Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , MaryH είπε:

Καλή εμφύτευση να έχεις κούκλα μου! Ευχομαι να είναι αυτή η τυχερή σου ετ και να αφήσεις πίσω τα ασχημα! Θυμησε μας σε ποιο γιατρό εισαι τώρα;

Σε έναν από τους ακατανόμαστους! Χαχαχαχα! Θα δείξει κορίτσια! Το σημαντικότερο είναι να είμαστε καλά, εμείς και οι δικοί μας άνθρωποι για να έχουμε το κουράγιο να προχωράμε! Μαιρούλα μου σου απάντησα σε pm

4 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

 Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι! Ποσες βλαστοκυστες πηρες;

Μου είπε 3 πολύ καλές. Δε μου τις χαρακτήρισε με ΑΑ κλπ όπως βλέπω ότι λέτε. Δε γνωρίζω και πολύ την ορολογία! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Dream_on said:

Σε έναν από τους ακατανόμαστους! Χαχαχαχα! Θα δείξει κορίτσια! Το σημαντικότερο είναι να είμαστε καλά, εμείς και οι δικοί μας άνθρωποι για να έχουμε το κουράγιο να προχωράμε! Μαιρούλα μου σου απάντησα σε pm

Μου είπε 3 πολύ καλές. Δε μου τις χαρακτήρισε με ΑΑ κλπ όπως βλέπω ότι λέτε. Δε γνωρίζω και πολύ την ορολογία! 

Καλή σου επιτυχία με μία χορταστική χοριακή! Κουράγιο για αυτές τις ημέρες της αναμονής!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Σε έναν από τους ακατανόμαστους! Χαχαχαχα! Θα δείξει κορίτσια! Το σημαντικότερο είναι να είμαστε καλά, εμείς και οι δικοί μας άνθρωποι για να έχουμε το κουράγιο να προχωράμε! Μαιρούλα μου σου απάντησα σε pm

Μου είπε 3 πολύ καλές. Δε μου τις χαρακτήρισε με ΑΑ κλπ όπως βλέπω ότι λέτε. Δε γνωρίζω και πολύ την ορολογία! 

Σουπερ! Κ εγω ιδεα δεν εχω απο την ορολογια, δε ρωταω τιποτα! Καλη αναμονη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/1/2021 at 1:17 ΜΜ, Troia είπε:

Άλλο αυτό. Εκεί φέρθηκε έτσι για να τους πουλήσει ωάρια. Κάνει επιθετικό μάρκετινγκ. Αν πας συνειδητοποιημένη, φέρεται καλά, απλώς θα σου φανεί κάπως "ιδιόρρυθμος". 

Κι εγω συνειδητοποίημένη πηγα και η συμπεριφορά του ηταν απαραδεκτη. Χαρακτηρίζει όλους τους άλλους γιατρούς άσχετους και σου λέει ότι όλα πάνω σου έχουν πρόβλημα. Και αυτός τα λύνει. Φυσικά αν δεν πετύχει δεν δίνει και καμία ιδιαίτερη επεξήγηση. Ζητησαμε να τον δούμε μετά από αποτυχημένο κύκλο και έπρεπε να παίρνουμε συνέχεια τηλ. Μας έκανε τη χάρη τελικά να μας δει και τα ακούσαμε και από πάνω λες κ φταίγαμε εμεις... τον ιδιόρρυθμο χαρακτήρα του τον είδα από την αρχή αλλά εμέινα επειδή θεωρούσα (και ακόμα θεωρω) ότι είναι αριστος επιστήμονας. Είναι τρομερά δύσκολος  όμως. Νομίζω υπάρχουν κι άλλοι καλοί επιστήμονες...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, pocm είπε:

Κι εγω συνειδητοποίημένη πηγα και η συμπεριφορά του ηταν απαραδεκτη. Χαρακτηρίζει όλους τους άλλους γιατρούς άσχετους και σου λέει ότι όλα πάνω σου έχουν πρόβλημα. Και αυτός τα λύνει. Φυσικά αν δεν πετύχει δεν δίνει και καμία ιδιαίτερη επεξήγηση. Ζητησαμε να τον δούμε μετά από αποτυχημένο κύκλο και έπρεπε να παίρνουμε συνέχεια τηλ. Μας έκανε τη χάρη τελικά να μας δει και τα ακούσαμε και από πάνω λες κ φταίγαμε εμεις... τον ιδιόρρυθμο χαρακτήρα του τον είδα από την αρχή αλλά εμέινα επειδή θεωρούσα (και ακόμα θεωρω) ότι είναι αριστος επιστήμονας. Είναι τρομερά δύσκολος  όμως. Νομίζω υπάρχουν κι άλλοι καλοί επιστήμονες...

Καλημέρα. Εσένα σου εδωσε καποια εξήγηση; Γιατί αν θυμάμαι καλά η χοριακη σου ήτανε αρκετά καλη; Γενικά έχεις σκεφτεί κάποια επόμενα βήματα σου ; Παντως και εγώ αυτό της συμπεριφοράς το θεωρώ μεγάλο πρόβλημα. Έχω περασει από γιατρό τέτοιο και δεν ήθελα να πάω για την προσπαθεια. Κάναμε σχέδιο με τον άντρα μου ποιος θα μιλήσει, τι θα πει... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, pocm είπε:

Κι εγω συνειδητοποίημένη πηγα και η συμπεριφορά του ηταν απαραδεκτη. Χαρακτηρίζει όλους τους άλλους γιατρούς άσχετους και σου λέει ότι όλα πάνω σου έχουν πρόβλημα. Και αυτός τα λύνει. Φυσικά αν δεν πετύχει δεν δίνει και καμία ιδιαίτερη επεξήγηση. Ζητησαμε να τον δούμε μετά από αποτυχημένο κύκλο και έπρεπε να παίρνουμε συνέχεια τηλ. Μας έκανε τη χάρη τελικά να μας δει και τα ακούσαμε και από πάνω λες κ φταίγαμε εμεις... τον ιδιόρρυθμο χαρακτήρα του τον είδα από την αρχή αλλά εμέινα επειδή θεωρούσα (και ακόμα θεωρω) ότι είναι αριστος επιστήμονας. Είναι τρομερά δύσκολος  όμως. Νομίζω υπάρχουν κι άλλοι καλοί επιστήμονες... 

Ήσαστε κι εσείς στο Γένεσις μήπως πριν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Α, γιατί διακρίναμε ένα pattern κακής συμπεριφοράς και επιθετικότητας σε όσους ήταν πριν εκέί...

Πραγματικά δεν θέλω να κατηγορώ. Εγω δεν αντέχω τετοια συμπεριφορά.  

Εχει πάει κάποια στον Ψαθά???

6 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημέρα. Εσένα σου εδωσε καποια εξήγηση; Γιατί αν θυμάμαι καλά η χοριακη σου ήτανε αρκετά καλη; Γενικά έχεις σκεφτεί κάποια επόμενα βήματα σου ; Παντως και εγώ αυτό της συμπεριφοράς το θεωρώ μεγάλο πρόβλημα. Έχω περασει από γιατρό τέτοιο και δεν ήθελα να πάω για την προσπαθεια. Κάναμε σχέδιο με τον άντρα μου ποιος θα μιλήσει, τι θα πει... 

Δεν μου έδωσε και κάποια απάντηση. Γενικά πράγματα.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2021 at 1:45 ΜΜ, Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

Μακάρι κοριτσάρα μου να τα καταφέρεις και να γίνει το θαύμα και για σένα!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Εισαι μεγάλο γατονι, χαχα!

Ναι, αλλά λάθος διακρίναμε τελικά...Δεν υπάρχει συγκεκριμένο pattern, η συμπεριφορά του είναι κατά το δοκούν μάλλον...Ίσως είναι θέμα κυκλοθυμίας...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Ναι, αλλά λάθος διακρίναμε τελικά...Δεν υπάρχει συγκεκριμένο pattern, η συμπεριφορά του είναι κατά το δοκούν μάλλον...Ίσως είναι θέμα κυκλοθυμίας...

Υπήρχε εδώ κοπέλα πολύ παλιά, που μετά από δυο αποτυχιες στον δικό μου ντοκ με ξένα ωάρια, πήγε στον Τσιρι. Έκανε διδυμα στο τέλος κ είχε πει ότι είναι κυκλοθυμικός, όμως αριστος γιατρος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Υπήρχε εδώ κοπέλα πολύ παλιά, που μετά από δυο αποτυχιες στον δικό μου ντοκ με ξένα ωάρια, πήγε στον Τσιρι. Έκανε διδυμα στο τέλος κ είχε πει ότι είναι κυκλοθυμικός, όμως αριστος γιατρος

Ε, άρα αυτό είναι, του κάναμε ψυχογράφημα και το βρήκαμε...Άνθρωποι είναι κι αυτοί με τα ψυχολογικά προβλήματα που έχουν κι οι υπόλοιποι από εμάς... Βέβαια στη δική τους περίπτωση είναι πολύ σημαντικό να λύσουν τα θέματά τους, γιατί η συμπεριφορά τους επηρεάζει και την ψυχολογία της γυναίκας που έχουν απέναντί τους, τους δίνει τα ωραία της λεφτά και εναποθέτει σε αυτούς της ελπίδες της...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Troia είπε:

Ε, άρα αυτό είναι, του κάναμε ψυχογράφημα και το βρήκαμε...Άνθρωποι είναι κι αυτοί με τα ψυχολογικά προβλήματα που έχουν κι οι υπόλοιποι από εμάς... Βέβαια στη δική τους περίπτωση είναι πολύ σημαντικό να λύσουν τα θέματά τους, γιατί η συμπεριφορά τους επηρεάζει και την ψυχολογία της γυναίκας που έχουν απέναντί τους, τους δίνει τα ωραία της λεφτά και εναποθέτει σε αυτούς της ελπίδες της...

Και ιδιόρρυθμος είχε πει θυμαμαι επίσης...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...