Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...χαίρομαι για τα νέα με τα ζουζουνακια σας!!!Εγώ βρε κορίτσια ταλαιπωρουμαι από αναγουλες και όταν κάνω εμετό...σκύβω στη λεκάνη και νιώθω οτι σφιγγομαι αρκετά...κάνω κακό λέτε που ζοριζομαι??είμαι 12η εβδομάδα...Πότε θα υποχωρήσουν λέτε???

Πάρε μια λεκάνη για τα ρούχα και Όταν κάνεις εμετό να Την παίρνεις αγκαλιά και να κάθεσαι είτε σε μια πολυθρόνα είτε στο κρεβάτι.οπου σε βολεύει. Πιστεύω έτσι θα ζοριστεις πιο λίγο.

Μπράβο σε όλες για τα καλά νέα σήμερα και τα μπεμπακια.χαιρομαι πολύ που εξελίσσονται όλα πολύ καλά για ολες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκιααααα τώρα γύρισα και εγωωωωωωωωωωωωω το νίνι Μ είναι 1.5 και κάτι εκατοστά και έχει 177-180 παλμούς ήταν και ο άντρας μ σήμερα το ακούσε για πρώτη φορά και συγκινήθηκε μωρέ το γλυκουλι μου..αχ κοριτσακια η γιατρός είπε ότι όλα είναι τέλεια και είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!

Μπραβο κοριτσι μου!!! 

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

@fairy-mary και @Κωνσταντίνα16 Συγχαρητήρια! Και εγώ μόλις γύρισα από το γιατρό! Κοριτσάκι τελικά, είναι μια χαρά αλλά ξανά κρεββάτι για άλλες τρεις εβδομάδες που θα με ξαναδεί. Ευτυχως ο τράχηλος είναι κλειστός και δεν θα κάνουμε ακόμη την περιδεση γιατί δε θέλει να παρέμβει με αίμα στη μήτρα. Η αποκόλληση μου είναι εκεί γεμάτη αίμα και χρειάζεται πολύ χρόνο για να απορροφηθεί. Μου είπε ότι θα έχω αίμα για αρκετό καιρό αλλά ευτυχως δεν φαίνεται να επηρεάζει το μωρό. Είναι απλά ένας παράγοντας που μας προκαλεί άγχος ως μια προβληματική κύηση. Έχω πάρει και ενάμιση κιλό συνολικά, όλα μια χαρά.

@Nicol_ περιμένουμε νέα σου! 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! Κοριτσαρα εεεε??? Αυτό με την ακινησία ειλοκρινα ειναι πολυ δυσκολο κομματι. Υπομονη καο θετικη σκεψη ολα θα πανε τελεια κουκλα μου. Με το καλο!!! 

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου ολα πολυ καλα και απο μενα!Μας επιβεβαιωσε και ο γιατρος μου οτι ειναι αγορι και ολα πανε πολυ καλα! Ειδε και την αυχενικη ηταν πολυ καλη και αυτη απλα λογω της ηλικιας μου προτεινε να κανουμε ελεγχο εμβρυικου dna αντι για αμνιοπαρακεντηση που δεν τη συστηνει.Αυτο γινεται με εξεταση αιματος και θα το ψαξω αυριο. 

Σημερα δεν μπορεσα να το δω πολυ καθαρα το νινακι στον υπερηχο,μαλλον λογο θεσης,κουνιοταν βεβαια αλλα στην αυχενικη τον ειχα δει πολυ καθαρα τον μπομπιρα.Εσεις το ειδατε καθαρα?

@palmoira μου συγχαρητηρια για το κοριτσακι σας!! Κουραγιο και υπομονη με την αποκολληση θα περασει κ αυτο!Σημασια εχει οτι το μωρακι ειναι καλα :)

Μπραβοοοοοο!!!! Εξεταση αιματος ε? Ναι την ξερω και ειναι αρκετα αξιόπιστη. 

                 ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka 
    03/03/2019

8. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     24/04/2019

14. *ζουζουνα*!!!
     25/04/2019

15. Elfer      
    08/05/2019

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου ολα πολυ καλα και απο μενα!Μας επιβεβαιωσε και ο γιατρος μου οτι ειναι αγορι και ολα πανε πολυ καλα! Ειδε και την αυχενικη ηταν πολυ καλη και αυτη απλα λογω της ηλικιας μου προτεινε να κανουμε ελεγχο εμβρυικου dna αντι για αμνιοπαρακεντηση που δεν τη συστηνει.Αυτο γινεται με εξεταση αιματος και θα το ψαξω αυριο. 

Σημερα δεν μπορεσα να το δω πολυ καθαρα το νινακι στον υπερηχο,μαλλον λογο θεσης,κουνιοταν βεβαια αλλα στην αυχενικη τον ειχα δει πολυ καθαρα τον μπομπιρα.Εσεις το ειδατε καθαρα?

@palmoira μου συγχαρητηρια για το κοριτσακι σας!! Κουραγιο και υπομονη με την αποκολληση θα περασει κ αυτο!Σημασια εχει οτι το μωρακι ειναι καλα :)

Κάνε μια καλή έρευνα αγοράς γιατί οι τιμές διαφέρουν αρκετά και σύγκρινε τον αριθμό των εξετάσεων που περιέχει η κάθε εξέταση. 

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Πάρε μια λεκάνη για τα ρούχα και Όταν κάνεις εμετό να Την παίρνεις αγκαλιά και να κάθεσαι είτε σε μια πολυθρόνα είτε στο κρεβάτι.οπου σε βολεύει. Πιστεύω έτσι θα ζοριστεις πιο λίγο.

Μπράβο σε όλες για τα καλά νέα σήμερα και τα μπεμπακια.χαιρομαι πολύ που εξελίσσονται όλα πολύ καλά για ολες.

@athinoulitsa η Λουλου έχει δίκιο. Και εγώ με λεκάνη ήμουν μέχρι τα μέσα της 14ης εβδομάδας...


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα τσουπρες!!! @Nicol_ και @palmoira πολυ χαρηκα με τα νεακια σας και τα μπεμπακια σας. 

@palmoira μου υπομονη με το κρεβατωμα, ειναι βεβαια νεα σεζον, νεες εκπομπες, νεα σουργελα στην tv, οποτε θα χεις κατι να βλεπεις να περναει η ωρα σου. Κ μενα μου χει συστησει ο γιατρος ξαπλα λογω ενος θεματος με τον τραχηλο, οποτε κανουμε υπομονη. 

Εγω αυριο εχω τον πολιτικο γαμο, την ημερα του σταυρού, ποια αλλη μερα θα ταν πιο καταλληλη χεχεχε.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεραααααααα τσουπρες!!! @Nicol_ και @palmoira πολυ χαρηκα με τα νεακια σας και τα μπεμπακια σας. 

@palmoira μου υπομονη με το κρεβατωμα, ειναι βεβαια νεα σεζον, νεες εκπομπες, νεα σουργελα στην tv, οποτε θα χεις κατι να βλεπεις να περναει η ωρα σου. Κ μενα μου χει συστησει ο γιατρος ξαπλα λογω ενος θεματος με τον τραχηλο, οποτε κανουμε υπομονη. 

Εγω αυριο εχω τον πολιτικο γαμο, την ημερα του σταυρού, ποια αλλη μερα θα ταν πιο καταλληλη χεχεχε.

Με το καλό κορίτσι μου! Να ζήσετε! Να μην κουραστείς πολύ αύριο αλλά να το ευχαριστηθείς! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, palmoira είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Να ζήσετε! Να μην κουραστείς πολύ αύριο αλλά να το ευχαριστηθείς! 

Να σαι καλα κοριτσι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ. Ναι, δεν ειμαι για πολλα. Αντε να με παρει επιτελους που με ποθεί διακαως τοσα χρονια να τελειωνουμε, θα πιουμε μετα κ ενα καφεδακι, ενα απεριτιφ για τους γονεις κ τα αδερφια που θα ρθουν κ σπιτια μας παλι.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ. Ναι, δεν ειμαι για πολλα. Αντε να με παρει επιτελους που με ποθεί διακαως τοσα χρονια να τελειωνουμε, θα πιουμε μετα κ ενα καφεδακι, ενα απεριτιφ για τους γονεις κ τα αδερφια που θα ρθουν κ σπιτια μας παλι.

@nanoula90 αχ τι ωραια κοριτσακι μου να ζησετε να εισαι παντα ευτυχισμενοι και υγιης να ειστε αγαπημενοι με τον ανδρα σου να τον σεβεσαι και να σε σεβεται και με το καλο το μωρακι σας νομιζω τα ειπα ολα χχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεραααααααα τσουπρες!!! @Nicol_ και @palmoira πολυ χαρηκα με τα νεακια σας και τα μπεμπακια σας. 

@palmoira μου υπομονη με το κρεβατωμα, ειναι βεβαια νεα σεζον, νεες εκπομπες, νεα σουργελα στην tv, οποτε θα χεις κατι να βλεπεις να περναει η ωρα σου. Κ μενα μου χει συστησει ο γιατρος ξαπλα λογω ενος θεματος με τον τραχηλο, οποτε κανουμε υπομονη. 

Εγω αυριο εχω τον πολιτικο γαμο, την ημερα του σταυρού, ποια αλλη μερα θα ταν πιο καταλληλη χεχεχε.

Παντρεύεσαι nanoula? Σε τυλιξε τελικα τα καταφερε ετσι? :razz: μπραβο.πολυ χαιρομαι για εσας!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεραααααααα τσουπρες!!! @Nicol_ και @palmoira πολυ χαρηκα με τα νεακια σας και τα μπεμπακια σας. 

@palmoira μου υπομονη με το κρεβατωμα, ειναι βεβαια νεα σεζον, νεες εκπομπες, νεα σουργελα στην tv, οποτε θα χεις κατι να βλεπεις να περναει η ωρα σου. Κ μενα μου χει συστησει ο γιατρος ξαπλα λογω ενος θεματος με τον τραχηλο, οποτε κανουμε υπομονη. 

Εγω αυριο εχω τον πολιτικο γαμο, την ημερα του σταυρού, ποια αλλη μερα θα ταν πιο καταλληλη χεχεχε.

Με το καλο "αλλο μου μισο" !!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , giotitsa είπε:

@nanoula90 αχ τι ωραια κοριτσακι μου να ζησετε να εισαι παντα ευτυχισμενοι και υγιης να ειστε αγαπημενοι με τον ανδρα σου να τον σεβεσαι και να σε σεβεται και με το καλο το μωρακι σας νομιζω τα ειπα ολα χχαχαχαχαχα

Ευχαριστωωωω γιωτιτσα μου!!! Τωρα θα περιμενω τα δικα σου νεα! Μολις μας το ανακοινωσεις, εχω ετοιμα τα βεγγαλικα!!

 

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Παντρεύεσαι nanoula? Σε τυλιξε τελικα τα καταφερε ετσι? :razz: μπραβο.πολυ χαιρομαι για εσας!

Για ποτε με παρεσειρε στον ερωτα του, για ποτε μου φυτεψε τον σπορο για ποτε με παιρνει ουτε που το καταλαβα. Κ λενε εμας γυναικες αραχνες χαχαχα. Με τυλιξε Νικολ μου, θα θυσιαστω κ θα με δωσω τι να κανω.

 

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Με το καλο "αλλο μου μισο" !!! 

Ευχαριστω καρκινακι μου τρελοοοο. Εν τω μεταξυ ο ενας μαρτυρας θα ναι ο αδερφος μου και μου λεει πειραζει αντι για υπογραφη να βαλω σταυρό οπως στα ψηφοδελτια λογω ημερας? Χαχαχαχα. Σοϊ παει το βασιλειο. 

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστωωωω γιωτιτσα μου!!! Τωρα θα περιμενω τα δικα σου νεα! Μολις μας το ανακοινωσεις, εχω ετοιμα τα βεγγαλικα!!

 

Για ποτε με παρεσειρε στον ερωτα του, για ποτε μου φυτεψε τον σπορο για ποτε με παιρνει ουτε που το καταλαβα. Κ λενε εμας γυναικες αραχνες χαχαχα. Με τυλιξε Νικολ μου, θα θυσιαστω κ θα με δωσω τι να κανω.

 

Ευχαριστω καρκινακι μου τρελοοοο. Εν τω μεταξυ ο ενας μαρτυρας θα ναι ο αδερφος μου και μου λεει πειραζει αντι για υπογραφη να βαλω σταυρό οπως στα ψηφοδελτια λογω ημερας? Χαχαχαχα. Σοϊ παει το βασιλειο. 

Με το καλοοοο!!! Περιμενουμε τα νεα του ευτυχισμενου ζευγαριού ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

 

Ευχαριστω καρκινακι μου τρελοοοο. Εν τω μεταξυ ο ενας μαρτυρας θα ναι ο αδερφος μου και μου λεει πειραζει αντι για υπογραφη να βαλω σταυρό οπως στα ψηφοδελτια λογω ημερας? Χαχαχαχα. Σοϊ παει το βασιλειο. 

Βαλεεεεεε πες του!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 μου η ώρα η καλή.να ζήσετε και με το καλό το μωράκι σας.

Εμείς κάναμε σύμφωνο γτ η μόνη λύση για υα χαρτιά ήταν να τρέξω Εγώ και δεν έπαιζε να τρέχω μόνη μου.και τώρα ο κύριος λέει πήγα κι έκανα γάμο με 80 ευρώ.Κι Εγώ του λέω κάτσε να γίνει ο θρησκευτικός και θα σου πω εγώ αν θα θυμάσαι μετά τα 80 :)

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , loyloy είπε:

@nanoula90 μου η ώρα η καλή.να ζήσετε και με το καλό το μωράκι σας.

Εμείς κάναμε σύμφωνο γτ η μόνη λύση για υα χαρτιά ήταν να τρέξω Εγώ και δεν έπαιζε να τρέχω μόνη μου.και τώρα ο κύριος λέει πήγα κι έκανα γάμο με 80 ευρώ.Κι Εγώ του λέω κάτσε να γίνει ο θρησκευτικός και θα σου πω εγώ αν θα θυμάσαι μετά τα 80 :)

Σωστηηηη ρωτα κ μενα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Σωστηηηη ρωτα κ μενα!! 

Ωχ πήγε πολύ? Εμείς βασικά είναι και η βάφτιση δεν θέλουμε κάτι τρελό να κάνουμε.σογια και φίλους.οσο πιο στενά γίνεται.βεβαια το στενά το κόβω να φτάνει 150 ατομα.αντε να δούμε τι θα γίνει

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...