Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 13/1/2021 at 2:15 ΜΜ, alexandra82 είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια σε αυτο το θεμα....Συνηθως που και που γραφω στο καφε.

Διαβαζοντας σας μου δωσατε πολυ δυναμη και με βοηθησατε να παρω πιο γρηγορα την αποφαση να προχωρησω σε δωρεα και εγω.

Η ηλικια μου ειναι βεβαια μικρη 38,αλλα με τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες,ενδομητριωση σε μεγαλο βαθμο,ορμονες χαλια και AMH,και αφαιρεση και τις δυο σαλπιγγες λογω υδροσαλπιγγων.....αποφασισαμε με τον αντρα μου να προχωρησω σε δωρεα.

Ραντεβου εχω τελος του μηνα με το κεντρο για να μου μιλησουν για ολη την διαδικασια....

θα θελα να μου πειτε τι να προσεξω,τι να ζητησω?

φοβαμαι οτι ισως δεν τα καταφερω ουτε και με αυτον τον τροπο,με ποιανει πολλες φορες η απογοητευση.....

Σας ευχαριστω ολες και αντλω πολυ δυναμη για αυτο που εχετε κανει και αλλες που τα εχουν καταφερει.....

Καλημερα  Alexandra82!!! Καλημερα και σε ολα τα κοριτσια!!!  Καλη Χρονια με Υγεια να εχουμε και μωρακια στην αγκαλια μας συντομα!!!Γνωριζω την ιστορια σου και απο το καφε εξωσωματικης ,και πραγματικα σε συγχαιρω για το θαρρος και τη δυναμη που εχεις με ολη τη σταση σου εως τωρα.. Ευχομαι να παρεις πολλες απαντησεις απο τα κοριτσια εδω γιατι σιγουρα θα σε βοηθησουν με τις εμπειριες τους εως τωρα!!! Και μαζι με σενα και καποιες απο εμας που ακομη δεν το αποφασισαμε.. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Eleni nik είπε:

Γειά σας!!! Θα ήθελα γνώμες από κοπέλες που έχουν κάνει εξωσωματικη με δωρεά ωαρίων... Για κέντρο κ γιατρό.. 

Γεια σου! Εγω εχω ενα μωρακι, αν σε ενδιαφερει Θεσσαλονικη μπορω να σου πω που τα καταφερα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσια τσ cyclacur η τα prezolon παιζει να ανεβαζουν το σακχαρο;

Η κορτιζόνη (prezolon) σίγουρα, αλλά η Τσεκούρα μου είπε ότι όλα τα φάρμακα με ορμόνες το επηρεάζουν, άρα μάλλον και τα 2...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , MaryH είπε:

Γεια σου! Εγω εχω ενα μωρακι, αν σε ενδιαφερει Θεσσαλονικη μπορω να σου πω που τα καταφερα

Η Θεσσαλονίκη είναι μακριά για μένα.. Για Αθήνα ψάχνω.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Eleni nik είπε:

Γειά σας!!! Θα ήθελα γνώμες από κοπέλες που έχουν κάνει εξωσωματικη με δωρεά ωαρίων... Για κέντρο κ γιατρό.. 

καλησπερα απο προσωπικη εμπειρια στο εμβρυογγενεση να μην περασεις ουτε απο εξω.....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Eleni nik said:

Η Θεσσαλονίκη είναι μακριά για μένα.. Για Αθήνα ψάχνω.. 

 

 

Καλησπέρα. Νομίζω οτι η καθεμιά έχει διαφορετική προσωπικότητα κ αναγκες αλλά κ προτιμήσεις οπότε θα σου πρότεινα να κλεισεις ρεντεβου με δυο τρεις γιατρούς/κεντρα και να δεις τι σου ταιριάζει κ σε συμπεριφορά κ σε χρήματα κ υποσχέσεις. Τα κέντρα ειναι 2-3 εκείνα για τα οποία έχουν ακουστεί και θετικά κ αρνητικά και 2-3 εκεινα για τα οποια εχουν ακουστει/διαβαστεί μονο αρνητικά. Οπότε το καλύτερο ειναι να κλείσεις τα ραντεβού σου να κρινεις η ίδια τι σου ταιριάζει. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου. Πλησιάζει και η ώρα μου σιγά σιγά . Έκανα υστεροσκόπηση, βρέθηκε η δότρια , έγινε η ωοληψία, πήραμε 9 αυγουλάκια εκ των οποίων τα 7 γονιμοποιήθηκαν . Περιμένω τις επόμενες ημέρες να μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκύστες. Απο ότι υπολογίζω μέσα Φλεβάρη θα γίνει η εμβρυομεταφορά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά Καλή επιτυχία σε όλες μας. 

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πλησιάζει και η ώρα μου σιγά σιγά . Έκανα υστεροσκόπηση, βρέθηκε η δότρια , έγινε η ωοληψία, πήραμε 9 αυγουλάκια εκ των οποίων τα 7 γονιμοποιήθηκαν . Περιμένω τις επόμενες ημέρες να μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκύστες. Απο ότι υπολογίζω μέσα Φλεβάρη θα γίνει η εμβρυομεταφορά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά Καλή επιτυχία σε όλες μας. 

Τι ωραία! Μπράβο!!! Με το καλό!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ελισώ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πλησιάζει και η ώρα μου σιγά σιγά . Έκανα υστεροσκόπηση, βρέθηκε η δότρια , έγινε η ωοληψία, πήραμε 9 αυγουλάκια εκ των οποίων τα 7 γονιμοποιήθηκαν . Περιμένω τις επόμενες ημέρες να μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκύστες. Απο ότι υπολογίζω μέσα Φλεβάρη θα γίνει η εμβρυομεταφορά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά Καλή επιτυχία σε όλες μας. 

Μπράβο όλα θα πάνε τέλεια...σου εύχομαι να γίνουν όλα βλαστοκυστουλες κ να σου χαρίσουν τα μωρά σου!

Με το καλό!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...