Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Hellooooοο κοριτσια ομορφα! Γυρισαμε μολις, εγινε κ ο πολιτικος, ειπα το yes i do και τελικα μια χαρα ειναι ο πολιτικος. Τσακ μπαμ, ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε. Μολις επιασε κ λιγη βροχουλα εδω.

Τι κανετε εσεις? Πως ειστε? Εμενα ολο το βραδυ ο μικρος δεν ξερω πως ειχε γυρισει αλλα ρε κοριτσια, με χτυπουσε στο απ αυτο μου. Θελω να πω ηταν μαλλον τα ποδια του η τα χερια του δεν ξερω πολυυ χαμηλα και ενιωθα λες και καποιος ψαχουλευει εκει κατω. Δεν ξερω αν το χει νιωσει καμια τοσο χαμηλα το μωρο οσες ειστε σε πιο προχωρημενες εβδομαδες, αλλα μου φαινεται οτι πολυ αδιακριτο μωρο εχω, να ψαχουλευει απο τωρα γυναικεια απ αυτα, οχι τπτ αλλο, θα μου βγει τεντιμποης χεχεχε.

Υπαρχουν κ ειδικα αφρολουτρα παντως στα φαρμακεια για την ευαισθητη περιοχη που φροντιζουν για το ph να ειναι εκει που πρεπει.

Χαχαχα!!εκλαψα!!!φανταζομαι ειναι περηφανος ο μπαμπας!!! Να ζησετε με το καλο να ερθει το μωρακι σας!! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, palmoira είπε:

Να ζήσετε! Πάντα ευτυχισμένοι και με το καλό το μωράκι σας! Πολύ πονηρούλης σου βγήκε ο μικρός! 

Ευχαριστω αγαπη μου γλυκια. Με το καλο να δεχθεις κ συ την μικρη σου πριγκιπισσα. Και μαθε την να ειναι μακρια απο αγορακια σαν τον δικο μου χαχαχα

Just now, Vasoth. είπε:

Χαχαχα!!εκλαψα!!!φανταζομαι ειναι περηφανος ο μπαμπας!!! Να ζησετε με το καλο να ερθει το μωρακι σας!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου! Με το καλο κ συ τα μπεμπακια σου! Οσο για τον μπαμπα ασε, μου λεει απο τωρα οτι θα πηγαινει μαζι με τον γιοκα για γκομενακια. Να του γνωριζει καμια μικρουλα χαχαχα. Ασε τι τραβαω ηδη, με αυτα που ακουω

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Με το καλο και σε σενα το μωρακι σου. Ειμαι 24 εβδομαδων. Σου χε τυχει κ σενα αυτο με το πρωτο? Ναι ειναι πολυ περιεργη, αβολη και καπως ενοχλητικη η αισθηση. Αφου να φανταστεις μεσα στο βραδυ οπως ημουν ανασκελα, σηκωνα τη λεκανη και εκανα γεφυρα, μπας κ ξεκουμπιστει απο κει κατω και ανεβει λιγο χαχαχα. 

 

Ευχαριστω λιονταρακι μου. Ναι ναι, κατσε και σε λιγο καιρο θα τα δεχθεις κ συ αυτα. Πραγματικα σαν να σε ψαχουλευει αλλα χαμηλα πολυ. Νιωθεις οτι αμα βαλεις πχ εσυ το χερι σου θα πιασεις το δικο του, τοσο χαμηλα χαχαχα. Εμας μας το εκοψε ο γιατρος βεβαια, αλλα δεν θελω να φανταστω τι γινεται αν το μωρο ειναι τοσο χαμηλα και κανεις σεξ με τον αντρα σου, λογικα θα γινεται εκει κ η πρωτη τους γνωριμια χαχαχα.

Χαχαχα δεν ηξερα οτι εχουμε και τετοια! Τι αλλο θα τραβήξουμε εμεις οι γυναίκες?  :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , nanoula90 είπε:

Hellooooοο κοριτσια ομορφα! Γυρισαμε μολις, εγινε κ ο πολιτικος, ειπα το yes i do και τελικα μια χαρα ειναι ο πολιτικος. Τσακ μπαμ, ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε. Μολις επιασε κ λιγη βροχουλα εδω.

Τι κανετε εσεις? Πως ειστε? Εμενα ολο το βραδυ ο μικρος δεν ξερω πως ειχε γυρισει αλλα ρε κοριτσια, με χτυπουσε στο απ αυτο μου. Θελω να πω ηταν μαλλον τα ποδια του η τα χερια του δεν ξερω πολυυ χαμηλα και ενιωθα λες και καποιος ψαχουλευει εκει κατω. Δεν ξερω αν το χει νιωσει καμια τοσο χαμηλα το μωρο οσες ειστε σε πιο προχωρημενες εβδομαδες, αλλα μου φαινεται οτι πολυ αδιακριτο μωρο εχω, να ψαχουλευει απο τωρα γυναικεια απ αυτα, οχι τπτ αλλο, θα μου βγει τεντιμποης χεχεχε.

Υπαρχουν κ ειδικα αφρολουτρα παντως στα φαρμακεια για την ευαισθητη περιοχη που φροντιζουν για το ph να ειναι εκει που πρεπει.

Εγωωωωωω εδωωωωω δεν ξερω τι κανει τοσο χαμηλα μια σαν να ψαχουλευει και μια χτυπα!!! Σκουντω κι εγω ψηλα την κοιλια μπα κι ανεβει!!! Μου λενε εν τω μεταξύ πως αν ειναι τοσο χαμγλα θα γεννησω ευκολα ουτε και ξερω. 

Ναι ο πολιτικός σφαιραααααα!!! Ο θρησκευτικος δεν θα το λεγα και τοσο. 

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου γλυκια. Με το καλο να δεχθεις κ συ την μικρη σου πριγκιπισσα. Και μαθε την να ειναι μακρια απο αγορακια σαν τον δικο μου χαχαχα

Ευχαριστω κοριτσι μου! Με το καλο κ συ τα μπεμπακια σου! Οσο για τον μπαμπα ασε, μου λεει απο τωρα οτι θα πηγαινει μαζι με τον γιοκα για γκομενακια. Να του γνωριζει καμια μικρουλα χαχαχα. Ασε τι τραβαω ηδη, με αυτα που ακουω

Χαχαχα Χαχαχα ερωτηλος ο δικος σου!!!! Εμενα λεει πως θα τον/την παιρνει να πηγαινουν γυμναστήριο οτι να ναι ο καθενας Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγωωωωωω εδωωωωω δεν ξερω τι κανει τοσο χαμηλα μια σαν να ψαχουλευει και μια χτυπα!!! Σκουντω κι εγω ψηλα την κοιλια μπα κι ανεβει!!! Μου λενε εν τω μεταξύ πως αν ειναι τοσο χαμγλα θα γεννησω ευκολα ουτε και ξερω. 

Ναι ο πολιτικός σφαιραααααα!!! Ο θρησκευτικος δεν θα το λεγα και τοσο. 

Χαχαχα Χαχαχα ερωτηλος ο δικος σου!!!! Εμενα λεει πως θα τον/την παιρνει να πηγαινουν γυμναστήριο οτι να ναι ο καθενας Χαχαχα 

Αχαχαχαχα επιτελους κ καποια που περναμε τα ιδια χαχαχα. Αυτο ακριβως, μια ψαχουλευει κ μια χτυπα με τρελανε ολο το βραδυ, γυναικολογος θα γινει το βλεπω εγω χαχαχα. Οσο για τους μεγαλους μας αντρες, ναι ναι και γηπεδο θα πηγαινουν μαζι και θα του μαθει και μπαλα και μπλα μπλα μπλα. Τι χαζομπαμπαδες ειναι αυτοι ηδη!

 

πρίν από 15 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχαχα δεν ηξερα οτι εχουμε και τετοια! Τι αλλο θα τραβήξουμε εμεις οι γυναίκες?  :razz:

Αστα Νικολ μου. Κ που εισαι ακομα. Θα μας τρελανουν οι αντρες μας, μικροι κ μεγαλοι.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα επιτελους κ καποια που περναμε τα ιδια χαχαχα. Αυτο ακριβως, μια ψαχουλευει κ μια χτυπα με τρελανε ολο το βραδυ, γυναικολογος θα γινει το βλεπω εγω χαχαχα. Οσο για τους μεγαλους μας αντρες, ναι ναι και γηπεδο θα πηγαινουν μαζι και θα του μαθει και μπαλα και μπλα μπλα μπλα. Τι χαζομπαμπαδες ειναι αυτοι ηδη!

 

Αστα Νικολ μου. Κ που εισαι ακομα. Θα μας τρελανουν οι αντρες μας, μικροι κ μεγαλοι.

Και γενικα χαμηλά βαραει!!!!ειναι λιγο καπως η αισθηση!! Δεν παει πανω για κανενα λογο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , loyloy είπε:

@nanoula90 να ζήσετε κοπέλα μου.και εγώ νιώθω κάτι περίεργα χαμηλά.οχι κλωτσιές αλλά ότι κάνει κάτι.πολλες φορές σηκώνομαι και περπατάω για να σταματήσει.

Ευχαριστω λουλου μου. Καταλαβα, αρα ολες λιγο πολυ το παθαινουμε. Ναι αυτο οτι κατι κανει αλλα εγω νιωθω κ τις κλωτσιες του εκει κατω καποιες φορες. Σαν να κουναει τα ποδια του κ να με ακουμπαει στα τοιχωματα.

 

πρίν από 17 λεπτά , Smile89 είπε:

Και γενικα χαμηλά βαραει!!!!ειναι λιγο καπως η αισθηση!! Δεν παει πανω για κανενα λογο. 

Αυτο! Πολυ περιεργη και καπως ενοχλητικη κ αβολη αισθηση. Προσπαθουσα να τον ανεβασω πιο πανω, τι γεφυρες εκανα, τι στριφογυρναγα, τι νερα επινα μεσα στην νυχτα μπας και, αλλα τιποτα αυτος, εκει, σαν τον ταρζαν. Θα θελα να μπορουσα να βλεπω τι κανει, πραγματικα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω λουλου μου. Καταλαβα, αρα ολες λιγο πολυ το παθαινουμε. Ναι αυτο οτι κατι κανει αλλα εγω νιωθω κ τις κλωτσιες του εκει κατω καποιες φορες. Σαν να κουναει τα ποδια του κ να με ακουμπαει στα τοιχωματα.

 

Αυτο! Πολυ περιεργη και καπως ενοχλητικη κ αβολη αισθηση. Προσπαθουσα να τον ανεβασω πιο πανω, τι γεφυρες εκανα, τι στριφογυρναγα, τι νερα επινα μεσα στην νυχτα μπας και, αλλα τιποτα αυτος, εκει, σαν τον ταρζαν. Θα θελα να μπορουσα να βλεπω τι κανει, πραγματικα.

Κι εγω αυτο ελεγα να ξερα τι κανει κι μεσα!!!! Γκουπ γκουπ που πα ρε καραμητρο???? Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλημερααα!! Πως εισαστε? 

Εγω κατι πονακια εχω κοιλιτσα αλλα οχι κατι ιδιαιτερο κατα τα αλλα καλα. Εσυ πως εισαι? Τι κανουν τα μωρακια? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγω κατι πονακια εχω κοιλιτσα αλλα οχι κατι ιδιαιτερο κατα τα αλλα καλα. Εσυ πως εισαι? Τι κανουν τα μωρακια? 

Κ εγω καλα βαρεμαρα βλεπω παιδικα χαχα!!!

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κ εγω καλα βαρεμαρα βλεπω παιδικα χαχα!!!

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα εγω φιλα τον βατραχο σου κ πινω ελληνικο. Τωρα μου ξεκινησε τις κλωτσιες. Χιχι


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα εγω φιλα τον βατραχο σου κ πινω ελληνικο. Τωρα μου ξεκινησε τις κλωτσιες. Χιχι

Χαχα το ξυπνησε ο καφες φαίνεται!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...