Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΚΑΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ


Sapie

Recommended Posts

Γεια σας, μένω μόνιμα πια στην Λάρισα και ψάχνω έναν καλό γυναικολόγο να είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος και συζητήσιμος.

Πηγαίνω ήδη σε έναν που θεωρείται κορυφή αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη. Θα χαρώ να ακούσω τις προτάσεις σας..!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για εγκυμοσύνη πρόκειται? Αν ναι που σκέφτεσαι να γεννήσεις νοσοκομείο ή σε κλινική? Αν είσαι διατεθειμένη για κλινική ξέρω μία που ήταν γυναικολόγος μου όταν ήμουν έγκυος κ ήταν όπως την θες.. ΑΝΘΡΩΠΟΣ πανω απ όλα κ ότι κ αν ήθελα την έπαιρνα τηλ χωρίς δισταγμό.. Δεν είναι από τα ονόματα τα πασίγνωστα αλλά για μένα δεν έχει αυτό σημασία γιατί οι γυναικολογοι που θεωρούνται κορυφές συνήθως σε ξεπετανε κ σε βλέπουν μόνο ως χρήμα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/6/2018 at 2:32 ΜΜ, mama16 είπε:

Για εγκυμοσύνη πρόκειται? Αν ναι που σκέφτεσαι να γεννήσεις νοσοκομείο ή σε κλινική? Αν είσαι διατεθειμένη για κλινική ξέρω μία που ήταν γυναικολόγος μου όταν ήμουν έγκυος κ ήταν όπως την θες.. ΑΝΘΡΩΠΟΣ πανω απ όλα κ ότι κ αν ήθελα την έπαιρνα τηλ χωρίς δισταγμό.. Δεν είναι από τα ονόματα τα πασίγνωστα αλλά για μένα δεν έχει αυτό σημασία γιατί οι γυναικολογοι που θεωρούνται κορυφές συνήθως σε ξεπετανε κ σε βλέπουν μόνο ως χρήμα.

Ναι για εγκυμοσύνη και μάλιστα δίδυμα! Σε κλινική θελω να γεννήσω. Υπαρχει τρόπος να μου στείλεις τα στοιχεία της.;

σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...