να το κανει οποιος θελει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious είπε:

Υποχρεωτικό μάλλον δε θα είναι αλλα μήπως δε θα μπορείς να συμμετάσχεις σε κάποιες "δραστηριότητες" χωρίς εμβόλιο; Εγω πχ πολύ φοβάμαι ότι θα πουν οι δημόσιοι υπάλληλοι ευπαθείς τέρμα η προστασία.. Αν θέλουν ας κάνουν το εμβόλιο.. 

Για το δημόσιο εγώ πιστεύω ότι ισχύει το αντίθετο. Σε κάτι τέτοια είναι πιο 'δημοκρατικό'...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, anoulious said:

Υποχρεωτικό μάλλον δε θα είναι αλλα μήπως δε θα μπορείς να συμμετάσχεις σε κάποιες "δραστηριότητες" χωρίς εμβόλιο; Εγω πχ πολύ φοβάμαι ότι θα πουν οι δημόσιοι υπάλληλοι ευπαθείς τέρμα η προστασία.. Αν θέλουν ας κάνουν το εμβόλιο.. 

Ακριβώς.. έχουμε καιρό ακόμα μέχρι να έρθει κλπ. αλλά αν οι δοκιμές δεν έγιναν σε έγκυες γυναίκες και δεν επιτρέπεται σε εγκυες και σε -όσες είναι σε διαδικασία εξωσωματικής κάπως θα πρεπει να καλυφθούμε.. απ τη μια χωρίς να το βγάλουμε ντουντουκα αλλά και γενικά να μας δικαιολογηθεί η ανάγκη προφύλαξης 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annaforyou είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ο λόγος που γράφτηκα, ήταν οι δημοσιεύσεις σας. Είμαι δότρια ωαρίων και αυτά που διαβάζω από όλες εσάς, μου δώσανε δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω. Σας ευχαριστώ για την εκτίμηση που δείχνετε σε όλο αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να ανοίξουμε μια συζήτηση σχετικά με απορίες που μπορεί να έχουμε, η κάθε μία από την πλευρά της!!

Καλησπερα! Χαιρομαι πολυ που ηρθες στην παρεα μας, και μπραβο σου για την προσφορα των ωαριων σου, τα χρυσα αυγα οπως τα λεμε μεταξυ μας. Θα θελαμε  να μας πεις τον λογο που το κανεις, πως νιωθεις κ σε τι εξετασεις υποβληθηκες.

Ημουν ληπτρια ξενων ωαριων, κι εχω μια κορουλα 4 μηνων. Νιωθω πολυ χαρουμενη που εγινε ολο αυτο, ευγνωμων για τη δοτρια κι ευχομαι ο Θεος να την εχει καλα

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annaforyou είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ο λόγος που γράφτηκα, ήταν οι δημοσιεύσεις σας. Είμαι δότρια ωαρίων και αυτά που διαβάζω από όλες εσάς, μου δώσανε δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω. Σας ευχαριστώ για την εκτίμηση που δείχνετε σε όλο αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να ανοίξουμε μια συζήτηση σχετικά με απορίες που μπορεί να έχουμε, η κάθε μία από την πλευρά της!!

Ανεξάρτητα απο το οικονομικό κίνητρο που φαντάζομαι οτι αυτο ειναι των δοτριων , πραγματοποιείς τα όνειρα οικογενειών, αυτο να εχεις στο μυαλό σου!

  • Μου αρέσει 7

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm said:

10 ωάρια , 5 βλαστο. Ναι στο τσιρ . 

Καλησπέρα κορίτσι πως εισε???? Πως νιώθεις.....

Εμένα με έφαγε η αγωνία ..... Νομίζω δεν θα αντέξω και θα κάνω τεστακι....

Νιώθω πολύ φουσκωμένο το στήθος και κάτι μικροενοχλισεις κάποτε από κατω....

Οφ οφ οφ ξέρω όλα απο τα φάρμακα αλλά με έπιασε σήμερα....

:::)))××××

Just now, Annaforyou said:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ο λόγος που γράφτηκα, ήταν οι δημοσιεύσεις σας. Είμαι δότρια ωαρίων και αυτά που διαβάζω από όλες εσάς, μου δώσανε δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω. Σας ευχαριστώ για την εκτίμηση που δείχνετε σε όλο αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να ανοίξουμε μια συζήτηση σχετικά με απορίες που μπορεί να έχουμε, η κάθε μία από την πλευρά της!!

Καλος ήρθες στην παρέα μας. Θα ήθελα να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ που μας δίνετε την ευκαιρία να γίνουμε μαμαδες.....

Οι ερωτήσεις που προωθήθηκαν απο τα κορίτσια είναι και δικές μου.....

::;)))××××

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annaforyou είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ο λόγος που γράφτηκα, ήταν οι δημοσιεύσεις σας. Είμαι δότρια ωαρίων και αυτά που διαβάζω από όλες εσάς, μου δώσανε δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω. Σας ευχαριστώ για την εκτίμηση που δείχνετε σε όλο αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να ανοίξουμε μια συζήτηση σχετικά με απορίες που μπορεί να έχουμε, η κάθε μία από την πλευρά της!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας...!!!

Οι ερωτήσεις των κοριτσιών κ δικες μου...

Αυτό που κάνεις εσύ κ οι άλλες κοπέλες είναι για μας μεγάλο δώρο.. Κ σας θα σας ευγνωμονούμε για πάντα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Annaforyou είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ο λόγος που γράφτηκα, ήταν οι δημοσιεύσεις σας. Είμαι δότρια ωαρίων και αυτά που διαβάζω από όλες εσάς, μου δώσανε δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω. Σας ευχαριστώ για την εκτίμηση που δείχνετε σε όλο αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να ανοίξουμε μια συζήτηση σχετικά με απορίες που μπορεί να έχουμε, η κάθε μία από την πλευρά της!!

Λες ότι όσα διάβασες σου έδωσαν δυναμη να συνεχίσεις. Αν θέλεις μπορείς να πεις σε ποσά κέντρα εχεις κάνει ωοληψια, πόσες φορές και ποσα ωάρια εχεις δώσει συνολικά;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Troia είπε:

Για το δημόσιο εγώ πιστεύω ότι ισχύει το αντίθετο. Σε κάτι τέτοια είναι πιο 'δημοκρατικό'...

Πιο δημοκρατικό το δημόσιο;!!!! Εχω τελείως αντίθετη άποψη με τα ισχύοντα δεδομένα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Πιο δημοκρατικό το δημόσιο;!!!! Εχω τελείως αντίθετη άποψη με τα ισχύοντα δεδομένα. 

Εννοώ ότι υπάρχουν τρόποι ώστε ο καθένας να κάνει ο,τι γουστάρει και να είναι και νομότυπος...Αυτό εξαρτάται βέβαια από το είδος του φορέα, την κουλτούρα, κτλ. Το πιο extreme, το οποίο γίνεται όμως, είναι να πας με την κινητικότητα σε κανέναν φορέα άνευ αντικειμένου, π.χ. σε κανένα Υπ.Μα.Θρα. που έχετε πάνω στη Θεσσαλονίκη. Όχι ότι είναι πολύ εύκολο, αλλά αν χρειάζεσαι πιο χαλαρό περιβάλλον για λόγους υγείας, μπορείς να το προσπαθήσεις. Νομίζω δουλεύεις σε ΔΟΥ; Αυτό που θέλω να πω είναι ότι έτσι όπως είναι το Σύνταγμα τώρα, αν είσαι μόνιμη, δεν θα χάσεις τη δουλειά σου επειδή π.χ. σου λένε κάνε το εμβόλιο και τέλος η τηλεεργασία, θα βρεις ένα παραθυράκι να διεκδικήσεις αυτό που θέλεις, ακόμα και δικαστικά να πας! Άσε που όταν θα έρθει αυτή η ώρα, θα το δεις κι εσύ, θα είναι πεδίο δόξης λαμπρό για τους συνδικαλιστές! Δώσε τους μία περίπτωση όπως τη δική σου και θα είναι μία win-win situation. Τουλάχιστον η δική μου εμπειρία από το ελληνικό δημόσιο (εκ των έσω) αυτή ακριβώς είναι...

Ξανατονίζω ότι εξαρτάται από το είδος του Φορέα και από πολλά άλλα πράγματα (γιατί μάλλον μόλις ξεκίνησα νέο αγαπημένο θέμα συζήτησης και αντιπαράθεσης)...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Εννοώ ότι υπάρχουν τρόποι ώστε ο καθένας να κάνει ο,τι γουστάρει και να είναι και νομότυπος...Αυτό εξαρτάται βέβαια από το είδος του φορέα, την κουλτούρα, κτλ. Το πιο extreme, το οποίο γίνεται όμως, είναι να πας με την κινητικότητα σε κανέναν φορέα άνευ αντικειμένου, π.χ. σε κανένα Υπ.Μα.Θρα. που έχετε πάνω στη Θεσσαλονίκη. Όχι ότι είναι πολύ εύκολο, αλλά αν χρειάζεσαι πιο χαλαρό περιβάλλον για λόγους υγείας, μπορείς να το προσπαθήσεις. Νομίζω δουλεύεις σε ΔΟΥ; Αυτό που θέλω να πω είναι ότι έτσι όπως είναι το Σύνταγμα τώρα, αν είσαι μόνιμη, δεν θα χάσεις τη δουλειά σου επειδή π.χ. σου λένε κάνε το εμβόλιο και τέλος η τηλεεργασία, θα βρεις ένα παραθυράκι να διεκδικήσεις αυτό που θέλεις, ακόμα και δικαστικά να πας! Άσε που όταν θα έρθει αυτή η ώρα, θα το δεις κι εσύ, θα είναι πεδίο δόξης λαμπρό για τους συνδικαλιστές! Δώσε τους μία περίπτωση όπως τη δική σου και θα είναι μία win-win situation. Τουλάχιστον η δική μου εμπειρία από το ελληνικό δημόσιο (εκ των έσω) αυτή ακριβώς είναι...

Ξανατονίζω ότι εξαρτάται από το είδος του Φορέα και από πολλά άλλα πράγματα (γιατί μάλλον μόλις ξεκίνησα νέο αγαπημένο θέμα συζήτησης και αντιπαράθεσης)...

Απλά διαφωνώ. Τελείως όμως. Τι να πρωτογραψω.Ειναι και αργά. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Απλά διαφωνώ. Τελείως όμως. Τι να πρωτογραψω.Ειναι και αργά. 

Συγγνώμη αν έγραψα κάτι που σε ενόχλησε. Εγώ ήθελα να σου πω απλώς ότι εμείς στο δημόσιο μάλλον θα πρέπει να ανησυχούμε λιγότερο γι' αυτά τα θέματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...