Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια μου !!! Καλή χρονιά να έχουμε. Με υγεία για όλο τον κόσμο.  Όσες είναι ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και την όμορφη οικογένεια τους. Όσες τα έχουμε στην κοιλίτσα μας,  με το καλό να τα υποδεχτούμε και να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας. Όσες προσπαθείτε ή πρόκειται να ξεκινήσετε τώρα, με το καλό αυτή η χρονιά να πραγματοποιήσει κάθε σας επιθυμία !!! Κορίτσια ο επιμένων νικά. Όλες θα τα καταφέρετε!!!

@Mary H   συγγνώμη που καθυστέρησα να σου απαντήσω. Δεν μπαίνω καθημερινά.  Όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός.  Ούτε εγώ δεν το εχω συνειδητοποίησει ακόμη . Θα γεννήσω και δεν θα το πιστεύω.  Να χαίρεσαι την όμορφη κορακλα σου και την οικογένεια σας.  Να δώσεις πολλά φιλιά στην μπουτου σου. Καλή χρονιά να έχετε με υγεία!!!

Τα φιλιά μου σε όλες. 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλη χρονια κοριτσια! Στις μανουλες ευχομαι οοοοο,τι καλυτερο για τις οικογενειες σας κ ενα μεγσλο ευχαριστω για τις συμβουλες κ το κουραγιο που μας δινετε. Στις εγκυουλες με το καλο να παρετε στην αγκαλια τα.μωρακια σας. Σε εμας που προσπαθουμε ευχομαι το 2021 να ειναι η χρονια που θα γινουμε μανουλες! Ας εχουμε αισιοδοξια και να χαμογελαμε κσι ολα θα γινουν!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Ladybag20 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου !!! Καλή χρονιά να έχουμε. Με υγεία για όλο τον κόσμο.  Όσες είναι ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και την όμορφη οικογένεια τους. Όσες τα έχουμε στην κοιλίτσα μας,  με το καλό να τα υποδεχτούμε και να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας. Όσες προσπαθείτε ή πρόκειται να ξεκινήσετε τώρα, με το καλό αυτή η χρονιά να πραγματοποιήσει κάθε σας επιθυμία !!! Κορίτσια ο επιμένων νικά. Όλες θα τα καταφέρετε!!!

@Mary H   συγγνώμη που καθυστέρησα να σου απαντήσω. Δεν μπαίνω καθημερινά.  Όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός.  Ούτε εγώ δεν το εχω συνειδητοποίησει ακόμη . Θα γεννήσω και δεν θα το πιστεύω.  Να χαίρεσαι την όμορφη κορακλα σου και την οικογένεια σας.  Να δώσεις πολλά φιλιά στην μπουτου σου. Καλή χρονιά να έχετε με υγεία!!!

Τα φιλιά μου σε όλες. 

Χρόνια πολλά καλή χρόνια κ με το καλό το νεο έτος να υποδεχτείς το μωράκι σου! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσυνης!

Χρόνια πολλά και καλή χρόνια και ευχομαι το νεο έτος να φέρει πολλά μωρα στην ομάδα μας!

Το 2020 ήταν ένα έτος δύσκολο, ζοφερό και απαισιόδοξο για εκατομμύρια ανθρώπους σε όλο τον κόσμο. 

Για μένα ήταν μια υπέροχη χρονια γιατί έφερε στην αγκαλια μου το θαυματακι μου!

  • Μου αρέσει 13
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Για πείτε μια γνώμη. Είμαι να σκάσω με την ατυχία μου. Είπαμε με το γιατρό να κάνουμε μια προσπάθεια σε φυσικό κύκλο μήπως βάλουμε τα εμβρυα. 2η φορά στη ζωή μου απιστευτο αίμα. Καθάρισα 6-7 ημέρα.Δεν είχα κυστικο γιατί έχω κάνει του κόσμου τους υπερηχος. Εγώ έχω 3 μέρες περίοδο. Καμμία περίπτωση να γίνει ενδομήτριο πριν την ωορρηξία. Πέρα από αυτό που πάμε για επόμενο κύκλο,χωρίς πλέον να έχει νόημα η υστεροσκοπηση που εκανα όταν την εκανα, μου βρηκε πρωτη φορα το ακούω μέτριας ποσότητας  ελεύθερο υγρό στην ενδομητρια κοιλότητα. Αυτό συμβαίνει καμμία φορά στην ωορρηξία. Καμμία σχέση με την ημέρα του κύκλου μου. Με ανησύχησε. Διάβασα διάφορα.Ξέρει καμμία τι μπορεί να είναι; 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Για πείτε μια γνώμη. Είμαι να σκάσω με την ατυχία μου. Είπαμε με το γιατρό να κάνουμε μια προσπάθεια σε φυσικό κύκλο μήπως βάλουμε τα εμβρυα. 2η φορά στη ζωή μου απιστευτο αίμα. Καθάρισα 6-7 ημέρα.Δεν είχα κυστικο γιατί έχω κάνει του κόσμου τους υπερηχος. Εγώ έχω 3 μέρες περίοδο. Καμμία περίπτωση να γίνει ενδομήτριο πριν την ωορρηξία. Πέρα από αυτό που πάμε για επόμενο κύκλο,χωρίς πλέον να έχει νόημα η υστεροσκοπηση που εκανα όταν την εκανα, μου βρηκε πρωτη φορα το ακούω μέτριας ποσότητας  ελεύθερο υγρό στην ενδομητρια κοιλότητα. Αυτό συμβαίνει καμμία φορά στην ωορρηξία. Καμμία σχέση με την ημέρα του κύκλου μου. Με ανησύχησε. Διάβασα διάφορα.Ξέρει καμμία τι μπορεί να είναι; 

Καλημέρα! Πάντως η υστεροσκοπηση πιανει κ για τον επόμενο κύκλο. Εμενα με βοήθησε ακόμη και στον τρίτο κύκλο μεταμετά

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Καλημέρα! Πάντως η υστεροσκοπηση πιανει κ για τον επόμενο κύκλο. Εμενα με βοήθησε ακόμη και στον τρίτο κύκλο μεταμετά

Εμενα θα ειναι τριτος κυκλος πλεον.Βεβαια εκανα πολυ καλο σκρτατσ (εσφιξα τα δοντια)στον προηγουμενο μηνα και ειπαμε να μην  κανω τωρα.Να μην  πειραζουμε τη μητρα συνεχεια..Μου την εδωσε  ολο αυτο και ανησυχησα κιολας.Οι γιατροι επειδη ειναι μαζι με την περιοδο δεν ανησυχουν..Απο ο,τι βλεπω δεν εχει τυχει σε καμμια κοπελα.Βεβαια αυτα που τυχαινουν σε εμενα σπανια εχουν τυχει σε πολλους.Μακαρι να εχουν δικιο γιατι διαβασα διαφορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anoulious είπε:

Εμενα θα ειναι τριτος κυκλος πλεον.Βεβαια εκανα πολυ καλο σκρτατσ (εσφιξα τα δοντια)στον προηγουμενο μηνα και ειπαμε να μην  κανω τωρα.Να μην  πειραζουμε τη μητρα συνεχεια..Μου την εδωσε  ολο αυτο και ανησυχησα κιολας.Οι γιατροι επειδη ειναι μαζι με την περιοδο δεν ανησυχουν..Απο ο,τι βλεπω δεν εχει τυχει σε καμμια κοπελα.Βεβαια αυτα που τυχαινουν σε εμενα σπανια εχουν τυχει σε πολλους.Μακαρι να εχουν δικιο γιατι διαβασα διαφορα.

Καλησπέρα, καλή χρονιά σε όλες με υγεία και ευτυχία!!

Κορίτσι μου γλυκό, κάθε εμπόδιο για καλό. Να μην ανησυχείς γιατί και ο εξωσωματικός και ο γυναικολόγος σου είναι πολύ καλοί επιστήμονες και άν ήτανε κάτι, θα σου λέγανε.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις , σκέψου θετικά, τα μωρά σας , σας περιμένουν. Όλα να σου πάνε καλά μέσα απο την καρδιά μου <3

Παίρνω σειρά κι εγώ πίσω απο εσένα, Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση  και βιοψία και τέλη του μηνός μάλλον θα έχω δότρια όπως μου υποσχέθηκαν.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα, καλή χρονιά σε όλες με υγεία και ευτυχία!!

Κορίτσι μου γλυκό, κάθε εμπόδιο για καλό. Να μην ανησυχείς γιατί και ο εξωσωματικός και ο γυναικολόγος σου είναι πολύ καλοί επιστήμονες και άν ήτανε κάτι, θα σου λέγανε.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις , σκέψου θετικά, τα μωρά σας , σας περιμένουν. Όλα να σου πάνε καλά μέσα απο την καρδιά μου <3

Παίρνω σειρά κι εγώ πίσω απο εσένα, Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση  και βιοψία και τέλη του μηνός μάλλον θα έχω δότρια όπως μου υποσχέθηκαν.

Ευχαριστώ. Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα. Καλή αρχή λοιπόν. Με κανένα εμπόδιο.. Περιμένουμε νέα σου. Απογοητεύτηκα γιατί ήλπιζα ότι θα σταματήσουν οι ταλαιπωρίες μου.. Μέχρι και ο γυναικολογος μου, μου είπε είσαι άτυχη, προσπάθησε να κάνεις υπομονή. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , anoulious είπε:

Εμενα θα ειναι τριτος κυκλος πλεον.Βεβαια εκανα πολυ καλο σκρτατσ (εσφιξα τα δοντια)στον προηγουμενο μηνα και ειπαμε να μην  κανω τωρα.Να μην  πειραζουμε τη μητρα συνεχεια..Μου την εδωσε  ολο αυτο και ανησυχησα κιολας.Οι γιατροι επειδη ειναι μαζι με την περιοδο δεν ανησυχουν..Απο ο,τι βλεπω δεν εχει τυχει σε καμμια κοπελα.Βεβαια αυτα που τυχαινουν σε εμενα σπανια εχουν τυχει σε πολλους.Μακαρι να εχουν δικιο γιατι διαβασα διαφορα.

Ελα όλα καλά θα πανε. Αν τα έμβρυα είναι δυνατά μην ανησυχείς. Όλα καλά θα πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρόνια σε όλες τις αγωνίστριες του φόρουμ . Το 2021 να είναι γεμάτο ευχάριστες εκπλήξεις για όλες μας . Έκανα και εγώ υστεροσκοπηση τον προηγούμενο μήνα και περιμένω να βρέθει η δότρια 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε.ολες! Πριν λιγο καιρο συζητουσατε για το σακχαρο. Εχετε να προτεινετε καποιον στην Αθηνα; Στο καφε σκουγονται πολλα αρνητικα για ολους κ εχω μπερδευτει.

Επισης οταν μετρατε το σακχαρο οι non εγκυες το μετρατε 1 η 2 ωρες μετα το γευμα;  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...