Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe παραπόνων...ευχολόγιο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΘΑ ήθελα να μην αγχώνομαι για το αν και ποτέ θα γίνω μανα (να μη φοβάμαι ότι κάτι πάει λάθος)

θα ήθελα να απολαμβάνω κάθε φορά το σεξ (να μην πιεζομαι ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου για να πιάσουμε λίγο ακόμα τις γόνιμες μερες)

θα ήθελα να μην δίνω αξία σε κάθε σύμπτωμα που υπάρχει η επινοώ στο μυαλό μου από την επιθυμία

θα ήθελα να είμαι πιο χαλαρη γενικότερα 

θα ήθελα να ξέρω ότι θα έχω το μωρό μας σύντομα 

θα ήθελα να μην έχω αφήσει τόσο χρόνο να έχει περάσει χωρίς προσπάθεια, θεωρώντας πως όποτε θελήσω θα γίνει ευκολα

Ουφ αστεράκι μου, σου εγραψα ο,τι είχα μέσα μου, μετά από καβγά με το σύντροφο μου για το αν πρέπει να κάνουμε σεξ και απόψε... καταλαβαίνεις! Πάει η μερα! Σίγουρα ήταν λυτρωτικό!

 

 

 

 

Επεξεργάστηκαν by kido
  • Μου αρέσει 9
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζω,όχι που θα σταματαγα:mrgreen:

Θα ήθελα να ακούω πιο αισιόδοξα δεδομένα γύρω μου:)

Θα ήθελα να με καταλαβαιναν μια στάλα περισσότερο οι γύρω μου και να μην τα ρίχνουν όλα στις ορμόνες:angry:

Θα ήθελα να κοιμόμασταν και όταν ξυπνούσαμε να ειχαμε ένα,δύο όσα καλοδεχουμενα γερό/α μωράκια ανάμεσά μας και να μας χαμογελούν:wub:

Θα ήθελα να κάνω τον γλυκό μου σύντροφο μπαμπά,να γιορτάζει την ημέρα του πατέρα,να καμαρώνει το/α μωρό/α μας,να συγκινείται με το πρώτο τους βήμα,την πρώτη τους ημέρα στο σχολείο,την πρώτη τους  βόλτα....να συγκινείται με όλα και για χρόνια να ήταν τρισευτυχισμενος....:wub:

  • Μου αρέσει 6
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μην πονάω πια κάθε μήνα που μου έρχεται περίοδος

θα ήθελα να μπορώ να κοιτάζω έξω στο δρόμο έγκυες γυναίκες η γυκαίκες με τα μωράκια τους και να μην μου καρφώνεται μαχαίρι στην καρδιά

θα ήθελα να ήξερα οτι θα υπήρχε πρόβλημα με το σπέρμα απο χρόνια πριν και να ξεκινούσα πιο νωρίς προσπάθειες

θα ήθελα να ευχαριστιεμαι με τον αντρούλη μου το σεξ χωρίς να σκέφτομαι αν έμεινα τώρα εγκυος

θα ήθελα να μην ψαχνω κάθε μήνα συμπτώματα και με το παραμικρό διαφορετικό συμπωμα να χαίρομαι και μετά να απογοητευομαι

θα ηθελα μεχρι τον Σεπτέμβριο να κάνω μόνη μου μωράκι και να μην προλάβω να κάνω την εξωσωματική...και αλλα πάρα πολλαααααααα!!!!!

  • Μου αρέσει 9
  • Λυπημένη/-ος 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα η προσπαθεια για εγκυμοσυνη να μην ηταν ενας μεγαλος αθλος αλλα κατι ευκολο!

θα ηθελα η εξελιξη της εγκυμοσυνης να μην εκριβε τοσο ανχος, τοσο πονο , τοσες εξετασεις τοσα λαθη εξετασεων κ τοση τρελα γενικα. 

θα ηθελα καθε πρωι που ξυπναω να μην σκεφτομαι τι αλλο θα με βρει ακομα κ να περασει αυτος ο μηνας αστραπη! 

θα ηθελα να μην ξανακουσω καποια κακια ειδηση για εξετασεις προσπαθειες εγκυμοσυνες κ να υπαρχει λυση για ολους..

ουφφφφ θα ηθελα επιτελους να βρεθουμε με ολα τα κοριτσια  σε αλλο τοπικ που να μας ενδιαφερει μονο τι θα μαγειρεψουμε κ τι θα ψωνισουμε σημερα κ ποιες πανες ειναι οι καλητερες! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω εγω τωρα; εχετε πιο σοβαρα κ σημαντικα θεματα απο εμενα στην καρδουλα σας αλλα θελω να συμμετεχω κ εγω σε αυτο!

Θα ηθελα καταρχην να μην υπαρχουν αρρωστα παιδακια στο κοσμο κ ολα να εχουν μια οικογενεια κ να μην ειναι σε ιδρυματα!(Δυστηχως)

Θα ηθελα ΟΛΑ τα κοριτσια που προσπαθουν να γινουν μανουλες να τα καταφερναν ετσι απλα κ ευκολα κ να μην ταλαιπωριοντουσαν για το αυτονοητο!

Θα ηθελα ΟΛΕΣ οι εγκυμοσυνες να ηταν ομορφες μεχρι τελους κ να μην υπηρχαν αυτα τα "τυχαια και μη τυχαια" συμβαντα!

Θα ηθελα να μην ειχα τοσο αγχος στην εγκυμοσυνη μου:angry:

Θα ηθελα να κραταω ηδη το μωρακι μ στην αγγαλιτσα μου αλλα να μην χασω καμια στιγμη της εγκυμοσυνης μου..Ανυπομονω!♡

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τα βράδυα πριν κοιμηθώ να μην σκέφτομαι το ίδιο πράγμα συνέχεια, το αν θα τα καταφέρω ποτέ.

Θα ήθελα να σταματήσει η Αδιακρισία του κόσμου για το τι κάνω κ το τι δεν κάνω στο κρεββάτι μου.

Θα ήθελα να είχα περισσότερα χρήματα για να ανταπεξελθω στις ατελείωτες οικονομικές απαιτήσεις που έχει ο Γολγοθάς της εξωσωματικής. Τελικά αυτός που είπε ότι τα χρήματα δεν φέρνουν την ευτυχία προφανώς κ δεν έχει κάνει ούτε έναν κύκλο εξωσωματικής (κλεμμένο είναι αυτό αλλά ταιριάζει απολυτα).

Θα ήθελα καμία γυναίκα να μην περνούσε αυτό που περναμε κ όλες να έπιαναν με την πρώτη, άντε με την δεύτερη φορά. 

Θα ήθελα κάποια στιγμή να τελειώσει όλο αυτό κ να σταματήσω να πονάω.

Κ τέλος θα ήθελα να μπορούσα να γίνω λίγο αναίσθητη κ να μην στεναχωριέμαι τόσο μετά από κάθε αποτυχία!!!!

Φιλάκια σε όλες, καλή δύναμη!!!!!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

Καθε φορά που πάω να γράψω κάποια κοπέλα με προλαβαίνει και γράφει αυτά που νοιώθω...

οχι δεν με ηρεμεί που είναι κι άλλες κοπέλες σαν κι εμένα...

θα με ηρεμούσε ένα μαγικό ραβδάκι να πάρει όλη την λύπη, πίκρα, αγανάκτηση, ενοχές και τόσα άλλα, που νιώθουμε όλες εμείς οι -όχι αρνούμαι να πω άτυχες, θα πω- λιγότερο τυχερές...

δεν θα ήταν μαγικό όλες εμείς, σε λίγο καιρό, να περιγράφουμε τις εμπειρίες της εγκυμοσύνης μας, της γέννας και μετά το μεγάλωμα του/των παιδιών μας...?

ενα μαγικό ραβδάκι βρε παιδιά!

  • Μου αρέσει 11

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ήθελα να μην υπήρχε αυτό το θέμα και να μην έγραφε καμία κοπέλα εδώ.

Κοριτσια τα θελω μας ειναι τόσο ιδια!!!

Κουραγιο σε ολες!!! Ευχομαι καποια στιγμη να ανταμειφθούμε με το πιο όμορφο δώρο! 

 

  • Μου αρέσει 7

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα θέλω μου τα έχετε ήδη πει

Θα ήθελα να σταματήσω να πονάω

Θα ήθελα να μην τρέμω την ώρα που οι φίλες μου θα μου ανακοινώσουν την εγκυμοσύνη τους

Θα ήθελα να κάνω καλύτερα ωάρια

Θα ήθελα να σταματήσει ο κόσμος να μου λέει μη στεναχωριέσαι

Θα ήθελα να μην ξανά ακούσω ότι μόλις χαλαρώσω θα γίνει

Θα ήθελα  να μη χρειάζεται να δανείζομαι λεφτά από τους γονείς μου για εξωσωματικές

ΘΕΛΩ να γεννήσω ένα παιδάκι σύντομα

ΘΕΛΩ να μη ζηλεύω τη σκέψη τις φίλες μου που είναι μαμάδες

ΘΕΛΩ να μη νιώθω ενοχές γι αυτά που νιώθω

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ

  • Μου αρέσει 7
  • Λυπημένη/-ος 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα η belladona του σημερα, να μπορουσε να συναντησει την μικρη bellodona για πεντε μονο λεπτα! Θα "με" επαιρνα στην αγκαλια μου και θα "μου" εδινα 3 μονο συμβουλες...

Θα ηθελα να μπορω να κοιμηθω εστω λιγες ωρες διχως να σκεφτομαι...

Θα ηθελα να δω τα ματια του αντρουλη μου να λαμπουν απο ευτυχια....

Υπεροχο το τοπικ σου @Luckystars  , κριμα που τα λαικ μου ειναι περιορισμενα....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...