Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μια πάνα μα ποιά πάνα;;;


mantarini

Recommended Posts

αχ δεν ξερω γερμανικα, δυστυχως...θα ηθελα να μου πεις τη διαφορα μεταξυ αυτου :

Wiona-Biowindel Maxi 7-16 kg / 44 Stück im Pack

κ αυτου:Wiona-Biowindel Maxi 7-16 kg - einzeln (zum Probieren, oder Überbrücken)

γιατι τα βγαζει ό,τι να ναι το βαβελ-φις!!

ευχαριστω!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου εγω θα σου προτεινα τις MOLTEX OKO ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ fria bio απο 100% βιολογικο βαμβακι.παρε τηλ στην εταιρεα να δεις πιο φαρμακειο τις πουλαει ειναι πολυ καλες2106138001

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και ξέρω site. Για τις wiona όμως, που είναι ίδιας ποιότητας με τις moltex. www.zwerge.de. Τα έξοδα αποστολής για αγορές μέχρι 100 ευρώ είναι 8 ευρώ. Εγώ παραγγέλνω διάφορα για το παιδί μου, διότι έχει και καλλυντικά lavera και weleda που χρησιμοποιώ. Ρίξε μία ματιά. Είναι στο υπομενού (πάνες μιας χρήσης). Αν δε γνωρίζεις γερμανικά, υπάρχει και το σύστημα αυτόματης μετάφρασης από το google.

Είμαι στη διάθεσή σου για ό,τι άλλο χρειαστείς.

το συστημα πως το χρησιμιποιεις?για τα προϊοντα weleda εχω να πω τα καλυτερα το σαμπουαν και αφρολουτρο το πληρωνω γυρω στα 14 ευρω και στο site αυτο 6,95 φρικη....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με την κόρη μου. Ο παιδίατρος μου είπε ότι είναι θέμα ευαισθησίας δέρματος.

Τις moltex τις βρίσκουμε και σε φαρμακεία εκτός από το διαδίκτυο? Φαντάζομαι θα είναι πιο ακριβές βέβαια.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο τρόπος πληρωμής? Δε βρίσκω τίποτα στην ιστοσελίδα τους. Μήπως πρέπει να κάνεις όλη τη διαδικασία εγγραφής, να ψωνίσεις, και στο τέλος σου βγάζει τον τρόπο εξόφλησης?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα με την κόρη μου. Ο παιδίατρος μου είπε ότι είναι θέμα ευαισθησίας δέρματος.

Τις moltex τις βρίσκουμε και σε φαρμακεία εκτός από το διαδίκτυο? Φαντάζομαι θα είναι πιο ακριβές βέβαια.

Eγώ τις Moltex τις είχα βρει στα καταστήματα ¨πράσινο¨ (συγκεκριμένα στο Χαλάνδρι). Δέ θυμάμαι ακριβώς τιμές, απλά θυμάμαι οτι απο pampers ήταν πολύ πιό ακριβές.


I LOVE MY LITTLE STAR!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά μόλις τώρα ξέκλεψα χρόνο για να μπω στο νετ. Στο zwerge πρέπει να δημιουργήσεις λογαριασμό. Ούτε και εγώ γνωρίζω γερμανικά, ωστόσο υπάρχει σύστημα αυτόματης μετάφρασης. Όποια έχει πρόβλημα μπορώ να της δώσω το τηλ μου και να επικοινωνήσουμε. Οι πάνες οι wiona που σε ενδιαφέρουν είναι οι πρώτες (το πακέτο των 44) και αν θυμάμαι καλά έχουν γύρω στα 16 ευρώ κ κάτι. Τα weleda και τα lavera είναι όλα στη μισή τιμή από την Ελλάδα. Εγώ ψωνίζω τα πάντα από το συγκεκριμένο site και γλυτώνω χρήματα και χρόνο.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση είμαι στη διάθεσή σας και τηλεφωνικά.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω, απαντώντας σε προηγούμε ερώτημα, πως πληρώνω μέσω πιστωτικής κάρτας. Ο καθένας επιλέγει τον τρόπο που τον βολεύει. Υπάρχει και δυνατότητα κατάθεσης χρημάτων σε λογαριασμό. Αναφέρονται οι τρόποι πληρωμής αναλυτικά, όταν φθάσετε στο στάδιο αγοράς των προιόντων.

Link to comment
Share on other sites

Wiona-Biowindel Maxi 7-16 kg / 44 Stück im Pack: 44 τεμ. σε συσκευασία

κ αυτου:Wiona-Biowindel Maxi 7-16 kg - einzeln (zum Probieren, oder Überbrücken) : μεμονωμενα (για δοκιμή)

Απλώς βοηθώ στη μετάφραση - δεν γνωρίζω ακόμα τίποτε από πάνες;)


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τηλεφώνησα στο carrefour στον Γέρακα χθες και δεν ήξεραν τίποτε για τις moltex! Η εταιρεία όμως μου είπε ότι υπάρχουν στα carrefour!

Eντωμεταξύ, από 50 ευρώ χθες στο panes.gr, ανέβασαν την τιμή στα 66,50 σήμερα!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα στο carrefour στον Γέρακα χθες και δεν ήξεραν τίποτε για τις moltex! Η εταιρεία όμως μου είπε ότι υπάρχουν στα carrefour!

Eντωμεταξύ, από 50 ευρώ χθες στο panes.gr, ανέβασαν την τιμή στα 66,50 σήμερα!!!

στο panes πουλανε 4 πακετα 40 πανων το καθε ενα και ακομα κι ετσι με την αυξηση που λες βγαινει 16 και κατι ευρω το καθε πακετο. ΑΝ παραγγειλεις απο το σαιτ δεν πληρωνεις μεταφορικα.

οποτε οσο και να θελω να γλιτωσω απο αυτους:rolleyes: ειναι οι φτηνοτεροι στην ελλαδα,αλλα και σε οσα σαιτ εξωτερικου οπου πληρωνεις κ μεταφορικα.

υποτιθεται θα ερχοντουσαν σημερα αλλα ουτε σημειωμα του κουριερ δεν βρηκα ....την περασμενη φορα μας τα στειλανε στην παλια μας διευθυνση ενω ειχαμε ηδη ενημερωσει 3 φορες οτι αλλαξαμε.........χμμμ για να δουμε τι θα γινει τελικα.......σηριαλ καθε φορα.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ειχαμε ρωτησει για μεταφορικα και μας ειχαν πει οτι δεν εχουν ...εχουν κ παραεχουν κ μαλιστα 10 ευρω...:mad:

οποτε τι να αγοραζω απο το γκριν φαρμ τι να αγοραζω απο αυτους το ιδιο κανει.....:rolleyes: βγαινει 77 ευρω τα 4 πακετα....

πραγματικα, αν βρει καποια σαιτ που να εχει τις moltex οσο στη γερμανια χωρις τρελα μεταφορικα, να σπευσει να μας το πει.....!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...