Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μικρο κτήμα ή αντίστοιχος χώρος για βάπτιση 50 ατόμων


Konsta15

Recommended Posts

Καλημέρα! Θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε μέρος σαν κτήμα μικρό ή μαγαζι που να έχει την αντίστοιχη αισθητική με εκκλησία δίπλα. Δεν θέλω να πάω σε μεγάλα κτήματα γιατί όταν έχεις λιγους καλεσμένους βγαίνει υψηλη τιμή κατ' άτομο και επίσης θα φαίνεται άδειο. Ξερω ότι μερικά κτήματα έχουν και μικρότερες αίθουσες για τέτοιες περιπτώσεις, αλλά δεν έχει τύχει να πάω. Επίσης μαγαζί όμορφα διακοσμημένο και σε ωραία περιοχη όχι ταβέρνα με εκκλησία δίπλα να μην ξαναπάρουμε αυτοκίνητο. Ζητάω πολλά ε;; Χαχα!  Ενδιαφερομαι για Αττική και Φθινοπωρινή βάπτιση κάπου τέλος Οκτώβρη,  οπότε το κτήμα να είναι κ στεγασμένο για κάθε ενδεχόμενο. 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Konsta15 είπε:

Καμία δεν έχει κάτι υπόψιν της? :-(@CMES κάπου διάβασα ότι ψάχνεις κάτι παρόμοιο την ίδια εποχή. Αν βρεις κάτι ενημέρωσε σε παρακαλώ! 

Εχω δει διαφορα, ποσους καλεσμενους περιπου υπολογιζεις να εχεις; 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καμία 50αρια λέμε να καλέσουμε. Ξέρω ότι εσύ θα έχεις παραπάνω γι αυτό θέλω κάτι που είτε να έχει και μικρότερο χώρο είτε να περιορίζεται με κάποιον τρόπο χωρίς να φαίνεται άδειο (το έχω δει σε εσωτερικούς χώρους που μεγαλώνουν η μικραίνουν τις αίθουσες χωρίς απλά να μένουν άδεια τραπεζια). Και είχαμε και τον ίδιο προβληματισμό αν τα εκκλησάκια που κάνουν τα μυστήρια έξω μας καλύπτουν λόγω καιρού. Τον Οκτώβρη μπορεί να έχει 30 μπορεί ομως και 18 βαθμούς. 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konsta15 είπε:

Καμία 50αρια λέμε να καλέσουμε. Ξέρω ότι εσύ θα έχεις παραπάνω γι αυτό θέλω κάτι που είτε να έχει και μικρότερο χώρο είτε να περιορίζεται με κάποιον τρόπο χωρίς να φαίνεται άδειο (το έχω δει σε εσωτερικούς χώρους που μεγαλώνουν η μικραίνουν τις αίθουσες χωρίς απλά να μένουν άδεια τραπεζια). Και είχαμε και τον ίδιο προβληματισμό αν τα εκκλησάκια που κάνουν τα μυστήρια έξω μας καλύπτουν λόγω καιρού. Τον Οκτώβρη μπορεί να έχει 30 μπορεί ομως και 18 βαθμούς. 

Οι περισσοτεροι χωροι εχουν ως ελαχιστο αριθμο ατομων τα 120. Οταν ειχα κανει τον αρραβωνα μου ειχαμε περιπου τοσα ατομα και επειδη δεν χωρουσαν σπιτι εψαχνα καπου εξω να το κανω, ηθελα ομως και μουσικη, οποτε ταβερνες και εστιατορια απορριφθηκαν. Ηταν και Ιανπυαριος οποτε απαραιτητα κλειστος χωρος. Το μονο που ειχα βρει σε αυτες τις προδιαγραφες, ετσι οπως το περιγραφεις με χωρους που κλεινουν ηταν οι αιθουσες ξενοδοχειων. Εκει εχω πολλα να προτεινω αλλα η βαφτιση να γινει σε καποια κοντινη εκκλησια.

Οτι αλλο εχω δει (και δεν ειναι λιγα) ειναι ενιαιος χωρος. Εναλλακτικα και πιο ψαγμενα, υπαρχουν μικροι και ιδιαιτεροι χωροι που χωρουν 80 εως 100 ατομα, οπως του μουσειο γουλανδρη στην Κηφησια και το σπιτι της Πηνελοπης Δελτα. Δεν εχω ιδεα ομως απο κοστος!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...